Успен ауданының Қозыкеткен ауылдық округінің құрамына кіретін ауыл көшелеріне атаулар беру туралы
Павлодар облысы Успен ауданы Қозыкеткен ауылдық округ әкімінің 2012 жылғы 08 мамырдағы N 1 шешімі. Павлодар облысының Успен аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 07 маусымда N 12-12-132 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына   сәйкес, Успен ауданының Қозыкеткен ауылдық округінің Қозыкеткен, Травян ауылдардың тұрғындардың пікірін ескере отырып ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес, Успен ауданының Қозыкеткен ауылдық округінің Қозыкеткен ауылының көшелеріне атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес, Успен ауданының Қозыкеткен ауылдық округінің Травян ауылының көшелеріне атаулар берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қозыкеткен ауылдық
округінің әкімі                            Қ. Айбасов
Успен ауданының Қозыкеткен ауылдық
округі әкімінің 2012 жылғы
8 мамырдағы N 1 шешіміне
1 қосымша
Успен ауданының Қозыкеткен ауылдық округі
Қозыкеткен ауылының көшелер атаулар
1) N 1 көше – Абай көшесі;
2) N 2 көше – Алтынсарин көшесі;
3) N 3 көше – Иса Байзақов көшесі;
4) N 4 көше – Жамбыл Жабаев көшесі;
5) N 5 көше – Жалайыр көшесі;
6) N 6 көше – Мира көшесі;
7) N 7 көше – Победы көшесі;
8) N 8 көше – Производственная көшесі;
9) N 9 көше – Тойкен қажы көшесі;
10) N 10 көше – Торайғыров көшесі.
Успен ауданының Қозыкеткен ауылдық
округі әкімінің 2012 жылғы
8 мамырдағы N 1 шешіміне
1 қосымша
Успен ауданының Қозыкеткен ауылдық
округі Травян ауылының көшелер атаулар
1) N 1 көше – Достық көшесі;
2) N 2 көше - Абай көшесі;
3) N 3 көше – Тәуелсіздік көшесі.

О присвоении наименований улицам сел, входящих в состав Козыкеткенского аульного округа Успенского района
Решение акима Козыкеткенского аульного округа Успенского района Павлодарской области от 08 мая 2012 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 07 июня 2012 года N 12-12-132
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения сел Козыкеткен, Травянка Козыкеткенского аульного округа Успенского района, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить наименования улицам аула Козыкеткен Козыкеткенского аульного округа Успенского района, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Присвоить наименования улицам села Травянка Козыкеткенского аульного округа Успенского района, согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Козыкеткенского
аульного округа                            К. Айбасов
Приложение 1
к решению акима Козыкеткенского
аульного округа Успенского района
от 08 мая 2012 года N 1
Наименования улиц аула Козыкеткен Козыкеткенского
аульного округа Успенского района
1) улица N 1 – улица Абая;
2) улица N 2 – улица Алтынсарина;
3) улица N 3 – улица Исы Байзакова;
4) улица N 4 – улица Жалайыра;
5) улица N 5 – улица Жамбыл Жабаева;
6) улица N 6 – улица Мира;
7) улица N 7 – улица Победы;
8) улица N 8 – улица Производственная;
9) улица N 9 – улица Тойкен кажы;
10) улица N 10 – улица Торайгырова.
Приложение 2
к решению акима Козыкеткенского
аульного округа Успенского района
от 08 мая 2012 года N 1
Наименования улиц села Травянка Козыкеткенского
аульного округа Успенского района
1) улица N 1 – улица Абая;
2) улица N 2 – улица Достык;
3) улица N 3 – улица Тауелсиздик.