ІV-ші сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXІV-ші сессиясының "Алматы қаласындағы тұрғын үй көмегінің көлемі және көрсету тәртібі жөніндегі Ережені бекіту туралы" 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 382 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ІІІ сессиясының 2012 жылғы 29 ақпандағы № 9 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 сәуірде N 931 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 2 маусымдағы № 232 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 02.06.2014 N 232 шешімімен (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңының 97 бабы 1 тармағының 1-2 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес V-ші сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. ІV-ші сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXІV-ші сессиясының «Алматы қаласындағы тұрғын үй көмегінің көлемі және көрсету тәртібі жөніндегі Ережені бекіту туралы» № 382 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 880 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 22 қаңтардағы «Алматы ақшамы» газетінің № 7 санында және 2011 жылғы 22 қаңтардағы «Вечерний Алматы» газетінің № 8 санында жарияланған), ІV-ші сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 31 мамырдағы ХXXXІІ-ші сессиясының «ІV-ші сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXІV-ші сессиясының «Алматы қаласындағы тұрғын үй көмегінің көлемі және көрсету тәртібі жөніндегі Ережені бекіту туралы» 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 382 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» № 436 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 893 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 5 шілдедегі «Алматы ақшамы» газетінің № 79 санында және 2011 жылғы 9 шілдедегі «Вечерний Алматы» газетінің № 85 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Алматы қаласындағы тұрғын үй көмегінің көлемі және көрсету тәртібі жөніндегі Ережедегі:
12 тармақтың 7) тармақшасындағы «алдыңғы үш айдағы» сөздері «алдыңғы екі және ағымдағы айдағы» сөздерімен ауыстырылсын;
16 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«16. Қолданыстағы заңнамаға сәйкес тұрғын үй инспекциясы кондоминиум нысанының ортақ мүлкін техникалық тексеруді ұйымдастырады, кондоминиум нысанының ортақ мүлкіне күрделі жөндеудің жекелеген түрлерін жүргізудің тізбесін және кезектілігін айқындайды, кондоминиум нысанының басқару органы ұсынған кондоминиум нысанының ортақ мүлкіне күрделі жөндеудің жекелеген түрлерін жүргізуге арналған, тұрғын үй көмегінің қатысуымен қаржыландырылатын шығыстардың сметасын келіседі және кондоминиум нысанының ортақ мүлкін күрделі жөндеудің жекелеген түрлері бойынша орындалған жұмыстарды қабылдау жөніндегі комиссияларға қатысады»;
34 тармақтағы «көмекті тағайындағаннан кейін немесе кезекті қайта тіркеуден кейін 3 ай өткен соң» сөздері «әр тоқсан сайын» сөздерімен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года № 382 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы"
Решение III сессии Маслихата города Алматы V созыва от 29 февраля 2012 года N 9. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 12 апреля 2012 года за N 931. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 2 июня 2014 года N 232
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 02.06.2014 N 232 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1-2 пункта 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года № 382 «Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 880, опубликовано 22 января 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 7 и 22 января 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 8,) с изменением, внесенным решением XXXXII-й сессией маслихата города Алматы IV-го созыва от 31 мая 2011 года № 436 «О внесении изменения в решение XXXIV-й сессией маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2011 года № 382 «Об утверждении Правил о размере и порядке жилищной помощи в городе Алматы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 893, опубликовано 5 июля 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 79 и 9 июля 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 85), следующие изменения:
в Правилах о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы, утвержденных указанным решением:
в подпункте 7) пункта 12 слова «за три предыдущих месяца» заменить словами «за два предыдущих и текущий месяцы»;
пункт 16 изложить в следующей редакции:
«16. В соответствии с действующим законодательством жилищные инспекции организуют техническое обследование общего имущества объекта кондоминиума, определяют перечень и очередность проводимых видов капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума, согласовывают сметы расходов на проведение отдельных видов капитального ремонта объекта кондоминиума, представленной органом управления объекта кондоминиума, финансируемых с участием жилищной помощи и принимают участие в комиссиях по приемке выполненных работ по отдельным видам капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума»;
в пункте 34 слова «через три месяца после назначения или очередной перерегистрации» заменить словами «каждый квартал».

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының әлеуметтік мәселелер және қоғамдық келісім жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы И. Лиға және Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары М. Мұқашевқа жүктелсін (келісім бойынша).
3. Алматы қаласының мәслихаты (Т.Т. Мұқашев) нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
V-ші сайланған Алматы қаласы
мәслихаты III сессиясының
төрағасы                                  Х. Берғаріпов
V-ші сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                      Т. Мұқашев

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии маслихата города Алматы по социальным вопросам и общественному согласию И.Ли и первого заместителя акима города Алматы М. Мукашева (по согласованию).
3. Маслихату города Алматы (Мукашев Т.Т.) произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель III-й
сессии маслихата города Алматы
V-созыва                              Х.Бергарипов
Секретарь
маслихата города Алматы
V-созыва                              Т. Мукашев