Успен аудандық мәслихатының 2011 жылдың 20 желтоқсанындағы (IV сайланған XXXXIV сессиясы) "2012 - 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 228/44 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 қазандағы N 43/9 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 қазанда N 3242 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 1-28/1-14/274 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.11.2013 N 1-28/1-14/274 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсанындағы Бюджеттік Кодексінің 109-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2011 жылдың 20 желтоқсанындағы (IV сайланған ХХХХІV сессиясы) "2012 - 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 228/44 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-12-119  тіркелген, 2012 жылдың 12, 19 қаңтарындағы "Апта айнасы" N 2, 3, "Сельские будни" N 2, 3 газеттерінде жарияланған) төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"1 710 459" сандары "1 716 436" сандарымен ауыстырылсын;
"200 992" сандары "207 436" сандарымен ауыстырылсын;
"4 035" сандары "2 361" сандарымен ауыстырылсын;
"189" сандары "1 396" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "1 786 139" сандары "1 792 116" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық сессия төрағасы                   Т. Смағұлова
Аудандық мәслихат хатшысы                  Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2012 жылғы 19 қазандағы
(V сайланған, (кезектен тыс)
IX сессиясы) N 43/9 шешіміне
қосымша
Успен аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
(ІV сайланған, ХХХХІV сессиясы)
N 228/44 шешіміне
1 қосымша
2012 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН АУДАН БЮДЖЕТІ
(өзгертулермен және толықтырулармен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата (XXXXIV сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 228/44 "О бюджете Успенского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 19 октября 2012 года N 43/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 октября 2012 года N 3242. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 ноября 2013 года N 1-28/1-14/274)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.11.2013 N 1-28/1-14/274).
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (ХХXXIV сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 228/ 44 "О бюджете Успенского района на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-119, опубликованное от 12,19 января 2012 года в газетах "Апта айнасы" N 2, 3, "Сельские будни" N 2, 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 710 459" заменить цифрами "1 716 436";
цифры "200 992" заменить цифрами "207 436";
цифры "4 035" заменить цифрами "2 361";
цифры "189" заменить цифрами "1 396";
в подпункте 2) цифры "1 786 139" заменить цифрами "1 792 116";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Т. Смагулова
Секретарь районного маслихата              Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
(IX (внеочередная) сессия,
V созыва) от 19 октября
2012 года N 43/9
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
(XXXXIV сессия, IV созыва)
от 20 декабря 2011 года N 228/44
БЮДЖЕТ РАЙОНА НА 2012 год (с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

24 724
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
10 295
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
62731
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
61344
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 487
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
8 264
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
56
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
4 113
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 642
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
35532
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын көтеруді қамтамасыз ету
250
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 387
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 387
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
116 722
2
Әлеуметтiк көмек
96 207
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
16 716
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
16 716
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
79 491
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
21 741
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6989
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36 950
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
431
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1349
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

24 724
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
10 295
9
Прочие услуги в области образования
62731
464
Отдел образования района (города областного значения)
61344
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 487
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8 264
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
56
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
4 113
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 642
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
35532
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
250
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 387
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 387
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
116 722
2
Социальная помощь
96 207
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
16 716
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 716
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
79 491
002
Программа занятости
21 741
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6989
005
Государственная адресная социальная помощь
2 500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36 950
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
431
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1349
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида