"Тайынша ауданы Тайынша қаласы, селолық (ауылдық) округтер әкiмдерi аппараттарымен көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" аудан әкімдігінің 2012 жылғы 26 маусымдағы № 466 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 28 қыркүйектегі N 708 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 қазанда N 1919 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 24 мамырдағы N 233 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 24.05.2013 N 233 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Тайынша ауданы Тайынша қаласы, селолық (ауылдық) округтер әкiмдерi аппараттарымен көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 маусымдағы № 466 қаулысына (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің 2012 жылғы 27 шілдедегі № 13-11-238 Мемлекеттік тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 14 қыркүйектегі «Тайынша таңы» № 44 және 2012 жылғы 14 қыркүйектегі «Тайыншинские вести» № 44 газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген «Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттік қызмет регламентінде:
3-тармағының 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«1) «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi Заңының 10-бабының 2-тармағы 20) тармақшасы, 10-1-бабының 12) тармақшасы және 35-бабы 2-тармағы;»;
көрсетілген қаулының 1-тармағы 2) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген «Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйге тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету» мемлекеттік қызмет регламентін күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданының әкімі                    И. Турков

О внесении изменений в постановление акимата района от 26 июня 2012 года № 466 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых аппаратами акимов сельских (аульных) округов и города Тайынши Тайыншинского района"
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 сентября 2012 года N 708. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 октября 2012 года N 1919. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24 мая 2013 года N 233
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24.05.2013 N 233
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области «Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых аппаратами акимов сельских (аульных) округов и города Тайынши Тайыншинского района» от 26 июня 2012 года № 466 (зарегистрировано в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан № 13-11-238 от 27 июля 2012 года, опубликовано в газетах от 14 сентября 2012 года «Тайынша таңы» № 44, от 14 сентября 2012 года «Тайыншинские вести» № 44) следующие изменения:
в регламенте государственной услуги «Выдача ветеринарного паспорта на животное», утвержденном указанным постановлением:
подпункт 1) пункта 3 изложить в следующей редакции:
«1) подпункта 20) пункта 2 статьи 10, подпункта 12) статьи 10-1 и пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии»;»;
подпункт 2) пункта 1 указанного постановления исключить;
регламент государственной услуги «Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой», утвержденный указанным постановлением признать утратившим силу.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области               И. Турков