Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында 2013 жылғы қаңтар-наурыз аралығында Қазақстан Республикасы азаматтарын әскери есепке алу және медициналық куәландырылуды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің 2012 жылғы 10 желтоқсандағы N 31 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 желтоқсанда N 2000 тіркелді
«Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 16-бабына, «Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 маусымдағы № 859 қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2013 жылы қаңтар-наурыз аралығында «Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлім» мемлекеттік мекемесінің әскерге шақыру учаскесінде тіркеуге тұратын жылы он жеті жасқа толатын Қазақстан Республикасының азаматтарын әскери есепке алу және медициналық куәландыру ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а.                        Р. Рамазанов
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс Министрлігі РММ
Солтүстік Қазақстан облысы
«Қызылжар ауданының Қорғаныс
істері жөніндегі бөлім»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.Ә. Әубәкіров
10 желтоқсан 2012 жыл

Об организации и обеспечении на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области приписки и медицинского освидетельствования граждан мужского пола Республики Казахстан с января по март 2013 года
Решение акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 10 декабря 2012 года N 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 декабря 2012 года N 2000
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года «О воинской службе и статусе военнослужащих», постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 859 «Об утверждении Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников», аким Кызылжарского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку и медицинское освидетельствование граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждениям «Отдел по делам обороны Кызылжарского района Северо–Казахстанской области» (по согласованию), с января по март 2013 года.
2.Контроль над исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Кызылжарского района Северо–Казахстанской области по социальным вопросам.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима района                          Р. Рамазанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник РГУ
«Отдел по делам обороны
Кызылжарского района
Северо–Казахстанской области»
Министерства обороны
Республики Казахстан                       Н.А. Аубакиров
10 декабря 2012 год