"2012-2014 жылдарға Есіл аудандық бюджеті туралы" Есіл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 51/275 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 8 қарашадағы N 10-49 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 қарашада N 1962 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 қазандағы N 01-25/169 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 12.10.2013 N 01-25/169 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған Есіл аудандық бюджеті туралы» Есіл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 51/275 шешіміне (2012 жылдың 20 қаңтарында № 13-6-184 нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2012 жылдың 24 ақпанында № 10(305) «Есіл таңы» аудандық газетінде, 2012 жылдың 2 наурызында № 11(8590) «Ишим» аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемде, 123-қосымшаларға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер 2 517 978 мың теңге;
соның ішінде:
салықтық түсімдер 275 066 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 3 776 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер 23 909 мың теңге;
трансферттер түсімдері 2 215 227 мың теңге;
2) шығындар 2 517 222,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелер 62 989,3 мың теңге;
соның ішінде:
бюджеттік несиелер 65 792,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 2 803,1 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо 28 145 мың теңге;
соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 28 280 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен қаржылық активтерді сатып алу 135 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылық (профицит) - 90 378,6 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитті қолдану) қаржыландыру 90 378,6 мың теңге;
қарыздардың түсімі 65 529 мың теңге;
қарыздарды өтеу 2 803,1 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың қолданылатын қалдықтары 27 652,7 мың теңге.»;
7-тармақтың 3)-тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«3) 88204 мың теңге – білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік жалпы білім беру тапсырысын іске асыру үшін;»;

О внесении изменений и дополнений в решение Есильского районного маслихата "О Есильском районном бюджете на 2012-2014 годы" от 22 декабря 2011 года N 51/275
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 ноября 2012 года N 10/49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 ноября 2012 года N 1962. Утратило силу (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 12 октября 2013 года N 01-25/169)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 12.10.2013 N 01-25/169)
В соответствии со статьей 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата «О Есильском районном бюджете на 2012-2014 годы» от 22 декабря 2011 года № 51/275 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-6-184 от 20 января 2012 года, опубликовано 24 февраля 2012 года в районной газете «Есіл Таны» № 10(305), 2 марта 2012 года в районной газете «Ишим» № 11(8590), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы 2 517 978 тыс. тенге;
в том числе:
налоговые поступления 275 066 тыс. тенге;
неналоговые поступления 3 776 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала 23 909 тыс. тенге;
поступления трансфертов 2 215 227 тыс. тенге;
2) затраты 2 517 222,3 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 62 989,3 тыс. тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты 65 792,4 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов 2 803,1 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 28 145 тыс. тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов 28 280 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 135 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 90 378,6 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: 90 378,6 тыс. тенге;
поступление займов; 65 529 тыс. тенге;
погашение займов; 2 803,1 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств 27 652,7 тыс. тенге.»;
подпункт 3) пункта 7 изложить в следующей редакции:
«3) 88204 тыс. тенге на реализацию государственного общеобразовательного заказа в дошкольных организациях образования;»;

7-тармақтың 11)-тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«11) 810 мың теңге – көшуге жәрдемақы беру үшін;»;
7-тармақтың 14)-тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«14) 44140 мың теңге – қызметтік баспананы сатып алу және (немесе) салу үшін.»;
9-тармақтың 3)-тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«3) 6701 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында инженерлік-коммунаикациялық инфрақұрылымды дамыту және баспана салу (немесе) сатып алу;»;
9-тармақ 12)-тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«12) 1009 мың теңге – білім беру ұйымдарына оқулық жәрдемақы сатып алуға.»;
10-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«10. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің шығындарынан селолық жерде тұратын денсаулық сақтау, білім, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына бір алушыға 2 АЕК көлемінде отын сатып алуға әлеуметтік көмек төлемдерінің көлемін белгілеу.»;
17-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«17. Ауданның жергілікті атқарушы органының резервін 20 мың теңгеге белгілеу.»;
17-4-тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«17-4. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен жергілікті атқарушы органдардың қарыздарын өтеу мен борыштар бойынша өзге де төлемдер 6 мың теңге сомаға бекітілсін.»;
көрсетілген шешімнің 146912-қосымшалары осы шешімнің 1, 2345-қосымшаларына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       О. Қоңқабаев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Т. Мұқашев
Келісілді                             2012 жылдың 8 қарашасы
«Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі» ММ бастығы                         Г. Стороженко
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 8 қарашадағы
№ 10/49 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсанындағы
№ 51/275 шешіміне 1-қосымша
2012 жылға Есіл аудандық бюджеті
санаты
сынып
ішкі сы
нып
Атауы
Сомасы (мың тенге) 2012 жыл
Кірістер

подпункт 11) пункта 7 изложить в следующей редакции:
«11) 810 тыс. тенге – на предоставление субсидий на переезд;»;
подпункт 14) пункта 7 изложить в следующей редакции:
«14) 44140 тыс. тенге – на строительство и (или) приобретение служебного жилища.»;
подпункт 3) пункта 9 изложить в следующей редакции:
«3) 6701 тыс. тенге - на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;»;
пункт 9 дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
«12) 1009 тыс. тенге - на приобретение учебных пособий организациям образования.»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Установить в расходах бюджета района на 2012 год выплаты на оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии проживающим в сельской местности, по приобретению топлива в размере 2-х МРП на одного получателя.»;
пункт 17 изложить в следующей редакции:
«17. Утвердить резерв местного исполнительного органа района в сумме 20 тыс. тенге.»;
пункт 17-4 изложить в следующей редакции:
«17-4. Утвердить в районном бюджете на 2012 год расходы на обслуживание долга местных исполнительных органов и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 6 тыс. тенге.»;
приложения 146912 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решени.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        О. Конкабаев
Секретарь
районного маслихата                        Т. Мукашев
СОГЛАСОВАНО:                               8 ноября 2012 года
Начальник
ГУ «Отдел экономики и бюджетного
планирования Есильского района СКО»        Г. Стороженко
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 8 ноября 2012 года № 10/49
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 51/275
Бюджет Есильского района на 2012 год
Кате
гория
класс
под
класс
Наименование
Сумма (тыс.тенге) 2012 год
Доходы

133 585
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 195
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) қаржы бөлімі
12 811
001
Ауданның (областық манызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 793
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
235,2
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
537
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
180,8
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
50
028
Коммуналдық меншікке мүлік сатып алу
1015
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11 461
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 461
2
Қорғаныс
8 078
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 078
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7 446
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайларды алдын алу және жою
200
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
432
7
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 378
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 378
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 378
4
Бiлiм беру
1 785 829
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнiң аппараты
1 976
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1 976
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
1 783 853
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
51 514
040
Білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
88 204
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7 000
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету

133585
022
Капитальные расходы государственного органа
1195
452
Отдел финансов района (города областного значения)
12811
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
10793
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
235,2
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
537
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
180,8
018
Капитальные расходы государственного органа
50
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
1015
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11 461
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
11 461
2
Оборона
8 078
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 078
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7 446
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
200
7
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
432
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно- исполнительная деятельность
3 378
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 378
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 378
4
Образование
1 785 829
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа.
1 976
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1 976
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 783 853
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
51 514
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
88 204
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка(детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7 000
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей- инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета

5 800
021
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен кәмелетке толмағандарды бейімдеу орталығы, ата-ананың қамқорынсыз қалған, балаларды және жетім балаларды оқытуды ұйымдастыру, дарынды балаларды мамандырылған арнайы (түзету), жалпы титік мектеп-интернаттар, шағын-орталықтар, бала-бақша тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
250
003
Жалпы білім беру
1 527 379
006
Балаларға қосымша білім беру
45 400
8
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 104
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
21 746
004
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 496
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9 267
067
Ведомствоаралық мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың түпкілікті шығыстары
9 167
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 526
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
146 704
451
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
126 520
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
39 095
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 712
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 394
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28 604
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
28 225
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8 950
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 372
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 168
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
150
008
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

5 800
8
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей -сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
250
003
Общеобразовательное обучение
1 527 379
006
Дополнительное образование для детей
45 400
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 104
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты:( общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
21 746
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5 496
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9 267
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 167
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 526
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
146 704
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
126 520
002
Программа занятости
39 095
9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 712
005
Государственная адресная социальная помощь
2394
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов
28 604
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28 225
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8 950
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 372
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
10 168
464
Отдел образования района (города областного значения)
150
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов.

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
2 803,1
санаты
сынып
ішкі сы
нып
Атауы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
27 652,7
1
Бюджет қаражатының қалдықтары
27 652,7
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
27 652,7
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 8 қарашадағы
№ 10/49 шешіміне 2-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсанындағы
№ 51/275 шешіміне 4-қосымша
Бюджеттік инвестициялық жобаларды жүзеге асыруға және заңды тұлғалардың негізгі капиталын қалыптастыру немесе молайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінуімен 2012 жылға арналған аудандық бюджет дамытуының бюджеттік бағдарламалар тізбесі
функ
цио
налды
топ
Бюджеттік
бағдар
лама
лардың
әкімші
сі
бағ
дар
лама
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
А
В
Инвестициялық бағдарламалар

008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
2803,1
кате
гория
класс
под
класс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
27652,7
1
Остатки бюджетных средств
27652,7
1
Свободные остатки бюджетных средств
27652,7
Приложение 2
к решению районного маслихата
от 8 ноября 2012 года № 10/49
Приложение 2
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 51/275
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2012 год с разделением на бюджетные программы направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов и формирование или увеличение уставного капитала юридический лиц
Функц.група
Адми
нист
ратор
Прог
рамма
Наименование
сумма (тыс.тенге)
1
3
4
А
В
Инвестиционные программы

101552,3
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
73272,3
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
61272,3
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
9608,3
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде 6 тұрғын үй құрылысының аяқталуы
8745,3
Есіл ауданының Явленка селосында тұрғын-үйді реконструкцилау бойынша ЖСҚ әзірлеу және сараптамасы
40
"Есіл ауданының Явленка селосы Позолотин к. тұрғын-үйді реконструкциялау" обьектісі бойынша жер теліміне бірегейлі құжатты әзірлеу,жер-шаруашылық істі құру, жер телімі шекарасын белгілеу, бөлу
87
Есіл ауданының Явленка селосы Позолотин к. тұрғын-үйді реконструкциялау бойынша түзету жүргізу
262
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында тұрғын үйге құқық белгілеуші құжаттарды әзірлеу және тіркеу
474
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-қатынас инфрақұрылымын дамыту (немесе) сатып алу және қызметтік үйлерді салу және (немесе) сатып алу
51223
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде 6 тұрғын үй құрылысының аяқталуы
6701
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында баспана (тұрғын-үйлер) сатып алу
44140
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында тұрғын үй жеріне құқық белгілеуші құжаттарды ресімдеу
382
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12000
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
12000
Есіл ауданының Явленка селосындағы кәріс желілерін реконструкциялау және кәріс желілерін тазарту бойынша ЖСҚ әзірлеу
12000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
441
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
441
"Есіл ауданының Корнеевка селосында су тарату желілерін дамыту және реконструкциялау" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
441
13
Өзгелер
28280

101 552,3
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
73 272,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
61 272,3
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
9 608,3
Завершение строительства 6 жилых домов в рамках Программы занятости 2020
8 745,3
Разработка и экспертиза ПСД по реконструкции жилого дома в селе Явленка Есильского района
40
На отвод, установление границ земельного участка, формирование земельно-хозяйственного дела,изготовление идентификационного документа на земельный участок по объекту "Реконструкция жилого дома в селе Явленка по ул. Позолотина Есильского района
87
Корректировка ПСД по реконструкции жилого дома по ул. Позолотина села Явленка Есильского района
262
Изготовление и регистрация правоустанавливающих документов на жилье в рамках Программы занятости 2020"
474
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно- коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
51 223
Завершение строительства 6 жилых домов в рамках Программы занятости 2020
6 701
Приобретение жилища (жилых домов) в рамках реализации Программы занятости 2020
44140
Оформление правоустанавливающих документов на землю по жилью в рамках Программы занятости 2020
382
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района ( города областного значения).
12 000
028
Развитие коммунального хозяйства
12 000
Разработка ПСД по реконструкции канализационных сетей и очистных сооружений системы канализации села Явленка Есильского района
12 000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
441
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
441
Разработка проектно- сметной документации по проекту "Развитие и реконструкция разводящих сетей в селе Корнеевка Есильского района
441
13
Прочие
28280

28604
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28604
007
жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28604
ҰОС мүгедектеріне және қатысушыларына монша мен шаштаразға баруға әлеуметтік көмек
125
Аз қамтылған отбасындағы студенттерге әлеуметтік қолдау
360
Азаматтардың жекелеген топтарына санаторлық-курорттық емделуге әлеуметтік төлемдер

28604
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28604
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов
28604
Социальная помощь участникам и инвалидам ВОВ на посещение бань, парикмахерских
125
Социальная поддержка студентам из малообеспеченных семей
360
Социальные выплаты отдельным категориям граждан на санаторно-курортное лечение

1722
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерге коммуналдық қызметтердің шығындарын төлеуге әлеуметтік көмек
2018
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерге, сонымен қатар оларға теңестірілген тұлғаларға тіс протездеудің жеңілдігіне әлеуметтік көмек
128
Белсенді туберкулезбен ауыратын азаматтарға қосымша тамақтануды қамтамасыз ету үшін әлеуметтік көмек
176
"Ұрпақ қоры" тууды ынталандыру бойынша бағдарлама аясында әлеуметтік көмек

1722
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на оплату расходов на коммунальные услуги
2018
Социальная помощь на льготное зубопротезирование участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, лицам, а также лицам приравненным к ним
128
Социальная помощь для обеспечения дополнительного питания граждан, больным активным туберкулезом
176
Социальная помощь в рамках программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"