2012 жылы Алматы қаласында жастардың іс-тәжірибесін ұйымдастыру туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 1 наурыздағы N 1/147 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 наурызда N 924 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 15 мамырдағы N 2/433 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2012.05.15 N 2/433 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 27 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-7 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысымен бекітілген жастардың іс-тәжірибесін ұйымдастыру және қаржыландыру Қағидасына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған жастардың іс-тәжірибесін өткізу үшін жұмыс орындарын ұйымдастырушы жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары М. Мұқашевқа жүктелсін.

Об организации молодежной практики в городе Алматы в 2012 году
Постановление Акимата города Алматы от 1 марта 2012 года N 1/147. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 19 марта 2012 года за N 924. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 15 мая 2012 года N 2/433
Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 15.05.2012 N 2/433.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5-7 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования молодежной практики, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимата города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень работодателей, организующих рабочие места для прохождения молодежной практики.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Алматы М. Мукашева.

200
Ескерту: жастар іс-тәжірибесін өту үшін құрылатын жұмыс орындарын қаржыландыру, 2012 жылға арналған республикалық бюджет қаражатының нысаналы трансферттерімен көзделген қаражаттар шегінде жүзеге асырылатын болады.

200
Примечание: финансирование создаваемых рабочих мест для прохождения молодежной практики будет осуществляться в пределах средств, предусмотренные целевыми трансфертами из средств республиканского бюджета на 2012 год.