IV шақырылған облыстық мәслихаттың ХХХVI сессиясының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 472-IV "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 20 шілдедегі № 52-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 тамызда № 2618 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі № 157-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 04.07.2013 № 157-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 72 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігі ұсынған 2012-2014 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, облыстық мәслихат IV сессиясында ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың ХХХVI сессиясының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы 472-IV "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2600 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда "Атырау" газетінде № 4 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
"133 469 832" деген сандар "131 767 147" деген сандармен ауыстырылсын;
"61 006 538" деген сандар "57 056 538" деген сандармен ауыстырылсын;
"464 742" деген сандар "2 712 057" деген сандармен ауыстырылсын;
"132 272 932" деген сандар "130 570 247" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 770 971" деген сандар "1 769 729" деген сандармен ауыстырылсын;
"376 500" деген сандар "377 742" деген сандармен ауыстырылсын;
"-1 823 458" деген сандар "-1 822 216" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 823 458" деген сандар "1 822 216" деген сандармен ауыстырылсын;
16-тармақта:
"121 822" деген сандар "60 822" деген сандармен ауыстырылсын;
"117 400" деген сандар "119 800" деген сандармен ауыстырылсын;
"23 080" деген сандар "134 577" деген сандармен ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты материалдық техникалық жарақтандыруға - 48 400 мың теңге;" деген жол алынып тасталсын;
17-тармақта:
"162 841" деген сандар "62 841" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение ХХХVI сессии областного маслихата IV созыва от 7 декабря 2011 года № 472-ІV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 20 июля 2012 года № 52-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 августа 2012 года № 2618. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04 июля 2013 года № 157-V
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04.07.2013 № 157-V.
В соответствии со статьей 72 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2012-2014 годы, областной маслихат на IV сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 472-ІV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2600, опубликовано 12 января 2012 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 4) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
цифры "133 469 832" заменить цифрами "131 767 147";
цифры "61 006 538" заменить цифрами "57 056 538";
цифры "464 742" заменить цифрами "2 712 057";
цифры "132 272 932" заменить цифрами "130 570 247";
цифры "1 770 971" заменить цифрами "1 769 729";
цифры "376 500" заменить цифрами "377 742";
цифры "-1 823 458" заменить цифрами "-1 822 216";
цифры "1 823 458" заменить цифрами "1 822 216";
в пункте 16:
цифры "121 822" заменить цифрами "60 822";
цифры "117 400" заменить цифрами "119 800";
цифры "23 080" заменить цифрами "134 577";
строку "материально-техническое обеспечение жилищно-коммунального хозяйства – 48 400 тысяч тенге;" исключить;
в пункте 17:
цифры "162 841" заменить цифрами "62 841";
дополнить строкой следующего содержания:

"елді мекендерді сумен қамтамасыз етуге - 15 966 мың теңге";
келесі мазмұндағы 24 тармақпен толықтырылсын:
"24. 10 9 255 037 "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету үшін бюджеттік кредиттер беру" бағдарламасының 512 "қарыз алушы банктерге берiлетiн бюджеттiк кредиттер" ерекшелігі бойынша жұмсалған 106 900 000 теңге кассалық шығындары 519 "Өзге де iшкi бюджеттiк кредиттер" ерекшелігіне жылжытылсын".

"15 966 тысяч тенге - водообеспечение населенных пунктов";
дополнить пунктом 24 следующего содержания:
"24. Произведенные кассовые расходы по специфике 512 "Бюджетные кредиты банкам-заемщикам" программы 10 9 255 037 "Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020" в сумме 106 900 000 тенге перенести на специфику 519 "Прочие внутренние бюджетные кредиты".

2. 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, экономика, өнеркәсіп және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы, мәслихат хатшысы С. Лұқпанов
Облыстық мәслихаттың IV сессиясының
2012 жылғы 20 шілдедегі № 52-V
шешіміне 1 қосымша
Облыстық мәслихаттың ХХXVI сессиясының

2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам бюджета, финансов, экономики, промышленности и развития предпринимательства.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата                        С. Лукпанов
Приложение к решению
IV сессии областного маслихата
от 20 июля 2012 года № 52-V
Приложение 1 к решению
ХХХVI сесcии областного маслихата

35187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35187
261
Облыстың білім басқармасы
324605
062
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
322099
064
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2506
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7951915
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3101598
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4225000
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
072
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
595417
074
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
29900
2
Коммуналдық шаруашылық
12876513
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1350616
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
1350616
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
11525897
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37606
004
Елдi мекендердi газдандыру
2677617
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
3068640
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
5306633
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
85468
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
349933
3
Елді-мекендерді абаттандыру
600
271
Облыстың құрылыс басқармасы
600
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

35187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35187
261
Управление образования области
324605
062
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
322099
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
2506
271
Управление строительства области
7951915
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3101598
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4225000
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
595417
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
29900
2
Коммунальное хозяйство
12876513
271
Управление строительства области
1350616
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
1350616
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
11525897
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
37606
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
004
Газификация населенных пунктов
2677617
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
3068640
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
5306633
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
85468
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
349933
3
Благоустройство населенных пунктов
600
271
Управление строительства области
600
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов