"Әлеуметтік қорғау саласында мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 5 шілдедегі N 1307 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 2670 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 қаңтарда N 2101 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 27 мамырдағы N 980 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 27.05.2013 N 980 қаулысымен
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабы 4-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Әлеуметтік қорғау саласында мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 5 шілдедегі № 1307 қаулысына (2012 жылғы 9 тамыздағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 13-1-228, 2012 жылғы 24 тамыздағы № 34 (404) «Қызылжар нұры», № 34 (451) «Проспект СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) аталған қаулымен бекітілген «18 жасқа дейiнгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау» мемлекеттік қызмет регламентінде:
1-тармақтың 1) тармақшасы алынып тасталсын;
4-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
«4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.»;
2) аталған қаулымен бекітілген «Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламентінде:
3-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
«3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.»;
3) аталған қаулымен бекітілген «Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшiн оларға құжаттарды ресiмдеу» мемлекеттік қызмет регламентінде:
3-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
«3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.»;
4) аталған қаулымен бекітілген «Мүгедектерді санаторлық-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшiн оларға құжаттарды ресiмдеу» мемлекеттік қызмет регламентінде:
3-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
«3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.»;
5) аталған қаулымен бекітілген «Жергiлiктi өкiлді органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу» мемлекеттік қызмет регламентінде:
3-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 5 июля 2012 года N 1307 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19 декабря 2012 года N 2670. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 января 2013 года N 2101. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27 мая 2013 года N 980
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27.05.2013 N 980
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата города Петропавловска «Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты» от 5 июля 2012 года № 1307 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-228 от 9 августа 2012 года, опубликовано 24 августа 2012 года в газетах «Қызылжар нұры» № 34 (404), «Проспект СК» № 34 (451) следующие изменения:
1) в регламенте государственной услуги «Назначение государственных пособий семьям, имеющих детей до 18 лет», утвержденным указанным постановлением:
подпункт 1) пункта 1 исключить;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
«4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.».
2) в регламенте государственной услуги «Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху», утвержденным указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.».
3) в регламенте государственной услуги «Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски», утвержденным указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.».
4) в регламенте государственной услуги «Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением», утвержденным указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.»;
5) в регламенте государственной услуги «Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов», утвержденным указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:

«3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Т.Қ. Есжановқа және «Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ бастығы М.Т. Мұхамедьяровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қаласының әкімі                  Б. Жұмабеков

«3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Есжанова Т.К. и начальника ГУ «Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска» Мухамедьярова М.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Петропавловска          Б. Жумабеков