Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 39-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 наурыздағы N 2-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 4 сәуірде N 13-9-154 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 9 қаңтардағы N 01-15/5 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 09.01.2013 N 01-15/5 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-1 «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 13-9-147 тіркелген, аудандық «Вести» газетінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы № 4, «Мағжан жұлдызы» газетінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы № 4 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 2925676,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 345246,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2485,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2575945,0 мың теңге;»
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«2) шығындар – 2960659,1 мың теңге;»
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 7200,0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 7200,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;»
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«5) бюджет тапшылығы (профициті) - (-44190,1) мың теңге;»
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 44190,1 мың теңге;
қарыз түсімдері – 4854,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2847,0 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 42183,1 мың теңге».
2. 6-тармақ 13) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«13) 34587,0 мың теңге - 2020 жұмыспен қамту бағдарламасы аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және тұрғын үйлер салу және (немесе) сатып алуға».

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2011 года N 39-1 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 6 марта 2012 года N 2-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 апреля 2012 года N 13-9-154. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 9 января 2013 года N 01-15/5)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 09.01.2013 N 01-15/5)
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы от 22 декабря 2011 года № 39-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 января 2012 года за № 13-9-147, опубликовано в районных газетах «Вести» № 4 от 26 января 2012 года, «Мағжан Жұлдызы» № 4 от 26 января 2012 года), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
«1) доходы – 2 925 676,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 345 246,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 485,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 575 945,0 тыс. тенге;»
подпункт 2) изложить в новой редакции:
«2) затраты – 2 960 659,1 тысяч тенге;»
подпункт 4) изложить в новой редакции:
«4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7 200,0 тысяч тенге:
Приобретение финансовых активов – 7 200,0 тысяч тенге
Поступления от продажи финансовых активов – 0;»
подпункт 5) изложить в новой редакции:
«5) дефицит (профицит) бюджета - (- 44 190,1) тысячи тенге»;
подпункт 6) изложить в новой редакции:
«6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –44 190,1 тысячи тенге;
поступления займов – 4 854,0 тысяч тенге;
погашение займов – 2 847,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 42 183,1 тысячи тенге».
2. Пункт 6 дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
«13) 34 587,0 тысячи тенге на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020».

3. 7-тармақ 5) тармақшада «13000» саны «15759,0» санымен өзгертілсін.
4. 8-тармақ 1) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«1). 2011 жылы пайдаланылмаған ауданның бюджеттік қаражатының бос қалдықтары есебінен қаржылық жылдың басында қалыптасқан және республикалық және облыстық бюджеттердің нысаналы трансферттерін қайтаруға аудан бюджетінде шығындар 8-қосымшаға сәйкес көзделсін»;
осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес, нұсқалған шешім 8-қосымшамен толықтырылсын.
5. 10-тармақта «3000» саны «3072,0» санымен өзгертілсін.
6. 11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын: «2012 жылға арналған аудан бюджетінің шығындарында ауылдық жерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт салалары мамандарына отын алу үшін әлеуметтік көмек көрсетуге төлемдер 3000 теңгеден белгіленсін».
7. Нұсқалған шешімнің 1235-қосымшалары осы шешімнің 12, 34-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі).
8. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
Б. Әміренова                               Т. Әбілмәжінов
«Келісілді»
Ауданның экономика
және қаржы бөлімінің бастығы               М.И. Омарова
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 6 наурыздағы
№ 2-2 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 39-1 шешіміне 1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

3. В пункте 7 подпункте 5) цифру «13000 заменить цифрой «15759,0»
4. Пункт 8 дополнить подпунктом 1) следующего содержания:
«1) Предусмотреть расходы бюджета района за счет свободных остатков бюджетных средств района, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2011 году, согласно приложению 8»;
указанное решение дополнить приложением 8, согласно приложения 5 к настоящему решению.
5. В пункте 10 цифру «3000 заменить цифрой «3072,0».
6. Пункт 11 изложить в новой редакции: «Установить в расходах бюджета района на 2012 год выплаты на оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим в сельской местности по 3000 тенге на приобретение топлива».
7. Приложения 1235 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению (прилагаются).
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
Б. Амренова                                Т. Абильмажинов
«Согласовано»
Начальник отдела
экономики и финансов района                Омарова М.И.
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 6 марта 2012 года № 2-2
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 39-1
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2012 год
Категория
2012 год
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

21 072,5
001
Экономикалық саясатты, қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 127,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
381,5
004
Біржолғы талондарды беруді ұйымдастыру және біржолғы талондарды өткізуден түсетін сомалардың толық жиналуын қамтамасыз ету
764,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
300,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
500,0
2
Қорғаныс
7 438,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 438,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 438,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
500,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
500,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметі
3 104,0
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 104,0
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
3 104,0
4
Бiлiм беру
2 039 485,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 068,0
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 068,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 037 377,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 502,0
003
Жалпы білім беру
1 861 223,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 751,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу - әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
10 877,0
006
Балалар үшін қосымша білім беру
10 035,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
79 927,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
9 900,0
015
Жетім-баланы (жетім-балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13 091,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету

21072,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19127,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
381,5
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
764,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
300,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
500,0
2
Оборона
7438,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7438,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6438,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
500,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
500,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3104,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3104,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3104,0
4
Образование
2039485,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2068,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2068,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2037377,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8502,0
003
Общеобразовательное обучение
1861223,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5751,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10877,0
006
Дополнительное образование для детей
10035,0
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
79927,0
018
Организация профессионального обучения
9900,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
13091,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета

9 469,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
11 525,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
11 525,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
1 164,0
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 164,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6 387,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 387,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 341,0
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
46,0
12
Көлiк және коммуникациялар
25 083,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9 083,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарын инфрақұрылымын дамыту
9 083,0
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16 000,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
16 000,0
13
Басқалар
20 161,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3 588,0
040
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешу үшін шараларды іске асыру
3 588,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6 597,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 551,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
46,0
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 904,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 904,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 072,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
3 072,0
15
Трансферттер
3 646,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 646,7
006
Нысаналы пайдаланылмаған ( толық пайдаланылмаған ) трансферттерді қайтару
1 564,7
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

9469,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
11525,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
11525,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
1164,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
1164,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6387,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6387,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
6341,0
017
Капитальные расходы государственного органа
46,0
12
Транспорт и коммуникации
25083,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9083,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
9083,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16000,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
16000,0
13
Прочие
20161,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3588,0
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы " Развитие регионов"за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3588,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6597,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6551,0
004
Капитальные расходы государственного органа
46,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6904,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6904,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3072,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3072,0
15
Трансферты
3646,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3646,7
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1564,7
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий

7085
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
12908
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
12413
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
535
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
16772
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5172
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11600
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
3020
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1000
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2020
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
23087
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
13793
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13793
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9294
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9294
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
5325
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5325
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5325
12
Көлiк және коммуникациялар
15050
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
7170
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарын инфрақұрылымын дамыту
7170
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7880
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7880
13
Басқалар
11478
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
5650
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5650
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5828
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

7085
003
Поддержка культурно-досуговой работы
12908
006
Функционирование районных (городских) библиотек
12413
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
535
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
16772
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5172
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
11600
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
3020
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1000
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2020
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
23087
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
13793
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
13793
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9294
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9294
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
5325
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5325
001
Услуги о реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
5325
12
Транспорт и коммуникации
15050
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7170
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
7170
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7880
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
7880
13
Прочие
11478
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
5650
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
5650
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5828
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог