Денсаулық сақтау саласындағы электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 432 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қаңтарда № 2677 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 21 маусымдағы № 238 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2013.06.21 № 238 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) "Медициналық–санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық көмек көрсететін медициналық ұйымға тіркеу" электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламенті (1-қосымша);
2) "Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламенті (2-қосымша);
2. "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын барлық шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ш.Ж. Мұқанға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Б. Ізмұхамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Көлік
және коммуникация министрі                 А. Жұмағалиев
2012 жылғы 29 желтоқсан
Атырау облыс әкімдігінің
2012 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 432 қаулысына 1-қосымша
Атырау облыс әкімдігінің
2012 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 432 қаулысымен бекітілген
"Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға тіркеу" электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға тіркеу" электрондық мемлекеттік қызметті (бұдан әрі – Қызмет) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласының бірыңғай ақпараттық жүйесінің (бұдан әрі – ДБАЖ) медициналық-статистикалық жүйесі (бұдан әрі – МСЖ) және/немесе www.egov.kz адресі бойынша "Электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі – ЭҮП) арқылы "Тіркелген халық тіркелімі" порталының (бұдан әрі – ТХТ) көмегімен медициналық-санитариялық көмек көрсететін медициналық ұйымдары және Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасы ұсынады.

Об утверждении регламентов электронных государственных услуг в области здравоохранения
Постановление областного акимата Атырауской области от 29 декабря 2012 года № 432. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 января 2013 года № 2677. Утратило силу постановлением областного акимата Атырауской области от 21 июня 2013 года № 238
Сноска. Утратило силу постановлением областного акимата Атырауской области от 21.06.2013 № 238.
В соответсвии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. 1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент электронной государственной услуги "Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико–санитарную помощь" (приложение 1);
2) регламент электронной государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность" (приложение 2);
2. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Атырауской области" в установленном законодательством порядке принять все меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Мукана Ш.Ж. – заместителя акима области.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, со дня его подписания.
Аким области                               Б. Измухамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр транспорта и коммуникации
Республики Казахстан                       А. Жумагалиев
29 декабря 2012 года
Приложение 1 к постановлению
акимата Атырауской области
от 29 декабря 2012 года № 432
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от 29 декабря 2012 года № 432
Регламент электронной государственной услуги "Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико–санитарную помощь"
1. Общие положения
1. Электронная государственная услуга "Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико–санитарную помощь" (далее – Услуга) оказывается медицинскими организациями, оказывающими первичную медико-санитарную помощь (далее - ПМСП) Управлением здравоохранения Атырауской области посредством Медико-статистической системы (далее - МСС) Единой информационной системы здравоохранения Республики Казахстан (далее - ЕИСЗ) и/или портала "Регистр прикрепленного населения" (далее - РПН) через веб-портал "электронного правительства" (далее - ПЭП) по адресу: www.e.gov.kz.

2. Электрондық мемлекеттік қызмет "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қазандағы № 1294 қаулысымен бекітілген "Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға тіркеу" мемлекеттік қызмет стандартының негізінде көрсетіледі.
3. Электрондық мемлекеттік қызметті автоматтандыру дәрежесі: автоматтандырылған.
4. Электрондық мемлекеттік қызметті көрсету түрі: транзакциялық.
5. Осы регламентте пайдаланылатын ұғымдар және қысқартулар:
1) ақпараттық жүйе – аппараттық-бағдарламалық кешенді қолдана отырып, ақпаратты сақтауға, өңдеуге, іздестіруге, таратуға, беруге және ұсынуға арналған жүйе (бұдан әрі – АЖ);
2) ақпаратты криптографиялық қорғау құралы (бұдан әрі – АКҚҚ) – кiлттердi криптографиялық түрлендiру алгоритмдерiн, көбейтудi, қалыптастыруды, бөлудi және басқаруды iске асыратын құрал;
3) ДСБАЖ МСЖ – денсаулық сақтау басқармасының ақпараттық жүйесінің медициналық–статистикалық жүйесі;
4) ДБ – Денсаулық сақтау басқармасы;
5) жеке сәйкестендіру нөмірі – жеке тұлға, оның ішінде жеке кәсіпкерлік түріндегі қызметті жүзеге асыратын жеке кәсіпкер үшін қалыптастырылатын бірегей нөмір (бұдан әрі – ЖСН);
6) ЖТ МДБ – "Жеке тұлғалар" мемлекеттік деректер қоры;
7) интернет–ресурс - ашық ақпараттық-коммуникациялық желіде жұмыс істейтін электрондық ақпараттық ресурс, оны жүргізу және (немесе) пайдалану технологиясы, сондай-ақ ақпараттық өзара іс-қимылды қамтамасыз ететін ұйымдық құрылым;
8) ҚР ДСМ – Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі;
9) ҚР ДСМ ВАЖ – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ведомстволық ақпараттық жүйелері;
10) ҚФБ – құрылымдық-функциялық бірлік;
11) МСАК ұйымы – медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйым;
12) пайдаланушы – өзіне қажетті электрондық ақпараттық ресурстарды алу үшін ақпараттық жүйеге жүгінетін және оларды пайдаланатын субъект;
13) транзакциялық қызмет көрсету – электрондық сандық қолтаңбаны қолдана отырып, өзара ақпарат алмасуды талап ететін пайдаланушыларға электрондық ақпараттық ресурстарды ұсыну жөнінде қызмет көрсету;

2. Электронная государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2012 года № 1294 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения".
3. Степень автоматизации электронной государственной услуги: автоматизированная.
4. Вид оказания электронной государственной услуги: транзакционная.
2. Электронная государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность" (далее – услуга), утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2012 года № 1173 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере медицинской деятельности" (далее – Стандарт).
5. Понятия и сокращения, используемые в настоящем регламенте:
1) информационная система – система, предназначенная для хранения, обработки, поиска, распространения, и предоставления информации с применением аппаратно–программного комплекса (далее – ИС);
средство криптографической защиты информации (далее – СКЗИ) - средство, реализующее алгоритмы криптографических преобразований, генерацию, формирование, распределение и управление ключами;
3) МСС ЕИСЗ – медико–статистическая система единой информационной системы здравоохранения;
4) УЗ – Управление здравоохранения;
5) индивидуальный идентификационный номер – уникальный номер, и формируемый для физического лица, в том числе индивидуального предпринимателя, осуществляющего деятельность в виде личного предпринимательства (далее — ИИН);
6) ГДЛ ФЛ – государственная база данных "Физические лица";
7) интернет ресурс - электронный информационный ресурс, технология его ведения и (или) использования, функционирующие в открытой информационно-коммуникационной сети, а также организационная структура, обеспечивающая информационное взаимодействие;
8) МЗ РК – Министерство здраоохранения Республики Казахстан;
9) ВИС МЗ РК – ведомственные информационные системы Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
10) СФЕ – структурно-функциональная единица;
11) организация ПМСП – организация, оказывающая первичную медико-санитарную помощь;
12) пользователь – субъект, обращающийся к информационной системе за получением необходимых ему электронных информационных ресурсов и пользующийся ими;
13) транзакционная услуга – услуга по предоставлению пользователям электронных информационных ресурсов, требующая взаимного обмена информацией с применением электронной цифровой подписи;

14) ТХТ – тіркелген халық тіркелімі;
15) электрондық мемлекеттік қызмет көрсету – ақпараттық технологияларды қолдана отырып, электрондық нысанда мемлекеттік қызмет көрсету;
16) электрондық құжат – өзіндегі ақпарат нысанда ұсынылған және электрондық сандық қолтаңба арқылы куәландырылған құжат;
17) электрондық сандық қолтаңба – электрондық сандық қолтаңба құралдарымен құрылған және электрондық құжаттың нақтылығын, оның тиістілігін және мағынасының өзгермегенін растайтын электрондық сандық белгілердің жинағы (бұдан әрі – ЭСҚ)
18) ЭҮП – "электрондық үкімет" веб-порталы;
19) ЭҮШ – "электрондық үкіметтің" шлюзі.
2. Электрондық мемлекеттік қызметті көрсету бойынша қызмет беруші қызметінің тәртібі
6. ЭҮП арқылы қызмет берушінің адымдық әрекеттері және шешімдері (электрондық мемлекеттік қызметті көрсету кезінде функционалдық өзара іс-қимыл сызбасы) электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламентінің 2-қосымшасына сәйкес жүргізіледі:
1) пайдаланушы ЖСН және парольдің (ЭҮП-те тіркелмеген тұтынушылар үшін жүзеге асырылады) көмегімен ЭҮП-да тіркеледі;
2) 1-үдеріс – электрондық мемлекеттік қызметті алу үшін ЭҮП авторизацияландыру үдерісі;
3) 1-шарт – логин (ЖСН) және пароль арқылы тіркелген пайдаланушы туралы деректердің түпнұсқалығын ЭҮП-те тексеру;
4) 2-үдеріс – пайдаланушының деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты ЭҮП авторландырудан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
5) 3-үдеріс – пайдаланушының осы Регламентте көрсетілген электрондық мемлекеттік қызметті таңдауы, қызметті көрсету үшін сұрау салу нысанын экранға шығару және нысанның құрылымы мен форматтық талаптарын есепке ала отырып, пайдаланушының нысанды толтыруы (дерек енгізу);
6) 4-үдеріс – ДБАЖ электрондық мемлекеттік қызметке сұрау салу;        7) 2-шарт – таңдалған МҰ ДБАЖ енгізудің пилоттық аймағына кіретінін тексеру;
8) 5-үдеріс – МҰ торабына МСЖ-ге пайдаланушының өтінімін жөнелту;
9) 6-үдеріс – ТХТ-не пайдланушының өтінімін жөнелту;
10) 3-шарт – МСЖ түскен деректерді тексеру;
11) 5.1-үдеріс – қызметті көрсетудің нәтижесі бас тартудың себебін көрсете отырып, МҰ-ға тіркеуден бас тарту туралы хабарламаның ЭҮП-мен қалыптастыру болып табылады;
12) 5.2-үдеріс – МҰ-ға тіркеуге сұранысты қалыптастыру және ТХТ-не ДБ өңдеуге жөнелту;
13) 4-шарт – таңдалған МҰ-ға пайдаланушыны тіркеу туралы шешім қабылдау;
14) 5.3-үдеріс – қызметті көрсетудің нәтижесі бас тартудың себептерін көрсете отырып, МҰ-ға тіркеуден бас тарту туралы хабарламаны ЭҮП-мен қалыптастыру;
15) 5.4-үдеріс – қызметті көрсетудің нәтижесі МҰ-ға тіркеу туралы хабарламаны ЭҮП-мен қалыптастыру;

14) РПН – регистрация прикрепленного населения;
15) электронная государственная услуга – государственная услуга, оказываемая в электронной форме с применением информационных технологий;
16) электронный документ – документ, в котором информация представлена в электронно-цифровой форме и удостоверена посредством электронной цифровой подписи;
17) электронная цифровая подпись — набор электронных цифровых символов, созданный средствами электронной цифровой подписи и подтверждающий достоверность электронного документа, его принадлежность и неизменность содержания (далее – ЭЦП);
18) ПЭП – веб-портал "электронного правительства";
19) ШЭП – шлюз "электронного правительства".
2. Порядок деятельности услугодателя по оказанию Услуги
6. Пошаговые действия и решения услугодателя через ПЭП (схема функционального взаимодействия при оказании электронной государственной услуги) проводятся в соответствии с приложением 2 к настоящему Регламенту:
1) пользователь осуществляет регистрацию на ПЭП с помощью ИИН и пароля (осуществляется для незарегистрированных пользователей на ПЭП);
2) процесс 1 - процесс авторизации на ПЭП для получения электронной государственной услуги;
3) условие 1 - проверка на ПЭП подлинности данных о зарегистрированном пользователе через логин (ИИН) и пароль;
4) процесс 2 - формирование сообщения об отказе в авторизации на ПЭП в связи с имеющими нарушениями в данных потребителя;
5) процесс 3 - выбор пользователем услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение пользователем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований;
6) процесс 4 - запрос на электронную государственную услугу из ЕИСЗ;
7) условие 2 – проверка входит ли выбранная МО в пилотную зону внедрения ЕИСЗ;
8) процесс 5 – отправка заявки пользователя в МСС на узел МО;
9) процесс 6 – отправка заявки пользователя в РПН;
10) условие 3 – проверка поступивших данных в МСС;
11) процесс 5.1 – результатом оказания услуги является формирование ПЭПом уведомления об отказе в прикреплении к МО с указанием причины отказа;
12) процесс 5.2 – формирование запроса на прикрепление к МО и отправка на обработку в УЗ в РПН.
13) условие 4 – принятие решения о прикреплении пользователя к желаемой МО;
14) процесс 5.3 – результатом оказания услуги является формирование ПЭПом уведомления об отказе в прикреплении к МО с указанием причины отказа;
15) процесс 5.4 - результатом оказания услуги является формирование ПЭПом уведомления о прикреплении к МО;

16) 5-шарт – МҰ-ға ТХТ түскен деректерді тексеру;
17) 6.1-үдеріс – қызметті көрсетудің нәтижесі бас тартудың себептерін көрсете отырып, МҰ-ға тіркеуден бас тарту туралы хабарламаны ЭҮП-мен қалыптастыру;
18) 6.2-үдеріс – МҰ-ға тіркеуге сұрау салуды қалыптастыру және ТХТ ДБ-на өңдеуге жіберу.
19) 6-шарт – пайдаланушы таңдаған МҰ-ға тіркеу туралы шешім қабылдау.
20) 6.3-үдеріс - қызметті көрсету нәтижесі бас тарту себептерін көрсетумен МҰ-ға тіркеуден бас тарту туралы хабарламаны ЭҮП-мен қалыптастыру;
21) 6.4-үдеріс – қызметті көрсету нәтижесі МҰ-ға тіркеу туралы хабарламаны ЭҮП-мен қалыптастыру болып табылады.
7. Пайдаланушыға электрондық мемлекеттік қызметтің экрандық нысандары осы Регламенттің 3-қосымшасына сәйкес ұсынылады:
1) пайдаланушы ЭҮП-ке кіру үшін электрондық мемлекеттік қызмет көрсетілетін тұлғаның деректерін (ЖСН) және парольді енгізу;
2) Қызметті таңдау;
3) "Online режимінде қызметке тапсырыс беру" кнопкасы арқылы Қызметке тапсырыс беру;
4) өтінішті толтыру:
ЖСН және ТАӘ пайдаланушының ЭҮП-ке тіркеу нәтижесі бойынша автоматтандырылған түрде таңдалады;
пайдаланушы "өтінімді жіберу" кнопкасы арқылы өтінішті жібереді;
5) өтінімді өңдеу:
пайдаланушының дисплейінің экранында мынадай ақпарат шығады: ЖСН; ТАӘ; МСАК ұйымы; мәртебе;
"мәртебені жаңарту" кнопкасы арқылы пайдаланушыға МСАК тіркелуге өтінімді өңдеу нәтижелерін қарау мүмкіндігі ұсынылады;
6) ҚР ДСМ ДСБАЖ-нен жауап алған кезде МСАК ұйымына тіркелу өтінімінің нәтижесі көрсетіледі;
7) өтінімді өңдегеннен кейін пайдаланушыға өтінімді өңдеу нәтижелерін көру мүмкіндігі беріледі, ол:
"хабарламаны басу" кнопкасын басқаннан кейін – өтінімнің қорытындысы басып шығаруға жіберіледі.
8. МСАК ұйымына түсетін өтінімдерді өңдеу үдерісі төменде келтірілген:
1) МСАК ұйымының уәкілетті қызметкері (бұдан әрі – МСАК қызметкері) жұмыс күнінің ішінде ҚР ДСМ ВАЖ функционалында ЭҮП-мен тіркеуге түсетін өтінімдердің (бұдан әрі – өтінімдер) болуын тексереді;
2) егер ондай өтінімдер болса, МСАК қызметкері оларды мынадай тәртіпте өңдейді:
егер МСАК ұйымына аталған жеке тұлғаны тіркеуден бас тарту туралы шешім қабылданса, МСАК қызметкері бас тарту себебін көрсетумен өтінімді кейінге қалдырады;
егер МСАК ұйымына аталған жеке тұлғаны тіркеу туралы шешім қабылданса, МСАК қызметкері өтінімді қабылдайды және ДБ-на қарастыруға жіберу үшін сұранымды қалыптастырады.
9. ДБ-на келіп түсетін сұру салуды өңдеу үдерісі:
1) ДБ уәкілетті қызметкері (бұдан әрі – ДБ қызметкері) жұмыс күнінің ішінде ТХТ порталының функционалында МСАК ұйымдарынан тіркеуге келіп түсетін сұрау салулардың (бұдан әрі – сұраным) болуын тексереді;

16) условие 5 - проверка поступивших данных в РПН в МО;
17) процесс 6.1 – результатом оказания услуги является формирование ПЭПом уведомления об отказе в прикреплении к МО с указанием причины отказа;
18) процесс 6.2 – формирование запроса на прикрепление к МО и отправка на обработку в УЗ в РПН.
19) условие 6 – принятие решения о прикреплении пользователя к желаемой МО;
20) процесс 6.3 –результатом оказания услуги является формирование ПЭПом уведомления об отказе в прикреплении к МО с указанием причины отказа;
21) процесс 6.4 - результатом оказания услуги является формирование ПЭПом уведомления о прикреплении к МО;
7. Экранные формы на электронную государственную услугу предоставляются пользователю в соответствии с приложением 3 к настоящему Регламенту:
1) ввод пользователем данных лица, которому оказывается услуга, (ИИН) и пароля для входа в ПЭП;
2) выбор Услуги;
3) заказ Услуги с помощью кнопки "Заказать услуг online";
4) заполнение заявления:
ИИН и ФИО выбирается автоматически, по результатам регистрации пользователя в ПЭП;
пользователь с помощью кнопки "отправить запрос" осуществляет отправку заявления;
5) обработка запроса:
у пользователя на экране дисплея выводится следующая информация: ИИН; ФИО; Организация ПМСП; статус;
с помощью кнопки "обновить статус" пользователю предоставляется возможность просмотреть результаты обработки заявки на прикрепление к ПМСП;
6) при получении ответа из ЕИСЗ МЗ РК отображается результат заявки на прикрепления к организации ПМСП;
7) после обработки заявки пользователю предоставляется возможность просмотреть результаты обработки заявки следующим образом:
после нажатия кнопки "печать уведомления" - результат заявки отправляются на печать.
8. Процесс обработки поступающих заявок в организацию ПМСП описан ниже:
1) уполномоченный сотрудник организации ПМСП (далее – сотрудник ПМСП) в течение рабочего дня проверяет наличие поступающих заявок на прикрепление с ПЭП (далее - заявки) в функционале ВИС МЗ РК;
2) в случае если такие имеются, сотрудник ПМСП обработывает их в следующем порядке:
если принимается решение об отказе в прикреплении к организации ПМСП данного физического лица, то сотрудник ПМСП отклоняет заявку с указанием причины отказа;
если принимается решение о прикреплении данного физического лица к организации ПМСП, то сотрудник ПМСП принимает заявку и формирует запрос на прикрепление для отправки на рассмотрение в УЗ.
9. Процесс обработки поступающих запросов в УЗ проводится следующим образом:
1) уполномоченный сотрудник УЗ (далее – сотрудник УЗ) в течение рабочего дня проверяет наличие поступающих запросов на прикрепление от организаций ПМСП (далее - запрос) в функционале портала РПН;

2) егер ондай болатын болса, ДБ қызметкері мынадай тәртіпте оларды өңдейді:
егер МСАК ұйымына аталған жеке тұлғаны тіркеуден бас тарту туралы шешім қабылданса, МСАК қызметкері осы сұрау салуды тіркеуден бас тарту ретінде өңдейді;
егер МСАК ұйымына аталған жеке тұлғаны тіркеу туралы шешім қабылданса, ДСБ қызметкері осы сұрау салуды өңдеп, жеке тұлғаны МСАК ұйымына тіркейді.
10. Электрондық мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі қажетті ақпаратты және консультацияны ЭҮП саll-орталығының телефоны (1414) арқылы алуға болады.
3. Қызметті көрсету үдерісінде өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
11. Қызметті көрсету үдерісінде қатысатын ақпараттық жүйелер, оның ішінде:
ЭҮП;
ЭҮШ;
ЖТ МДБ;
ДСБАЖ МСЖ;
ТХТ.
12. Әрбір әрекетті орындау мерзімін көрсетумен, әрекет (рәсімдер, функциялар, операциялар) дәйектілігінің мәтіндік, кестелік сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
13. Қисынды дәйектілік және олардың арасындағы өзара іс-қимылды көрсететін схема, олардың сипаттамасына сәйкес осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
14. Пайдаланушыларға электрондық мемлекеттік қызметті көрсету сапасы мен қолжетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді, "сапа" және "қолжетімділік" электрондық мемлекеттік қызметтің көрсеткіштерін айқындауға арналған сауалнама нысаны осы регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
15. Пайдаланушыларға электрондық мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне қойылатын талаптар:
1) құпиялылық (ақпаратты рұқсатсыз алудан қорғау);
2) тұтастық (ақпаратты рұқсатсыз өзгертуден қорғау);
3) қолжетімділік (ақпарат пен ресурстарды рұқсатсыз ұстаудан қорғау).
16. Электронды мемлекеттік қызмет көрсетудің техникалық шарты:
1) Интернетке шығару;
2) медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға тіркелетін адамда ЖСН-нің болуы;
3) ЭҮП-на авторластыру.
"Медициналық-санитариялық алғашқы
көмек көрсететін медициналық ұйымға
тіркеу" электрондық мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне 1-қосымша
Әрбір әрекетті орындау мерзімін көрсетумен, әрекет (рәсімдер, функциялар, операциялар) дәйектілігінің мәтіндік, кестелік сипаттамасы
№ Әрекет (жұмыс барысы,ағыны)
1
2
3
4
5
6
7
8
ҚФБ атауы
Пайдаланушы
ЭҮП
Пайдаланушы
ЭҮП
ЭҮП
ҚР ДСМ ВАЖ
ЭҮП
ЭҮП
Әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Парольді көрсете отырып ЖСН бойынша ЭҮП-де авторландырады
Пайдаланушының деректерінде қателіктерге байланысты бас тарту туралы хабарламаны қалыптастырады
Қызметтерді сұратып, қажетті жолдарды толтырады және сұрау салуды жіберу батырмасын басады
Толтырылғын деректердің толық еместігі туралы хабарламаны қалыптастырады
Өтінімді ҚР ДСМ ВАЖ-не жіберу
Сұрау салуды қабылдайды
ҚР ДСМ ВАЖ жауапты қабылдайды
ҚР ДСМ ВАЖ жауапты қабылдайды
Аяқталу нысаны (деректер, құжат ұйымдық басшылық ету шешімі)
Сәтті авторландыру жағдайында "ЭПҮ" АЖ-да электрондық қызметтерге кіре алады
Қателігі көрсетумен жауап
Дұрыс толтырылған жағдайда өтінімді ДСБАЖ ВАЖ-не жібереді
Ақпараттық терезе
Өтінімнің мәртебесі көрсетілген, толтырылған нысан
Тіркеу туралы шешімді қабылдау
Бас тарту себептері көрсетілген сұрау салынатын қызметке бас тарту туралы хабарландыруды қалыптастырады
Қалаулы МҰ-ға пайдаланушыны тіркеу туралы хабарландыруды қалыптастырады
Орындалу мерзімдері
1мин
30 сек
2 мин
1 мин
5 мин
30 мин
3 мин
3 мин
Келесі әрекет нөмірі

2) в случае если такие имеются, сотрудник УЗ обрабатывает их в следующем порядке:
если принимается решение об отказе в прикреплении к организации ПМСП данного физического лица, то сотрудник УЗ обрабатывает данный запрос как отказ в прикреплении;
если принимается решение о прикреплении данного физического лица к организации ПМСП, то сотрудник УЗ обрабатывает данный запрос и прикрепляет физическое лицо к организации ПМСП.
10. Необходимую информацию и консультацию по оказания электронной государственной услуги можно получить по телефону саll-центра ПЭП: (1414).
3. Описание порядка взаимодействия в процессе оказания Услуги
11. Информационные системы, которые участвуют в процессе оказания Услуги:
ПЭП;
ШЭП;
ГБД ФЛ;
МСС ЕИСЗ;
РПН.
12. Текстовое табличное описание последовательности действий (процедур, функций, операций) с указанием срока выполнения каждого действия приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий в соответствии с их описаниями, приведена в приложении 2 к настоящему Регламенту.
14. Результаты оказания Услуги пользователям измеряются показателями качества и доступности, форма анкеты для определения показателей электронной государственной услуги: "качество" и "доступность" приведена в приложении 3 к настоящему Регламенту.
15. Требования, предъявляемые к процессу оказания Услуги пользователям:
1. конфиденциальность (защита от несанкционированного получения информации);
2. целостность (защита от несанкционированного изменения информации);
3. доступность (защита от несанкционированного удержания информации и ресурсов).
16. Техническое условие оказания электронной государственной услуги:
1. выход в Интернет;
2. наличие ИИН у лица, которое прикрепляется к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь;
3. авторизация на ПЭП.
Приложение 1 к Регламенту электронной
государственной услуги "Прикрепление к
медицинской организации, оказывающей
первичную медико-санитарную помощь"
Текстовое табличное описание последовательности действий (процедур, функций, операций) с указанием срока выполнения каждого действия
№ действия(хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
8
Наименование СФЕ
Пользователь
ПЭП
Пользователь
ПЭП
ПЭП
ВИС МЗ РК
ПЭП
ПЭП
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Авторизуется на ПЭП по ИИН с указанием пароля и
Формирует сообщение об отказе в связи с нарушениями в данных пользователя
Запрашивает услугу и заполняет необходимые поля и нажимает на кнопку отправить запрос
Формирует сообщение о неполноте заполненных данных
Отправление заявки в ВИС МЗ РК
Принимает запрос
Принимает ответ с ВИС МЗ РК
Принимает ответ с ВИС МЗ РК
Форма завершения (данные, документ организационно-распорядительное решение)
В случае успешной авторизации получает доступ к электронным услугам на ИС "ПЭП".
Ответ с указанием ошибки
В случае успешного заполнения отправка заявки в ВИС ЕИСЗ
Информативное окно
Заполненная форма заявки, со статусом заявки
Принятие решения о прикреплении
Формирует уведомление об отказе в запрашиваемой услуге с причиной отказа
Формирует уведомление об прикреплении пользователя к желаемой МО
Сроки исполнения
1 мин
30 сек
2 мин
1 мин
5 мин
30 мин
3 мин
3 мин
Номер следующего действия

Егер авторландыру сәтті өтсе – 3, пайдаланушының деректерінде бұзушылықтар болса - 2
-
Егер өтінімді толтыру сәтті өтсе - 4, егер барлық қажетті деректер толтырылмаса - 5
-
6
Егер бас тарту туралы шешім қабылданса - 7, тіркеуді мақұлдаса - 8
-
-
"Медициналық-санитариялық алғашқы
көмек көрсететін медициналық ұйымға
тіркеу" электрондық мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне 2-қосымша
Әрекеттердің қисынды дәйектілігі және олардың арасындағы өзара байланысты олардың сипаттамасына сәйкес көрсететін схема
"Медициналық-санитариялық алғашқы
көмек көрсететін медициналық ұйымға
тіркеу" электрондық мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне 3-қосымша
"Сапа" және "қолжетімділік" электрондық мемлекеттік қызметтің көрсеткіштерін айқындауға арналған сауалнама нысаны
____________________________________________________
(қызметтің атауы)
1. Электрондық мемлекеттік қызметті көрсетудің үдеріс сапасына және нәтижесіне қанағаттанасыз ба?
1) қанағаттанбаймын;
2) ішінара қанағаттанамын;
3) қанағаттанамын.
2. Электрондық мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі жөніндегі ақпараттың сапасына қанағаттанасыз ба?
1) қанағаттанбаймын;
2) ішінара қанағаттанамын;
3) қанағаттанамын.
Атырау облыс әкімдігінің
2012 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 432 қаулысына 2-қосымша
Атырау облыс әкімдігінің
2012 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 432 қаулысымен бекітілген
"Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1.Жалпы ережелер
1. Электрондық мемлекеттік қызмет "Атырау облысының денсаулық сақтау басқармасының" (бұдан әрі – қызмет көрсетуші) мемлекеттік мекемесімен, халыққа қызмет көрсету орталықтары (одан әрі - Орталық) арқылы, сондай-ақ электрондық цифрлық қолтаңба (бұдан әрі - ЭЦҚ) болған жағдайда "электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы www.e.gov.kz мекен-жайы бойынша және "Е-лицензиялау" веб-порталы арқылы www.elicense.kz (бұдан әрі - ЭҮП) мекен-жайы бойынша көрсетіледі.
2. Электрондық мемлекеттік қызмет "Медициналық қызметке лицензия беру, қайта рәсімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" (одан әрі - қызмет) мемлекеттік қызметінің Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 10 қыркүйекте бекітілген "Медициналық қызмет саласындағы мемлекеттік қызметтерге стандарттарды бекіту туралы" (бұдан әрі - Стандарт) № 1173 стандарты негізінде көрсетіледі.
3. Электрондық мемлекеттік қызметті автоматтандыру дәрежесі: ішінара автоматтандырылған.
4. Электрондық мемлекеттік қызмет көрсетудің түрі: транзакциялық.
5. Осы "Медициналық қызметке лицензия беру, қайта рәсімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламентінде (бұдан әрі - Регламент) қолданылатын түсініктер мен қысқартулар:

3-если авторизация прошла успешно, 2- если есть нарушения в данных потребителя
-
4- если заполнение заявки прошло успешно, 5- если заполнены не все необходимые данные
-
6
7-если было принято решение об отказе
8-если одобрили прикрепление
-
-
Приложение 2 к Регламенту электронной
государственной услуги "Прикрепление к
медицинской организации, оказывающей
первичную медико-санитарную помощь
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий в соответствии с их описаниями
Приложение 3 к Регламенту электронной
государственной услуги "Прикрепление к
медицинской организации, оказывающей
первичную медико-санитарную помощь
Форма анкеты для определения показателей электронной государственной услуги: "качество" и "доступность"___________________________________________________
(наименование услуги)
1. Удовлетворены ли Вы качеством процесса и результатом оказания электронной государственной услуги?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
2. Удовлетворены ли Вы качеством информации о порядке оказания электронной государственной услуги?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
Приложение 2 к постановлению
акимата Атырауской области
от 29 декабря 2012 года № 432
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от 29 декабря 2012 года № 432
Регламент электронной государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность"
1. Общие положения
1. Электронная государственная услуга оказывается государственным учреждением "Управление здравоохранения Атырауской области" (далее – услугодатель), через центры обслуживания населения (далее - Центр), а также через веб-портал "электронного правительства" по адресу: www.e.gov.kz и веб-портал "Е-лицензирование" по адресу: www.elicense.kz (далее – ПЭП).
2. Электронная государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность" (далее – услуга), утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2012 года № 1173 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере медицинской деятельности" (далее – Стандарт).
3. Степень автоматизации электронной государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Вид оказания электронной государственной услуги: транзакционная.
5. Понятия и сокращения, используемые в настоящем регламенте электронной государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность" (далее - Регламент):

1) ақпараттық жүйе – аппараттық-бағдарламалық кешенді қолдана отырып ақпаратты сақтауға, өңдеуге, іздеуге, таратуға, беруге және тапсыруға арналған жүйе (бұдан әрі – АЖ);
2) алушы – электрондық мемлекеттiк қызмет көрсетiлетiн жеке тұлға немесе заңды тұлға;
3) бірыңғай нотариаттық ақпараттық жүйе – нотариаттық қызметтерді автоматтандыруға және әділет органдары мен нотариатты палаталардың өзара іс-қимылына арналған аппараттық-бағдарламалық кешен (бұдан әрі – БНАЖ).
4) бизнес–сәйкестендіру нөмірі – бірлескен кәсіпкерлік түрінде қызметтерді жүзеге асыратын жеке кәсіпкер және заңды тұлға (филиал мен өкілдік) үшін қалыптастырылатын бірегей нөмір (бұдан әрі - БСН);
5) "Е-лицензиялау" веб-порталы – берілген, қайта рәсімделген, тоқтатылған, қайта басталған және әрекет етуін тоқтатқан лицензиялар, сондай-ақ лицензиарлар беретін лицензиялардың сәйкестендіру нөмірін орталықтандырып қалыптастыратын лицензияланатын қызмет түрін жүзеге асыратын лицензиаттың филиалдары, өкілдіктері туралы мәліметтерді қамтитын ақпараттық жүйе (бұдан әрі - АЖ МДҚ "Е-лицензиялау");
6) жеке сәйкестендiру нөмiрi – жеке тұлға, оның iшiнде жеке кәсiпкерлiк түрiнде өзiнiң қызметiн жүзеге асыратын жеке кәсiпкер үшiн қалыптастырылатын бiрегей нөмiр (бұдан әрi - ЖСН);
7) ЖТ МДҚ - "Жеке тұлғалар" мемлекеттік деректер қоры;
8) ЗТ МДҚ - "Заңды тұлғалар" мемлекеттік деректер қоры;
9) құрылымдық-функционалдық бірліктер – мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне қатысатын уәкілетті органдардың, мекемелердің немесе басқа да кәсіпорындардың құрылымдық бөлімшелерінің тізімі (бұдан әрі - ҚФБ);
10) мемлекеттік электрондық қызмет – ақпараттық технологияларды пайдаланумен электрондық үлгіде көрсетілетін мемлекеттік қызметтер;
11) пайдаланушы – оған қажетті электрондық ақпараттық ресурстарды алу үшін ақпараттық жүйеге жүгінетін және оларды қолданатын субъект (алушы, қызмет беруші);
12) транзакциялық қызмет көрсету – электрондық сандық қолтаңбаны қолданумен электрондық ақпараттық ресурстар арқылы ақпараттармен өзара ақпарат алмасуды талап ететін, пайдаланушыларға электрондық ақпараттық ресурстарды беру жөніндегі қызмет;
13) ХҚКО АЖ – халыққа қызмет көрсету орталығының ақпараттық жүйесі;
14) "электрондық үкіметтің" веб-порталы – нормативтік құқықтық базаны қоса алғанда, барлық шоғырландырылған үкіметтік ақпаратқа және электрондық мемлекеттік қызметтерге қол жеткізудің бірыңғай терезесі болатын ақпараттық жүйе (бұдан әрі - ЭҮП);

1) информационная система – система, предназначенная для хранения, обработки, поиска, распространения, передачи и предоставления информации с применением аппаратно–программного комплекса (далее – ИС);
2) получатель – физическое или юридическое лицо, которому оказывается электронная государственная услуга;
3) единая нотариальная информационная система - это аппаратно-программный комплекс, предназначенный для автоматизации нотариальной деятельности и взаимодействия органов юстиции и нотариальных палат (далее - ЕНИС);
4) бизнес–идентификационный номер – уникальный номер, формируемый для юридического лица (филиала и представительства) и индивидуального предпринимателя, осуществляющего деятельность в виде совместного предпринимательства (далее – БИН);
5) веб–портал "Е-лицензирование" – информационная система, содержащая сведения о выданных, переоформленных, приостановленных, возобновленных и прекративших действие лицензиях, а также филиалах, представительствах (объектах, пунктах, участках) лицензиата, осуществляющих лицензируемый вид (подвид) деятельности, которая централизованно формирует идентификационный номер лицензий, выдаваемых лицензиарами (далее – ИС ГБД "Е-лицензирование");
6) индивидуальный идентификационный номер – уникальный номер, формируемый для физического лица, в том числе индивидуального предпринимателя, осуществляющего деятельность в виде личного предпринимательства (далее – ИИН);
7) ГБД ФЛ – государственная база данных "Физические лица";
8) ГБД ЮЛ – государственная база данных "Юридические лица";
9) структурно–функциональные единицы (далее - СФЕ) перечень структурных подразделений государственных органов, учреждений или иных организаций и информационные системы, которые участвуют в процессе оказания услуги.
10) электронная государственная услуга – государственная услуга, оказываемая в электронной форме с применением информационных технологий;
11) пользователь – субъект (получатель, услугодатель), обращающийся к информационной системе за получением необходимых ему электронных информационных ресурсов и пользующийся ими;
12) транзакционная услуга – услуга по предоставлению пользователям электронных информационных ресурсов, требующая взаимного обмена информацией с применением электронной цифровой подписи;
13) ИС ЦОН – информационная система центра обслуживания населения;
14) веб–портал "электронного правительства" – информационная система, представляющая собой единое окно доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу, и к электронным государственным услугам;

15) "электрондық үкіметтің" шлюзі – электрондық қызметтерді жүзеге асыру шеңберінде "электрондық үкіметтің" ақпараттық жүйелерін интеграциялауға арналған ақпараттық жүйе (бұдан әрі - ЭҮШ);
16) "электрондық үкімет" төлемдік шлюзі – банктік операциялардың жеке түрлерін жүзеге асыратын мекемелердің, екінші деңгейдегі банктердің өзара ақпараттық жүйелермен әрекетін және "электрондық үкімет" физикалық, заңды тұлғаларының төлемдер жасауын қамтамасыз етуге арналған автоматтандырылған ақпараттық жүйе (ЭҮТШ);
17) электрондық цифрлық қолтаңба - электрондық цифрлық қолтаңбаның құралдарымен жасалған және электрондық құжаттың дұрыстығын, оның мазмұнының тұрақтылығы мен тиесілілігін растайтын электрондық сандық таңбалардың жиынтығы (бұдан әрі - ЭЦҚ);
18) электрондық құжат – ондағы ақпарат электронды-сандық үлгіде берілген және электрондық сандық қолтаңбамен куәландырылған құжат;
19) электронды нысандағы лицензия – қағаз тасығыштағы лицензияға тең, ақпараттық технологияларды пайдалана отырып ресімделетін және берілетін электрондық құжат нысанындағы лицензия;
20) "электрондық үкіметтің" өңірлік шлюзі – жергілікті атқарушы органдардың ішкі жүйелері/кіші жүйелері мен жергілікті атқарушы органның электрондық мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын органдардың сыртқы ақпараттық жүйелері арасындағы ақпараттық өзара іс-қимылды қамтамасыз ететін ақпараттық жүйе (бұдан әрі - ЭҮӨШ).
2. Электрондық мемлекеттік қызметті көрсету жөнінде қызмет көрсетуші әрекетінің тәртібі
6. Қызмет берушiнiң ЭҮП арқылы адымдық әрекеттерi мен шешiмдерi (ЭҮП арқылы электрондық мемлекеттiк қызмет көрсету кезiндегi функционалдық өзара іс-қимылдың 1-диаграммасы) осы Регламенттiң 2-қосымшасында келтiрiлген:
1) алушы ЭҮП–ге тiркеудi компьютердiң интернет-браузерiне сақтап қойған өзiнiң ЭЦҚ тiркеу куәлiгiнiң көмегiмен жүзеге асырады (ЭҮП-ке тiркелмеген алушылар үшiн жүзеге асырылады);
2) 1–үдеріс – алушының ЭЦҚ тiркеу куәлiгiн компьютердiң интернет-браузерiне бекiтуi, электрондық мемлекеттiк қызметтi алу үшiн алушының ЭҮП-на парольдi енгiзуi (авторландыру үдерiсi);
3) 1-шарт – логин (ЖСН\БСН) және пароль арқылы тіркелген алушы туралы мәліметтердің түпнұсқалылығын ЭҮП-да тексеру;
4) 2–үдеріс – алушының деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты, ЭҮП–да авторландырудан бас тарту хабарламасын қалыптастыру;
5) 3–үдеріс – алушының осы Регламентте "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ–де көрсетілген электрондық мемлекеттік қызметті таңдауы, электрондық мемлекеттік қызметті көрсетуге арналған сұрау салу нысанын экранға шығару және оның құрылымы мен форматтық талаптарын ескере отырып, алушының нысанды толтыруы (деректерді енгізуі), сұрау салу нысанына қажетті құжаттарды электронды түрде қоса беруі;

15) шлюз "электронного правительства" – информационная система, предназначенная для интеграции информационных систем "электронного правительства" в рамках реализации электронных услуг (далее – ШЭП);
16) платежный шлюз "электронного правительства" – автоматизированная информационная система, предназначенная для обеспечения взаимодействия между информационными системами банков второго уровня, организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, и "электронного правительства" при осуществлении платежей физических и юридических лиц (далее – ПШЭП);
17) электронная цифровая подпись — набор электронных цифровых символов, созданный средствами электронной цифровой подписи и подтверждающий достоверность электронного документа, его принадлежность и неизменность содержания (далее – ЭЦП);
18) электронный документ – документ, в котором информация представлена в электронно-цифровой форме и удостоверена посредством электронной цифровой подписи;
19) электронная лицензия – лицензия в форме электронного документа, оформляемая и выдаваемая с использованием информационных технологий, равнозначная лицензии на бумажном носителе;
20) РШЭП – региональный шлюз "электронного правительства" - информационная система, обеспечивающая информационное взаимодействие между внутренними системами/подсистемами местных исполнительных органов и внешними информационными системами, участвующими в процессе оказания электронных услуг местных исполнительных органов;
2. Порядок деятельности услугодателя по оказанию электронной государственной услуги
6. Пошаговые действия и решения через ПЭП (диаграмма № 1 функционального взаимодействия при оказании электронной государственной услуги) приведены в приложении 2 к настоящему Регламенту:
1) получатель осуществляет регистрацию на ПЭП с помощью своего регистрационного свидетельства ЭЦП, которое хранится в интернет-браузере компьютера получателя (осуществляется для незарегистрированных получателей на ПЭП);
2) процесс 1 – прикрепление в интернет-браузер компьютера получателя регистрационного свидетельства ЭЦП, процесс ввода получателем пароля (процесс авторизации) на ПЭП для получения электронной государственной услуги;
3) условие 1 – проверка на ПЭП подлинности данных о зарегистрированном получателе через логин (ИИН/БИН) и пароль;
4) процесс 2 – формирование ПЭП сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных получателя;
5) процесс 3 – выбор получателем электронной государственной услуги в ИС ГБД "Е-лицензирование", указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания электронной государственной услуги и заполнение получателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикреплением к форме запроса необходимых документов в электронном виде;

6) 4–үдеріс – ЭҮТШ-де электрондық мемлекеттiк қызмет төлемақысын жасау, сосын бұл ақпарат "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ–ға келiп түседi;
7) 2–шарт – "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-да көрсетiлген электрондық мемлекеттiк қызметтiң төлемақысын тексеру;
8) 5–үдеріс – "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-да көрсетiлген электрондық мемлекеттiк қызмет үшiн төлемақы жүргізілмеген жағдайда сұрау салынған электрондық мемлекеттiк қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
9) 6–үдеріс – алушының сауалды куәландыру (қол қою) үшін ЭЦҚ тіркеу куәлігін таңдауы;
10) 3–шарт – ЭҮП-да ЭЦҚ тiркеу куәлiгiнiң әрекет ету мерзiмiн және тiзiмде қайтарып алынған (күшi жойылған) тiркеу куәлiктерiнiң болмауын, сондай-ақ сауалда және ЭЦҚ тiркеу куәлiгiнде көрсетiлген ЖСН\БСН арасындағы сәйкестендiрме деректерге сәйкес келуiн тексеру;
11) 7-үдеріс – алушының ЭЦҚ шынайылығының расталмауымен байланысты сұрау салынған электрондық мемлекеттiк қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
12) 8–үдеріс – ЭЦҚ көмегiмен сауалдың толтырылған нысанын (енгiзiлген деректердi) алушының электрондық мемлекеттік қызмет көрсету үшін куәландыруы (қол қоюы);
13) 9–үдеріс – "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-ғы электрондық құжатты (алушының сауалын) тiркеу және "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-ғы сауалды өңдеу;
14) 4–шарт – қызмет берушінің алушының бiлiктiлiк талаптарына және лицензия беру негiздерiне сәйкестiгiн тексеруi;
15) 10–үдеріс - "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-дағы алушының деректерiнде бұзушылықтардың болуымен байланысты сұрау салынған қызметтi көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
16) 11–үдеріс – алушының "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-да қалыптастырған электрондық мемлекеттiк қызмет нәтижесiн (электрондық лицензияны) алуы. Электрондық құжат қызмет берушiнiң уәкiлеттi тұлғасының ЭЦҚ-сын пайдаланумен қалыптастырылады.
7. Қызмет беруші арқылы әрбір адымдық әрекеттер мен шешімдер (электрондық мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі функционалдық өзара әрекеттесудің 2-диаграммасы) осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген:
1) 1-үдеріс – қызмет көрсетушi қызметкерiнiң электрондық мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ логинi мен паролiн енгiзуі (авторландыру үдерiсi);
2) 1–шарт – "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-да логин және пароль арқылы қызмет берушінің тіркелген қызметкері туралы деректердің түпнұсқалылығын тексеру;
3) 2–үдеріс – қызмет беруші қызметкерінің деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты авторландырудан бас тарту туралы хабарламаны "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-да қалыптастыру;
4) 3–үдеріс – қызмет берушi қызметкерiнiң осы Регламентте көрсетiлген электрондық мемлекеттiк қызметті таңдауы, қызмет көрсетуге арналған сұрау салу нысанын экранға шығаруы және алушының деректерiн енгiзуi, сонымен қатар алушының өкілі сенімхатының деректерін енгізуі (нотариаттық куәландырылған сенімхат кезінде, сенімхат өзге куәландырылған кезде сенімхат деректері толтырылмайды);

6) процесс 4 – оплата услуги на ПШЭП, а затем эта информация поступает в ИС ГБД "Е-лицензирование";
7) условие 2 – проверка в ИС ГБД "Е-лицензирование" факта оплаты за оказание электронной государственной услуги;
8) процесс 5 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой электронной государственной услуге, в связи с отсутствием оплаты за оказание электронной государственной услуги в ИС ГБД "Е-лицензирование";
9) процесс 6 - выбор получателем регистрационного свидетельства ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса;
10) условие 3 – проверка на ПЭП срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных между ИИН/БИН указанным в запросе, и ИИН/БИН указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП;
11) процесс 7 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП получателя;
12) процесс 8 – удостоверение (подписание) посредством ЭЦП получателя заполненной формы (введенных данных) запроса на оказание электронной государственной услуги;
13) процесс 9 – регистрация электронного документа (запроса получателя) в ИС ГБД "Е-лицензирование" и обработка запроса в ИС ГБД "Е-лицензирование";
14) условие 4 – проверка услугодателем соответствия получателя квалификационным требованиям и основаниям для выдачи оказание электронной государственной услуги;
15) процесс 10 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных получателя в ИС ГБД "Е-лицензирование";
16) процесс 11 – получение получателем результата электронной государственной услуги (электронная лицензия), сформированной ИС ГБД "Е-лицензирование". Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
7. Пошаговые действия и решения через услугодателя (диаграмма № 2 функционального взаимодействия при оказании электронной государственной услуги) приведены в приложении 2 к настоящему Регламенту:
1) процесс 1 – ввод сотрудником услугодателя логина и пароля (процесс авторизации) в ИС ГБД "Е-лицензирование" для оказания электронной государственной услуги;
2) условие 1 – проверка в ИС ГБД "Е-лицензирование" подлинности данных о зарегистрированном сотруднике услугодателя через логин и пароль;
3) процесс 2 – формирование ИС ГБД "Е-лицензирование" сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных сотрудника услугодателя;
4) процесс 3 – выбор сотрудником услугодателя электронной государственной услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания электронной государственной услуги и ввод сотрудником услугодателя данных получателя, а также данных по доверенности представителя получателя (при нотариально удостоверенной доверенности, при ином удостоверении доверенности-данные доверенности не заполняются);

5) 4–үдеріс – алушы деректері туралы сұрау салудың ЗТ МДҚ\ЖТ МДҚ-ғы, сонымен қатар БНАЖ-дегі өкіл сенімхатының куәландырылған деректерінің ЭҮШ арқылы жолдау;
6) 2–шарт – ЗТ МДҚ\ЖТ МДҚ-да алушы деректерінің және БНАЖ-де куәландырылған деректерінің бар болуын тексеру;
7) 5–үдеріс – ЗТ МДҚ\ЖТ МДҚ-да алушы деректерінің, БНАЖ-де куәландырылған деректерінің болмауына байланысты деректерді алуға мүмкіндіктің жоқ екендігі туралы хабарламаның қалыптастырылуы;
8) 6–үдеріс – сауал нысанын құжаттардың қағаз түрінде болуын белгiлеу бөлiгiнде толтыру және қызмет берушi қызметкерiнiң алушы ұсынған қажеттi құжаттарды сканерлеуi және оларды сауал нысанына бекiтуi;
9) 7–үдеріс - "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-да сұрау салуды тiркеу және "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-да электрондық мемлекеттік қызметтi өңдеу;
10) 3–шарт – алушының бiлiктiлiк талаптарына және электрондық мемлекеттік қызмет көрсету негiздемелерiне сәйкестiгiн қызмет берушiнiң тексеруi;
11) 8–үдеріс - "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-да алушының деректерiнде бұзушылықтардың болуымен байланысты сұрау салынған электрондық мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
12) 9–үдеріс – алушының "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-да қалыптастырған электрондық мемлекеттiк қызмет нәтижесiн (электрондық лицензияны) алуы. Электрондық құжат қызмет берушiнiң уәкiлеттi тұлғасының ЭЦҚ-сын пайдаланумен қалыптастырылады.
8. Орталық арқылы электрондық мемлекеттiк қызмет көрсету кезiндегi адымдық әрекеттерi мен шешiмдерi (функционалдық өзара iс-қимылдың 3-диаграммасы) осы Регламенттің 2-қосымшасында келтiрiлген:
1)1–үдеріс – Орталық операторының қызмет көрсету үшiн "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-ның автоматтандырылған жұмыс орнында (одан әрі – АЖО) логинi мен паролiн енгiзуі (авторландыру үдерiсi);
2) 2–үдеріс – Орталық операторының осы Регламентте көрсетiлген қызметтi таңдауы, электрондық мемлекеттік қызметтi көрсету үшiн сұрау салу нысанын экранға шығаруы және орталық оператордың деректердi, сонымен қатар алушы өкілі сенімхатының (нотариаттық куәландырылған сенімхат болғанда, басқа куәландырылған сенімхат болғанда сенімхат деректері толтырылмайды) деректерін енгiзуі;
3) 3–үдеріс – алушы деректері туралы сұрау салудың ЗТ МДҚ\ЖТ МДҚ-ға ЭҮШ арқылы, сонымен қатар БНАЖ-ға алушы өкілі сенімхатының деректері туралы сұрау салуды жолдауы;
4) 1–шарт – ЗТ МДҚ\ЖТ МДҚ-да алушы деректерінің бар болуын, БНАЖ-да сенімхат деректерінің болуын тексеру;
5) 4–үдеріс – ЗТ МДҚ\ЖТ МДҚ-да алушы деректерінің, БНАЖ-да сенімхат деректерінің болмауына байланысты деректерді алуға мүмкіндіктің жоқ екендігі туралы хабарламаны қалыптастырыу;

5) процесс 4 – направление запроса через ШЭП в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ о данных получателя, а также в ЕНИС – о данных доверенности представителя получателя;
6) условие 2 – проверка наличия данных получателя в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ, данных доверенности в ЕНИС;
7) процесс 5 – формирование сообщения о невозможности получения данных в связи с отсутствием данных получателя в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ, данных доверенности в ЕНИС;
8) процесс 6 – заполнение формы запроса в части отметки о наличии документов в бумажной форме и сканирование сотрудником услугодателя необходимых документов, предоставленных получателем, и прикрепление их к форме запроса;
9) процесс 7 – регистрация запроса в ИС ГБД "Е-лицензирование" и обработка электронной государственной услуги в ИС ГБД "Е-лицензирование";
10) условие 3 – проверка услугодателем соответствия получателя квалификационным требованиям и основаниям для оказания электронной государственной услуги;
11) процесс 8 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой электронной государственной услуге услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных получателя в ИС ГБД "Е-лицензирование";
12) процесс 9 – получение получателем результата электронной государственной услуги (электронная лицензия) сформированной ИС ГБД "Е-лицензирование". Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
8. Пошаговые действия и решения через Центр (диаграмма № 3 функционального взаимодействия при оказании электронной государственной услуги) приведены в приложении 2 к настоящему Регламенту:
1) процесс 1 – ввод оператором Центра в автоматизированное рабочее место (далее - АРМ) ИС ГБД "Е-лицензирование" логина и пароля (процесс авторизации) для оказания электронной государственной услуги;
2) процесс 2 – выбор оператором Центра электронной государственной услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания электронной государственной услуги и ввод оператором Центра данных получателя, а также данных доверенности представителя получателя (при нотариально удостоверенной доверенности, при ином удостоверении доверенности – данные доверенности не заполняются );
3) процесс 3 – направление запроса через ШЭП в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ о данных получателя, а также в ЕНИС - о данных доверенности представителя получателя;
4) условие 1 – проверка наличия данных получателя в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ, данных доверенности в ЕНИС;
5) процесс 4 – формирование сообщения о невозможности получения данных в связи с отсутствием данных потребителя в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ, данных доверенности в ЕНИС;

6) 5–үдеріс – Орталық операторының сұрау салу нысанын құжаттардың қағаз түрінде болуын белгiлеу бөлiгiнде толтыру және алушы ұсынған қажеттi құжаттарды сканерлеуi және оларды сұрау салу нысанына бекiту және ЭЦҚ көмегiмен сауалдың толтырылған нысанын (енгiзiлген деректердi) электрондық мемлекеттік қызмет көрсету үшін куәландыруы;
7) 6–үдеріс – Орталық операторының ЭЦҚ расталған (қол қойылған) электрондық құжатты (алушының сұрау салуын) ЭҮШ арқылы "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-да қызметтi өңдеуi;
8) 7–үдеріс - "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-да электронды құжаттарды тiркеу;
9) 2–шарт – қызмет берушінің алушы қоса берген құжаттарының Стандартқа және электрондық мемлекеттік қызмет көрсету негiздерiне сәйкестiгiн тексеруi (өңдеуі);
10) 8–үдеріс - "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-да алушының деректерiнде бұзушылықтардың болуымен байланысты сұрау салынған электрондық мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
11) 9-үдеріс – Орталық операторы арқылы алушының "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-да қалыптастырған электрондық мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесiн (электрондық лицензияны) алуы.
9. Сұрау салуды толтырылу үлгілері және қызметке жауаптар "Электрондық үкіметтің" www.e.gov.kz. Веб-порталында, "Е-лицензиялау" www.elicense.kz веб-порталында келтірілген, сонымен қатар халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы;
10. Сұрау салу өңделгеннен кейін алушыға сұрау салуды өңдеу нәтижелерін мынадай түрде қарау мүмкіндігі ұсынылады:
"ашу" батырмасын басқаннан кейін сұрау салу нәтижесі дисплей экранына шығарылады;
"сақтау" батырмасын басқаннан кейін сұрау салу нәтижесі алушы енгізген магниттік тасығышта Adobe Acrobat форматында сақталады.
11. Электрондық мемлекеттік қызметті көрсету бойынша қажетті ақпаратты және консультацияны саll-орталықтың (1414) телефоны бойынша алуға болады.
3. Электрондық мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде өзара әрекеттесу тәртібінің сипаты
12. Қызмет беру үдерісіне қатысатын ҚФБ:
1) ЭҮП;
2) ЭҮТШ;
3) АЖ МДҚ "Е-лицензиялау";
4) ЗТ МДҚ;
5) ЖТ МДҚ;
6) Қызмет беруші;
7) АЖО ХҚКО АЖ;

6) процесс 5 – заполнение оператором Центра формы запроса в части отметки о наличии документов в бумажной форме и сканирование документов, предоставленных получателем, прикрепление их к форме запроса и удостоверение посредством ЭЦП заполненной формы (введенных данных) запроса на оказание электронной государственной услуги;
7) процесс 6 - направление электронного документа (запроса получателя) удостоверенного (подписанного) ЭЦП оператора Центра через ШЭП в ИС ГБД "Е-лицензирование";
8) процесс 7 – регистрация электронного документа в ИС ГБД "Е-лицензирование";
9) условие 2 – проверка (обработка) услугодателем соответствия приложенных получателем документов, указанных в Стандарте и основаниям для оказания электронной государственной услуги;
10) процесс 8 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной электронной услуге в связи с имеющимися нарушениями в документах получателя в ИС ГБД "Е-лицензирование"
11) процесс 9 – получение получателем через оператора Центра результата электронной государственной услуги (электронная лицензия) сформированной ИС ГБД "Е-лицензирование".
9. Формы заполнения запроса и ответа на услугу приведены на веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz или веб-портал "Е-лицензирование" www.elicense.kz, а также через центры обслуживания населения.
10. После обработки запроса получателю предоставляется возможность просмотреть результаты обработки запроса следующим образом:
после нажатия кнопки "открыть" – результат запроса выводится на экран дисплея;
после нажатия кнопки "сохранить" – результат запроса сохраняется на заданном получателем магнитном носителе в формате Adobe Acrobat.
11. Необходимую информацию и консультацию по оказанию электронной государственной услуги можно получить по телефону саll–центра: (1414).
3. Описание порядка взаимодействия в процессе оказания электронной государственной услуги
12. СФЕ, которые участвуют в процессе оказания электронной государственной услуги:
1) ПЭП;
2) ПШЭП;
3) ИС ГБД "Е-лицензирование";
4) ГБД ЮЛ;
5) ГБД ФЛ;
6) услугодатель;
7) ИС ЦОН;

8) Орталық операторы.
13. Әрбір іс-қимылдың орындалу мерзімін көрсете отырып, ҚФБ іс-қимылдарының (рәсімдерінің, функцияларының, операцияларының) дәйектілігінің мәтіндік, кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
14. Әрекеттердің олардың сипатына сәйкес қисынды дәйектілігі арасындағы өзара байланысты (электрондық мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде) көрсететін диаграмма олардың сипаттамасына сәйкес осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.

8) оператор Центра.
13. Текстовое табличное описание последовательности действий (процедур, функций, операций) с указанием срока выполнения каждого действия приведены в приложении 1 к настоящему Регламенту.
14. Диаграмма, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий (в процессе оказания электронной государственной услуги) в соответствии с их описаниями, приведена в приложении 2 к настоящему Регламенту.

15. Алушыларға электрондық мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы Регламенттің 3-қосымшасына сәйкес сапа және қолжетімдік көрсеткіштерімен өлшенеді.
16. Алушыларға көрсетілетін электрондық мемлекеттік қызметтер үдерісіне қойылатын талаптар:
1) құпиялылық (ақпаратты рұқсатсыз алудан қорғау);
2) біртұтастылық (ақпаратты рұқсатсыз өзгертуден қорғау);
3) қолжетімділік (ақпаратты және ресурстарды рұқсатсыз ұстап қалудан қорғау).

15. Результаты оказания услуги получателям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 3 к настоящему Регламенту.
16. Требования, предъявляемые к процессу оказания услуги получателям:
1) конфиденциальность (защита от несанкционированного получения информации);
2) целостность (защита от несанкционированного изменения информации);
3) доступность (защита от несанкционированного удержания информации и ресурсов).

17. Қызмет көрсетудегі техникалық талаптар:
1) Интернетке шығу;
2) электрондық лицензия берілетін тұлғада ЖСН/БСН бар болуы;
3) ЭҮП авторландыру;
4) пайдаланушының ЭЦҚ бар болуы;
5) екінші деңгейдегі банкте банктік карточкасының немесе ағымдағы шотының болуы.
"Медициналық қызметке лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын
беру" электрондық мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне 1–қосымша
Әрбір іс-қимылдың орындалу мерзімін көрсете отырып, ҚФБ іс-қимылдарының (рәсімдерінің, функцияларының, операцияларының) дәйектілігінің мәтіндік, кестелік сипаттамасы
1-кесте. ЭҮП арқылы ҚФБ әрекеттерінің сипаттатамасы
1
Әрекет (жұмыс барысы, ағыны) №
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
2
ҚФБ атауы
Алушы
ЭҮП
Алушы
ЭҮ ТШ
ЭҮП
Алушы
ЭҮП
Алушы
"Е-лицензиялау" АЖ
"Е-лицензиялау" АЖ
"Е-лицензиялау" АЖ
3
Әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
ЭЦҚтіркеу куәлігін алушының компьютерінің интернетбраузеріне
енгізу
Алушының деректеріндегі бұзушылықтардың бар болуына байланысты бас тарту туралы хабарламаны қалыптастырады
Қызметті таңдайды және қажетті құжаттарды электронды түрде тіркеу арқылы сұрау салудыңдеректерін қалыптастырады
Электрондық мемлекеттік қызмет тің төлемі
Төлемнің болмауына байланысты бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Сұрау салуды растау (қол қою) үшін ЭЦҚ таңдау
Алушының ЭЦҚ  түпнұсқалылығының расталмауына байланысты бас тарту хабарламасын қалыптастырады
ЭЦҚ арқылы сұранысты растау (қол қою)
Электрондық құжат өтініштің (сұрау салудың) тіркелуі және сұрау салуды өңдеуі
Алушының деректерінде бұзушылықтардың бар болуына байланысты бас тарту хабарламасын қалыптастырады
Электрондық құжат
4
Аяқтау нысаны (құжат ұйымдық–басшылық ету шешімі)
Сұрау салудың сәтті қалыптастырылғандығы туралы хабарламаны көрсету
Сұрау салудағы электрондық мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаның қалыптастыру
Сұрау салудың сәтті  қалыптастырылғандығы туралы хабарламаны көрсету
Әрекеттің сәтті аяқталғандығы туралы хабарламаны көрсе ту
Сұрау салудағы электрондық мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаның қалыптастырылуы
Сұрау салуды
бағытталуы
Сұрау салудағы электрондық мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаның қалыптастырылуы
Сұрау салудың бағытталуы
Өтінішке нөмірдің берілуімен сұрау салудың тіркелуі
Сұрау салудағы электрондық мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастырылуы
Электрондық лицензия
5
Орындалу мерзімдері
10–15 сек
20 сек
1,5 мин
1,5 мин
20- сек
10–15 сек
10–15 сек
1,5 мин
1,5 мин
20 сек
15 жұмыс күні
6
Келесі әрекеттің нөмірі

17. Техническое условие оказания услуги:
1) выход в Интернет;
2) наличие ИИН/БИН у лица, которому выдается электронная лицензия;
3) авторизация ПЭП;
4) наличие пользователя ЭЦП;
5) наличие банковской карточки или текущего счета в банке второго уровня.
Приложение 1 к Регламенту электронной
государственной услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача дубликатов
лицензии на медицинскую деятельность"
Текстовое табличное описание последовательности действий СФЕ (процедур, функций, операций) с указанием срока выполнения каждого действия
Таблица 1. Описание действий СФЕ через ПЭП
11
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
22
Наименование СФЕ
Получатель
ПЭП
Получатель
ПШЭП
ПЭП
Получатель
ПЭП
Получатель
ИС "Е-лицензирование"
ИС "Е-лицензирование"
ИС "Е-лицензирование"
33
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прикрепление в интернет-браузер компьютера получателя регистрационного свидетельства ЭЦП
Формирует сообщение об отказе в связи с имеющимисянарушениями в данных получателя
Выбирает услугу и формирует данные запроса прикреплением необходимых документов в электронном виде
Оплата электронной государственной услуги
Формирует сообщение об отказе в связи с отсутствием оплаты
Выбор ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса
Формирует сообщения об отказе в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП получателя
Удостоверение (подписание) запрос посредством ЭЦП
Регистрация электронного документа заявление (запроса получателя и обработка запроса
Формирование сообщения об отказе в связи с имеющимися нарушениями в данных получателя
Электронный документ
44
Форма завершения (данные, документ организационно–распорядительное решение)
Отображение уведомления об успешном формировании запроса
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой электронной государственной услуге
Отображение уведомления об успешном формировании запроса
Отображение уведомления об успешном завершении действия
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой электронной государственной услуге
Маршрутизация запроса
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой электронной государственной услуге
Маршрутизация запроса
Регистрация запроса с присвоением номера заявлению
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой электронной государственной услуге
Электронная лицензия
55
Сроки исполнения
10–15 сек
20 сек
1,5 мин
1,5 мин
20 сек
10–15 сек
10–15 сек
1,5 мин
1,5 мин
20 сек
15 рабочих дней
66
Номер следующего действия

егер пайдаланушының деректеріндебұзушылықтар болса - 4; егер бұзушылықтар болмаса-5
-
-
-
егер бұзушылықтар болса – 8; егер бұзушылықтар болмаса - 9
-
-
"Медициналық қызметке лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын
беру" электрондық мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне 2–қосымша
Әрекеттердің олардың сипаттамасына сәйкес қисынды дәйектілігі арасындағы өзара байланысты (электрондық мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде) көрсететін диаграммалар ЭҮП арқылы электрондық мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық өзара іс-қимылдың 1-диаграммасы
Қызмет беруші арқылы электрондық мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық өзара іс-қимылдың 2-диаграммасы
АЖ ХҚКО арқылы электрондық мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық іс-қимылдың 3–диаграммасы
Шартты белгілер
"Медициналық қызметке лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын
беру" электрондық мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне 3–қосымша
Электрондық мемлекеттік қызметтің: "сапа" және "қол жетімдік" көрсеткіштерін айқындауға арналған сауалнама нысаны
____________________________________________________
(қызметтің атауы)
1. Сіз электрондық мемлекеттік қызметті көрсету процесінің сапасына және нәтижесіне қанағаттандыңыз ба?
1) қанағаттанбадым;
2) ішінара қанағаттандым;
3) қанағаттандым.
2. Сіз электрондық мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпараттың сапасына қанағаттандыңыз ба?
1) қанағаттанбадым;
2) ішінара қанағаттандым;
3) қанағаттандым.

4 - если есть нарушения в данных получателя; 5–если нарушений нет
-
-
-
8 – если есть нарушения; 9 – если нарушений нет
-
-
Приложение 2 к Регламенту электронной
государственной услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача дубликатов
лицензии на медицинскую деятельность"
Диаграммы, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий (в процессе оказания электронной государственной услуги) в соответствии с их описаниями
Диаграмма № 1 функционального взаимодействия при оказании электронной государственной услуги через ПЭП
Диаграмма № 2 функционального взаимодействия при оказании электронной государственной услуги через услугодателя
Диаграмма № 3 функционального взаимодействия при оказании электронной государственной услуги через ИС ЦОН
Условные обозначения:
Приложение 3 к Регламенту электронной
государственной услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача дубликатов
лицензии на медицинскую деятельность"
Форма анкеты для определения показателей электронной государственной услуги: "качество" и "доступность"
____________________________________________________
(наименование услуги)
1. Удовлетворены ли Вы качеством процесса и результатом оказания электронной государственной услуги?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
2. Удовлетворены ли Вы качеством информации о порядке оказания электронной государственной услуги?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.