Шарбақты ауданы бойынша 2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 10/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 17 ақпанда N 12-13-140 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімі аппарат басшысының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі N 35/01-17/820 хаты)

Об организации социальных рабочих мест и молодежной практики по Щербактинскому району на 2012 год
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 26 января 2012 года N 10/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 февраля 2012 года N 12-13-140. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Щербактинского района Павлодарской области от 27 сентября 2013 года N 35/01-17/820)

Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімі аппарат басшысының 27.09.2013 N 35/01-17/820 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 18-118-2-баптары және 7-бабының 5-4)5-7) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шілдедегі "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы" Заңының 5–бабының 11)2) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралары туралы" N 836 қаулысына  сәйкес Шарбақты аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Щербактинского района Павлодарской области от 27.09.2013 N 35/01-17/820).
В соответствии с подпунктами 5-4)5-7) статьи 7 и статей 18-1,  18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктами 2), 11) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Халықтың нысаналы топқа жатқызылған кәсіби білімі бар жұмыссыз азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін бір жылдан артық емес әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылсын.
2. Бастауыш, орта және жоғары кәсіби оқу орындарының түлектері санынан жұмыссыз азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін алты айдан кем емес жастар практикасы ұйымдастырылсын, олардың жасы 29-дан аспауы тиіс.
3. Қоса берілген:
1) әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылатын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін (келісім бойынша);

1. Организовать социальные рабочие места для трудоустройства безработных граждан из целевых групп, имеющие профессиональное образование, сроком не более года.
2. Организовать молодежную практику для трудоустройства безработных граждан из числа выпускников организаций технического и профессионального образования, послесреднего и высшего образования не старше 29 лет, сроком не более шести месяцев.
3. Утвердить прилагаемые:
1) перечень работодателей (по согласованию), где будут организованы социальные рабочие места;

2) жастар практикасын өту үшін ұйымдастырылатын жұмыс берушілердің тізбесі (келісім бойынша).
4. "Павлодар облысы Шарбақты ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі бекітілген тізбеге сәйкес жұмыс берушілермен шарт бекітсін және жұмыссыз ретінде тіркелген жұмыссыздарды жұмысқа орналасуға жіберсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары  Бақтылы Қайырбекқызы Қалыбаеваға жүктелсін.

2) перечень работодателей (по согласованию), где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики.
4. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости акимата Щербактинского района Павлодарской области" в соответствии с утвержденными перечнями заключить договора с работодателями и направить граждан, зарегистрированных в качестве безработных к работодателям для трудоустройства.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Калыбаеву Бахтылы Каирбековну.