Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды және кәмелетке толмаған интернаттық ұйымдар түлектерін жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 09 сәуірдегі N 107/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 сәуірде N 12-12-124 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 331/12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 24.12.2013 N 331/12 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 21 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының  5-5) және 5-6) тармақшаларына сәйкес, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды және кәмелетке толмаған интернаттық ұйымдар түлектерін әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамту мақсатында Успен ауданының әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларға жұмыс орындары квотасы аудандағы жұмыс орындар санының төрт пайыз көлемінде белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2012.09.19 N 277/9 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Кәмелетке толмаған интернаттық ұйымдар түлектеріне жұмыс орындары квотасы аудандағы жұмыс орындар санының бір пайыз көлемінде белгіленсін.
3. "Успен ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар" мемлекеттік мекемесі қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және кәмелетке толмаған интернаттық ұйымдар түлектерін жұмысқа орналастыру үшін осы қаулыны басшылыққа алсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.А.Дисюповаға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Әутәліпов

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 09 апреля 2012 года N 107/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 апреля 2012 года N 12-12-124. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 24 декабря 2013 года N 331/12
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 24.12.2013 N 331/12.
В соответствии с пунктом 1 статьи 21 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, подпунктами 5-5) и 5-6)   статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях социальной защиты и обеспечения занятости лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере четырех процентов от общей численности рабочих мест в районе.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 19.09.2012 N 277/9 (вводится в действие по истечении 10 дней после дня его первого официального опубликования).
2. Установить квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест в районе.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Успенского района" руководствоваться данным постановлением при направлении на работу обратившихся лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Дисюпову А.А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Ауталипов