Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 220/45 "Шарбақты ауданының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 мамырдағы N 16/7 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 05 маусымда N 12-13-147 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 62/19 шешімімен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 30.01.2013 N 62/19 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 2–тармағының 4) тармақшасы, 109–бабының 5–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына   сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 220/45 "Шарбақты ауданының 2012 – 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12–13–136 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1–тармақта:
1) тармақшада:
"2156302" деген сандар "2201767" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1831800" деген сандар "1877265" деген сандарымен ауыстырылысын;
2) тармақшада "2390563" деген сандар "2436028" деген сандарымен ауыстырылысын;
3–1 тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге – 16434 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение Щербактинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 220/45 "О бюджете Щербактинского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 28 мая 2012 года N 16/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 июня 2012 года N 12-13-147. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 30 января 2013 года N 62/19
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 30.01.2013 N 62/19.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5   статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 220/45 "О бюджете Щербактинского района на 2012 – 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12–13–136) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2156302" заменить цифрами "2201767";
цифры "1831800" заменить цифрами "1877265";
в подпункте 2) цифры "2390563" заменить цифрами "2436028";
пункт 3–1 дополнить абзацем следующего содержания:
"16434 тысячи тенге – на ремонт объектов социальной инфраструктуры в рамках развития сельских населенных пунктов.";

3–3 тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамыту үшін – 29031 мың теңге.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының бюджет және әлеуметтік–экономикалық даму мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

пункт 3–3 дополнить абзацем следующего содержания:
"29031 тысяча тенге – на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально–экономического развития района.

33956
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
33429
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
527
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
17052
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
9656
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6881
003
Жастар саясаты саласында  шараларды іске асыру
779
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1996
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7396
001
Жергілікті деңгейде мәдениет және тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7396
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
38320
1
Ауыл шаруашылығы
16890
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7000
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
7000
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
9890
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8590
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1300
6
Жер қатынастары
8657
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8657
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6457
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2200
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
12773
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
12773
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
12773
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17886
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17886
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17886
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9916
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

33956
006
Функционирование районных, (городских) библиотек
33429
007
Развитие государственного языка и других языков народов Казахстана
527
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
17052
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9656
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6881
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
779
006
Капитальные расходы государственного органа
1996
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7396
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
7396
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
38320
1
Сельское хозяйство
16890
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
7000
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7000
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
9890
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
8590
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1300
6
Земельные отношения
8657
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8657
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6457
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
2200
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
12773
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
12773
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
12773
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17886
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17886
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17886
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9916
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов