2013 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы N 491 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 қаңтарда N 2094 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы N 11.1.2-13/61 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы N 11.1.2-13/61 хаты).
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің 2013.10.21 N 348 Қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңың іске асыру жөніндегі шаралар туралы 2001 жылғы 19 маусымдағы қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданында 2013 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың көлемі, түрлері, және 2013 жылға қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізімғе сәйкес қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жіберуді іске асырсын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс белгіленсін:
жұмыс орын қажеттілік тапсырысы мөлшерінде - 206 адам;
жұмыс орын қажеттілік бекітілген мөлшерінде - 206 адам.
5. Қоғамдық қызметкерлердің жалақысы "2013-2015 жылдарға арналған Республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 23 қарашадағы Заңына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінде жергілікті бюджет қаражатынан жүзеге асырылады.
6. Қоғамдық жұмыстардың шарттары: аптасына бес күндік жұмыс күнімен ұзақтығы 40 сағат, екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) сегіз сағаттық жұмыс күні,түскі үзілістің ұзақтығы бір сағат.
Жұмыс беруші мен қызметкер арасында жасалатын еңбек шарттарына сүйене отырып, еңбек шартымен қарастырылған жұмыс уақытының икемді нысаны қолданылады. Еңбектің өзге шарттары Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен реттеледі.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.М. Бекшеновке жүктелсін.

Об организации общественных работ в Мамлютском районе Северо-Казахстанской области в 2013 году
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2012 года N 491. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 января 2013 года N 2094. Утратило силу (письмо акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27 января 2014 года N 11.1.2-13/61)
Сноска. Утратило силу (письмо акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27 января 2014 года N 11.1.2-13/61)
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 21.10.2013 N 348
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Мамлютском районе Северо-Казахстанской области в 2013 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2013 год.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Мамлютского района Северо-Казахстанской области» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест - 206 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест - 206 человек.
5. Оплату труда безработных, занятых на общественных работах производить из средств районного бюджета, в размере минимальной заработной платы, установленной Законом Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года "О республиканском бюджете на 2013-2015 годы"
6. Условия общественных работ: пятидневная рабочая неделя продолжительностью 40 часов с двумя выходными днями (суббота, воскресенье), восьмичасовой рабочий день с обеденным перерывом продолжительностью один час.
Исходя из условий труда, могут применяться гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемым между работниками и работодателями. Иные условия труда регулируются действующим трудовым законодательством Республики Казахстан.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области Бекшенова Е.М.

8. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының әкімі Қ. Қалиев
"КЕЛІСІЛДІ":
"Мамлют аудандық мұрағаты"
мемлекеттік мекемесінің
директоры
Рогачева О.Н.
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі Сот актілерін
орындау жөніндегі комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша
Сот актілерін орындау
жөніндегі департаментінің
Мамлют аумақтық бөлімі"
филиалының бастығы
Бекмырзаев А.О.
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
Ішкі істер департаментінің
Мамлют ауданының
ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Оспанов А.Х.
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша
Әділет департаментінің
Мамлют ауданының
Әділет басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығының м.а. Оспанова Д.Д.
Қазақстан Республикасы
Құқықтық қызмет көрсету
және тіркеу қызметі комитетінің
"Солтүстік Қазақстан
облысы бойынша жылжымайтын
мүлік жөніндегі орталық"
Республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының
Мамлют аудандық
филиалының басқарушысы
Құсайынов Н.М.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 491
қаулысымен бекітілген
Қоғамдық жұмыстардың көлемі, түрлері,
ұйымдардың және қаржыландыру көзінің 2013 жылға тізбесі
р/с №
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрі
Жұмыстардың көлемі
Жұмыс
орын
дары
ның
саны
Қаржыландыру көзі
1.
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Андреев селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
15000 шаршы метр елді мекенді жерлердің аумағын жинау, 150 ағашты отырғызу, 15000 шаршы метр жол жиегіндегі өсіп кеткен шөпті шабу, тіреулерді ағарту 100 дана, 350 текше метр аумақты қар тазалау.
4
Аудандық бюджет
2. Жалғыз басты ауыратын қарт азаматтарға күтім бойынша көмектесу (азық-түлік, дәрі-дәрмек сатып алу, бөлмелерді жинау)
5 адам
1
Аудандық бюджет
3. Халықтың аз камтылған топтарына және жалғыз басты тұратын қарттарға отын дайындауға және көмір әкелуге, көмірді түсіруге көмек көрсету
Отын дайындау 45 текше метр, көмір жеткізу және түсіру 40 тонна
1
Аудандық бюджет
4. Құжаттарды өңдеуге көмектесу
850 кұжатты өңдеу
1
Аудандық бюджет
5. Үй шаруашылық санағында және шаруашылық кітаптарды құруына көмек корсету
500 үйді аралап шығу
1
Аудандық бюджет
2.
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мамлютского района
Северо-Казахстанской области                 К. Калиев
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного учреждения
«Мамлютский районный архив»                 Рогачева О.Н.
Начальник филиала «Мамлютский территориальный отдел
Департамента по исполнению судебных актов
Северо-Казахстанской области Комитета по исполнению
судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан»
Бекмырзаев А.О.
Начальник государственного учреждения
«Отдел внутренних дел Мамлютского района
Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской
области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
Оспанов А.Х.
И.о. начальника государственного учреждения
«Управления юстиции Мамлютского района
Департамента юстиции Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции Республики Казахстан»
Оспанова Д.Д.
Управляющий Мамлютского районного филиала
Республиканского государственного казенного предприятия
«Центр по недвижимости по Северо-Казахстанской области»
Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи
Министерства юстиции Республики Казахстан   Кусаинов Н.М.
Утвержден
постановлением акимата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 24 декабря 2012 года № 491
Перечень
организаций, виды, объемы общественных работ
и источники финансирования на 2013 год
№ п/п
Наименование организации
Вид общественных работ
Объем работы
Количество рабочих мест
Источник финанси
рования
1.
Государственное учреждение «Аппарат акима Андреевского сельского округа
Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
1. Оказание
помощи в бла
гоустройстве и
озеленении
территорий
Уборка территории населенных пунктов 15000 метров квадратных, посадка деревьев 150 штук, скашивание травы вдоль дорог 15000 метров квадратных, побелка столбов 100 штук, очистка снега 350 метров кубических
4
Районный бюджет
2. Оказание помощи по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения)
5 человек
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров, помощь в доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых
Заготовка дров 45 метров кубических,
доставка и разгрузка угля 40 тонн
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в обработке документов
Обработка 850 документов
1
Районный
бюджет
5. Оказание
помощи в
переписи
домашних и в
составлении по
хозяйственных
книг
Обход 500 дворов
1
Районный бюджет
2.
Государственное учреждение
«Аппарат акима Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области»

1. Аймақтарды көгалдандыру және көркейтуге көмек көрсету
350 ағашты отырғызу, 40000 шаршы метр аумақты жинау, 250 текше метр қар тазалау, 15500 шаршы метр жол жиегіндегі өсіп кеткен шөпті шабу, талдықты кесу 5000 шаршы метр,тіреулерді ағарту 50 дана
8
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруына көмек көрсету
445 үйді аралап шығу
1
Аудандық бюджет
3. Халықтың аз қамтылған топтарына және жалғыз басты тұратын қарттарға отын дайындауға көмек көрсету
Отын дайындау 55 текше метр.
2
Аудандық бюджет
4. Құжаттарды өңдеуге
700 құжатты өңдеу
1
Аудандық бюджет
5. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауға қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету көмектесу
100 істі қалыптастыру
1
Аудандық бюджет
6. Зираттарды, қоқыс тастайтын жерлерді жайластыруға көмек көрсету
5000 шаршы метр
1
Аудандық бюджет
3.
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Краснознамен селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
200 ағаш отырғызу, 15500 шаршы метр елді мекенді жерлердің аумағын жинау, 500 текше метр қар тазалау, 200 бағандарды ағарту, жол жиегіндегі 2500 шаршы метр шөпті шабу, 8000 шаршы метр талдарды
12
Аудандық бюджет
2. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауға қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
150 істі қалыптастыру
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруға көмек көрсету
600 үйді аралап шығу
1
Аудандық бюджет
4. Құжаттарды өңдеуде және сақтауға дайындауда көмек көрсету
150 істі қалыптастыру
1
Аудандық бюджет
4.
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Пригород селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
35000 шаршы метр аумақты жинау, 2700 текше метр қарын тазалау, 100 ағашты отырғызу, 50 тіреулерді ағарту, 60 қоршауларды ағарту 400 шаршы метр, жол жиегі бойындағы шөпті шабу 38000 шаршы метр, талдарды кесу 15 дана,гүл егетін жерлерді бөлу 200 шаршы метр
4
Аудандық бюджет
2. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауға қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
180 істі қалыптастыру
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруға, көмек көрсету
330 үйді аралап шығу
2
Аудандық бюджет
4. мекендердегі ағымдағы жолдарды жөндеуде көмектесу
100 шаршы метр
2
Аудандық бюджет

1. Оказание
помощи в бла
гоустройстве и
озеленении
территорий
Посадка 350 деревьев,
уборка территорий 40000 метров квадратных, очистка снега 250 метров кубических, скашивание травы вдоль дорог 15500 метров квадратных, вырубка ракиты 5000 метров квадратных. Побелка 50 опор
8
Районный бюджет
2. Оказание
помощи в
переписи
домашних
хозяйств и в
составлении по
хозяйственных
книг
Обход 445 дворов
1
Районный бюджет
3. Оказание
помощи в
заготовке дров
для мало
обеспеченных
слоев
населения и
одиноко
проживающих
престарелых
Заготовка дров 55 метров кубических
2
Районный
бюджет
4. Оказание помощи в обработке документов
Обработка 700 документов
1
Районный бюджет
5. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору
необходимых
документов при
назначении го
сударственных
пособий
семьям,
имеющим детей
до 18 лет
Формирование 100 дел.
1
Районный бюджет
6. Оказание
помощи в
благоустройст
ве кладбищ,
свалок
5000 метров квадратных.
1
Районный бюджет
3.
Государственное учреждение
«Аппарат акима Краснознаменского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
1. Оказание
помощи в бла
гоустройстве и
озеленении
территорий
Посадка 200 деревьев, уборка территории населенных пунктов от мусора 15500 метров квадратных, очистка снега 500 метров кубических, побелка 200 столбов, скашивание травы 2500 метров квадратных, вырубка ракиты 8000 метров квадратных
12
Районный бюджет
2. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование 150 дел
1
Районный бюджет
3. Оказание
помощи в
переписи
домашних
хозяйств и в
составлении по
хозяйственных
книг
Обход 600 дворов
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Формирование 150 дел
1
Районный бюджет
4.
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного сельского округа
Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
1. Оказание
помощи в бла
гоустройстве и озеленении территорий
Уборка территории от мусора 35000 метров квадратных, очистка снега 2700 метров кубических, посадка 100 деревьев, побелка 50 опор, побелка 60 заборов 400 метров квадратных, скашивание травы вдоль обочин 38000 метров квадратных, подрезка кустарников 15 штук, разбивка клумб 200 метров квадратных
4
Районный бюджет
2. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору
необходимых
документов при
назначении го
сударственных
пособий
семьям,
имеющим детей
до 18 лет
Формирование 180 дел
1
Районный бюджет
3. Оказание
помощи в
переписи
домашних
хозяйств и в
составлении по
хозяйственных книг
Обход 330 дворов
2
Районный бюджет
4. Оказание помощи в ремонте и засыпке дорог в населенных пунктах
100 метров квадратных
2
Районный бюджет

5. Саябақтарды көркейтуге көмек көрсету
200 шаршы метр
1
Аудандық бюджет
6. Кұжаттарды өңдеуде және сақтауға дайындауда көмек көрсету
150 істі қалыптастыру
2
Аудандық бюджет
5.
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлютка қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
20000 шаршы метр аумақты жинау, 100 қоршауды,140 тіреулерді ағарту, жол жиегіндегі 15200 шаршы метр шөпті шабу, 20 орындықтарды сырлау, бүркекті тазалау, 36 гүл егетін жерді қазу, 100 ағашты кесу, ағарту,50000 текше метр қар тазалау
50
Аудандық бюджет
2. Саябақтарды көркейтуге көмектесу
5000 шаршы метр
4
Аудандық бюджет
3. Қоқыстарды көркейтуге көмектесу
10000 шаршы метр
2
Аудандық бюджет
4. Жер өңдеу жұмыстарын жүргізуде, сонымен бірге көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарда көмектесу
65 сарқынды құбырларды қоқыстан тазалау, 330 шаршы метр
4
Аудандық бюджет
5. Құжаттарды өңдеуге көмектесу
1500 істі ресімдеу, құжаттарды көшірмелеу, құжаттармен жұмыста көмектесу
4
Аудандық бюджет
6. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруға, көмек көрсету
1500 үйді аралап шығу
2
Аудандық бюджет
7. Халықтың аз қамтылған топтарына және жалғыз басты жалғыз тұратын қарттарға отын даярлауға көмек көрсету
Отын дайындау 40 текше метр
4
Аудандық бюджет
8. Аудан әкімінің коммуналдық меншігіндегі әлеуметтік мәдени бағыттағы маңызы бар объектілерді,
сондай-ақ бос тұрған ғимараттарды күзетуге көмек көрсету
2 объеқті күзетуге
2
Аудандық бюджет
9. Зираттарды жайластыруға көмек көрсету
50 шаршы метр
4
Аудандық бюджет
6.
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
50 ағаштарды отырғызу, 50 ағашты кесу, елді мекенді жерлерді жинау 17500 шаршы метр, бағаналарды ағарту 100 дана, жол жиегіндегі шөпті шабу 2500 шаршы метр, гүл егетін жерлерді бөлу 200 шаршы метр, гүл егетін жерлердің шөбін жұлу 200 шаршы метр, қарды тазарту 200 текше метр
6
Аудандық бюджет
2. Халықтың аз қамтылған топтарына және жалғыз басты жалғыз тұратын қарттарға отын даярлауға, көмірді әкелуге және түсіруге көмек көрсету

5. Оказание
помощи в
благоустройст
ве парков
200 метров квадратных
1
Районный бюджет
6. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Формирование 150 дел
2
Районный бюджет
5.
Государственное учреждение «Аппарат акима города Мамлютка Северо-Казахстанской области»
1. Оказание
помощи в бла
гоустройстве и
озеленении
территорий,
оказание
помощи в
очистке
скверов,центра
льных площадей
от снега
Уборка от мусора 20000 метров квадратных, побелка 100 заборов, 140 опор, скашивание травы вдоль обочин 15200 метров квадратных, покраска 20 скамеек, вскапывание 36 клумб, подрезка 100 кустарников.
Очистка снега - 50000 метров кубических
50
Районный бюджет
2. Оказание
помощи в
благоустройст
ве парков
Уборка от мусора 5000 метров квадратных
4
Районный бюджет
3. Оказание
помощи в
благоустройст
ве свалок
10000 метров квадратных
2
Районный бюджет
4. Оказание помощи в проведении мелиоративных работ, а также работ, связанных с весенними паводками
Очистка 65 водопропускных труб от снега и мусора 330 метров квадратных
4
Районный бюджет
5. Оказание помощи в формировании, обработке необходимых документов различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите
Оформление
1500 дел,
помощь в
работе с
документами,
ксерокопирова
ние документов
4
Районный бюджет
6. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйствен
ных книг
Обход 1500 дворов
2
Районный бюджет
7. Оказание помощи в заготовке дров для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых.
8. Оказание помощи в охране значимых объектов социально-культурного назначения, а также пустующих зданий, находящихся в коммунальной собственности акима района.
9. Оказание
помощи в бла
гоустройстве
кладбищ.
Заготовка дров 40 метров кубических
Охрана двух объектов
50 метров квадратных
4
2
4
Районный бюджет
Районный бюджет
Районный
бюджет
6.
Государственное учреждение «Аппарат акима Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
1. Оказание
помощи в бла
гоустройстве и
озеленении
территорий
Посадка 50 деревьев, подрезка 50 деревьев, уборка населенных пунктов 17500 метров квадратных, побелка столбов 100 штук, разбивка клумб 200 кв.м., скашивание травы вдоль дорог 2500 кв.м., прополка клумб 200 метров квадратных, уборка снега 2000 метров кубических
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в заготовке дров, помощь в доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых

Отын дайындау 50 текше метр, көмірді әкелу және түсіру 50 тонна
2
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарын құруға көмек көрсету
1000 үйді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
7.
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Дубровное селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
Қар тазалау 500 текше метр, жол бойындағы шөптерді жинау 3500 шаршы метр, гүл егетін жерлердің шөбін жұлу 200 шаршы метр, гүл егетін жерлерді бөлу 200 шаршы метр, жас ағаштарды отырғызу 300 дана, 50 гүлзарларды бөлу, 200 тіреулерді, қоршауларды ағарту 1500 шаршы метр, жергілікті пункттерді жинау 15000 шаршы метр
8
Аудандық бюджет

Заготовка дров 50 метров кубических, доставка и разгрузка угля 50 тонн
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств
Обход 1000 дворов
1
Районный бюджет
7.
Государственное учреждение «Аппарат акима Дубровинского сельского округа
Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
1. Оказание
помощи в бла
гоустройстве и
озеленении
территорий
Очистка снега 500 метров кубических, скашивание травы вдоль дорог 3500 метров квадратных, прополка клумб 200 метров квадратных, разбивка клумб 200 метров квадратных, посадка саженцев 300 штук, разбивка 50 цветников, побелка 200 опор, побелка заборов 1500 метров квадратных, уборка населенных пунктов 15000 метров квадратных
8
Районный бюджет

2. Халықтың аз қамтылған топтарына және жалғыз басты жалғыз тұратын қарттарға отын дайындауға, көмірді әкелуге және түсіруге көмек көрсету
Отын дайындау 70 текше метр, көмірді әкелуге және түсіруге көмектесу 50 тонна
2
Аудандық бюджет
3. 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау мен жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі көмек көрсету
200 істі қалыптастыру
1
Аудандық бюджет
4. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды кұруға көмек көрсету
570 үйді аралап шығу
4
Аудандық бюджет
8.
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету

2. Оказание
помощи в
заготовке
дров, помощь в
доставке и
разгрузке угля
для ма
лообеспеченных
слоев
населения и
одиноко
проживающих
престарелых
Заготовка дров 70 метров кубических, помощь в доставке и разгрузке угля 50 тонн
2
Районный бюджет
3. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору
необходимых
документов при
назначении го
сударственных
пособий
семьям,
имеющим детей
до 18 лет
Формирование 200 дел
1
Районный бюджет
4. Оказание
помощи в
переписи
домашних
хозяйств и в
составлении по
хозяйственных
книг
Обход 570 дворов
4
Районный бюджет
8.
Государственное учреждение
«Аппарат акима Кызыласкер
ского
сельского
округа
Мамлютского
района
Северо-Казах
станской
области»
1. Оказание
помощи в бла
гоустройстве и
озеленении
территорий

Аумақтарды жинау 15000 шаршы метр, жол жиегіндегі шөпті шабу 3000 шаршы метр, 35 тіреулерді ағарту, қарды тазалау 100 текше метр
2
Аудандық бюджет
2. Халықтың аз қамтылған топтарына және жалғыз басты тұратын қарттарға отын дайындауға көмек көрсету
Отын дайындау 10 текше метр
2
Аудандық бюджет
9.
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Ленин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аймақтарды
көгалдандыруда
және көркейтуге көмек көрсету
Аумақтарды жинау 14000 шаршы метр, ағаштарды кесу 30, жас ағаштарды кесу 200 дана, ағашты ағарту 30 дана, жас ағаштарды отырғызу 40 дана, жол жиегіндегі шөпті шабу 6500 шаршы метр, мұз қалашықтарын салу - 20 шаршы метр, қарды тазалау 80 текше метр, жол бойындағы талдарды шабу 5000 шаршы метр
1
Аудандық бюджет
2. Елді мекендердегі жолдарды ағымдағы жөндеуге көмектесу
50 шаршы метр
1
Аудандық бюджет
10
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Леденев селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету

Уборка территорий от мусора 15000 метров квадратных, скашивание травы вдоль дорог 3000 метров квадратных, побелка 35 опор, очистка снега 100 метров кубических
2
Районный бюджет
2. Оказание
помощи в
заготовке
дров, для ма
лообеспеченных
слоев
населения и
одиноко
проживающих
престарелых
Заготовка дров 10 метров кубических
2
Районный бюджет
9.
Государственное учреждение «Аппарат акима Ленинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
1. Оказание
помощи в бла
гоустройстве и
озеленении
территорий
Уборка территорий 14000 метров квадратных, подрезка 30 деревьев, подрезка кустарников
200 штук,
побелка деревьев 30 штук,посадка саженцев 40 штук, скашивание травы вдоль дорог 6500 метров квадратных,
строительство ледовых городков 20 метров квадратных, очистка снега 80 метров кубических, разбивка цветников 10 штук, вырубка ракиты вдоль дорог 5000 метров квадратных
1
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог в населенных пунктах
50 метров квадратных
1
Районный бюджет
10
Государственное учреждение
«Аппарат акима Леденевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
1. Оказание
помощи в бла
гоустройстве и
озеленении
территорий

Аумақты тазарту 13000 шаршы метр, қарды тазалау 900 текше метр
8
Аудандық бюджет
2. Құжаттарды аударуға көмектесу
320 құжаттарды өңдеу
1
Аудандық бюджет
11
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
Қарды тазалау 500 шаршы метр, аумақты тазарту 11000 шаршы метр, ағаштарды кесу 45 дана, 200 бағананы ағарту, жол бойындағы шөпті шабу 3000 шаршы метр
8
Аудандық бюджет

Уборка территории 13000 метров квадратных, очистка снега 900 метров кубических
8
Районный бюджет
2. Оказание помощи в обработке
документов
Обработка 320 документов
1
Районный бюджет
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
1. Оказание
помощи в бла
гоустройстве и
озеленении
территорий
Очистка снега 500 метров кубических, уборка территории 11000 метров квадратных, подрезка деревьев 45 штук, побелка столбов 200 штук, скашивание травы вдоль дорог 3000 метров квадратных
8
Районный бюджет

4. Үй шаруашылығын санағында және шаруашылық кітаптарды құруға көмек көрсету
400 үйді аралап шығу
1
Аудандық бюджет
13.
"Мамлют аудандық мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды өңдеу және сақтау дайындығына көмек көрсету
2250 істі қалыптастыру
4
Аудандық бюджет
14.
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Құқықтық қызмет көрсету және тіркеу қызметі комитеті "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Мамлют аудандық филиалы
1. Құжаттарды өңдеу және сақтау дайындығына көмек көрсету
450 істі қалыптастыру
3
Аудандық бюджет
15.
"Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Әділет департаментінің Мамлют ауданының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды өңдеуге көмектесу
2000 істі ресімдеу
4
Аудандық бюджет
16.
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды өндеуіне және құруына көмек көрсету
850 істі қалыптастыру
4
Аудандық бюджет
17.
"Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Сот актілерін орындау жөніндегі Комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Сот актілерін орындау жөніндегі департаментінің Мамлют аумақтық бөлімі" филиалы
1. Ағымдағы және мұрағаттық құжаттар жұмысында, өндірістерді тіркеуге, хат-хабарларды жеткізуге көмек көрсету
1500 бірлік хат-хабарлар
3
Аудандық бюджет
18.
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаментінің Мамлют ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі

4. Оказание
помощи в
переписи
домашних
хозяйств и в
составлении по
хозяйственных
книг
Обход 400 дворов
1
Районный бюджет
13
Государственное учреждение «Мамлютский районный архив»
1. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Формирование 2250 дел
4
Районный бюджет
14
Мамлютский районный филиал Республиканского государственного казенного предприятия «Центр по недвижимости по Северо-Казахстанской области» Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан
1. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документов
Обработка 450 дел
3
Районный бюджет
15
Государственное учреждение «Управление юстиции Мамлютского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
1. Оказание помощи в формировании, обработке необходимых документов и в проведении работ по ведению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите
Оформление 2000 дел
4
Районный бюджет
16
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в обработке документов
Формирование 850 дел
4
Районный бюджет
17
Филиал «Мамлютский территориальный отдел Департамента по исполнению судебных актов Северо-Казахстанской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан»
1. Оказание помощи в работе с текущими и архивными документами в подшивке производства, доставка корреспонденции
1500 единиц корреспонденции
3
Районный бюджет
18
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Мамлютского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»

1. Халықтың тұрақты мекен-жайы бойынша тіркеуін және құжаттауға, қызмет көрсетуге көмек көрсету
2000 істі қалыптастыру
4
Аудандық бюджет

1. Оказание помощи в обслуживании и документировании регистрации населения по месту постоянного жительства
Формирование 2000 дел
4
Районный бюджет