Субсидиялар алушылардың тізіміне қосуға өтінім беру мерзімдерін және Петропавл қаласында 2012 жылы басым ауыл шаруашылық дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 631 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 мамырда N 13-1-216 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 21 қаңтардағы N 75 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 21.01.2013 N 75 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 2-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 38-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 12-тармағына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2012.07.23 N 1398 Қаулысымен (алғаш ресми жариялаған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
1. Субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінім беру мерзімдері және Петропавл қаласында 2012 жылы басым ауылшаруашылық дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдері анықталсын, қосымшаға сай.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н.Б. Байбақтиновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Жұмабеков
Петропавл қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 13 сәуір
№ 631 қаулысына қосымша
Субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінім беру мерзімдерін және Петропавл қаласында 2012 жылы басым ауылшаруашылық дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдері
р/
к
Дақылдардың атауы
Өтінім беру мерзімі
Егу мерзімі
1
Картоп
2012 жылғы 15 мамырға дейін
2012 жылғы 15 мамырдан – 2012 жылғы 18 мамырға дейін
2
Сәбіз
2012 жылғы 15 мамырға дейін
2012 жылғы 15 мамырдан – 2012 жылғы 18 мамырға дейін
3
Қызылша
2012 жылғы 15 мамырға дейін
2012 жылғы 05 маусымнан 2012 жылғы 07 маусымға дейін
4
Қияр
2012 жылғы 15 мамырға дейін
2012 жылғы 05 маусымнан 2012 жылғы 08 маусымға дейін
5
Орамжапырақ көшеті
2012 жылғы 15 мамырға дейін
2012 жылғы 10 маусымнан 2012 жылғы 15 маусымға дейін

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева приоритетных сельскохозяйственных культур в 2012 году в городе Петропавловске
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 13 апреля 2012 года N 631. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 мая 2012 года N 13-1-216. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 21 января 2013 года N 75
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 21.01.2013 N 75
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 38 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 23.07.2012 N 1398 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева приоритетных сельскохозяйственных культур в 2012 году в городе Петропавловске, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Байбактинова Н.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Жумабеков
Приложение
к постановлению акимата
города Петропавловска
от 13 апреля 2012 года № 631
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей Субсидии и оптимальные сроки сева приоритетных Сельскохозяйственных культур в 2012 году в городе Петропавловск
п/п
Наименование
культур
Сроки предоставле
ния заявки
Сроки сева
1
Картофель
До 15 мая 2012 года
15 мая 2012 года - 18 мая 2012 года
2
Морковь
До 15 мая 2012 года
15 мая 2012 года - 18 мая 2012 года
3
Свекла
До 15 мая 2012 года
05 июня 2012 года - 07 июня 2012 года
4
Огурцы
До 15 мая 2012 года
05 июня 2012 года - 08 июня 2012 года
5
Рассада капусты
До 15 мая 2012 года
10 июня 2012 года - 15 июня 2012 года