2012 жылға Тайынша ауданы бойынша субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері мен субсидия алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдерін айқындау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 24 сәуірдегі N 341 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 мамырда N 13-11-233 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 03 қаңтардағы N 02.10-07-02-02 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімі аппаратының 03.01.2013 N 02.10-07-02-02 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 Қаулысымен бекітілген өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау Қағидасының 12-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2012.06.15 N 446 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн откен соң қолданысқа енгізіледі)
1. 2012 жылға Тайынша ауданы бойынша субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері мен субсидия алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Қ. Жаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн откен соң қолданысқа енгізіледі.
Аким района                                И. Турков
Аудан әкімдігінің 2012 жылғы
24 сәуірдегі № 341 қаулысына қосымша
2012 жылға Тайынша ауданы бойынша субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері мен субсидия алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдері
р/с
Дақылдар атауы
Өтінім ұсыну
мерзімдері
Егістіктің
оңтайлы
мерзімдері
1
Жаздық жұмсақ бидай (орташа кеш, орташа пісетін сұрыптар)
25 мамырға дейін
17 мамырдан 31 мамырға дейін
2
Жаздық жұмсақ бидай (орташа ерте пісетін сұрыптар)
25 мамырға дейін
25 мамырдан 3 маусымға дейін
3
Жаздық қатты бидай
25 мамырға дейін
20 мамырдан 25 мамырға дейін
4
Орташа кеш пісетін сұрыпты арпа
25 мамырға дейін
25 мамырдан 30 мамырға дейін
5
Орташа кеш пісетін сұрыпты арпа
25 мамырға дейін

Об определении предоставления заявки на включение в список получателей субсидии и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тайыншинскому на 2012 год
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24 апреля 2012 года N 341. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 мая 2012 года N 13-11-233. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 03 января 2013 года N 02.10-07-02-02)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 03.01.2013 N 02.10-07-02-02)
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 15.06.2012 N 446 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тайыншинскому району на 2012 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жарова Е.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                И. Турков
Приложение
к постановлению акимата района
от 24 апреля 2012 года № 341
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тайыншинскому району на 2012 год
п/
п
Наименование культуры
Сроки предоставления заявки
Оптимальные сроки сева
1
Яровая мягкая пшеница (среднепоздние, среднеспелые сорта)
до 25 мая
с 17 мая по 31 мая
2
Яровая мягкая пшеница (среднеранние сорта)
до 25 мая
с 25 мая по 3 июня
3
Яровая твердая пшеница
до 25 мая
с 20 мая по 25 мая
4
Ячмень – среднепоздние сорта
до 25 мая
с 25 мая по 30 мая
5
Ячмень – среднеспелые сорта
до 25 мая

30 мамырдан 3 маусымға дейін
6
Сұлы
25 мамырға дейін
25 мамырдан 30 мамырға дейін
7
Қарақұмық
25 мамырға дейін
20 мамырдан 25 мамырға дейін
8
Тары
25 мамырға дейін
25 мамырдан 30 мамырға дейін
9
Аңқа
17 мамырға дейін
14 мамырдан 17 мамырға дейін
10
Асбұршақ
25 мамырға дейін
20 мамырдан 27 мамырға дейін
11
Қытай бұршақ
25 мамырға дейін
22 мамырдан 25 мамырға дейін
12
Кеш пісетін сұрыпты жасымық
23 мамырға дейін
15 мамырдан 23 мамырға дейін
13
Орташа пісетін сұрыпты жасымық
25 мамырға дейін
17 мамырдан 25 мамырға дейін
14
Рапс – егісі дәстүрлі сүрі жер бойынша
20 мамырға дейін
12 мамырдан 20 мамырға дейін
15
Рапс – егісі минималдық-нөлдік
25 мамырға дейін
20 мамырдан 28 мамырға дейін
16
Зығыр, қыша
25 мамырға дейін
14 мамырдан 27 мамырға дейін
17
Май дәніне арналған күнбағыс
18 мамырға дейін
15 мамырдан 18 мамырға дейін
18
Қара бидай
25 мамырға дейін
14 мамырдан 27 мамырға дейін
19
Картоп
25 мамырға дейін
15 мамырдан 30 мамырға дейін
20
Сүрлемге арналған жүгері
20 мамырға дейін
16 мамырдан 20 мамырға дейін
21
Күздік бидай
25 мамырға дейін
25 тамыздан 5 қыркүйекке дейін
22
Күздік қара бидай
25 мамырға дейін
25 тамыздан 5 қыркүйекке дейін
23
Сәбіз (тұқым)
15 мамырға дейін
10 мамырдан 15 мамырға дейін
24
Пияз (тұқым)
15 мамырға дейін
10 мамырдан 15 мамырға дейін
25
Қызылша
25 мамырға дейін
25 мамырдан 5 маусымға дейін
26
Қияр
25 мамырға дейін
18 мамырдан 5 маусымға дейін
27
Орамжапырақ көшеті
25 мамырға дейін
25 мамырдан 10 маусымға дейін
28
Қызанақ көшеті
25 мамырға дейін
28 мамырдан 10 маусымға дейін
Пішенге бір жылғы шөп
29
Судан шөбі, тары, итқонақ
25 мамырға дейін
1 маусымнан 10 маусымға дейін
30
Көпжылдық шөптер (түйежоңышқа, жоңышқа, еркекшөп, эспарцет, арпабас)
17 мамырға дейін
12 мамырдан 17 мамырға дейін
Пішемдемеге біржылдық шөптер
31
Сиыржоңышқа, сұлы, арпа
25 мамырға дейін
27 мамырдан 31 мамырға дейін
32
Асбұршақ, сұлы, арпа
25 мамырға дейін
5 маусымнан 7 маусымға дейін
33
Жемшопке арналған асбұршақ, тары
25 мамырға дейін
8 маусымнан 10 маусымға дейін
34
Асбұршақ, сұлы, суданка
25 мамырға дейін
8 маусымнан 10 маусымға дейін

с 30 мая по 3 июня
6
Овес
до 25 мая
с 25 мая по 30 мая
7
Гречиха
до 25 мая
с 20 мая по 25 мая
8
Просо
до 25 мая
с 25 мая по 30 мая
9
Нут
до 17 мая
с 14 мая по 17 мая
10
Горох
до 25 мая
с 20 мая по 27 мая
11
Соя
до 25 мая
с 22 мая по 25 мая
12
Чечевица позднеспелые сорта
до 23 мая
с 15 мая по 23 мая
13
Чечевица среднеспелые сорта
до 25 мая
с 17 мая по 25 мая
14
Рапс – посев по традиционному пару
до 20 мая
с 12 мая по 20 мая
15
Рапс – посев по минимально-нулевому пару
до 25 мая
с 20 мая по 28 мая
16
Лен, горчица
до 25 мая
с 14 мая по 27 мая
17
Подсолнечник на маслосемена
до 18 мая
с 15 мая по 18 мая
18
Рыжик
до 25 мая
с 14 мая по 27 мая
19
Картофель
до 25 мая
с 15 мая по 30 мая
20
Кукуруза на силос
до 20 мая
с 16 мая по 20 мая
21
Озимая пшеница
до 25 мая
с 25 августа по 5 сентября
22
Озимая рожь
до 25 мая
с 25 августа по 5 сентября
23
Морковь (семена)
до 15 мая
с 10 мая по 15 мая
24
Лук (семена)
до 15 мая
с 10 мая по 15 мая
25
Свекла
до 25 мая
с 25 мая по 5 июня
26
Огурцы
до 25 мая
с 18 мая по 5 июня
27
Рассада капусты
до 25 мая
с 25 мая по 10 июня
28
Рассада томатов
до 25 мая
с 28 мая по 10 июня
Однолетние травы на сено
29
Суданская трава, просо, могара
до 25 мая
с 1 июня по 10 июня
30
Многолетние травы (донник, люцерна, житняк, эспарцет, костер)
до 17 мая
с 12 мая по 17 мая
Однолетние травы на сенаж
31
Вика, овес, ячмень
до 25 мая
с 27 мая по 31 мая
32
Горох, овес, ячмень
до 25 мая
с 5 июня по 7 июня
33
Горох, просо кормовое
до 25 мая
с 8 июня по 10 июня
34
Горох, овес, суданка
до 25 мая
с 8 июня по 10 июня