IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXXX сессиясының 2011 жылғы 07 желтоқсандағы № 492 "2012 жылға арналған ерекше қорғалатын табиғи аумақ "Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркін пайдалануға төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ІІІ сессиясының 2012 жылғы 29 ақпандағы № 8 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 сәуірде N 929 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 85 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 12.12.2012 № 85 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) Кодексінің 510 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 07 шілдедегі «Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы» Заңының 10 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 07 желтоқсандағы XXXXX сессиясының «2012 жылға арналған ерекше қорғалатын табиғи аумақ «Медеу» Мемлекеттік өңірлік табиғи паркін пайдалануға төлемақы ставкаларын бекіту туралы» № 492 (2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 912 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 31 желтоқсандағы «Алматы ақшамы» газетінің № 159 (4561) санында және 2011 жылғы 31 желтоқсандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 161 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасында:
«Төлемақы ставкалары» бағаны мынадай редакцияда мазмұндалсын:
Төлемақы ставкалары
0
0
0
0.

О внесении изменения в решение ХХХХХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 492 "Об утверждении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий Государственного регионального природного парка "Медеу" на 2012 год"
Решение III сессии Маслихата города Алматы V созыва от 29 февраля 2012 года N 8. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 12 апреля 2012 года за N 929. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 12 декабря 2012 года № 85
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 12.12.2012 № 85 (вступает в силу с 01.01.2013).
В соответствии с пунктом 2 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс), статьей 10 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года «Об особо охраняемых природных территориях» и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХХХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва «Об утверждении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий Государственного регионального природного парка «Медеу» на 2012 год» от 7 декабря 2011 года № 492 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 912 от 30 декабря 2011 года, опубликовано 31 декабря 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 159 (4561) и 31 декабря 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 161) следующее изменение:
в приложении к указанному решению:
графу «Ставки платы» изложить в следующей редакции:
Ставки платы
0
0
0
0.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты депутаттық комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Шормановқа жүктелсін.
3. Алматы қаласының мәслихаты (Т.Т.Мұқашев) нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
V сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
ІІІ сессиясының төрағасы                      Х. Берғаріпов
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                          Т. Мұқашев

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной депутатской комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С. Козлова и заместителя акима города Алматы Е. Шорманова.
3. Маслихату города Алматы (Мукашев Т.Т.) произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
III-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва            Х.Бергарипов
Секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва            Т. Мукашев