Петропавл қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған арнайы орындар белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 12 маусымдағы N 1088 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 3 шілдеде N 13-1-222 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 27 мамырдағы N 980 қаулысымен

Об определении специальных мест для осуществления выездной торговли на территории города Петропавловска
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 12 июня 2012 года N 1088. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 июля 2012 года N 13-1-222. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27 мая 2013 года N 980

Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 27.05.2013 N 980 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, «Сауда қызметін реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі № 544 Заңының 27-бабына, «Ішкі сауда ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371 қаулысының 120-тармағына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27.05.2013 N 980
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года № 544 «О регулировании торговой деятельности», пунктом 120 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 «Об утверждении Правил внутренней торговли» акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Петропавл қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы орындар белгілесін, қосымшаға сай.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н.Б. Байбақтиновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Жұмабеков
Петропавл қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 12 маусымдағы
№ 1088 қаулысына қосымша
Петропавл қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған арнайы орындар
р/к
Автодүкендерді және (немесе) палаткаларды орналастыру орындары
1.
Пушкин к. – Қазақстан Конституциясы к., «Ғ.Мүсірепов атындағы ОБЖК» ауданы
2.
Казахстанская правда к. – Қазақстан Конституциясы к., «Полиграфия» АҚ ауданы
3.
Мир к. - Қазақстан Конституциясы к. ОӘД ауданы
4.
Алтынсарин к. - Қазақстан Конституциясы к. (Орталық алаң, қалалық әкімдік алдында)
5.
Парковая к. - Қазақстан Конституциясы к. «Дока-Пицца» дәмханасы ауданы
6.
М. Әуезов к. - Қазақстан Конституциясы к., Қалалық мәдениет және демалыс саябағына кіре берісте
7.
Қалалық мәдениет және демалыс бағы аумағында
8.
Қазақстан Конституциясы к. «Рахат» С/Ү ауданы
9.
Жеңіс бағы – Орталық кірер есік
10.
Жеңіс саябағы – «Бақыт» ЖЖС ауданы
11.
Алтынсарин к. – Интернациональная к. «Алау газ» сквері ауданы
12.
М. Жұмабаев к. - Қазақстан Конституциясы к., «Әсем» әсемдік салоны ауданы
13.
М. Әуезов к., ХҚКО ауданы
14.
М. Жұмабаев к., М. Жұмабаев сквері ауданы
15.
Есіл өзеніндегі қалалық жағажай
16.
«Солтүстік жұлдызы» стеласы (Пестрое көлі)
17.
Астана к. «Океан» сауда үйі ауданы
18.
Интернациональная к. – Жамбыл к., «Сыра дүкені» ауданы
19.
Абай к. – Алтынсарин к. «Elle» дүкені ауданы
20.
Интернациональная к. – Мир к. «Нан плюс» дүкені ауданы
21.
Мир к., Киров атындағы зауыт ауданы
22.
Мир к. – Ғ.Мүсірепов к. «Караван» сауда кешені ауданы
23.
Мир к. – Хименко к., «Славянка» дүкені ауданы
24.
Мир к., «Экспресс» дүкені ауданы
25.
Хименко к., «Апельсин» дүкені ауданы
26.
М. Әуезов к., Чайковский к., «Авангард» сауда кешені ауданы
27.
Мир к., «Северный» тұрмыс үйі ауданы
28.
Рижская к., 3-ші қалалық аурухана ауданы
29.
К. Сүтішев к., «Дошкольник» дүкені ауданы
30.
Жуков к. (20 шағын аудан) Жуков, 7 және Жуков, 9 үйлерінің арасында
31.
Интернациональная к., «Черемушки» дүкені ауданы
32.
Интернациональная к., «Нан плюс» дүкені ауданы
33.
Сәтпаев к. «Янтарь» дүкені ауданы
34.
Юбилейная к., Әскери училище ауданы
35.
Ш. Уәлиханов к., «Изюминка» дүкені ауданы
36.
Бөкетов к. – Пушкин к., «Медок» дүкен ауданы

1. Определить специальные места для осуществления выездной торговли на территории города Петропавловска, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Байбактинова Н.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Жумабеков
Приложение
к постановлению акимата
города Петропавловска
от 12 июня 2012 года № 1088
Специальные места для осуществления выездной торговли на территории города Петропавловска
п/п
Места установки автолавки и (или) палатки
1.
ул. Пушкина – ул. Конституции Казахстана, район «ОДЮБ им. Г. Мусрепова»
2.
ул. Казахстанской правды – ул. Конституции Казахстана, район АО «Полиграфия»
3.
ул. Мира – ул. Конституции Казахстана, район ЦУМа
4.
ул. Алтынсарина – ул. Конституции Казахстана, район Центральная площадь, перед зданием горакимата
5.
ул. Парковая – ул. Конституции Казахстана, район кафе «Дока-Пицца»
6.
ул. М.Ауэзова – ул. Конституции Казахстана, при входе в городской Парк культуры и отдыха
7.
На территории городского Парка культуры и отдыха
8.
ул. Конституции Казахстана, район торгового дома «Рахат»
9.
Парк Победы - Центральный вход
10.
Парк Победы, район АЗС «Бахыт»
11.
ул. Алтынсарина – ул. Интернациональная, район сквера «Алау газ»
12.
ул. М.Жумабаева – ул. Конституции Казахстана, район салона красоты «Асем»
13.
ул. М.Ауэзова, район ЦОНа
14.
ул. М.Жумабаева, район сквера М. Жумабаева
15.
Городской пляж на реке Ишим
16.
Стела «Северная звезда» (озеро Пестрое)
17.
ул. Астана, район торгового дома «Океан»
18.
ул. Интернациональная – ул. Жамбыла, район магазина «Пивная лавка»
19.
ул. Абая – ул. Алтынсарина, район магазина «Elle»
20.
ул. Интернациональная – ул. Мира, район магазина «Нан плюс»
21.
ул. Мира, район завода им. Кирова
22.
ул. Мира – ул. Г.Мусрепова район торгового комплекса «Караван»
23.
ул. Мира – ул. Хименко, район магазина «Славянка»
24.
ул. Мира, район магазина «Экспресс»
25.
ул. Хименко, район магазина «Апельсин»
26.
ул. М. Ауэзова – ул. Чайковского, район торгового комплекса «Авангард»
27.
ул. Мира, район Дом быта «Северный»
28.
ул. Рижская, район 3-й городской больницы
29.
Ул. К. Сутюшева, район магазина «Дошкольник»
30.
ул. Жукова (20 микрорайон) между домами Жукова, 7 и Жукова, 9
31.
ул. Интернациональная, район магазина «Черемушки»
32.
ул. Интернациональная, район магазина «Нан плюс»
33.
ул. Сатпаева, район магазина «Янтарь»
34.
ул. Юбилейная, район Военного института
35.
ул. Ч. Уалиханова, район магазина «Изюминка»
36.
ул. Букетова – ул. Пушкина, район магазина «Медок»