2013 - 2015 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 11/78 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 желтоқсанда N 3302 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы N 1-29/74 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 19.03.2014 N 1-29/74 хатымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының  6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихаттың (V сайланған XI кезекті сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудан бюджетінің 2013 – 2015 жылдарға, соның ішінде 2013 жылға арналған 12 және 3 қосымшаларына сәйкес, мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 522 257 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 443 794 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 553 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 470 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 059 440 мың теңге;
2) шығындар – 2 660 139 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33 854 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 908 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 42 762 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 13 800 мың. теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 13 800 мың. теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -185 536 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 185  536 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 06.02.2013 N 13/88 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 17.04.2013 N 15/101 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.06.2013 N 16/111 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.07.2013 N 19/132 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 31.07.2013 N 20/135 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.10.2013 N 24/166 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.12.2013 N 26/183 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2013 N 27/186 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Алынып тасталды.
Ескерту. 2 тармақ алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 05.12.2013 N 26/183 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О Павлодарском районном бюджете на 2013 - 2015 годы
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 20 декабря 2012 года N 11/78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 декабря 2012 года N 3302. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 19 марта 2014 года N 1-29/74
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 19.03.2014 N 1-29/74.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата (ХI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Павлодарского района на 2013 - 2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 522 257 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 443 794 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 553 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 470 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 059 440 тысяч тенге;
2) затраты – 2 660 139 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33 854 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 908 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 42 762 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 13 800 тыс. тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 13 800 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -185 536 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  185 536 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 06.02.2013 N 13/88 (вводится в действие с 01.01.2013); от 17.04.2013 N 15/101 (вводится в действие с 01.01.2013); от 18.06.2013 N 16/111 (вводится в действие с 01.01.2013); от 18.07.2013 N 19/132 (вводится в действие с 01.01.2013); от 31.07.2013 N 20/135 (вводится в действие с 01.01.2013); от 28.10.2013 N 24/166 (вводится в действие с 01.01.2013); от 05.12.2013 N 26/183 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.12.2013 N 27/186 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Исключен.
Сноска. Пункт 2 исключен решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 05.12.2013 N 26/183 (вводится в действие с 01.01.2013).

3. 2013 жылға арналған Павлодар аудан бюджетінде – 1 738 147 мың теңге облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 06.02.2013 N 13/88 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2013 жылға арналған Павлодар аудандық бюджетті атқару үдерісінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

3. Учесть в бюджете Павлодарского района на 2013 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета – 1 738 147 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 06.02.2013 N 13/88 (вводится в действие с 01.01.2013).
4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения Павлодарского районного бюджета на 2013 год согласно приложения 4.

5. Ауыл және ауылдық округтердің 2013 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Ауылдық жерлерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт салалары мамандарының еңбекақы мен тарифтік мөлшерлемелерінің қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын мамандардың мөлшерлемесімен салыстырғанда 25 пайызға артуы сақталсын.

5. Утвердить бюджетные программы сельских округов и сел на 2013 год согласно приложения 5.
6. Сохранить повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы образования, социального обеспечения, культуры и спорта, работающим в сельской местности и не являющимся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

10 269
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 057
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
61 016
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6 057
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 057
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
111 269
2
Әлеуметтік көмек
92 731
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12 449
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
12 449
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
80 282
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
12 419
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10 152
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 775
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44 763
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 319
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 210
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 644
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18 538
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 538
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 011
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
627
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 900
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
49 625
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9 227
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8 991
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық  округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1 200
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
7 791
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
236
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға

10 269
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 057
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
61 016
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6 057
037
Строительство и реконструкция объектов образования
6 057
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
111 269
2
Социальная помощь
92 731
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12 449
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12 449
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
80 282
002
Программа занятости
12 419
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10 152
005
Государственная адресная социальная помощь
1 775
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44 763
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 319
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 210
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 644
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18 538
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18 538
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16 011
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
627
021
Капитальные расходы государственного органа
1 900
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
49 625
1
Жилищное хозяйство
9 227
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8 991
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 200
027
Ремонт и благоустройство обьектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 791
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
236
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы бiлiм беру
Павлодар аудандық мәслихатының
(5 сайланған 11 кезекті сессиясының)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 11/78 шешіміне
5 қосымша
2013 жылға арналған ауыл және ауылдық округтердiң
қимасындағы ағымдағы бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 28.10.2013 N 24/166 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Кiшi функция
Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама             Атауы
II. Шығындар
1
2
3
4
5
Григорьевка ауылдық округi әкiмiнiң аппараты
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елдi мекендердің көшелерiн жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергiлiктi деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Ефремовка ауылдық округi әкiмiнiң аппараты
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi-мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елдi мекендердің көшелерiн жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергiлiктi деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Заңғар ауылдық округі әкiмiнiң аппараты
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлді, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi-мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елдi мекендердің көшелерiн жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Заря ауылдық округi әкiмiнiң аппараты
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi-мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елдi мекендердің көшелерiн жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергiлiктi деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Кеңес ауылдық округi әкiмiнiң аппараты
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

464
Отдел образования и района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению Павлодарского
районного маслихата
(11 очередная сессия, 5 созыв)
от 20 декабря 2012 года N 11/78
Перечень текущих бюджетных программ в
разрезе сельских округов и сел на 2013 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 28.10.2013 N 24/166 (вводится в действие с 01.01.2013).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа                  Наименование
1
2
3
4
5
Аппарат акима Григорьевского сельского округа
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Аппарат акима Ефремовского сельского округа
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Аппарат акима Зангарского сельского округа
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Аппарат акима Заринского сельского округа
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Аппарат акима Кенесского сельского округа
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа