Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 220/45 "Шарбақты ауданының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 31 қазандағы N 36/14 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 09 қарашада N 3250 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 62/19 шешімімен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 30.01.2013 N 62/19 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 34–тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 220/45 "Шарбақты ауданының 2012 – 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12–13–136 тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінің N 3, 2012 жылғы 26 қаңтардағы "Маралды" газетінің  N 4, 2012 жылғы 19 қаңтардағы "Трибуна" газетінің N 3, 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 4 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1–тармақта:
1) тармақшада:
"2225206" деген сандар "2235214" деген сандарымен ауыстырылсын;
"328010" деген сандар "336881" деген сандарымен ауыстырылысын;

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 220/45 "О бюджете Щербактинского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 31 октября 2012 года N 36/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 ноября 2012 года N 3250. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 30 января 2013 года N 62/19
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 30.01.2013 N 62/19.
В соответствии с пунктами 34 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 220/45 "О бюджете Щербактинского района на 2012 – 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12–13–136, опубликованное 19 января 2012 года в районной газете "Маралды" N 3, 26 января 2012 года в районной газете "Маралды" N 4, 19 января 2012 года в районной газете "Трибуна" N 3, 26 января 2012 года в районной газете "Трибуна" N 4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2225206" заменить цифрами "2235214";
цифры "328010" заменить цифрами "336881";

"5260" деген сандар "5268" деген сандарымен ауыстырылысын;
"1234" деген сандар "2363" деген сандарымен ауыстырылысын;
2) тармақшада "2462067" деген сандар "2472075" деген сандарымен ауыстырылсын;
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет және әлеуметтік–экономикалық даму мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихат хатшысы                           Т. Абдрахманов
Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы
31 қазандағы N 36/14 шешіміне
қосымша
Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы
20 желтоқсандағы N 220/45 шешіміне
қосымша 1
2012 жылға арналған аудандық бюджеті (өзгерістерімен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы               Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

цифры "5260" заменить цифрами "5268";
цифры "1234" заменить цифрами "2363";
в подпункте 2) цифры "2462067" заменить цифрами "2472075";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета и социально–экономического развития района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии, секретарь
районного маслихата                        Т. Абдрахманов
Приложение
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 31 октября 2012 года
N 36 /14
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 20 декабря 2011 года
N 220/45
Районный бюджет на 2012 год (с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс            Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

11375
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1500
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды  реттеу
100
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
1384
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1700
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
13085
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13085
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13020
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
65
02
Қорғаныс
9935
1
Әскери мұқтаждықтар
8392
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8392
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8392
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1543
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1543
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
160
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1383
04
Білім беру
1397426
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
105516
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
105516
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
73157
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
573
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
31786
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1214364
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
7822
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
7822
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1206542
003
Жалпы білім беру
1160062
006
Балаларға қосымша білім беру
27605
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту

11375
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1500
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
100
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
1384
018
Капитальные расходы государственного органа
1700
5
Планирование и статистическая деятельность
13085
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13085
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
13020
004
Капитальные расходы государственного органа
65
02
Оборона
9935
1
Военные нужды
8392
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8392
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8392
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1543
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1543
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
160
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1383
04
Образование
1397426
1
Дошкольное воспитание и обучение
105516
464
Отдел образования района (города областного значения)
105516
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
73157
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию  воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центра адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
573
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
31786
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1214364
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7822
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
7822
464
Отдел образования района (города областного значения)
1206542
003
Общеобразовательное обучение
1160062
006
Дополнительное образование для детей
27605
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

18875
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
77546
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
59786
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12628
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14632
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды, конкурстарды өткiзу
1450
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6295
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1721
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
22890
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
170
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17760
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
17760
05
Денсаулық сақтау
623
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
623
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
623
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
623
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
111448
2
Әлеуметтік көмек
92638
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9096
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
9096
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
83542
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
23085
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1200
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1372
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
41010
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
415
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1661
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

18875
9
Прочие услуги в области образования
77546
464
Отдел образования района (города областного значения)
59786
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12628
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14632
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1450
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей–сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
6295
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей–инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1721
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22890
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
170
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17760
037
Строительство и реконструкция объектов образования
17760
05
Здравоохранение
623
9
Прочие услуги в области здравоохранения
623
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула(села), аульного (сельского) округа
623
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
623
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
111448
2
Социальная помощь
92638
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9096
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9096
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
83542
002
Программа занятости
23085
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1200
005
Государственная адресная социальная помощь
1372
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41010
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
415
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1661
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

7000
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
10018
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8718
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1300
6
Жер қатынастары
10134
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10134
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7114
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1500
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1520
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
12934
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
161
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
161
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
12773
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
12773
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19107
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19107
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19107
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11146
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7800
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
161
12
Көлік және коммуникация
42886
1
Автомобиль көлігі
41508
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
17621
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
17621
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23887
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
23887
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1378
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1378
024
Кентішілік (қалаішілік) қала маңы және ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру

7000
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
10018
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
8718
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1300
6
Земельные отношения
10134
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10134
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7114
004
Организация работ по зонированию земель
1500
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
1520
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
12934
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
161
007
Капитальные расходы государственного органа
161
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
12773
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
12773
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19107
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19107
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19107
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11146
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7800
015
Капитальные расходы государственного органа
161
12
Транспорт и коммуникации
42886
1
Автомобильный транспорт
41508
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
17621
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
17621
458
Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23887
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
23887
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1378
458
Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1378
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок