"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 43/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 тамыздағы N 7/7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 тамызда N 13-8-173. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 сәуірдегі N 02-07-01-20/44 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 12.04.2013 N 02-07-01-20/44 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағына, 109-бабының 4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 43/1 шешіміне (2012 жылғы 9 қаңтардағы 13-8-160 мемлекеттік тіркеу нормативтік құқықтық актілерінің Тіркелімінде тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтардағы «Қызылжар» № 3, «Маяк» № 3 газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1) кірістер - 4 160 255 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 405 918 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 5 790 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 23 346 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 3 725 201 мың теңге;
2) шығындар - 4 255 265,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 41 865,4 мың теңге,
соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 43 697,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 832 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялары бойынша сальдо - 13 000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 13 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджеттік дефициті - - 149 876,1 мың теңге;
6) бюджеттік дефицитін қаржыландыру - 149 876,1 мың теңге.»;
12 тармағының:
4) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«4) 16 309 мың теңге - «Ұрпақ қоры» тууға жағдай жасау Бағдарламасы аясында әлеуметтік төлемдер төлеуге;»;
келесі мазмұндағы 13),14),15),16) тармағымен толықтырылсын:
«13) 8 000 мың теңге - бала бақша орналастыруға ғимарат сатып алу;
14) 9 102 мың теңге - оқушыларды жеткізу үшін екі автобус сатып алу;
15) 7 000 мың теңге - Бескөл ауылында жылумен жабдықтау магистральдық желілерінің құрылысына жоба сметалық құжаттама әзірлеуге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2011 года N 43/1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 8 августа 2012 года N 7/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 августа 2012 года N 13-8-173. Утратило силу (письмо маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2013 года N 02-07-01-20/44)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 12.04.2013 N 02-07-01-20/44)
В соответствии с пунктом 2 статьи 106, пунктом 4 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Кызылжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 22 декабря 2011 года № 43/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 января 2012 года № 13-8-160, опубликовано от 20 января 2012 года в газетах «Қызылжар» № 3, «Маяк» № 3) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы - 4 160 255 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 405 918 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5 790 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 23 346 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3 725 201 тысяч тенге;
2) затраты - 4 255 265,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 41 865,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 43 697,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1 832 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 13 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 13 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета - - 149 876,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 149 876,1 тысяч тенге.»;
в пункте 12:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«4) 16 309 тысяч тенге - на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»;»;
дополнить подпунктами 13), 14),15), 16) следующего содержания:
«13) 8 000 тысяч тенге - приобретение здания для размещения детского сада;
14) 9 102 тысяч тенге - приобретение двух автобусов для подвоза обучающихся;
15) 7 000 тысяч тенге - разработка проектно-сметной документации на строительство магистральных сетей теплоснабжения в ауле Бесколь;

12 634
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
522
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
744
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
1 015
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
248
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13 780
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 280
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
2
Қорғаныс
6 153
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 153
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 753
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
200
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
200
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
600
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
600
4
Бiлiм беру
2 207 739
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
127 622
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
126 835
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары: жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін ұйымдарының, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
787
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 864
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 864
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 077 253
003
Жалпы білім беру
1 906 977,4
006
Балаларға қосымша білім беру
31 295
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 876
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім: мектептер, мектеп-интернаттар: (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін ұйымдарының) мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

12 634
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
522
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
744
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
1 015
018
Капитальные расходы государственного органа
248
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13 780
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
13 280
004
Капитальные расходы государственного органа
500
2
Оборона
6 153
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 153
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 753
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
200
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
200
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
600
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
600
4
Образование
2 207 739
464
Отдел образования района (города областного значения)
127 622
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
126 835
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
787
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 864
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2 864
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 077 253
003
Общеобразовательное обучение
1 906 977,4
006
Дополнительное образование для детей
31 295
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 876
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

30 821
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 269
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 400
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9 616
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
70
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14 400
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1 800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
63 728,6
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
175 576
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
175 576
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
33 895
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 171
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 913
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25 638
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
816
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
46 900
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
16 538
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 957
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12 909
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 426
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
413
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
691 348
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
380
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
380
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

30 821
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 269
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 400
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9 616
012
Капитальные расходы государственного органа
70
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
14 400
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
63 728,6
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
175 576
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
175 576
002
Программа занятости
33 895
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 171
005
Государственная адресная социальная помощь
5 913
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25 638
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
816
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
46 900
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
16 538
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 957
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12 909
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 426
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
413
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
691 348
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
380
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
380
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25 638
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25 638
соның ішінде
ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне әлеуметтік төлеу (монша, шаштараз)
144
ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне, жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне теңелгендер және басқа да санаттағы тұлғаларға санаторлы-курорттық емделу
5 395
Аз қамтамасыз етілген отбасы студенттерін әлеуметтік қолдау
386
ҰОС қатысушылары мен мүгедектерінің тіс протезделуі, және жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша ҰОС қатысқан мүгедектерге теңелгендердің тіс протездеуі
600
Белсенді туберкулезбен ауыратын азаматтарды қосымша тамақтандыру
163
ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтердің өтем ақысы
2 641
"Ұрпақ фонды" тууға жағдай жасау бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек төлемдер
16 309

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25 638
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25 638
в том числе
Социальные выплаты участникам и инвалидам ВОВ (бани, парикмахерские)
144
Санаторно-курортное лечение участников и инвалидов ВОВ, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ и других категории лиц
5 395
Социальная поддержка студентам из малообеспеченных семей
386
Зубопротезирование участников и инвалидов ВОВ и на льготное зубопротезирование лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ
600
Дополнительное питание гражданам, больным активным туберкулезом
163
Компенсация за коммунальные услуги участникам и инвалидам ВОВ
2 641
На выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"
16 309