"2012 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін және көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға субсидия нормативтерін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 2 мамырдағы N 129 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 31 шілдедегі N 205 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 тамызда N 1811 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 27-бабының 1-тармағы 5) тармақшасына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына, «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 мамырдағы № 604 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2012 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін және көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға субсидия нормативтерін белгілеу туралы» Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 2 мамырдағы № 129 қаулысына (2012 жылғы 9 мамырдағы № 54 «Солтүстік Қазақстан», № 53 «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеудің № 1801 тізбесінде тіркелді,) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 2 мая 2012 года N 129 "Об установлении перечня приоритетных сельсохозяйственных культур и нормативов субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материалных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2012 год"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 31 июля 2012 года N 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 августа 2012 года N 1811
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2012 года № 604 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области «Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и нормативов субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2012 год» от 2 мая 2012 года № 129 (опубликовано 9 мая 2012 года в газетах № 54 «Солтүстік Қазақстан», № 53 «Северный Казахстан», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1801) следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Біләлов
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі                  А. Мамытбеков
Облыс әкімдігінің 2012 жылғы
31 шілдедегі № 205 қаулысына
қосымша
Облыс әкімдігінің 2012 жылғы
2 мамырдағы № 129 қаулысына
2 қосымша
2012 жылға арналған көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын
жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға субсидия нормативтері
№ р/н
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
1 гектарға арналған субсидиялар нормасы,теңге
1
Дәнді дақылдар және дәнді бұршақты дақылдар (субсидиялардың базалық нормасы)

2. Контроль за исполнением постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Билялов
«СОГЛАСОВАНО»
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А. Мамытбеков
Приложение
к постановлению акимата области
от 31 июля 2012 года № 205
Приложение 2
к постановлению акимата области
от 2 мая 2012 года № 129
Нормативы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2012 год
№ п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Норматив субсидий на 1 гектар, тенге
1
Зерновые и зернобобовые (базовая норма субсидий)