Шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантиндік аймақтың ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 21 тамыздағы N 3/730 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 қыркүйекте N 953 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қазандағы N 4/909 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 24.10.2012 N 4/909 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңының 10 бабының 1-1 тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Алматы қаласы Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының орынбасары С.Телтаевтың 2012 жылғы 18 шілдедегі № 10–Пр ұсынысының негізінде, індет ошағын жою және жануардың жұқпалы ауруының – ірі қара малдың лептоспироз ауруының таралуының алдын алу мақсатында Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы, Алатау ауданындағы «Өжет» шағынауданының аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантиндік аймақтың ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Алматы қаласы Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы:
1) індет ошағын жою және жануардың жұқпалы ауруының – ірі қара малдың лептоспироз ауруының таралуының алдын алу бойынша ветеринариялық іс-шаралар өткізуді ұйымдастырсын;
2) осы қаулыны интернет – ресурсқа орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Шормановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және бірінші ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкіміА. Есімов

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с ведением ограничительных мероприятий
Постановление Акимата города Алматы от 21 августа 2012 года N 3/730. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 5 сентября 2012 года за N 953. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 24 октября 2012 года N 4/909
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 24.10.2012 № 4/909.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1-1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии», на основании представления заместителя Главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Алматы С.Тельтаева от 18 июля 2012 года № 10-Пр, в целях ликвидации эпизоотического очага и предупреждения распространения заразной болезни животных – лептоспироза крупного рогатого скота, акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны на территории микрорайона «Ужет» в Алатауском районе города Алматы с введением ограничительных мероприятий.
2. Управлению предпринимательства и промышленности города Алматы:
1) организовать проведение ветеринарных мероприятий по ликвидации эпизоотического очага и предупреждению распространения заразного заболевания животных - лептоспироза крупного рогатого скота;
2) обеспечить размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Е.Шорманова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города АлматыА. Есимов