2012 жылғы арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілер тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 42 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 ақпанда N 13-8-162 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 21 мамырдағы N 236 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2012.05.21 N 236 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 3137-баптарына, «Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын тұлғаларды жұмысқа орналасуына жәрдемдесу және оларға мемлекеттiк қолдау шараларын көрсету, оқытуды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесін бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 18 шiлдедегi № 815 қаулысының 29-тармағының 2) тармақшасына, «Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасын бекіту туралы» (бұдан әрі - Жұмыспен қамту 2020) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-4) тармақшасына18-1-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру ережесінің 2-бөлімі 6-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1-қосымшаға сәйкес Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасына қосылу кезінде кәсіптік білімі бар немесе кәсіптік оқуды аяқтаған, Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасына қатысушыларды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің Тізбесі бекітілсін.
2. 2-қосымшаға сәйкес 2012 жылы өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес халықтың нысаналы топтарына жататын жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін Қызылжар ауданының аумағында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің Тізбесі бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Е. Рамазановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар ауданының әкімі                   В. Редин
1-қосымша
аудан әкімдігінің
2012 жылғы 30 қаңтардағы
№ 42 қаулысымен бекітілді
Ж?мыспен қамту 2020 Бағдарламасына қосылу кезінде кәсіптік білімі бар немесе кәсіптік оқуды аяқтамаған, Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасына қатысушыларды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің Тізбесі
Жұмыс
берушінің
атауы
Кәсібі
(лауа
зымы)
Ұйым
дас
ты
рыла
тын
әлеу
мет
тік
жұ
мыс
орын
дары
ның
саны
Жұмыстың
айларда
ғы ұзақ
тығы
Айлық
еңбека
қының
мөлше
рі
Мемлекеттің
еңбекақыны 12 ай
бойы қаржыландыру
шарты
1
«Ташкенбаев Астана – 2» ЖК (келісім бойынша)
есеп
теу ма
шинасы
ның
опера
торы
1
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
автомо
биль
жүргі
зушісі
3
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
2
«Токушинское»
Ш/Қ (келісім
бойынша)
фермер
1
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
3
«Г.А. Қасено
ва» ЖК
(келісім
бойынша)
тігін
ші
2
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
4
«Ахмадиева»
ЖК (келісім
бойынша)
автомо
биль
жүргі
зушісі
1
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
фермер
7
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
5
«Мехколонна
ремстройсер
вис» ЖШС
(келісім
бойынша)
дәне
керлеу
ші
2
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
6
«Елім-Қызыл
Жар» ЖШС
(келісім
бойынша)
фермер
2
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
ауыл
шаруа
шылық
өнді
рісте
трак
торшы-
маши
нист
2
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
бухгал
тер
1
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
7
«Жанбай» ЖШС
(келісім
бойынша)
ауыл
шаруа
шылық
өнді
рісте
трак
торшы-
маши
нист
2
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
шошқа
бағушы
1
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
фермер
2
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
8
«С.А. Коше
лев» ЖК
(келісім
бойынша)
бухгал
тер
1
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
тех
ник-
техно
лог
1
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
9
«Головкин и
К» ЖШС
(келісім
бойынша)
ауыл
шаруа
шылық
өнді
рісте
трак
торшы-
маши
нист
2
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
10
«Сейілова
Бақыт
Серікқызы» ЖК
(келісім
бойынша)
тігін
ші
2
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
11
«Т.В. Михина»
ЖК (келісім
бойынша)
өнді
рістік
тауар
лары
ның
сатушы
сы
2
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
өнді
рістік
емес
тауар
лары
ның
сату
шысы
1
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
12
«Қ.О.Ахмуди
нов» ЖК
(келісім
бойынша)
тех
ник-
техно
лог
4
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
13
«Л.Х.Магаме
дова» ЖК
(келісім
бойынша)
өнді
рістік
тауар
лары
ның
сату
шысы
1
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
14
«Бескөл құс
фабрикасы»
ЖШС (келісім
бойынша)
құс
өсіру
ші
2
12 дейін
52 000
алғашқы алты айда - еңбекақының 50 пайызынан артық емес келесі үш айда - еңбекақының 30 пайызынан артық емес соңғы үш айда - еңбекақының 15 пайызынан артық емес
Барлығы:
43
2-қосымша
аудан әкімдігінің
2012 жылғы 30 қаңтардағы
№ 42 қаулысымен бекітілді
Өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес халықтың нысаналы топтарына жататын жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін Қызылжар ауданының аумағында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі
Жұмыс
берушінің
атауы
Кәсібі
(лауазым)
Ұйым
дас
тыры
ла
тын
әлеу
мет
тік
жұ
мыс
орын
дары
ның
саны
Жұ
мыс
тың
ай
лар
дағы
ұзақ
тығы
Айлық
еңбека
қының
мөлше
рі
Мемлекеттің еңбекақыны 12 ай бойы қаржыландыру шарты
1
«Жанбай» ЖШС
(келісім
бойынша)
мал бағушы
1
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
автомобиль
жүргізушісі
1
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
шошқа
бағушы
1
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
дәнекерлеу
ші
1
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
2
«Митронин»
ЖШС (келісім
бойынша)
қосалқы
жұмысшы
2
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
ауыл
шаруашылық
өнімінің
тракторшы-
машинист
2
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
ауыл
шаруашылық
өнімінің
трактор-
машиналарды
жөндеушісі
4
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
3
«Ш.Р.Исаков»
ЖК (келісім
бойынша)
қосалқы
жұмысшы
8
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
сервис
бойынша
менеджер
1
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
4
«Н.Е. Крут
ских» ЖК
(келісім
бойынша)
өндіріс
тауарларын
сатушы
1
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
автомобиль
жүргізушісі
1
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
5
«Т.А. Якубов
ская » ЖК
(келісім
бойынша)
аспаз
2
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
6
«В.П. Яро
вой» ЖК
(келісім
бойынша)
диллер
2
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
7
«В.Р. Арсень
тева» ЖК
(келісім
бойынша)
өндірістік
ғимаратты
тазалаушы
2
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
күзетші
1
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
8
«Шағала-
Агро» ЖШС
(келісім
бойынша)
қосалқы
жұмысшылар
6
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
9
«Н.Г. Блохи
на» ЖК
(келісім бойынша)
аспаз
1
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
қосалқы
жұмысшы
1
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
10
«Асыл-Дән»
ЖШС (келісім
бойынша)
электр жаб
дықтауды
жөндеу
бойынша
электр
ұстасы
2
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
бидай
кептіруші
2
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
11
«Е.В. Медин
ская» ЖК
(келісім
бойынша)
автомобиль
жүргізушісі
1
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
агрегатты
жөндеу
бойынша
ұста
1
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
12
«Б.С.Сейіло
ва» ЖК
(келісім
бойынша)
тігінші
2
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
13
«Ахмудинов»
ЖК (келісім
бойынша)
ағаш
ұстасы-
станокшы
3
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
14
«Л.Д. Левин»
ЖК (келісім
бойынша)
қосалқы
жұмысшылар
3
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
15
«Бодрова
Н.В.» ЖК
(келісім
бойынша)
аспаз
2
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
16
«Сервистік
дайындау
орталығы»
ЖШС (келісім
бойынша)
қосалқы
жұмысшылар
10
6 ай
50 000
6 ай ішінде 26000-нан көп емес
Барлығы:
64

Об утверждении перечня работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест на 2012 год
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2012 года N 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 февраля 2012 года N 13-8-162. Утратило силу - постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 21 мая 2012 года N 236
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 21.05.2012 N 236
В соответствии статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 2) пункта 29 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 815 «Об утверждении Правил организации и финансирования обучения, содействия в трудоустройстве лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, и предоставления им мер государственной поддержки», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020» (далее - Программа занятости 2020), подпунктом 5-4) статьи 7, статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктом 6 главы 2 Правил организации и финансирования социальных рабочих мест, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Перечень работодателей, создавших социальные рабочие места, для трудоустройства участников Программы занятости 2020, имеющих профессиональное образование на момент включения в Программу занятости 2020, либо завершивших профессиональное обучение согласно приложению 1.
2. Утвердить Перечень работодателей, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда в 2012 году будут организованы социальные рабочие места на территории Кызылжарского района для трудоустройства безработных из целевых групп населения согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Рамазанова Р.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Кызылжарского района                       В. Редин
Приложение 1
Утверждено
постановлдением акимата района
30 января 2012 года № 42
Перечень работодателей, создавших социальные рабочие места, для трудоустройства участников Программы занятости 2020 имеющих профессиональное образование на момент включения в Программу занятости 2020, либо завершивших профессиональное обучение
Наименование
работодателя
профес
сия
(долж
ность)
Ко
ли
чес
тво
ор
га
ни
зуе
мых
со
ци
аль
ных
ра
бо
чих
ме
ст
про
дол
жи
тель
нос
ть
рабо
ты в
меся
цах
размер
месяч
ной за
работ
ной
платы
Условия суб
сидирования
государством
заработной
платы в
течение 12
месяцев
Компенсация
части зат
рат работо
дателя на
оплату тру
да работни
ков, трудо
устоенных
по направ
лениям в
Центры за
нятости
населения
(в тенге на
одного
человека)
1
ИП «Ташкен
баев Астана
– 2» (по со
гласованию)
опера
торвы
числи
тель
ной
машины
1
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
води
тель
автомо
билей
3
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
2
Ф/Х «Току
шинское» (по
согласова
нию)
фермер
1
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
3
ИП «Касенова
Г.А» (по со
гласованию)
швея
2
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
4
ИП «Ахмади
ева» (по со
гласованию)
води
тель
автомо
билей
1
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
фермер
7
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
5
ТОО «Мехко
лонна рем
стройсервис»
(по согласо
ванию)
свар
щик
2
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
6
ТОО «Елим-
Кызыл Жар»
(по согласо
ванию)
фермер
2
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
Трак
то
рист-
маши
нист
сель
скохо
зяйст
венно
го про
извод
ства
2
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
бухгал
тер
1
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
7
ТОО «Жанбай»
(по согласо
ванию)
Тракто
рист-
маши
нист
сель
скохо
зяйст
венно
го про
извод
ства
2
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
свино
вод
1
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
фермер
2
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
8
ИП «Кошелев
С.А» (по со
гласованию)
бухгал
тер
1
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
Тех
ник-
техно
лог
1
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
9
ТОО «Голов
кин и К» (по
согласова
нию)
Тракто
рист-
маши
нист
сель
скохо
зяйст
венно
го про
извод
ства
2
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
10
ИП «Сеилова
Бакит
Сериковна»
(по согласо
ванию)
швея
2
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
11
КХ «Михина
Т.В.» (по
согласова
нию)
прода
вец
непро
доволь
ствен
ных то
варов
2
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
прода
вец
продо
вольст
венных
това
ров
1
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
12
ИП «Ахмуди
нов К.О.»
(по согласо
ванию)
Тех
ник-
тено
лог
4
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
13
ИП «Магаме
дова Л.Х.»
(по согласо
ванию)
прода
вец
продо
вольст
венных
това
ров
1
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
14
ТОО «Бишкуль
ская птице
фабрика» (по
согласова
нию)
птице
вод
2
до 12
52 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 26000 последующие три месяца - 15600 последние три месяца - 7800
Итого:
43
Приложение 2
Утверждено
постановлением акимата района
30 января 2012 года № 42
Перечень работодателей, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы социальные рабочие места на территории Кызылжарского района, для трудоустройства безработных из целевых групп населения
Наименование
работодателя
профессия
(долж
ность)
Коли
чес
тво
орга
низу
емых
соци
аль
ных
рабо
чих
мест
про
должи
тель
ность
рабо
ты в
меся
цах
размер
месяч
ной за
работ
ной
платы
Условия
субсидиро
вания го
судар
ством за
работной
платы в
течение 1
месяцев
Компенса
ция час
ти зат
рат рабо
тодателя
на опла
ту труда
работни
ков, тру
доустоен
ных по
направле
ниям в
Центры
занятос
ти насе
ления (в
тенге на
одного
челове
ка)
1
ТОО "Жанбай"
(по согласо
ванию)
скотовод
1
6 мес
50 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
водитель
автомоби
ля
1
6 мес
50 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
свиновод
1
6 мес
50 000
В течение 6 месяцев -не более 26000
в месяц 26000
сварщик
1
6 мес
50 000
В течение 6 месяцев -не более 26000
в месяц 26000
2
ТОО "Митро
нин" (по со
гласованию)
подсобный
рабочий
2
6 мес
40 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
тракто
рист-маши
нист сель
скохозяй
ственного
производ
ства
2
6 мес
40 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
Наладчик
сельскохо
зяйствен
ных машин
и тракто
ров
4
6 мес
40 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
3
ИП "Исаков
Ш.Р." (по со
гласованию)
подсобные рабочие
8
6 мес
35 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
менеджер
по серви
су
1
6 мес
35 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
4
ИП "Крутских
Н.Е." (по со
гласованию)
продавец
продоволь
ственных
товаров
1
6 мес
30 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
водитель автомоби
ля
1
6 мес
30 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
5
ИП "Якубов
ская Т.А."
(по согласо
ванию)
повар
2
6 мес
30 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
6
ИП "Яровой
В.П." (по со
гласованию)
дилер
2
6 мес
30 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
7
ИП "Арсен
тьева В.Р."
(по согласо
ванию)
уборщица
производ
ственных
помещений
2
6 мес
30 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
охранник
1
6 мес
30 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
8
ТОО "Шагала-
Агро" (по со
гласованию)
подсобные
рабочие
6
6 мес
30 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
9
ИП "Блохина
Н.Г." (по со
гласованию)
повар
1
6 мес
30 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
подсобный
рабочий
1
6 мес
30 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
10
ТОО "Асыл-
Дан" (по со
гласованию)
электро
слесарь
по ремон
ту элек
трообору
дования
2
6 мес
35 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
сушильщик
зерна
2
6 мес
35 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
11
ИП "Медин
ская Е.В."
(по согласо
ванию)
водитель
автомоби
ля
1
6 мес
30 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
слесарь
по ремон
ту агрега
тов
1
6 мес
30 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
12
ИП "Сеилова
Б.С." (по со
гласованию)
швея
2
6 мес
30 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
13
ИП "Ахмуди
нов" (по со
гласованию)
столяр-
станочник
3
6 мес
35 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
14
ИП "Левин
Л.Д." (по со
гласованию)
подсобный
рабочий
3
6 мес
30 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
15
ИП "Бодрова
Н.В." (по со
гласованию)
повар
2
6 мес
30 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
16
ТОО "Сервис
но-заготови
тельный
центр" (по
согласова
нию)
подсобные рабочие
10
6 мес
35 000
В течение 6 месяцев - не более 26000
в месяц 26000
Итого:
64