Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына кіргізу сәтінде кәсіптік білімі бар немесе кәсіптік оқуды аяқтаған Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын құрған жұмыс берушілердің тізбесі
Жұмыс бе
рушілердің
атауы
кәсібі
(лауа
зымы)
әлеу
мет
тік
жұ
мыс
орын
дары
ның
құры
лу
көле
мі
ай бо
йынша
жұмыс
тың
жалға
суы
жалақы
ның
айлық
көлемі
Жалақыны
мемлекет
тен жәрдем
ақылау
шарттары
жұмыспен
қамту ор
талықары
нан бағыт
талуы
бойынша,
жұмысшы
лардың
еңбекақы
ларын жұ
мыс беру
шілердің
шығынының
жартысын
өтемақы
лау
1
Жигалова "Карагугин
ское" Шаруа фермер қожалығы (келісім бойынша)
ауыл
шаруа
шылық
өңдірі
сінің
трак
торшы-
маши
нист
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
ауыл
шаруа
шылық
өңдірі
сінің
трак
торшы-
маши
нист
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
ауыл
шаруа
шылық
өңдірі
сінің
трак
торшы-
маши
нист
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
ауыл
шаруа
шылық
өңдірі
сінің
трак
торшы-
маши
нист
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
ауыл
шаруа
шылық
өңдірі
сінің
трак
торшы-
маши
нист
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
ауыл
шаруа
шылық
өңдірі
сінің
трак
торшы-
маши
нист
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
ауыл
шаруа
шылық
өңдірі
сінің
трак
торшы-
маши
нист
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
ауыл
шаруа
шылық
өңдірі
сінің
трак
торшы-
маши
нист
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
ауыл
шаруа
шылық
өңдірі
сінің
трак
торшы-
маши
нист
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
ауыл
шаруа
шылық
өңдірі
сінің
трак
торшы-
маши
нист
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
ауыл
шаруа
шылық
өңдірі
сінің
трак
торшы-
маши
нист
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
ауыл
шаруа
шылық
өңдірі
сінің
трак
торшы-
маши
нист
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
ауыл
шаруа
шылық
өңдірі
сінің
трак
торшы-
маши
нист
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
ауыл
шаруа
шылық
өңдірі
сінің
трак
торшы-
маши
нист
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
ауыл
шаруа
шылық
өңдірі
сінің
трак
торшы-
маши
нист
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
ауыл
шаруа
шылық
өңдірі
сінің
трак
торшы-
маши
нист
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
ауыл
шаруа
шылық
өңдірі
сінің
трак
торшы-
маши
нист
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
ауыл
шаруа
шылық
өңдірі
сінің
трак
торшы-
маши
нист
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
авто
көлік
жүргі
зушісі
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
авто
көлік
жүргі
зушісі
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
авто
көлік
жүргі
зушісі
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
авто
көлік
жүргі
зушісі
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
авто
көлік
жүргі
зушісі
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
авто
көлік
жүргі
зушісі
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
авто
көлік
жүргі
зушісі
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
авто
көлік
жүргі
зушісі
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
авто
көлік
жүргі
зушісі
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
авто
көлік
жүргі
зушісі
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
2
Жеке кәсіпкер "Обухова Е.П." (келісім бойынша)
аспаз
шы
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
авто
көлік
жүргі
зушісі
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
даяшы
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350
авто
көлік
жүргі
зушісі
1
12 айға дейін
49 000
бірінші
алты айда
- жалақы
нының 50 %
көп емес
келесі үш
айда - жа
лақының 30
% көп емес
ақырғы үш
айда - жа
лақының
15 % көп
емес
бірінші алты айда - 24 500 келесі үш айда - 14 700 ақырғы үш айда - 7 350

Перечень работодателей, создавших социальные рабочие места, для трудоустройства участников Программы занятости 2020, имеющих профессиональное образование на момент включения в Программу занятости 2020, либо завершивших профессиональное обучение
Наимено
вание
работода
теля
профес
сия
(долж
ность)
Ко
ли
чес
тво
ор
га
ни
зуе
мых
со
ци
аль
ных ра
бо
чих
мес
т
про
дол
жи
тель
нос
ть
рабо
ты в
меся
цах
размер
месяч
ной за
работ
ной
платы
Условия
субсидиро
вания го
сударством
заработной
платы
Компенсация
части
затрат ра
ботодателя
на оплату
труда ра
ботников,
трудоустро
енных по
направлени
ям в Центры
занятости
населения
(в тенге)
1
Крестьян
ско-фер
мерское
хозяйст
во Жи
галова
"Карагу
гинское"
(по со
гласова
нию)
тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % за
работной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % за
работной платы пос
ледние три месяца - не более 15 % за
работной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы последующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы по
следующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
тракто
рист-ма
шинист
сельско
хозяйст
венного
произ
водства
1
до 12 мес
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
води
тель
автомо
билей
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
води
тель
автомо
билей
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
води
тель
автомо
билей
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
води
тель
автомо
билей
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
води
тель
автомо
билей
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
води
тель
автомо
билей
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
води
тель
автомо
билей
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
води
тель
автомо
билей
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
води
тель
автомо
билей
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
води
тель
автомо
билей
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
2
Индивиду
альный
предпри
ниматель
"Обухова
Е.П."
(по со
гласова
нию)
повар
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
води
тель
автомо
билей
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
офици
ант
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350
води
тель
автомо
билей
1
до 12 мес.
49 000
в первые шесть месяцев - не более 50 % заработной платы пос
ледующие три месяца - не более 30 % заработной платы последние три месяца - не более 15 % заработной платы
в первые шесть месяцев - 24 500 последующие три месяца - 14 700 последние три месяца - 7 350