2012 жылы Шал ақын ауданының селолық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2012 жылғы 1 тамыздағы N 5/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 тамызда N 13-14-156 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 11/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2012.12.20 N 11/10 Шешімімен
«Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабы 8-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы қаулысымен бекітілген «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшері туралы» Ережесінің 2-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Шал ақын ауданының селолық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт мамандарына және ветеринария саласында қызмет атқаратын ветеринария мамандарына:
1) жетпіс есе айлық есептік көрсеткішке тең мөлшер сомасында көтерме жәрдемақы;
2) айлық есептік көрсеткіштің бір мың бес жүз есе мөлшерінен аспайтын сомада бюджет несиесі – тұрғын-үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдау ұсынылсын.
2. 2011 жылдың 21 желтоқсанынан № 44/4 «2012 жылы Шал ақын ауданының селолық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына үй сатып алуға көтерме жәрдемақы және әлеуметтік қолдау ұсыну туралы» Шал ақын аудандық мәслихат шешімінің (2012 жылдың 13 қаңтарында № 13-14-143 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2012 жылдың 27 қаңтарынан № 5 «Парыз» аудандық газетінде және 2012 жылдың 27 қаңтарынан № 5 «Новатор» аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп саналсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты                         Аудандық мәслихаттың
V сессиясының төрағасы                     хатшысы
К. Байзаков                                Н. Дятлов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Шал ақын ауданының ауыл шаруашылық
және ветеринария бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А. Пашковский
«Шал ақын ауданының
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығының м.а.                            Ж. Хасенова

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района Шал акына в 2012 году
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 1 августа 2012 года N 5/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 августа 2012 года N 13-14-156. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года N 11/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 20.12.2012 N 11/10
В соответствии с пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», пунктом 2 Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта, специалистам ветеринарных пунктов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района Шал акына:
1) подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю;
2) социальную поддержку для приобретения или строительства жилья – бюджетный кредит в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратного размера месячного расчетного показателя.
2. Признать утратившими силу решение маслихата района Шал акына «О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района Шал акына в 2012 году» от 21 декабря 2011 года № 44/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-14-143 от 13 января 2012 года, опубликовано в районной газете от 27 января 2012 года «Парыз» № 5 и районной газете от 27 января 2012 года «Новатор» № 5).
3. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель V сессии                      Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
К. Байзаков                                Н. Дятлов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии                    А. Пашковский
района Шал акына»
1 августа 2012 года
И.о начальника государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного и
планирования района Шал акына»             Ж. Хасенова
1 августа 2012 года