"Жеке қосалқы шаруашылығының бар екендігі турады анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 8 маусымдағы N 1083 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 17 шілдеде N 13-1-224 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 26 желтоқсандағы N 2709 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 26.12.2012 N 2709 қаулысымен
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы № 107 Заңының 9-1-бабы 4-тармағына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген «Жеке қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама беру» мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Қ.М. Макинаға және «Петропавл қаласының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» ММ бастығы Е.С. Сальниковаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Жұмабеков
Петропавл қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 08 маусымда
N1083 қаулысымен бекітілген
«Жеке қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы
анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсету
регламенті 1. Негізгі ұғымдар
1. «Жеке қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама беру» мемлекеттік  қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) «Кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және  ветеринария бөлімі» ММ (бұдан әрі – уәкілетті орган), сондай-ақ балама негізде  осы регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – ХҚКО) көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет «Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңның 3-бабы 1-тармағы 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2318 қаулысымен бекітілген «Жеке қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама беру» мемлекеттік қызмет стандарты, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету туралы ақпарат  уәкілетті органның интернет-ресурсында және ХҚКО, сондай-ақ осы регламенттің 1, 2-қосымшаларында көрсетілген мемлекеттік қызметті көрсету орындарында орналасқан стендттерде орналасқан.

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 8 июня 2012 года N 1083. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 июля 2012 года N 13-1-224. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2012 года N 2709
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 26.12.2012 N 2709
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года № 107 «Об административных процедурах» акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Макину К.М. и начальника ГУ «Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии города Петропавловска» Сальникову Е.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города       Б. Жумабеков
Утвержден
постановлением акимата
города Петропавловск
08 июня 2012 года N1083
Регламент государственной услуги
«Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства» (далее – государственная услуга) предоставляется ГУ «Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии» (далее – уполномоченный орган), а также через центры обслуживания населения на альтернативной основе (далее – ЦОН, указанными в приложении 2 к настоящему регламенту (далее – регламент).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 3)  пункта 1 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года «О государственной адресной социальной помощи», стандартом государственной услуги «Выдача справок о наличии подсобного хозяйства», утвержденным постановлением правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2318, постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
4. Информация о предоставлении государственной услуги размещены на интернет-ресурсе уполномоченный орган и ЦОН, а также на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги, указанных в приложении 1, 2 к настоящему регламенту.

5. Жеке қосалқы шаруашылығының болуы туралы анықтама (қағаз тасушыда), немесе  мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру көрсетілетін мемлекетітк қызметтің аяқталу нәтижесі болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
1) мемлекеттiк қызмет өтiнiш берiлген сәттен бастап ұсынылады;
2) мемлекеттiк қызметтi алғанға дейiнгi күтудiң ең жоғары шектi уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары шектi уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
ХҚКО-ға өтiнiш берген кезде:
1) тұтынушы осы стандарттың 11-тармағында көрсетiлген қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi  2 (екi) күннен аспайды;
2) мемлекеттiк қызметтi алғанға дейiнгi күтудiң ең жоғары шектi уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары шектi уақыты 10 (он) минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет уәкілетті органмен демалыс және мереке күндерiнен басқа жұмыс күндерi, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiнгi түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейiн ұсынады. Қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетiлген қызмет көрсетусiз кезек күту тәртiбiмен жүзеге асырылады.
Мемлекеттiк қызметтi ХҚКО демалыс және мереке күндерiнен басқа жұмыс күндерi, сағат 9.00-ден 20.00-ге дейiн үзiлiссiз ұсынады, ал ХҚКО-ның өкiлдiктерiнде және филиалдарында демалыс және мереке күндерiнен басқа жұмыс күндерi, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiнгi түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн ұсынылады. Қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетiлген қызмет көрсетусiз кезек күту тәртiбiмен жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы мынадай  құжаттарды ұсынады:
Уәкілетті органға өтiнiш жасаған кезде тұтынушы жеке куәлiгiн ұсына отырып, ауызша нысанда жүгiнедi.
ХҚКО-ға өтiнiш жасаған кезде:
1) еркiн нысандағы өтiнiш;
2) салыстырып тексеру үшiн түпнұсқасын ұсына отырып, жеке куәлiктiң көшiрмесi.
11. ХҚКО арқылы мемлекеттiк қызметтi алу үшiн: тұтынушы осы решламенттің 10-тармағында көрсетiлген қажеттi құжаттарды осы регламентке 2 қосымшада көрсетiлген мекенжайлар бойынша ХҚКО-ның лауазымды адамдарына тапсырады.
12. Мемлекеттiк қызмет тұтынушының жеке өзi келген кезде ұсынылады.
13. Тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан мынадай жағдайларда:
1) осы стандарттың 11-тармағында көрсетiлген құжаттардың толық емес пакетiн ұсынғанда;
2) ЖАО-ның шаруашылық кiтабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы деректер жоқ болғанда бас тартылады.

5. Результатом оказываемой государственной услуги является справка о наличии личного подсобного хозяйства (на бумажном носителе), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – потребитель).
7. Сроки оказания государственной услуги:
при обращении в уполномоченный орган:
1) государственные услуги предоставляются с момента обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
при обращении в ЦОН:
1) срок оказания государственной услуги с момента сдачи необходимых документов потребителем, указанных в пункте 10 настоящего регламента – не более 2 (двух) дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга предоставляется уполномоченный орган в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Государственная услуга предоставляется ЦОН в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9-00 до 19-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2. Порядок оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель представляет следующие документы:
при обращении в уполномоченный орган потребитель обращается в устной форме с предоставлением удостоверения личности;
при обращении в ЦОН:
1) заявление в произвольной форме;
2) копию удостоверения личности с представлением оригинала для сверки.
11. Для получения государственной услуги через ЦОН - потребитель сдает необходимые документы, указанные в пункте 10 настоящего регламента, должностным лицам ЦОН по адресу, указанного в приложении 2 к настоящему регламенту.
12. Государственная услуга предоставляется при личном посещении потребителя.
13. В предоставлении государственной услуги потребителю будет отказано в следующих случаях:
1) предоставление неполного пакета документов, указанных в пункте 10 настоящего регламента;
2) отсутствие данных о наличии личного подсобного хозяйства в похозяйственной книге уполномоченный орган.

14. Тұтынушының мемлекетітк қызметті алу үшін жүшінуі және мемлекеттік қызмет нәтижесін беру сәтіне дейінгі мемлекеттік қызметті  көрсетудің кезеңдері:
Әкілетті органға жүгінгенде:
1) тұтынушы жеке куәлігін  ұсынды;
2) уәкілетті органның жауапты маманы  өтінішті журналда тіркеуін жүргізеді,  деректерді шаруашылық кітабы бойынша тексереді, жеке қосалқы шаруашылығы болуы туралы анықтаманы толтырады немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден  бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды және уәкілетті орган басшылығына қарау үшін тапсырады;
3) уәкілетті орган басшылығы ұсынылған құжаттарды қарайды, анықтамаға немесе бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды;
4)уәкілетті органның жауапты маманы тұтынушыға жеке қосалқы шаруашылығы болуы туралы анықтаманы толтырады немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден  бас тарту туралы дәлелді жауап береді.
ХҚКО жүгінгенде:
1) тұтынушы анықтама алу үшін анықтаманы ХҚКО береді;
2) ХҚКО инспекторы өтінішті тіркейді, мемлекеттік қызметті алу үшін  қызмет тұтынушысына тиісті құжаттар қабылдануы туралы анықтама береді, онда ХҚКО мөртабаны және тұтынушының  мемлекеттік қызметті алу күні  көрсетіледі;
3) ХҚКО инспекторы құжаттарды ХҚКО жинақтаушы бөлімінің  инспекторына тапсырады;
4) ХҚКО жинақтаушы бөлімінің инспекторы құжаттарды жинайды, тізілімін жасайды, құжаттарды орындау үшін  уәкілетті органға жібереді;
5) уәкілетті органның жауапты маманы  алған құжаттар тіркеуін өткізеді және уәкілетті орган басшылығына қарау үшін тапсырады;
6) уәкілетті орган басшылығы ұсынылған құжаттарды қарайды, анықтамаға немесе бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды;
7) уәкілетті органның жауапты маманы  түскне құжаттарды қарайды, жеке қосалқы шаруашылығы болуы туралы анықтаманы  немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден  бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды, құжаттарға уәкілетті орган басшығы қолын қойғызады және оларды ХҚКО жібереді:
8) ХҚКО инспекторы  тұтынушыға жеке қосалқы шаруашылығы болуы туралы анықтаманы толтырады немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден  бас тарту туралы дәлелді жауап береді.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету үрдісіндегі әрекеттер (өзара әрекеттесу) тәртібі
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үрдісіне  мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ)  қатыстырылады:
тұтынушының тікелей уәкілетті органға жолығуында:
уәкілетті органның жауапты маманығ  уәкілетті орган басшысы.
Тұтынушының ХҚКО жолығуында:

14. Этапы оказания государственной услуги с момента обращения потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
при обращении в уполномоченный орган:
1) потребитель предоставляет удостоверение личности;
2) ответственный специалист уполномоченного органа проводит регистрацию обращения в журнале, проверяет данные по похозяйственной книге, заполняет справку о наличии личного подсобного хозяйства либо готовит мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги и передает руководству уполномоченный орган для рассмотрения;
3) руководитель уполномоченного органа рассматривает представленные документы, подписывает справку либо мотивированный ответ об отказе;
4) ответственный специалист уполномоченного органа выдает потребителю справку о наличии личного подсобного хозяйства либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
При обращении в ЦОН:
1) потребитель подает заявление для получения справки в ЦОН;
2) инспектор ЦОНа регистрирует заявление, выдает справку потребителю услуги о приеме соответствующих документов, для получения государственной услуги, в которой содержится штамп ЦОНа и дата получения потребителем государственной услуги;
3) инспектор ЦОНа передает документы инспектору накопительного отдела ЦОНа;
4) инспектор накопительного отдела ЦОНа осуществляет сбор документов, составляет реестр, направляет документы в уполномоченный орган для исполнения;
5) ответственный специалист уполномоченного органа проводит регистрацию полученных документов и передает руководству уполномоченного органа для рассмотрения;
6) руководитель уполномоченного органа рассматривает представленные документы, подписывает справку либо мотивированный ответ об отказе;
7) ответственный специалист уполномоченного органа рассматривает поступившие документы, готовит справку о наличии подсобного хозяйства, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги, подписывает документы руководством уполномоченного органа и направляет их в ЦОН.
8) инспектор ЦОНа выдает потребителю справку о наличии подсобного хозяйства, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
3. Порядок действий (взаимодействия)в процессе оказания государственной услуги
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
при непосредственном обращении потребителя в уполномоченный орган:
ответственный специалист уполномоченного органа, руководитель уполномоченного органа
при обращении потребителя в ЦОН:

1) ХҚКО инспекторы;
2) ХҚКО  жинақтаушы бөлімінің инспекторы;
3) укілетті органның  жауапты маманы;
4) уәкілетті органның басшысы.
16. Әр ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің әр әкімшілік іс-әрекеттің (рәсімдердің) орындалу мерзімі көрсетілген мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттің 3 қосымшасында келтірілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің және ҚФБ логикалық кезектілігі арасындағы өзара байланысы көрсетілген сұлба осы Регламенттің 4 қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін  лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
18. Мемлекеттік қызметті көрсету үрдісіне қатысатын уәкілетті органның және ХҚКО  басшылары, лауазымды  тұлғалары  (бұдан әрі – лауазымды тұлғалар) мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты тұлғалар болып табылады.
Лауазымдық тұлғалар мемлекеттік қызметті көрсету сапасы және тиімділігі, сондай-ақ мемлекеттік қызметті көрсету барысындағы олар қабылдайтын шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік)  үшін, мемлекеттік қызметті  Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген мерзімде іске асыру үшін жауапкершілік атқарады.
«Жеке қосалқы шаруашылығының бар
екендігі туралы анықтама беру» мемлекеттік
қызмет көрсетудің Регламентіне
1 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша
уәкілетті органдардың тізбесі
Уәкілетті органдардың атауы
Заңды мекен-жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
«Петропавл қаласының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 23
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі демалыс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8-(7152) 46-23-93,
8-(7152)46-48-32
E-mail: 311232@inbox.ru
«Жеке қосалқы шаруашылығының бар
екендігі туралы анықтама беру» мемлекеттік
қызмет көрсетудің Регламентіне
2 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша Халыққа қызмет көрсету
орталықтарының тізбесі
р/к
Халыққа қызмет көрсету орталығының атауы
Заңды мекен-жайы
Байланыс телефоны
Жұмыс кестесі
1.
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» РМК СҚО бойынша филиалы
Петропавл қаласы, Әуезов к., 157
8 (7152) 33-31-03
Күнделікті дүйсенбіден сенбіге дейін, демалыс және мейрам күндерінен басқа күндері сағат  9-00 ден 20-00-ге дейін үзіліссіз
E-mail: 311232@inbox.ru
2.
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» РМК СҚО бойынша  филиалының қалалық бөлімі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы к., 72
8 (7152) 31-06-52
Аббревиатурлардың мағынасын ашу:
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» РМК СҚО бойынша филиалы - «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалы
«Жеке қосалқы шаруашылығының бар
екендігі туралы анықтама беру» мемлекеттік
қызмет көрсетудің Регламентіне
3 қосымша
Бірізділікті сипаттау және әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдердің) өзара әрекеттесуі
1-кесте. ЖАО арқылы құрылымдық-функционалдық  бірліктері  әрекеттерін  сипаттау
Негізгі үрдістің (жүрістің, жұмыс ағымының) әрекеттері
Іс-әрекеттің (жұмыс ағымының, барысының) №
1
2
3
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты маманы
Әрекеттің (үрдістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен тапсырған  регламенттің 10-тармағында  көрсетілген құжаттарды  қабылдау  және тіркеу және деректерді шаруашылық кітапта тексеру
Тұтынушымен тапсырылған құжаттарды қарау
Анықтаманы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық  - өкімшіл шешім)
Құжаттарды тіркеу
Анықтамаға немесе бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Анықтаманы немесе бас тарту туралы дәлелді жауап беру
Орындау мерзімі
5 минуттан көп емес
З минуттан көп емес
2 минуттан  кем емес.
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
2-кесте. ҚФБ әрекеттерін сипаттау.  ХҚКО арқылы Негізгі үрдістің( жұмыс ағымының, барысының) іс-әрекеттерін  сипаттау
Іс-әрекет (жұмыс ағымының, барысының) №
1
2
3
СФЕ атауы
ХҚКО  инспекторы
ХҚКО жинақтау бөлімінің инспекторы
ХҚКО жинақтау бөлімінің инспекторы
Әрекеттің (үрдістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оларды сипаттау
Құжаттарды қабылдау
Журналға қол қояды және құжаттарды жинайды
Тізілім құрастырады және құжаттарды жолдайды
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық  - өкімшіл шешім)
Журналда тіркеу
Жинақтау бөліміне құжаттарды жинау
Құжаттарды уәкілетті органға жолдау
Орындау мерзімі
10 минуттан көп емес
Күніне 3 рет
Күніне бір реттен кем емес
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
Негізгі үрдістің (жұмыс барысы,  ағымының) әрекеттері
Іс-әрекет (жұмыс ағымының, барысының) №
4
5
6
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның  жауапты маманы
Уәкілетті органның  басшысы
Уәкілетті органның жауапты маманы
Әрекеттің (үрдістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу
Хат-хабармен танысу, орындау үшін жауапты орындаушыны белгілеу
Құжаттар толық болуын тексеруді жүзеге асыру, дәлелді бас тартуды дайындау  немесе анықтаманы  ресімдеу
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық  - өкімшіл шешім)
Құжатты қарар жазу үшін уәкілетті орган басшылығына жіберу
Қарар жазу, құжатты жауапты орындаушыға жіберу
Материалдары бар құжаттарды қол қою үшін уәкілетті орган басшылығына тапсыру
Орындау мерзімі
30 минут
1 сағат.
1 жұмыс күні ішінде
Келесі әрекеттің нөмірі
5
6
7
Іс-әрекет (жұмыс ағымының, барысының) №
7
8
9
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның  басшысы
Уәкілетті органның  жауапты маманы
ХҚКО инспекторы
Әрекеттің (үрдістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Хат-хабармен танысу
Анықтаманы немесе дәлелді жауапты тіркеу
Тұтынушыға анықтаманы немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты тапсыру
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық  - өкімшіл шешім)
Құжаттақ қол қою
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі  жеке қосалқы шаруашылығы болуы туралы анықтаманы  немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты ХҚКО беру
Жеке  қосалқы шаруашылығы болуы туралы анықтама  немесе бас тарту туралы дәлелді жауап
Орындау мерзімі
30 минут
1 жұмыс күні ішінде
10 минуттан көп емес
Келесі әрекеттің нөмірі
8
9
Пайдалану амалдары. Негізгі үрдіс.
1-топ  ҚФБ ХҚКО инспекторы
2-топ ҚФБ
Уәкілетті органның жауапты маманы
3-топ ҚФБ Уәкілетті органның басшылығы
4-топ ҚФБ
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы.
№ 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау, құжаттарды қабылдау туралы анықтама беру,  өтінішті тіркеу, құжаттарды уәкілетті органға жолдау
№ 2 әрекет
Өтініштерді  ХҚКО  немесе тұтынушылар өтініштерін қабылдау, тіркеу, өтінішті уәкілетті орган басшысына жолдау (күніне 3 реттен кем емес)
№ 3 әрекет
Өтінішті қарау, қарар жазу,
№ 4 әрекет
Құжаттарды қарау, жеке қосалқы шаруашылығы болуы туралы анықтаманы немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты ресімдеу
№ 5 әрекет
Құжаттарды қарау, жеке қосалқы шарушалығы болуы туралы анықтамаға қол қою
№ 6 әрекет
Жеке  қосалқы шарушалығы болуы туралы анықтаманы  ХҚКО беру
№ 7 әрекет
Жеке  қосалқы шарушалығы болуы туралы анықтаманы тұтынушыға беру
Пайдалану амалдары. Баламалы үрдіс.
1-топ  ҚФБ
Орталық инспекторы
2-топ ҚФБ
Уәкілетті органның жауапты маманы
3-топ ҚФБ
Уәкілетті органның басшылығы
4-топ ҚФБ
Уәкілетті органның жауапты маманы
№ 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау, құжаттарды қабылдау туралы анықтама беру,  өтінішті тіркеу, құжаттарды уәкілетті органға жолдау
№ 2 әрекет
ХҚКО өтінішті немесе тұтынушыдан өтініш  қабылдау, өтінішті уәкілетті орган басшысына жолдау
№ 3 әрекет
Өтінішті қарау, қарар жазу
№ 4 әрекет
Құжаттарды қарау, дәлелді бас тартуды ресімдеу
№ 5 әрекет
Дәлелді бас тартуға қол қою
№  6 әрекет
Дәлелді бас тартуды Орталыққа немесе тұтынушыға беру
№ 7 әрекет
Дәлелді бас тартуды
тұтынушыға беру
«Жеке қосалқы шаруашылығының бар
екендігі туралы анықтама беру» мемлекеттік
қызмет көрсетудің Регламентіне
4 қосымша
Уәкілетті органға жүгінудегі мемлекеттік қызметті беру сызбасы
2-сызба. Қызмет тұтынушысының ХҚКО жүгінуіндегі ҚФБ
әрекеттерінің сызбасы

1) инспектор ЦОНа;
2) инспектор накопительного отдела ЦОНа;
3) ответственный специалист уполномоченного органа;
4) руководитель уполномоченного органа.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
18. Ответственными лицами за оказание государственной услуги являются руководители, должностные лица уполномоченного органа и ЦОНа, участвующие в процессе оказания государственной услуги (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за качество и эффективность оказания государственной услуги, а также за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги, за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства»
Уполномоченный орган
по оказанию государственной услуги
Наименование
Уполномоченных органов
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии города Петропавловска»
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск,
улица Конституции Казахстана, 23
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв на обед - с 13.00-до 14.00; выходной-
суббота,
воскресенье
8(7152)46-23-93,
8(7152)46-48-32
E-mail: 31123@inbox.ru
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства»
Перечень Центров обслуживания населения
по оказанию государственной услуги
п\п
Наименование
Центра обслуживания населения
Юридический адрес
Контактный
телефон
График работы
1.
Филиал РГП «Центр обслуживания населения» по СКО
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск,
улица Ауэзова, 157
8 (7152)
33-31-03
Ежедневно с понедельника по субботу, за исключением выходных и праздничных дней,
с 9-00 до
20-00 часов без перерыва
E-mail: 31123@inbox.ru
2.
Городской отдел филиала РГП «Центр обслуживания населения» по СКО
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск,
улица Конституции Казахстана 72
8 (7152)
31-06-52
Расшифровка аббревиатур:
Филиал РГП «Центр обслуживания населения» по СКО – Филиал Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Северо-Казахстанской области
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства»
Описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц через МИО
Действие основного процесса (хода, потока работ)
п/п
№ действия (хода, потока работ)
1 2 3
1
Наименование СФЕ
Ответственный специалист уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Ответственный специалист уполномоченного органа
2
Наименование действия (процесса процедура, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов, указанных в п.10 регламента и проверка данных по похозяйственной книге
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация документов
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе
4
Сроки исполнения
Не более 5 минут
Не более 3 минут
Не более 2 минут
5
Номер следующего действия
2
3
Таблица 2. Описание действий СФЕ Действия основного процесса (хода, потока работ) через ЦОН
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Инспектор ЦОНа
Инспектор накопительного отдела ЦОНа
Инспектор накопительного отдела ЦОНа
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов
Расписывается в журнале и собирает документы
Составляет реестр и направляет документы
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Регистрация в журнале
Сбор документов в накопительный отдел
Отправка документов в уполномоченного органа
Сроки исполнения
Не более 10 минут
3 раза в день
Не менее одного раза в день
Номер следующего действия
2
3
4
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
4
5
6
Наименование СФЕ
Ответственный специалист уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Ответственный специалист уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация
Ознакомление с корреспонденцией, определение ответственного исполнителя для исполнения
Осуществление проверки полноты документов, подготовка мотивированного отказа или оформление справки
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Направление документов руководству уполномоченного органа для наложения резолюции
Наложение резолюции, отправка документов ответственному исполнителю
Передача документов с материалами руководству уполномоченного органа для подписи
Сроки исполнения
30 минут
1 час
В течение 1 рабочего дня
5
6
7
№ действия (хода, потока работ)
7
8
9
Наименование СФЕ
Руководитель уполномоченного органа
Ответственный специалист уполномоченного органа
Инспектор ЦОНа
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Ознакомление с корреспонденцией
Регистрация справки или мотивированного отказа
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе потребителю
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Подписание документа
Передача результата оказания государственной услуги в ЦОН о выдаче справки о наличии подсобного хозяйства либо мотивированного ответа об отказе
Справка о наличии подсобного хозяйства либо мотивированного ответа об отказе потребителю
Сроки исполнения
30 минут
В течение 1 рабочего дня
Не более 10 мин
Номер следующего действия
8
9
Варианты использования. Основной процесс
Группа 1 СФЕ Инспектор ЦОНа
Группа 2 СФЕ Ответственный специалист уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ Руководитель уполномоченного органа
Группа 4 СФЕ Ответственный специалист уполномоченного органа
Действие № 1 Прием документов, выдач справки о приеме документов, регистрация заявления, направление документов в уполномоченного органа
Действие № 2 Прием заявления из ЦОНа или обращения от потребителя, регистрация, направление заявления руководству уполномоченного органа
Действие № 3 рассмотрение заявления, наложение резолюции
Действие №4
Рассмотрение документов, оформление справки о наличии личного подсобного хозяйства или мотивированного ответа об отказе
Действие №5 Рассмотрение документов, подписание справки о наличии личного подсобного хозяйства
Действие № 6 Передача справки о наличии личного подсобного хозяйства в ЦОН
Действие № 7 Выдача справки о наличии личного подсобного хозяйства потребителю
Варианты использования. Альтернативный процесс
Группа 1 СФЕ
Инспектор ЦОНа
Группа 2 СФЕ
Ответственный специалист уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ
Руководство уполномоченного органа
Группа 4 СФЕ
Ответственный специалист уполномоченного органа
Действие № 1
Прием документов, выдача справки о приеме документов, регистрация заявления, направление документов в уполномоченного органа
Действие № 2
Прием заявления из ЦОНа или обращения от потребителя, регистрация, направление заявления руководству уполномоченного органа
Действие № 3
рассмотрение заявления, наложение резолюции
Действие № 4 рассмотрение документов, оформление мотивированного отказа
Действие №5 Подписание мотивированного отказа
Действие № 6
Передача мотивированного отказа в ЦОН или потребителю
Действие № 7
Выдача мотивированного отказа потребителю
Приложение 4
к Регламенту государственной услуги
«Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства»
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в уполномоченный орган
Схема 2. Описание действий СФЕ при обращении потребителя услуги в ЦОН