IV шақырылған облыстық мәслихаттың ХХХVI сессиясының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 472-IV "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 10-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 ақпанда № 2610 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі № 157-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 04.07.2013 № 157-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы БюджетКодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және облыс әкімдігі ұсынған 2012 - 2014 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, облыстық мәслихат I сессиясында ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың ХХХVI сессиясының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы 472-IV "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2600 рет санымен тіркелген 2012 жылғы 12 қаңтарда "Атырау" газетінде № 4 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
"119 514 164" деген сандар "120 860 799" деген сандармен ауыстырылсын;
"51 591 923" деген сандар "52 873 111" деген сандармен ауыстырылсын;
"67 803 010" деген сандар "67 868 457" деген сандармен ауыстырылсын;
"117 538 904" деген сандар "119 140 261" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 861 520" деген сандар "1 632 520" деген сандармен ауыстырылсын;
"147 500" деген сандар "376 500" деген сандармен ауыстырылсын;
"-1 668 724" деген сандар "-1 694 446" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 668 724" деген сандар "1 694 446" деген сандармен ауыстырылсын;
16-тармақта:
"10 894" деген сандар "104 204" деген сандармен ауыстырылсын;
"білім беру нысандарын күрделі жөндеу үшін - 1 168 140 мың теңге;" деген жол "білім беру мекемелеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер - 1 266 335 мың теңге;" деген жолмен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"азаматтардың жекелеген топтарын тұрғын үймен камтамасыз ету үшін - 61 400 мың теңге;
17-тармақта:
"8 353" деген сандар "79 483" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 821 327" деген сандар "4 410 907" деген сандармен ауыстырылсын;
"141 643" деген сандар "162 841" деген сандармен ауыстырылсын;
18-тармақта:
"915 067" деген сандар "208 067" деген сандармен ауыстырылсын;
2. 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнения в решение ХХХVI сессии областного маслихата IV созыва от 7 декабря 2011 года № 472-ІV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 25 января 2012 года № 10-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 февраля 2012 года № 2610. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04 июля 2013 года № 157-V
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04.07.2013 № 157-V.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2012-2014 годы, областной маслихат на I сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 7 декабря 2011 года  № 472-ІV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2600, опубликовано 12 января 2012 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 4) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
цифры "119 514 164" заменить цифрами "120 860 799";
цифры "51 591 923" заменить цифрами "52 873 111";
цифры "67 803 010" заменить цифрами "67 868 457";
цифры "117 538 904" заменить цифрами "119 140 261";
цифры "1 861 520" заменить цифрами "1 632 520";
цифры "147 500" заменить цифрами "376 500";
цифры "-1 668 724" заменить цифрами "-1 694 446";
цифры "1 668 724" заменить цифрами "1 694 446";
в пункте 16:
цифры "10 894" заменить цифрами "104 204";
строку "1 168 140 тысяч тенге – на капитальный ремонт объектов образования" заменить строкой "1 266 335 тысяч тенге – целевые текущие трансферты учреждениям образования";
дополнить строкой следующего содержания:
"61 400 тысяч тенге - на обеспечение жильем отдельных категорий граждан;"
в пункте 17:
цифры "8 353" заменить цифрами "79 483";
цифры "3 821 327" заменить цифрами "4 410 907";
цифры "141 643" заменить цифрами "162 841";
в пункте 18:
цифры "915 067" заменить цифрами "208 067";
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.