Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 09 сәуірдегі N 106/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 мамырда N 12-12-130 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 331/12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 24.12.2013 N 331/12 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты  жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-2) тармақшасына сәйкес, жұмысқа орналастыруға мұқтаж мүгедектерді жұмысқа орналастыру және жұмыспен қамтамасыз ету мақсатында, Успен ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындар квотасы аудандағы жалпы жұмыс орындар санының үш пайызы көлемінде белгіленсін.
2. "Успен ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар" мемлекеттік мекемесіне белгіленген квота бойынша мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына жіберуге шаралар қабылдансын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары  А. А. Дисюповаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Әутәліпов

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 09 апреля 2012 года N 106/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 мая 2012 года N 12-12-130. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 24 декабря 2013 года N 331/12
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 24.12.2013 N 331/12.
В соответствии с подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях оказания содействия занятости и приема на работу инвалидов, нуждающихся в трудоустройстве, акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест в районе.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Успенского района" принять меры по направлению инвалидов для трудоустройства на рабочие места в соответствии с установленной квотой.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Дисюпову А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Ауталипов