46000
алғашқы
алты айда -
еңбекақының
50 пайызы
нан артық
емес
келесі үш айда - еңбе
кақының 30
пайызынан
артық емес
соңғы үш
айда - еңбе
кақының 15
пайызынан
артық емес
алғашқы
алты айда
- 20000
келесі үш
айда -
12000
соңғы үш
айда -
6000
элек
трик
2
12 дейін
44000
алғашқы
алты айда -
еңбекақының
50 пайызы
нан артық
емес
келесі үш айда - еңбе
кақының 30
пайызынан
артық емес
соңғы үш
айда - еңбе
кақының 15
пайызынан
артық емес
в первые
шесть
месяце -
2200
келесі үш
айда -
12500
соңғы үш
айда -
6600
сылақ
шы
1
12 айға дейін
40000
алғашқы
алты айда -
еңбекақының
50 пайызы
нан артық
емес
келесі үш айда - еңбе
кақының 30
пайызынан
артық емес
соңғы үш
айда - еңбе
кақының 15
пайызынан
артық емес
алғашқы
алты айда
- 20000
келесі үш
айда -
12000
соңғы үш
айда -
6000
балта
шы
1
12 айға дейін
40000
алғашқы
алты айда -
еңбекақының
50 пайызы
нан артық
емес
келесі үш айда - еңбе
кақының 30
пайызынан
артық емес
соңғы үш
айда - еңбе
кақының 15
пайызынан
артық емес
алғашқы
алты айда
- 20000
келесі үш
айда -
12000
соңғы үш
айда -
6000
тас
қалау
шы
1
12 айға дейін
40000
алғашқы
алты айда -
еңбекақының
50 пайызы
нан артық
емес
келесі үш айда - еңбе
кақының 30
пайызынан
артық емес
соңғы үш
айда - еңбе
кақының 15
пайызынан
артық емес
алғашқы
алты айда
- 20000
келесі үш
айда -
12000
соңғы үш
айда -
6000
жүргі
зуші
1
12 айға дейін
40000
алғашқы
алты айда -
еңбекақының
50 пайызы
нан артық
емес
келесі үш айда - еңбе
кақының 30
пайызынан
артық емес
соңғы үш
айда - еңбе
кақының 15
пайызынан
артық емес
алғашқы
алты айда
- 20000
келесі үш
айда -
12000
соңғы үш
айда -
6000
бақы
лау
шы-
кас
сир
1
12 айға дейін
40000
алғашқы
алты айда -
еңбекақының
50 пайызы
нан артық
емес
келесі үш айда - еңбе
кақының 30
пайызынан
артық емес
соңғы үш
айда - еңбе
кақының 15
пайызынан
артық емес
алғашқы
алты айда
- 20000
келесі үш
айда -
12000
соңғы үш
айда –
6000
Барлы
ғы
8
20
"Севтепло
маш" ЖШС
(келісім
бойынша)
дәне
кер
леуші
3
12 дейін
52000
алғашқы
алты айда -
еңбекақының
50 пайызы
нан артық
емес
келесі үш айда - еңбе
кақының 30
пайызынан
артық емес
соңғы үш
айда - еңбе
кақының 15
пайызынан
артық емес
алғашқы
алты айда
- 26000
келесі үш
айда -
15600
соңғы үш
айда -
7800
сле
сарь-
сан
тех
ник
3
12 дейін
52000
алғашқы
алты айда -
еңбекақының
50 пайызы
нан артық
емес
келесі үш айда - еңбе
кақының 30
пайызынан
артық емес
соңғы үш
айда - еңбе
кақының 15
пайызынан
артық емес
алғашқы
алты айда
- 26000
келесі үш
айда -
15600
соңғы үш
айда -
7800
ПТО
инже
нері
1
12 дейін
52000
алғашқы
алты айда -
еңбекақының
50 пайызы
нан артық
емес
келесі үш айда - еңбе
кақының 30
пайызынан
артық емес
соңғы үш
айда - еңбе
кақының 15
пайызынан
артық емес
алғашқы
алты айда
- 26000
келесі үш
айда -
15600
соңғы үш
айда -
7800
инже
нер-
смет
чик
1
12 дейін
52000
алғашқы
алты айда -
еңбекақының
50 пайызы
нан артық
емес
келесі үш айда - еңбе
кақының 30
пайызынан
артық емес
соңғы үш
айда - еңбе
кақының 15
пайызынан
артық емес
алғашқы
алты айда
- 26000
келесі үш
айда -
15600
соңғы үш
айда -
7800
Барлы
ғы
8
21
"Қызылжар
ауданының
сервистік-
жинау
орталығы"
ЖШС
(келісім
бойынша)
бух
гал
тер
1
12 дейін
52000
алғашқы
алты айда -
еңбекақының
50 пайызы
нан артық
емес
келесі үш айда - еңбе
кақының 30
пайызынан
артық емес
соңғы үш
айда - еңбе
кақының 15
пайызынан
артық емес
алғашқы
алты айда
- 26000
келесі үш
айда -
15600
соңғы үш
айда -
7800
авто
мо
биль
жүргі
зуші
сі
2
12 дейін
52000
алғашқы
алты айда -
еңбекақының
50 пайызы
нан артық
емес
келесі үш айда - еңбе
кақының 30
пайызынан
артық емес
соңғы үш
айда - еңбе
кақының 15
пайызынан
артық емес
алғашқы
алты айда
- 26000
келесі үш
айда -
15600
соңғы үш
айда -
7800
ауыл
шаруа
шылы
ғы өн
дірі
сінің
трак
тор
шы-ма
шини
сі
3
12 дейін
52000
алғашқы
алты айда -
еңбекақының
50 пайызы
нан артық
емес
келесі үш айда - еңбе
кақының 30
пайызынан
артық емес
соңғы үш
айда - еңбе
кақының 15
пайызынан
артық емес
алғашқы
алты айда
- 26000
келесі үш
айда -
15600
соңғы үш
айда -
7800
менед
жер
2
12 дейін
52000
алғашқы
алты айда -
еңбекақының
50 пайызы
нан артық
емес
келесі үш айда - еңбе
кақының 30
пайызынан
артық емес
соңғы үш
айда - еңбе
кақының 15
пайызынан
артық емес
алғашқы
алты айда
- 26000
келесі үш
айда -
15600
соңғы үш
айда -
7800
Барлы
ғы
8
22
"Изолит"
ЖШС
(келісім
бойынша)
желі
мдеу
ші
10
12 дейін

46000
в первые
шесть ме
сяцев – не
более 50 %
заработной
платы
последующие
три месяца
– не более
30 % зара
ботной
платы
последние
три месяца
– не более
15 % зара
ботной
платы
в первые
шесть
месяцев -
23000
последующие три месяца - 13800
последние
три месяца
- 6900
элек
трик
2
до 12
44000
в первые
шесть ме
сяцев – не
более 50 %
заработной
платы
последующие
три месяца
– не более
30 % зара
ботной
платы
последние
три месяца
– не более
15 % зара
ботной
платы
в первые
шесть
месяцев -
26000
последующие три месяца - 15600
последние
три месяца
- 7800
штука
тур
1
до 12
40000
в первые
шесть ме
сяцев – не
более 50 %
заработной
платы
последующие
три месяца
– не более
30 % зара
ботной
платы
последние
три месяца
– не более
15 % зара
ботной
платы
в первые
шесть
месяцев -
26000
последующие три месяца - 15600
последние
три месяца
- 7800
плот
ник
1
до 12
40000
в первые
шесть ме
сяцев – не
более 50 %
заработной
платы
последующие
три месяца
– не более
30 % зара
ботной
платы
последние
три месяца
– не более
15 % зара
ботной
платы
в первые
шесть
месяцев -
26000
последующие три месяца - 15600
последние
три месяца
- 7800
камен
щик
1
до 12
40000
в первые
шесть ме
сяцев – не
более 50 %
заработной
платы
последующие
три месяца
– не более
30 % зара
ботной
платы
последние
три месяца
– не более
15 % зара
ботной
платы
в первые
шесть
месяцев -
26000
последующие три месяца - 15600
последние
три месяца
- 7800
води
тель
1
до 12
40000
в первые
шесть ме
сяцев – не
более 50 %
заработной
платы
последующие
три месяца
– не более
30 % зара
ботной
платы
последние
три месяца
– не более
15 % зара
ботной
платы
в первые
шесть
месяцев -
26000
последующие три месяца - 15600
последние
три месяца
- 7800
контро
лер-
кассир
1
до 12
40000
в первые
шесть ме
сяцев – не
более 50 %
заработной
платы
последующие
три месяца
– не более
30 % зара
ботной
платы
последние
три месяца
– не более
15 % зара
ботной
платы
в первые
шесть
месяцев -
26000
последующие три месяца - 15600
последние
три месяца
- 7800
Итого
8
20
ТОО «Сев
тепло
маш»
свар
щик
3
до 12
52000
в первые
шесть ме
сяцев – не
более 50 %
заработной
платы
последующие
три месяца
– не более
30 % зара
ботной
платы
последние
три месяца
– не более
15 % зара
ботной
платы
в первые
шесть
месяцев -
26000
последующие три месяца - 15600
последние
три месяца
- 7800
сле
сарь-
сантех
ник
3
до 12
52000
в первые
шесть ме
сяцев – не
более 50 %
заработной
платы
последующие
три месяца
– не более
30 % зара
ботной
платы
последние
три месяца
– не более
15 % зара
ботной
платы
в первые
шесть
месяцев -
26000
последующие три месяца - 15600
последние
три месяца
- 7800
инже
нер ПТО
1
до 12
52000
в первые
шесть ме
сяцев – не
более 50 %
заработной
платы
последующие
три месяца
– не более
30 % зара
ботной
платы
последние
три месяца
– не более
15 % зара
ботной
платы
в первые
шесть
месяцев -
26000
последующие три месяца - 15600
последние
три месяца
- 7800
инже
нер-
смет
чик
1
до 12
52000
в первые
шесть ме
сяцев – не
более 50 %
заработной
платы
последующие
три месяца
– не более
30 % зара
ботной
платы
последние
три месяца
– не более
15 % зара
ботной
платы
в первые
шесть
месяцев -
26000
последующие три месяца - 15600
последние
три месяца
- 7800
Итого
8
21
ТОО "Сер
висно-за
готови
тельный
центр
Кызылжар
ского
района"
(по со
гласова
нию)
бухгал
тер
1
до 12
52000
в первые
шесть ме
сяцев – не
более 50 %
заработной
платы
последующие
три месяца
– не более
30 % зара
ботной
платы
последние
три месяца
– не более
15 % зара
ботной
платы
в первые
шесть
месяцев -
26000
последующие три месяца - 15600
последние
три месяца
- 7800
води
тель
автомо
биля
2
до 12
52000
в первые
шесть ме
сяцев – не
более 50 %
заработной
платы
последующие
три месяца
– не более
30 % зара
ботной
платы
последние
три месяца
– не более
15 % зара
ботной
платы
в первые
шесть
месяцев -
26000
последующие три месяца - 15600
последние
три месяца
- 7800
тракто
рист-
маши
нист
сель
скохо
зяйст
венно
го про
извод
ства
3
до 12
52000
в первые
шесть ме
сяцев – не
более 50 %
заработной
платы
последующие
три месяца
– не более
30 % зара
ботной
платы
последние
три месяца
– не более
15 % зара
ботной
платы
в первые
шесть
месяцев -
26000
последующие три месяца - 15600
последние
три месяца
- 7800
менед
жер
2
до 12
52000
в первые
шесть ме
сяцев – не
более 50 %
заработной
платы
последующие
три месяца
– не более
30 % зара
ботной
платы
последние
три месяца
– не более
15 % зара
ботной
платы
в первые
шесть
месяцев -
26000
последующие три месяца - 15600
последние
три месяца
- 7800
Итого
8
22
ТОО
"Изолит"
(по со
гласова
нию)
клей
щик
10
до 12