Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Қиялы ауылдық округінің Кучковка ауылы көшесіне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Қиялы селолық округі әкімінің 2012 жылғы 8 қазандағы N 11 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 қарашада N 1945 тіркелді.
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша "селосы", "селолық" сөздері "ауылы", "ауылдық" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Қиялы ауылдық округі әкімінің 24.08.2018 № 23 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Кучковка ауылы тұрғындардың пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Қиялы ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ::
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Қиялы ауылдық округінің Кучковка ауылы көшесіне атау берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Н. Стригун
"КЕЛІСІЛДІ"
"Аққайың аудандық мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы О. Плищенко
2012 жыл 8 қазан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Аққайың аудандық құрылыс бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы А. Шабаев
2012 жыл 8 қазан
Округ әкімінің 2012 жылғы 8 қазандағы № 11 шешіміне Қосымша
Солтүстік-Қазақстан облысы Аққайың ауданы Қиялы ауылдық округінің Кучковка ауылы көшесінің атауы
Бірінші көше - Кучковка көшесі

О присвоении наименования улицам в селе Кучковка Киялинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Киялинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 8 октября 2012 года N 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 ноября 2012 года за N 1945.
Сноска. В текст на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется, решением акима Киялинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 24.08.2018 № 23 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Кучковка, аким Киялинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование улице в селе Кучковка Киялинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области согласно приложения к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Н. Стригун
"Согласовано"
Начальник государственного учреждения
"Аккайынский районный отдел
культуры и развития языков" О. Плищенко
8 октября 2012 год
"Согласовано"
Начальник государственного учреждения
"Аккайынский районный
отдел строительства" А. Шабаев
8 октября 2012 год
Приложение к решению акима округа от 8 октября 2012 года № 11
Наименование улицы села Кучковка Киялинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Первая улица- улица Кучковка