Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 2 мамырдағы № 188 "Мағжан Жұмабаев ауданында 2012 жылға арналған субсидия берілетін ауыл шаруашылық дәнді дақылдардың оңтайлы әрбір түрі бойынша егіс жұмыстарының тиімді мерзімдері мен субсидия алушылар тізіміне қосуға өтінімдер ұсыну мерзімін анықтау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 7 маусымдағы N 268 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде басқармасында 2012 жылғы 26 маусымда N 13-9-159 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 02-06\05-07/25 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімі аппаратының 11.01.2013 N 02-06\05-07/25 хаты)
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің «Мағжан Жұмабаев ауданында 2012 жылға арналған субсидия берілетін ауыл шаруашылық дәнді дақылдардың оңтайлы әрбір түрі бойынша егіс жұмыстарының тиімді мерзімдері мен субсидия алушылар тізіміне қосуға өтінімдер ұсыну мерзімін анықтау туралы» 2012 жылғы 2 мамырдағы № 188 қаулысына (2012 жылғы 10 мамырдағы № 13-9-157 нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 11 мамырдағы № 19 «Вести» және «Мағжан Жұлдызы» аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын: «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау Ережесін бекіту туралы» Ереженің 12-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Д.Қабдөшевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                     В. Бубенко

О внесении изменения в постановление акимата района Магжана Жумабаева от 2 мая 2012 года № 188 "Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в районе Магжана Жумабаева на 2012 год"
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 7 июня 2012 года N 268. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 июня 2012 года N 13-9-159. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 11 января 2013 года N 02-06\05-07/25)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 11.01.2013 N 02-06\05-07/25)
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Магжана Жумабаева «Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в районе Магжана Жумабаева на 2012 год» от 2 мая 2012 года № 188 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 мая 2012 года № 13-9-157, опубликованное в районных газетах «Вести» и «Мағжан Жұлдызы» от 11 мая 2012 года №19) следующее изменение:
преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции: «В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 12 Правил, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кабдушева А.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                     В. Бубенко