"2012-2014 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 8 желтоқсандағы N 40/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 23 қаңтардағы N 1/7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 қаңтарда N 1794 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2013 жылғы 10 сәуірдегі N 01.20/126 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 10.04.2013 N 01.20/126 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 1) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласындағы жағдайды тұрақтандырудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қаңтардағы № 3 қаулысына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы» облыстық мәслихаттың IV шақырылымы қырқыншы сессиясының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 40/1 шешіміне (2012 жылғы 6 қаңтардағы № 1791 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтардағы «Солтүстік Қазақстан», 2012 жылғы 14 қаңтардағы «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
12-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 8 декабря 2011 года N 40/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 23 января 2012 года N 1/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 января 2012 года N 1794. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 10 апреля 2013 года N 01.20/126)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 10.04.2013 N 01.20/126)
В соответствии подпунктом 1) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, постановлением Правительства Республики Казахстана от 5 января 2012 года № 3 «О некоторых вопросах стабилизации ситуации в городе Жанаозен Мангистауской области», областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата сороковой сессии IV созыва от 8 декабря 2011 года № 40/1 «Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 6 января 2012 года № 1791, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 14 января 2012 года, «Северный Казахстан» от 14 января 2012 года) следующие изменения:
пункт 12 изложить в следующей редакции:

«12. 2012 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органының резерві 92 810 мың теңге сомада бекітілсін.»;
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық Мәслихат                          Облыстық Мәслихат
бірінші сессиясының төрағасы               хатшысы
А. Рафальский                              Қ. Едіресов
Облыс мәслихаты сессиясының

«12. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2012 год в сумме 92 810 тысяч тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель первой сессии                 Секретарь
областного Маслихата                       областного Маслихата
А. Рафальский                              К.Едресов
Приложение 1
к решению сессии областного маслихата

10 000
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
67 607
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
52 786
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 074 605
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
877 103
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
197 502
261
Облыстың білім басқармасы
7 445 917
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83 664
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 142 751
004
Облыстық мемлекеттік Білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
26 738
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18 709
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
505 696
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
113 949
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-
медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
125 407
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 412 226
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 267 031
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
237 231
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
25 000
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
55 000
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
461 702
047
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

10 000
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
67 607
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
52 786
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 074 605
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
877 103
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
197 502
261
Управление образования области
7 445 917
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
83 664
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 142 751
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
26 738
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
18 709
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
505 696
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
113 949
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
125 407
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 412 226
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 267 031
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
237 231
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
25 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
55 000
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учетилям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
461 702
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета

39 513
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
192 559
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
528 059
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін нысаналы трансферттер
21 196
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
551
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
188 935
271
Облыстың құрылыс басқармасы
370 133
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
124 037
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
246 096
5
Денсаулық сақтау
16 110 014
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
15 918 812
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93 663
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
373 899
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
131 593
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
83 067
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
23 473
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 566 288
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
6 335 726
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
747 264
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
43 668
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
787 174
016
Азаматтарды елді мекен шегінен тыс жерлерде тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
15 000
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
959
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі

39 513
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
192 559
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
528 059
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы"
21 196
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
551
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
188 935
271
Управление строительства области
370 133
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
124 037
037
Строительство и реконструкция объектов образования
246 096
5
Здравоохранение
16 110 014
253
Управление здравоохранения области
15 918 812
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
93 663
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
373 899
006
Услуги по охране материнства и детства
131 593
007
Пропаганда здорового образа жизни
83 067
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
23 473
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 566 288
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
6 335 726
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
747 264
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
43 668
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
787 174
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
15 000
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
959
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения

30 639
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
131 089
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
415 084
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
840 759
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
145 062
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
379 065
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
579 894
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
29 245
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 142 916
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
35 515
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
198 492
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
789 278
271
Облыстың құрылыс басқармасы
191 202
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
191 202
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 163 557
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 370 657
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 552
002
Жалпы үлгідегі медициналық-
әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
352 916
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
153 727
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
45 530
013
Психоневрологиялық медициналық-
әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
810 012
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
30 149
015
Психоневрологиялық медициналық-
әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
208 666
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

30 639
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
131 089
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
415 084
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
840 759
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
145 062
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
379 065
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
579 894
029
Областные базы спецмедснабжения
29 245
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 142 916
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
35 515
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
198 492
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
789 278
271
Управление строительства области
191 202
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
191 202
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 163 557
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 370 657
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
84 552
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
352 916
003
Социальная поддержка инвалидов
153 727
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
45 530
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
810 012
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
30 149
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
208 666
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг

23 594
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 524
037
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
457 987
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
200 000
261
Облыстың білім басқармасы
770 990
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
713 565
037
Әлеуметтік сауықтандыру
57 425
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
21 910
018
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
21 910
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 304 698
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35 187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 328 731
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
588 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
199 553
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
850 000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
100 000
056
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 037 623
057
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
308 962
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

23 594
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
3 524
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
457 987
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
200 000
261
Управление образования области
770 990
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
713 565
037
Социальная реабилитация
57 425
265
Управление предпринимательства и промышленности области
21 910
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
21 910
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 304 698
256
Управление координации занятости и социальных программ области
35 187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
271
Управление строительства области
4 328 731
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
588 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
199 553
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
850 000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
100 000
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1 037 623
057
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
308 962
058
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах