"Азаматтардың жекелеген санаттарына Петропавл қаласында автомобиль көлігінде тегін жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі N 3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 мамырда N 13-1-219 тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2024 жылғы 9 қазандағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 09.10.2024 № 2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Азаматтардың жекелеген санаттарына Петропавл қаласында автомобиль көлігінде тегін жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі № 3 шешіміне (№ 13-1-161 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 21 тамыздағы № 34 (244) "Қызылжар нұры" газетінің, 2009 жылғы 21 тамыздағы № 34 (292) "Проспект-СК" газетінің сандарында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
шешімінің преамбуласы мынадай редакцияда мазмұндалсын:
1. "Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 56-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы көлiк туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегі № 156-ХIII Заңының 13-бабына сәйкес".
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының
Қалалық мәслихат
төрағасы
хатшысы
А. Филипенко
Л. Жолмұқанова

О внесении изменения в решение Петропавловского городского маслихата от 29 июля 2009 года N 3 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан по бесплатному проезду на автомобильном транспорте в городе Петропавловске"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2012 года N 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 мая 2012 года N 13-1-219. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 9 октября 2024 года № 2
Сноска. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 09.10.2024 № 2 (вводится в действие с 01.01.2025).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан по бесплатному проезду на автомобильном транспорте в городе Петропавловске" от 29 июля 2009 года № 3, (зарегистированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-161, опубликовано от 21 августа 2009 года № 34 (244) в газетах "Кызылжар нұры", от 21 августа 2009 года № 34 (292) "Проспект-СК" следующее изменение:
1. преамбулу решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-ІІ "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 13 Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года № 156-ХІІІ "О транспорте в Республике Казахстан".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель
Секретарь
сессии городского маслихата
городского маслихата
А. Филипенко
Л. Жолмуханова