2012 жылға арналған тыңайтқыштар мен гербицидтердің субсидияланатын түрлерін, сондай-ақ, тыңайтқыштардың (органикалықтарды қоспағанда) құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын отандық өндірушілер өндірген (формуляциялаған) гербицидтермен өңдеуге жұмсалған шығындардың құнын арзандатуға арналған субсидия нормативтерін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2012 жылғы 13 наурыздағы N 68 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 наурызда N 1798 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2015 жылғы 1 шілдедегі N 1.14-7/1840 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 01.07.2015 N 1.14-7/1840 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 27-бабының 1-тармағы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 8-тармағы 4) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012.08.13 N 216 Қаулысымен (алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. 2012 жылға арналған тыңайтқыштар мен гербицидтердің субсидияланатын түрлері, сондай-ақ, тыңайтқыштардың (органикалықтарды қоспағанда) құны және ауыл шаруашылығы дақылдарын отандық өндірушілер өндірген (формуляциялаған) гербицидтермен өңдеуге жұмсалған шығындардың құнын арзандатуға арналған субсидия нормативтері белгіленсін.

Об установлении субсидируемых видов удобрений и гербицидов, а также нормативов субсидий на удешевление стоимости удобрений (за исключением органических) и стоимости затрат на обработку сельскохозяйственных культур гебрицидами, произведенными (формулированными) отечественными производителями на 2012 год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 13 марта 2012 года N 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 марта 2012 года N 1798. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 1 июля 2015 года N 1.14-7/1840)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 01.07.2015 N 1.14-7/1840).
"В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 8 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 13.08.2012 N 216 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить субсидируемые виды удобрений и гербицидов, а также нормативы субсидий на удешевление стоимости удобрений (за исключением органических) и стоимости затрат на обработку сельскохозяйственных культур гербицидами, произведенными (формулированными) отечественными производителями на 2012 год:

1-қосымшаға сәйкес өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған;
2-қосымшаға сәйкес тыңайтқыш жеткiзушiден және (немесе) шетелдiк тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған;
3-қосымшаға сәйкес гербицид жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 килограмына (литріне) арналған.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары А.С. Сапаровқа жүктелсін.

на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных производителями согласно приложению 1;
на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) у иностранных производителей удобрений согласно приложению 2;
на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов согласно приложению 3.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Сапарова А.С.

3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Біләлов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков
Облыс әкімдігінің 2012 жылғы
13 наурыздағы № 68 қаулысына
1-қосымша
Өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидия нормативтері
№ р/н
Тыңайтқыштардың субсидияланатын түрлері
Тыңайтқыштардың 1 тоннасының(литрін, килограмын) құнын арзандату пайызы
Өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидия нормативтері, теңге
1

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Билялов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
A. Мамытбеков
Приложение 1
к постановлению акимата области
от 13 марта 2012 года № 68
Нормативы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных производителями
п/п
Субсидируемые виды удобрений
Процент удешевления стоимости 1 тонны (литра, килограмма) удобрений
Норматив субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных производителями, тенге
1