Шарбақты ауданы бойынша 2012 жылға тұрғындарды жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шараларға арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 27 ақпандағы N 57/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 наурызда N 12-13-144 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімі аппарат басшысының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі N 35/01-17/820 хаты)

Об организации социальных рабочих мест на дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения по Щербактинскому району на 2012 год
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 27 февраля 2012 года N 57/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 марта 2012 года N 12-13-144. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Щербактинского района Павлодарской области от 27 сентября 2013 года N 35/01-17/820)

Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімі аппарат басшысының 27.09.2013 N 35/01-17/820 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 18-1-бабы және 7-бабының 5-4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралары туралы" N 836 қаулысына  сәйкес Шарбақты ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Щербактинского района Павлодарской области от 27.09.2013 N 35/01-17/820).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-4) статьи 7 и статьи 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Халықтың нысаналы топтың арасынан жұмыссыздарды алты ай мерзіміне жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылсын.
2. Аймақтық еңбек нарығының сұранысына сәйкес әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылатын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін (келісім бойынша).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары  Бақтылы Қайырбекқызы Қалыбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Смағұлов
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 27 ақпандағы

1. Организовать социальные рабочие места для трудоустройства безработных из целевых групп населения сроком до шести месяцев.
2. Утвердить прилагаемый перечень работодателей, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы социальные рабочие места.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Калыбаеву Бахтылы Каирбековну.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Смагулов
Утверждено
постановлением акимата