2012 жылы Тимирязев ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы N 18 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 ақпанда N 13-12-143 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 11.01.2013 N 7 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы Тимирязев ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса берілген 2012 жылы ұйымдардағы қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің Тізімі және қаржыландыру көздері бекітілсін
3. «Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізімге сәйкес, қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жолдауды жүзеге асырсын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс:
мәлімделген қажеттілігінің саны – 200 жұмыс орны;
бекітілген қажеттілігінің саны – 200 жұмыс орны мөлшерінде анықталсын.
5. Қоғамдық жұмыстарда қамтылған жұмыссыздардың еңбекақысын «2012-2014 жылдарға Республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы Заңымен белгілеген ең төменгі жалақы көлемінде аудандық бюджет қаражатынан төленсін.
6. Қоғамдық жұмыстардың шарты: екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) ұзақтығы 40 сағат 5 күндік жұмыс аптасы, ұзақтығы бір түскі ас үзілісімен 8 сағаттық жұмыс күні.
Еңбек жағдайларына қарай жұмыс берушілер мен жұмысшылар арасында жасалған еңбек шартымен қарастырылған жұмыс уақытын ұйымдастыру икемді нысанда қолдану мүмкін. Еңбектің өзге шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен реттеледі
7. Аудан әкімдігінің «Тимирязев ауданының ұйымдарындағы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2010 жылғы 29 қарашадағы № 231 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тiзiлiмінде 2010 жылғы 13 желтоқсандағы 13-12-118 нөмерімен тіркелген, 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 53 «Көтерілген тың» және 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 53 «Нива» аудандық газеттерінде жарияланған);
«Тимирязев ауданының ұйымдарындағы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» аудан әкімдігінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 231 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы 2011 жылғы 30 мамырдағы № 144 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тiзiлiмінде 2011 жылғы 9 маусымдағы 13-12-129 нөмерімен тіркелген, 2011 жылғы 18 маусымдағы № 28 «Көтерілген тың» және 2011 жылғы 18 маусымдағы «Нива» аудандық газеттерінде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.

Об организации общественных работ в Тимирязевском районе в 2012 году
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 27 января 2012 года N 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 февраля 2012 года N 13-12-143. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 11 января 2013 года N 7
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 11.01.2013 N 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования)
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Тимирязевском районе в 2012 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2012 год.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности – 200 рабочих мест;
в количестве утвержденной потребности – 200 рабочих мест.
5. Оплату труда безработных, занятых на общественных работах, производить из средств районного бюджета, в размере минимальной заработной платы, установленной Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы».
6. Условия общественных работ: пятидневная рабочая неделя продолжительностью 40 часов с двумя выходными днями (суббота, воскресенье), восьмичасовой рабочий день с обеденным перерывом продолжительностью один час.
Исходя из условий труда, могут применяться гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемым между работниками и работодателями. Иные условия труда регулируются действующим трудовым законодательством Республики Казахстан.
7. Признать утратившими силу постановления акимата района: от 29 ноября 2010 года № 231 «Об организации оплачиваемых общественных работ в организациях Тимирязевского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-12-118 от 13 декабря 2010 года, опубликовано в районных газетах «Көтерілген тың» от 25 декабря 2010 года № 53 и «Нива» от 25 декабря 2010 года № 53);
от 30 мая 2011 года № 144 «О внесении изменения и дополнения в постановление акимата района от 29 ноября 2010 года № 231 «Об организации оплачиваемых общественных работ в организациях Тимирязевского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-12-129 от 9 июня 2011 года, опубликовано в районных газетах «Көтерілген тың» от 18 июня 2011 года № 28 и «Нива» от 18 июня 2011 года № 28).

8. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Е.Мәкеноваға жүктелсін.
9. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тимирязев ауданының әкімі                  Қ. Қасенов
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Тимирязев аудандық мәслихат аппараты»
мемлекеттік мекемесінің хатшысы            С.С.Мұстафин
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Тимирязев аудандық мұрағат»
мемлекеттік мекемесінің директоры          Б.Т.Мұсаева
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Қазақстан Республикасы
әділет Министрлігі
Әділет Департаментінің
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
Тимирязев ауданының әділет басқармасы»
мемлекеттік мекеме бастығы                 А.Ж.Жұмаханов
«КЕЛІСІЛДІ»:
Солтүстік Қазақстан облысы
сот актілерін орындау
Департаментінің бастығы                    С.С.Сағдат
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 27 қаңтардағы
№ 18 қаулысымен бекітілген
Тимирязев ауданының ұйымдарындағы қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің Тізімі
р/с
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрі
Жұмыстардың көлемі
Жұ
мыс
орын
дар
Қаржыландыру көзі
1
«Тимирязев ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аудан әкімдігі ғимаратының ағымдағы жөндеуіне көмек көрсету
Кабинеттерді ақтау, сырлау – 1700 шаршы метр.
6
Аудандық бюджет
2. Аудан әкімдігі аумағын көркейтуге көмек көрсету.

8. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Макенову Ж.Е.
9. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким Тимирязевского района                 К. Касенов
«СОГЛАСОВАНО»:
Секретарь Тимирязевского
районного маслихата                        Мустафин С.С.
«СОГЛАСОВАНО»:
Директор государственного
учреждения «Тимирязевский
районный архив»                            Мусаева Б. Т.
«СОГЛАСОВАНО»:
Начальник
Управления юстиции
Тимирязевского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан                       Жумаханов А.Ж.
«СОГЛАСОВАНО»:
Начальник
Департамента по исполнению
судебных актов
Северо-Казахстанской области               Сагдат С. С.
Утвержден
постановлением акимата
Тимирязевского района
от 27 января 2012 года № 18
Перечень организаций Тимирязевского района, виды и объемы общественных работ
п/
п
Наименование
организации
Виды общест
венных работ
Объемы работ
Рабо
чих
мест
Источник
финанси
рования
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в текущем ремонте здания акимата района.
Побелка, покраска, кабинетов - 1700 квадратных метров.
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в благоустройстве территории акимата района.

Аумақты қоқыстан, қардан тазалау – 3200 шаршы метр, ағаштарды ақтау – 80 дана.
2
Аудандық бюджет
3. Құжаттарды жеткізу, алу және тапсыруға көмек көрсету.
100-150 бірлік хат-хабарлар.
6
Аудандық бюджет
2
«Тимирязев ауданының Ақсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ақсуат селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 18 шақырым.
4
Аудандық бюджет

Уборка территории от мусора, очистка от снега 3200 квадратных метров, побелка деревьев-80 штук.
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в доставке, получении и вручении документов.
100-150 единиц корреспонденции.
6
Районный бюджет
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Аксуатского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Аксуат.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов –18 километров.
4
Районный бюджет

2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
333 үйді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
3. Селолық округ әкімі аппаратының ғимаратын ағымдағы жөндеуіне көмек көрсету.
Кабинеттерді ақтау, сырлау – 550 шаршы метр.
3
Аудандық бюджет
3
«Тимирязев ауданының Ақжан селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ақжан селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 6 шақырым.
3
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
165 үйді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
3. Іс жүргізуді енгізуге көмек көрсету.
100 іс құжаттарды өңдеу.
1
Аудандық бюджет
4. Селолық округі әкімі аппаратының ғимаратын ағымдағы жөндеуіне көмек көрсету.
Кабинеттерді ақтау, сырлау – 1200 шаршы метр.
1
Аудандық бюджет
5. Ақжан селосының клубы үшін отын дайындауға және көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отындарды тасымалдау және қатарлап салу – 30 текше метр, көмірді үйіп қою – 5 тонна.
2
Аудандық бюджет
4
«Тимирязев ауданының Белоградовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Белоградовка селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 4 шақырым.
4
Аудандық бюджет
2. Жолдардың ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Көшелердегі шұңқырларды көміп тастау – 3 шақырым.
2
Аудандық бюджет
3. Селолық округі әкімі аппаратының ғимараты үшін отын дайындауға, көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отындарды тасымалдау және қатарлап салу – 8 текше метр
және көмірді үйіп қою – 9 тонна.
2
Аудандық бюджет
5
«Тимирязев ауданының Дзержинский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Дзержинский селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу – 5 шақырым. 8 шақырым Дзержинский–
Ақсуат жол бойындағы бағаналарды ақтау. 100 дана ағаштарды отырғызу.
2
Аудандық бюджет
2. Дзержинский орта мектебін, медициналық пунктін ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Төбелерді ақтау – 800 шаршы метр, еденді сырлау – 600 шаршы метр, терезелерді желімдеу – 10 дана.
1
Аудандық бюджет
3. Жолдардың ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Көшелердегі шұңқырларды көміп тастау – 3 шақырым.
1
Аудандық бюджет
4. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
165 үйді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
5. Сақтау үшін құжаттарды дайындауға және өңдеуге көмек көрсету.
Өңдеу – 80 іс.
1
Аудандық бюджет
6
«Тимирязев ауданының Дмитриевский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 333 дворов.
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа.
Побелка, покраска кабинетов – 550 квадратных метров.
3
Районный бюджет
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Акжанского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Акжан.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни и камыша, побелка столбов – 6 километров.
3
Районный бюджет
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 165 дворов.
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в ведении делопроизводства.
Обработка 100 дел.
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа и Акжанской основной школы.
Побелка, покраска кабинетов – 1200 квадратных метров.
1
Районный бюджет
5. Оказание помощи в заготовке дров, разгрузке угля для клуба села Акжан.
Заготовка, распиловка, колка, перенос, складирование - 30 кубических метров дров, складирование угля - 5 тонн.
2
Районный бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Белоградовского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве терри
тории села Белоградовка.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 4 километра.
4
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
Засыпка ям по улицам- 3 километра.
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров, разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа.
Заготовка, распиловка, колка, перенос дров и складирова
ние - 8 кубических метров дров, складирование угля - 9 тонн.
2
Районный бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Дзержинского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Дзержинское.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни - 5 километров. Побелка столбов по трассе Дзержинский–
Аксуат - 8 километров. Посадка деревьев-100 штук.
2
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте Дзержинской средней школы, медицинского пункта.
Побелка потолков - 800 квадратных метров, покраска пола-600 квадратных метров, промазка окон - 10 штук.
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
Засыпка ям по улицам- 3 километра.
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 165 дворов.
1
Районный бюджет
5. Оказание помощи в подготовке и обработке документации для хранения.
Обработка- 80 дел.
1
Районный бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района»

1. Дмитриевка және Жарқын селоларының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 18 шақырым. Саябақтарды құрғақ бұтақтардан тазалау – 700 шаршы метр.
4
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынға байланысты жұмыстарды жүргізу.
Құбырларды – 6 дана, жол шеткелін тазалау – 4 шақырым.
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
337 үйлерді аралап шығу.
2
Аудандық бюджет
4. Селолық округі әкімі аппаратының ғимаратына, Дмитриевка фельдшерлік-акушерлік пунктіне, Жарқын және Ынтымақ селоларының медициналық пунктеріне отын дайындауға, көмірді түсіруге көмек көрсету.

1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Дмитриевка и села Жаркын.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 18 километров. Очистка парка от сухих веток – 700 квадратных метров.
4
Районный бюджет
2. Проведе
ние работ, связанных с весенними паводками.
Очистка труб-6 штук, кюветов - 4 километра.
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйствен
ных книг.
Подворный обход 337 дворов.
2
Районный бюджет
4. Оказание помощи в заготовке дров и разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа, Дмитри
евского фельдшерско-
акушерского пункта, медицинского пункта села Жаркын и Ынтымак.

Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 24 текше метр, және көмірді үйіп қою – 5 тонна.
2
Аудандық бюджет
5. Іс жүргізуді енгізуге көмек көрсету.
150 іс құжаттарды өңдеу.
1
Аудандық бюджет
7
«Тимирязев ауданының Докучаевский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Докучаевский селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 9 шақырым.
4
Аудандық бюджет

Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирование- 24 кубических метров дров и складирование угля 5 тонн.
2
Районный бюджет
5. Оказание помощи в ведении делопроизводства.
Обработка 150 дел.
1
Районный бюджет
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Докучаевского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Докучаево.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 9 километров.
4
Районный бюджет

2. Северный поселкесіндегі демалу Орталығы үшін отын дайындауға көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдап және қатарлап салу – 8 текше метр.
2
Аудандық бюджет
3. Северный поселкесінің мектебін жөндеуге көмек көрсету.
Ақтау – 1000 шаршы метр, қабырғаларды сылау – 50 шаршы метр.
2
Аудандық бюджет
8
«Тимирязев ауданының Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Есіл ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан тазарту – 2 шақырым, бағаналарды ақтау – 5 шақырым, жусанды шабу – 2 шақырым
6
Аудандық бюджет
2. Есіл негізгі мектебінің ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Төбелерді, қабырғаларды ақтау – 800 шаршы метр, терезелерді тазалау – 10 дана, еденді сырлау – 100 шаршы метр.
1
Аудандық бюджет
9
«Тимирязев ауданының Интернациональный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

2. Оказание помощи в заготовке дров для Центра досуга в поселке Северный.
Заготовка, колка, перенос и складирование - 8 кубических метров дров.
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в ремонте школы в поселке Северный.
Побелка - 1000 квадратных метров, штукатурка стен - 50 квадратных метров.
2
Районный бюджет
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Есильского аульного округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории аула Есиль.
Уборка улиц от мусора 2 километра, побелка столбов – 5 километров, вырубка полыни - 2 километра.
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте Есильской основной школы.
Побелка потолков, стен – 800 квадратных метров, чистка окон – 10 штук, покраска пола – 100 квадратных метров.
1
Районный бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Интернационального сельского округа Тимирязевского района»

1. Дружба селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды, тал-шіліктерді шабу – 5 шақырым, бағаналарды ақтау – 11 шақырым.
4
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
114 үйлерді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
3. Селолық округі әкімі аппаратының ғимараты, медициналық пункт үшін отын дайындауға көмек көрсету, селолық клуб, әкімдік, медициналық пункт үшін көмір жеңілдетуге көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 12 текше метр, бөлінген аумақты тазалау. Бюджеттік көмірді үйіп қою – 60 тонна.
1
Аудандық бюджет
4. Селолық округі әкімі аппаратының ғимаратын, су мұнараны, медициналық пунктіні, клуб, стадион жөндеуге көмек көрсету.
Ақтау – 400 шаршы метр, сырлау – 100 шаршы метр.
1
Аудандық бюджет
10
«Тимирязев ауданының Комсомольский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Комсомоль
ский селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 7 шақырым.
3
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
185 үйлерді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
3. Селолық округі әкімі аппаратының ғимаратын, медициналық пунктін ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Төбелерді, қабырғаларды ақтау – 250 шаршы метр, сырлау – 180 шаршы метр.
1
Аудандық бюджет
4. Селолық округі әкімі аппаратының ғимараты, медициналық пункті үшін отын дайындауға, көмірді түсіруге көмек көрсету.

1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Дружба.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, кустарника – 5 километров, побелка столбов – 11 километров.
4
Районный бюджет
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход - 114 дворов.
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров для здания аппарата акима сельского округа, медицинского пункта, разгрузка угля для сельского клуба, медицинского пункта.
Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирование - 12 кубических метров дров, уборка территории деляны. Складирование угля – 60 тонн.
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в ремонте здания аппарата акима сельского округа, водонапорной башни, медицинского пункта, клуба,стадиона.
Побелка - 400 квадратных метров,
покраска- 100 квадратных метров.
1
Районный бюджет
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Комсомольского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Комсо
мольское.
Уборка улиц от мусора, снега, вырубка полыни, побелка столбов – 7 километров.
3
Районный бюджет
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйствен
ных книг.
Подворный обход 185 дворов.
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа, медицинского пункта.
Побелка потолков, стен – 250 квадратных метров, покраска -180 квадратных метров.
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в заготовке дров, разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа, медицинского пункта.

Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 16 текше метр, көмірді үйіп қою – 35 тонна.
2
Аудандық бюджет
5. Көктемгі су тасқынға байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншейлерді қардан тазалау – 5 шақырым.
1
Аудандық бюджет
11
«Тимирязев ауданының Құртай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Степной селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 14 шақырым.
5
Аудандық бюджет

Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирование - 16 кубических метров дров, складирование угля - 35 тонн.
2
Районный бюджет
5. Проведе
ние работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам – 5 километров.
1
Районный бюджет
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Куртайского аульного округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Степное.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 14 километров.
5
Районный бюджет

2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншейлерді қардан тазалау – 5 шақырым.
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
248 үйлерді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
4. Лебедевка селолық клубына, селолық округі әкімі аппаратының ғимаратына отын дайындауға көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 24 текше метр.
2
Аудандық бюджет
5. Лебедевка селолық клубына ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.

2. Проведе
ние работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам - 5 километров.
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи, домашних хозяйств и составлении похозяйствен
ных книг.
Подворный обход 248 дворов.
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в заготовке дров для Лебедевского сельского клуба, здания аппарата акима сельского округа.
Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирование - 24 кубических метра дров.
2
Районный бюджет
5. Оказание помощи в текущем ремонте Лебедевского сельского клуба.

Төбелерді, қабырғаларды ақтау – 90 шаршы метр, сырлау – 30 шаршы метр.
1
Аудандық бюджет
12
«Тимирязев ауданының Ленинский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ленинский селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 11 шақырым жол бойындағы шілікті шауып алу – 2 шақырым, ағаштарды отырғызу – 50 дана.
4
Аудандық бюджет

Побелка потолков, стен –90 квадратных метров, покраска -30 квадратных метров.
1
Районный бюджет
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Ленинского сельского округа Тимирязевского района
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Ленинское.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов - 11 километров, вырубка кустарников вдоль грейдера - 2 километра, посадка деревьев - 50 штук.
4
Районный бюджет

2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншейлерді қардан тазалау – 5 шақырым.
1
Аудандық бюджет
3. Ленинский селосындағы медициналық пунктіне, клубқа, селолық округі әкімі аппаратының ғимараты үшін отын дайындауға көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 30 текше метр.
2
Аудандық бюджет
4. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
153 үйлерді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
5. Ленинский селосының демалыс Орталығын жөндеуге көмек көрсету.
Ақтау – 250 шаршы метр.
1
Аудандық бюджет
13
«Тимирязев ауданының Мичуринский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Мичуринский селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан және саяжолдарды жинау, қардан тазалау, жусанды және қамыстарды шауып алу, бағаналарды ақтау – 8 шақырым, ағаш отырғызу – 100 дана.
6
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көше бойынша траншейлерді тазалау – 8 шақырым.
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
185 үйлерді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
4. Селолық округ әкімдігі ғимаратының ағымдағы жөндеуіне көмек көрсету
Кабинеттерді ақтау, сырлау, сылау – 470 шаршы метр.
1
Аудандық бюджет
14
«Тимирязев ауданының Москворецкий селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Москворецкий селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 18 шақырым.
6
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншейлерді қардан тазалау – 5 шақырым.
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
200 үйлерді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
4. Зиратты көркейтуге көмек көрсету.
Зираттың аумағын қоқыстан және көң-қоқырдан тазалау – 8000 шақырым метр.
1
Аудандық бюджет
5. Іс жүргізуін енгізуге көмек көрсету.
80 іс құжаттарды өңдеу.
1
Аудандық бюджет
15
«Тимирязев ауданының Хмельницкий селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Хмельницкий селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды және түйе жапырақтарды шауып алу, бағаналарды ақтау – 14 шақырым. Ағаштарды отырғызу – 80 дана, клумбларды бөлу, суару, отау – 500 шақырым метр.
6
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
170 үйлерді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет

2. Проведе
ние работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам - 5 километров.
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров для медицинского пункта, клуба села Ленинское, здания аппарата акима сельского округа.
Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирование - 30 кубических метров дров.
2
Районный бюджет
4. Оказание помощи в переписи, домашних хозяйств и составлении похозяйствен
ных книг.
Подворный обход 153 дворов.
1
Районный бюджет
5. Оказание помощи в ремонте Центра Досуга села Ленинское.
Побелка 250 квадратных метров.
1
Районный бюджет
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Мичуринского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Мичурино.
Уборка улиц и аллеи от мусора, очистка от снега, вырубка полыни и камыша, побелка столбов - 8 километров, посадка деревьев 100 штук.
6
Районный бюджет
2. Проведе
ние работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей по улицам - 8 километров.
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйствен
ных книг.
Подворный обход 185 дворов.
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа.
Побелка, покраска, штукатурка, кабинетов -470 квадратных метров.
1
Районный бюджет
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Москворецкого сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Москво
рецкое.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 18 километров.
6
Районный бюджет
2. Проведе
ние работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам 5 километров.
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйствен
ных книг.
Подворный обход – 200 дворов.
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в благоустройстве кладбища.
Уборка территории кладбища от мусора и хлама – 8000 квадратных метров.
1
Районный бюджет
5. Оказание помощи в ведение делопроизводства.
Обработка 80 дел.
1
Районный бюджет
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Хмельницкого сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Хмельницкое.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни и лопухов, побелка столбов – 14 километров. Посадка деревьев – 80 штук, разбивка клумб, полив, прополка – 500 квадратных метров.
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 170 дворов.
1
Районный бюджет

3. Іс жүргізуін енгізуге көмек көрсету.
150 іс құжаттарды өңдеу.
1
Аудандық бюджет
16
«Тимирязев ауданының Целинный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Целинный селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 7 шақырым.
3
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
114 үйлерді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
3. Целинный негізгі мектебін жөндеуге көмек көрсету.
Ақтау, дәліздерді сырлау – 3500 шаршы метр.
1
Аудандық бюджет
17
«Тимирязев ауданының Тимирязев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

3. Оказание помощи в ведении делопроизводства.
Обработка 150 дел.
1
Районный бюджет
16
Государственное учреждение «Аппарат акима Целинного сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Целинное.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 7 километров.
3
Районный бюджет
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйствен
ных книг.
Подворный обход 114 дворов.
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в ремонте здания Целинной основной школы.
Побелка, покраска коридора -3500 квадратных метров.
1
Районный бюджет
17
Государственное учреждение «Аппарат акима Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района»

1. Тимирязев селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды, жиектерді ақтау – 50 шақырым
клумбаларды бөлу, су құю, отау – 540 шаршы метр.
26
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды өткізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншейлерді қардан тазалау – 50 шақырым.
3
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
1565 үйлерді аралап шығу.
10
Аудандық бюджет
4. Жылжымалы мүлікті түгендеу бойынша жұмысты ұйымдастыруға көмек көрсету.
1565 үйлерді аралап шығу.
2
Аудандық бюджет
5. Сақтау үшін құжаттарды дайындауға және өңдеуге көмек көрсету.
Өңдеу – 100 іс.
1
Аудандық бюджет
6. Стадионды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.

1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Тими
рязево.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов, бордюр – 50 километров, разбивка клумб, полив, прополка - 540 квадратных метров.
26
Районный бюджет
2. Проведе
ние работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей по улицам 50 километров.
3
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйствен
ных книг.
Подворный обход 1565 дворов.
10
Районный бюджет
4. Оказание помощи в организации работы по инвентаризации недвижимого имущества.
Подворный обход 1565 дворов.
2
Районный бюджет
5. Оказание помощи в подготовке и обработке документации для хранения.
Обработка 100 дел.
1
Районный бюджет
6. Оказание помощи в текущем ремонте стадиона.

Сырлау – 2400 шаршы метр, спорт алаңдарын белгілеу – 600 шаршы метр.
1
Аудандық бюджет
7. Стадионның аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Аумақты қоқыстан тазарту – 1200 шаршы метр.
1
Аудандық бюджет
8. Демалыс орталығы аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу– 1000 шаршы метр.
1
Аудандық бюджет
18
«Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Қажетті құжаттарды өңдеуіне және құруына көмек көрсету.

Покраска - 2400 квадратных метров, разметка спортивных площадок-600 квадратных метров.
1
Районный бюджет
7. Оказание помощи в благоустройстве территории стадиона.
Уборка территории от мусора 1200 квадратных метров.
1
Районный бюджет
8. Оказание помощи в благоустройстве территории Центра Досуга.
Уборка территории от мусора, очистка от снега, вырубка полыни - 1000 квадратных метров.
1
Районный бюджет
18
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в формировании и обработке необходимых документов.

90-150 ісін ресімдеу.
3
Аудандық бюджет
2. Іс жүргізуін енгізуге көмек көрсету.
145 іс құжаттарды өңдеу.
1
Аудандық бюджет
3. Құжаттарды жеткізу, алу және тапсыруға көмек көрсету.
100-150 бірлік хат-хабарлар.
1
Аудандық бюджет
19
«Ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды жеткізу, алу және тапсыруға көмек көрсету.
100-150 бірлік хат-хабарлар.
1
Аудандық бюджет
20
«Тимирязев ауданының мәслихат аппараты » мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды жеткізу, алу және тапсыруға көмек көрсету.
100-150 бірлік хат-хабарлар.
1
Аудандық бюджет
21
«Тимирязев ауданының экономика және бюджетті жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды жеткізу, алу және тапсыруға көмек көрсету.
100-150 бірлік хат-хабарлар.
1
Аудандық бюджет
22
«Тимирязев аудандық мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеу және сақтау дайындығына көмек көрсету.
Өңдеу-700 іс.
1
Аудандық бюджет
23
«ҚР Әділет Министрлігі Әділет Департаментінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Тимирязев ауданының әділет бас
қармасы» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды жеткізуге, қабылдауға және ұсынуға көмек көрсету.
100-150 бірлік хат-хабарлар.
2
Аудандық бюджет
24
Солтүстік Қазақстан облысы сот актілерін орындау Департамен
тінің Тимирязев аумақтық бөлімі
Ағымдағы құжаттарды өндеу және сақтау дайындығына, құжаттарды жеткізу көмек көрсету.
500 бірлік хат-хабарлар.
2
Аудандық бюджет
25
«Тимирязев ауданының негізгі Сулы-
Элеватор мектебі» мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы мектеп ғимаратын жөндеуге көмек көрсету.
Ақтау – 813 шаршы метр, әйнектерді сырлау – 20, спортзал еденін сырлау -150 шаршы метр
2
Аудандық бюджет
26
«Радуга ба
лабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорын
Балабақшаны ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Терезелерді сырлау – 456 шаршы метр, цокольді жөндеу және сырлау – 94 шаршы метр, қоршауларды және ойын алаңдарды сырлау – 366 шаршы метр.
2
Аудандық бюджет
27
«Алпаш» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
Коммуналдық қызметтерін төлеуге есепшоттарды жеткізу және тапсыру.
Күніне 50-60 квитанция мен ескерту шоты.
3
Аудандық бюджет

Оформление 90-150 дел.
3
Районный бюджет
2. Оказание помощи в ведении делопроизводства.
Обработка 145 дел.
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в доставке, получении и вручении документов.
100-150 единиц кор
респонденции.
1
Районный бюджет
19
Государственное учреждение «Отдел внутренней политики Тимирязевского района»
Оказание помощи в доставке, получении и вручении документов.
100-150 единиц кор
респонденции.
1
Районный бюджет
20
Государственное учреждение «Аппарат Тимирязевского районного маслихата»
Оказание помощи в доставке, получении и вручении документов.
100-150 единиц кор
респонденции.
1
Районный бюджет
21
Государственное учреждение «Отдел экономики и бюджетного планирования Тимирязевского района»
Оказание помощи в доставке, получении и вручении документов.
100-150 единиц корреспонденции.
1
Районный бюджет
22
Государственное учреждение «Тимирязевский районный архив»
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка 700 дел.
1
Районный бюджет
23
Государственное учреждение «Управление юстиции Тимирязевского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
Оказание помощи в доставке, получении и вручении документов.
100-150 единиц кор
респонденции.
2
Районный бюджет
24
Тимирязевский территориальный отдел Департамента по исполнению судебных актов по Северо-Казахстанской области
Оказание помощи в работе с текущими и архивными документами, в подшивке производств, доставка корреспонденции.
500 единиц корреспонден
ции.
2
Районный бюджет
25
Государственное учреждение «Сулы-Элеватор
ная основная школа Тимирязевского района»
Оказание помощи в текущем ремонте здания школы.
Побелка - 813 квадратных метров, покраска окон – 20 штук, покраска пола в спортзале – 150 квадратных метров.
2
Районный бюджет
26
Коммунальное государственное казенное предприятие «Ясли–сад «Радуга»
Оказание помощи в текущем ремонте здания детского сада.
Покраска окон - 456 квадратных метров, ремонт и покраска цоколя-94 квадратных метра, покраска ограждений и игровых площадок - 366 квадратных метров.
2
Районный бюджет
27
Государственное коммунальное предприятие «Алпаш»
Доставка и вручение счетов к оплате за коммунальные услуги.
50-60 квитанций и счетов-
извещений в день.
3
Районный бюджет