Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирнов ауылдық округінің Смирнов ауылының бөлім құрамдарына атаулар беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирнов селолық округі әкімінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 93 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 ақпанда N 2158 болып тіркелді.
Ескерту. Бүкіл мәтіні бойынша "селосы", "селолық", "селосының" сөздері "ауылы", "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирново ауылдық округі әкімінің 17.10.2018 № 71 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық орналасуы туралы" Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 13 қаңтардағы № 148 Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Смирново ауылдық округінің әкімі Смирново ауылы халқының пікірін есепке ала, ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирнов ауылдық округі Смирнов ауылының бөлім құрамдарына қосымшаға сәйкес атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеу күнінен күшіне кіреді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Смирново ауылдық округі әкімі Т. Младова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Аққайың ауданы мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы О. Плищенко
"Аққайың ауданы құрылыс бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы А. Шабаев
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирново ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 27 желтоқсан № 93 шешіміне қосымша
Смирнов ауылының құрам бөліктерінің атаулары
Бірінші көше – Абай көшесі;
Екінші көше – Амангелді көшесі;
Үшінші көше – Гагарин көшесі;
Төртінші көше – Горький көшесі;
Бесінші көше – Дорожный көшесі;
Алтыншы көше – Карбышев көшесі;
Жетінші көше – Киров көшесі;
Сегізінші көше – Линейный көшесі;
Тоғызыншы көше – Лермонтова көшесі;
Оныншы көше – Мир көшесі;
Он бірінші көше – Молодежная көшесі;
Он екінші көше – Джамбул көшесі;
Он үшінші көше – 9 Мамыр көшесі;
Он төртінші көше – 25 лет Целины көшесі;
Он бесінші көше – Жұмабаев көшесі;
Он алтыншы көше – Зеленый көшесі;
Он жетінші көше – Заводской көшесі;
Он сегізінші көше – Имаков көшесі;
Он тоғызыншы көше – Мәншүк Мәметова көшесі;
Жиырмасыншы көше – Народный көшесі;
Жиырма бірінші көше – Октябрьский көшесі;
Жиырма екінші көше – Олег Кошевой көшесі;
Жиырма үшінші көше – Клочков көшесі;
Жиырма төртінші көше - Кардон көшесі;
Жиырма бесінші көше – Абылай хан көшесі;
Жиырма алтыншы көше – Партизанский көшесі;
Жиырма жетінші көше – Пушкин көшесі;
Жиырма сегізінші көше – Папанин көшесі;
Жиырма тоғызыншы көше – Пионерский көшесі;
Отызыншы көше – Панфилов көшесі;
Отыз бірінші көше – Павлик Морозов көшесі;
Отыз екінші көше – Первомайский көшесі;
Отыз үшінші көше – Рабочий көшесі;
Отыз төртінші көше – Северный көшесі;
Отыз бесінші көше – Суворов көшесі;
Отыз алтыншы көше – Сырғабеков көшес;і
Отыз жетінші көше – Сейфуллин көшесі;
Отыз сегізінші көше – Сәбит Мұқанов көшесі;
Отыз тоғызыншы көше – Надежда Крупская көшесі;
Қырқыншы көше – Куйбышев көшесі;
Қырық бірінші көше – Савицкая көшесі;
Қырық екінші көше – Труд көшесі;
Қырық үшінші көше – Титов көшесі;
Қырық төртінші көше – Ташитова көшесі;
Қырық бесінші көше – Школьная көшесі;
Қырық алтыншы көше – Элеваторная көшесі;
Қырық жетінші көше – Южный көшесі;
Қырық сегізінші көше – Терешкова көшесі;
Қырық тоғызыншы көше – Чкалов көшесі;
Елуінші көше – Ғабит Мүсірепов көшесі;
Елу бірінші көше – Учхоз көшесі;
Елу екінші көше – Островский көшесі;
Елу үшінші көше – Гастелло көшесі;
Елу төртінші көше – Бірінші көшесі;
Елу бесінші көше – Екінші көшесі;
Елу алтыншы көше – Үшінші көшесі;
Елу жетінші көше – Төртінші көшесі;
Елу сегізінші көше – Бесінші көшесі;
Бірінші тұйық көше – Больничный городок тұйық көше;
Екінші тұйық көше – Дорожный тұйық көше;
Үшінші тұйық көше – Северный тұйық көше;
Төртінші тұйық көше - Фабричный тұйық көше;
Бесінші тұйық көше - Школьный тұйық көше.

О присвоении наименований составных частей села Смирново Смирновского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Смирновского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2012 года N 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 февраля 2013 года N 2158.
Сноска. В текст на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется, решением акима Смирновского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 17.10.2018 № 71 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 13 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Смирновского сельского округа, с учетом мнения населения села Смирново РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования составных частей села Cмирново Смирновского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области и вводится в действие по истечении десяти дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Смирновского сельского округа
Т. Младова
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник
Государственного учреждения
"Аккайынский районный
отдел культуры и
развития языков"
О. Плищенко
Начальник
Государственного учреждения
"Аккайынский районный отдел
строительства" А. Шабаев
Приложение к решению акима Смирновского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области № 93 от 27 декабря 2012 года
Наименование составных частей села Смирново
Первая улица - улица Абая;
Вторая улица - улица Амангельды;
Третья улица - улица Гагарина;
Четвертая улица – улица Горького;
Пятая улица – улица Дорожная;
Шестая улица – улица Карбышева;
Седьмая улица – улица Кирова;
Восьмая улица – улица Линейная;
Девятая улица – улица Лермонтова;
Десятая улица – улица Мира;
Одиннадцатая улица – улица Молодежная;
Двенадцатая улица – улица Джамбула;
Тринадцатая улица – улица 9 Мая;
Четырнадцатая улица – улица 25 лет Целины;
Пятнадцатая улица- улица Жумабаева;
Шестнадцатая улица – улица Зеленая;
Семнадцатая улица – улица Заводская;
Восемнадцатая улица – улица Имакова;
Девятнадцатая улица – улица Маншук Маметовой;
Двадцатая улица – улица Народная;
Двадцать первая улица – улица Октябрьская;
Двадцать вторая улица – улица Олега Кошевого;
Двадцать третья улица – улица Клочкова;
Двадцать четвертая улица – улица Кардон;
Двадцать пятая улица – улица Аблай Хана;
Двадцать шестая улица – улица Партизанская;
Двадцать седьмая улица – улица Пушкина;
Двадцать восьмая улица – улица Папанина;
Двадцать девятая улица – улица Пионерская;
Тридцатая улица – улица Панфилова;
Тридцать первая улица – улица Павлика Морозова;
Тридцать вторая улица – улица Первомайская;
Тридцать третья улица – улица Рабочая;
Тридцать четвертая улица – улица Северная;
Тридцать пятая улица – улица Суворова;
Тридцать шестая улица – улица Сыргабекова;
Тридцать седьмая улица – улица Сейфуллина;
Тридцать восьмая улица – улица Сабита Муканова;
Тридцать девятая улица – улица Надежды Крупской;
Сороковая улица – улица Куйбышева;
Сорок первая улица – улица Савицкой;
Сорок вторая улица – улица Труда;
Сорок третья улица – улица Титова;
Сорок четвертая улица – улица Ташитова;
Сорок пятая улица – улица Школьная;
Сорок шестая улица – улица Элеваторная;
Сорок седьмая улица – улица Южная;
Сорок восьмая улица – улица Терешковой;
Сорок девятая улица – улица Чкалова;
Пятидесятая улица – улица Габита Мусрепова;
Пятьдесят первая улица – улица Учхозовская;
Пятьдесят вторая улица – улица Островского;
Пятьдесят третья улица – улица Гастелло;
Пятьдесят четвертая улица – улица Первая;
Пятьдесят пятая улица – улица Вторая;
Пятьдесят шестая улица – улица Третья;
Пятьдесят седьмая улица – улица Четвертая;
Пятьдесят восьмая улица – улица Пятая;
Первый переулок – переулок Больничный городок;
Второй переулок – переулок Дорожный;
Третий переулок – переулок Северный;
Четвертый переулок - переулок Фабричный;
Пятый переулок - переулок Школьный.