"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2010 жылдың 7 желтоқсанындағы N 287 аудан әкімдігінің қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 4 қаңтардағы N 01 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 қаңтарда N 13-7-169 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 6 ақпандағы N 18 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 06.02.2013 N 18 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен кейн он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы 21-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2010 жылдың 7 желтоқсанындағы № 287 аудан әкімдігінің қаулысына (2010 жылдың 5 қаңтарындағы № 13-7-139 нормативтік-құқықтық тізілімінде тіркелген, 2011 жылдың 14 қаңтарындағы № 2 «Ауыл арайы» газетінде мемлекеттік тілде, 2011 жылдың 14 қаңтарындағы № 2 «Сельская новь» газетінде орыс тілінде жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
3-ші тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«3. «2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылдың 24 қарашасындағы Заңына сәйкес, қоғамдық жұмыскерлердің еңбекақы төлемі ең төмен еңбекақы мөлшерінде жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүргізілсін.».
осы қаулымен бекітілген ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлерінің, мөлшерлерінің Тізбесінде:
реттік нөмірі 21-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                С. Ыбыраев
КЕЛІСІЛДІ:
«Жамбыл аудандық мұрағаты»
мемлекеттік мекемесі                       К.М. Төлегенов
«Жамбыл ауданының Әділет
басқармасы» мемлекеттік мекемесі           Н.А. Рязанцева
«Қазақстан Республикасы Әділет
Министрлігі сот актілерін орындау
Комитеті Солтүстік Қазақстан облысы
сот актілерін орындау жөніндегі
Департаментінің Жамбыл аумақтық
бөлімі» филиалының бастығы                 Х.Б. Ғабдуллин

О внесеннии изменений в постановление акимата района от 7 декабря 2010 года N 287 "Об организации оплачиваемых общественных работ в Жамбылском районе Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 4 января 2012 года N 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 января 2012 года N 13-7-169. Утратило силу - постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 6 февраля 2013 года N 18
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 06.03.2013 N 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 7 декабря 2010 года № 287 «Об организации оплачиваемых общественных работ в Жамбылском районе Северо-Казахстанской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 января 2010 года № 13-7-139, опубликовано в районной газете «Ауыл арайы» от 14 января 2011 года № 2 на государственном языке, газете «Сельская новь» от 14 января 2011 года № 2 на русском языке) следующие изменения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Оплату труда общественных работников производить из средств местного бюджета в размере минимальной заработной платы, в соответствии Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы.»;
в Перечне организаций, виды, объемы общественных работ, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 21 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2012 года.
Аким района                                С. Ибраев
СОГЛАСОВАНО:
Государственное
учреждение «Жамбылский
районный архив»                            Тулегенов К.М.
Государственное
учреждение «Управление
юстиции Жамбылского района»                Рязанцева Н.А.
Начальник филиала
«Жамбылский территориальный отдел
Департамента по исполнению
судебных актов
Северо-Казахстанской области
Комитета по исполнению судебных актов
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      Габдуллин Х.Б.