Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Үлгі ауылы көшелеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Ивановка селолық округі әкімінің 2012 жылғы 6 қыркүйектегі N 6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 қазанда N 1903 тіркелді.
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша "селосы", "селолық" сөздері "ауылы", "ауылдық" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Ивановка ауылдық округі әкімінің 12.09.2018 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Үлгі ауылы тұрғындардың пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Ивановка ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Үлгі ауылы көшелеріне атау берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Н. Журов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Аққайың ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы О. Плищенко
2012 жыл 6 қыркүйек
"КЕЛІСІЛДІ"
"Аққайың ауданының құрылыс бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы А. Шабаев
2012 жыл 6 қыркүйек
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Ивановка ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 6 қыркүйектеғі № 6 шешіміне қосымша
Үлгі ауылы көшелерінің атауы
1) № 1 көше - Бірінші;
2) № 2 көше - Екінші;
3) № 3 көше - Үшінші;
4) № 4 көше - Төртінші.

О присвоении наименований улицам села Ульго Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Ивановского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 6 сентября 2012 года N 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 октября 2012 года N 1903.
Сноска. В текст на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется, решением акима Ивановского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 12.09.2018 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Ивановка, аким Ивановского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Ульго Аккайынского района Северо-Казахстанской области согласно приложения к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Н. Журов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Аккайынский районный отдел
культуры и развития языков" О. Плищенко
6 сентября 2012 год
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Аккайынский районный отдел
строительства" А. Шабаев
6 сентября 2012 год
Приложение к решению акима Ивановского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 6 сентября 2012 года № 6
Наименования улиц села Ульго
1) улица № 1 - Первая;
2) улица № 2 - Вторая;
3) улица № 3 - Третья;
4) улица № 4 - Четвертая.