"Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламентiн бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 430 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қаңтарда № 2679 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 21 маусымдағы № 238 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2013.06.21 № 238 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 2737-баптарына және Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.Ә. Шәкімовке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Б. Ізмұхамбетов
Атырау облысы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 430 қаулысына қосымша
Атырау облысы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 430 қаулысымен бекітілген
"Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті 1. Негізгі ұғымдар
1. Осы регламентте келесі негізгі ұғымдар қолданылады:
1) жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесі - Атырау облысы Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы;
2) Атырау облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы (бұдан әрі - ХҚКО) – "бір терезе" қағидасы бойынша жеке және (немесе) заңды тұлғалардың өтініштерін қабылдау мен құжаттарды беру бойынша мемлекеттік қызметті ұсынуды ұйымдастыруды жүзеге асыратын республикалық мемлекеттік кәсіпорынның филиалы;
3) мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) – ол мүдделі органдардың жауапты тұлғалары, олардың ішкі жүйелері үшін ақпараттық жүйелер.

Регламент оказания государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах"
Постановление областного акимата Атырауской области от 29 декабря 2012 года № 430. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 января 2013 года № 2679. Утратило силу постановлением областного акимата Атырауской области от 21 июня 2013 года № 238
Сноска. Утратило силу постановлением областного акимата Атырауской области от 21.06.2013 № 238.
В соответствии статьями 2737 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Шакимова Т.А. – заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Измухамбетов
Приложение к постановлению
акимата Атырауской области
от 28 декабря 2012 года № 430
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от 28 декабря 2012 года № 430
Регламент оказания государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах"
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте используются следующие основные понятия:
1) cтруктурное подразделение местного исполнительного органа – Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Атырауской области;
2) центр обслуживания населения по Атырауской области (далее - ЦОН) – филиал республиканского государственного предприятия, осуществляющее организацию предоставления государственных услуг физическим и (или) юридическим лицам по приему заявлений и выдаче документов по принципу "одного окна";
3) структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги (далее - СФЕ) – это ответственные лица заинтересованных органов, информационные системы для их подсистемы.

2. Жалпы ережелер
2. Осы регламент Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабының 4-тармағына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 қыркүйектегі № 845 "Жол шаруашылығын құқықтық қамтамасыз етуді жетілдіру туралы" қаулысымен бекітілген Жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыру тәртібінің 5-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қазандағы № 1315 "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі мен жергілікті атқарушы органдардың автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жол шаруашылығын құқықтық қамтамасыз етуді жетілдіру туралы" 1998 жылғы 5 қыркүйектегі № 845 және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысымен бекітілген "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес әзірленді.
3. "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде – Атырау облысы Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасымен осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекенжай мен жұмыс кестесі бойынша, сондай-ақ Атырау облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы балама негізде осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетiлген мекенжайлар мен жұмыс кестелері бойынша көрсетіледi.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға қағаз тасығышта паспорт беру (бұдан әрі - паспорт) немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібінің талаптары

2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4, статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", а также в соответствии с пунктом 5 Правил размещения наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 1998 года № 845 "О совершенствовании правового обеспечения дорожного хозяйства" и стандартом государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах", утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2012 года № 1315 "Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и местных исполнительных органов в сфере автомобильных дорог и внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 1998 года № 845 "О совершенствовании правового обеспечения дорожного хозяйства" и от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам".
3. Государственная услуга "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах" (далее – государственная услуга) оказывается в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения - Управлением пассажирского транспорта и автомобильных дорог Атырауской области, адрес и график работы которого указаны в приложении 1 к настоящему регламенту, а также через центры обслуживания населения по Атырауской области на альтернативной основе, адреса и графики работ которых указаны в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача паспорта на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения на бумажном носителе (далее – паспорт) либо мотивированный ответ об отказе в выдаче паспорта на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Государственная услуга оказывается бесплатно.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги

8. Мемлекеттік қызметті көрсетудің мерзімдері:
жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесіне жүгінген кезде:
1) өтініш берілген сәттен бастап – бес жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызметті алушыға облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға паспорт беріледі немесе жазбаша дәлелді бас тартылады;
2) осы регламенттің 16-тармағында көрсетілген, өтінішті тапсыру кезінде кезекте тұрудың рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
3) паспортты алу кезінде кезекте тұрудың рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды.
1) ХҚКО-ның аудандық бөліміне жүгінген кезде:
паспортты беру бес жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады (құжаттардың жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесіне жеткізілетін 2 күні және ХҚКО-ға орындалған құжаттардың жеткізілетін 2 күні мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
2) ХҚКО-ның облыстық бөліміне жүгінген кезде:
паспортты беру бес жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады (құжаттарды қабылдау және беру күнi мемлекеттiк қызметті көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
3) осы регламенттің 16-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезекте тұрудың рұқсат етiлген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
4) паспортты алу кезінде кезекте күтудің ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті алушының өтініш берген сәттен бастап оған мемлекеттік қызметтің нәтижесін бергенге дейін мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесіне жүгінген кезде:
1) жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің басшысы немесе оның орынбасарлары облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға паспорт беру туралы өтінішті бес жұмыс күні ішінде қарайды.
2) жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім бастығы, ол болмаған кезде бөлім қызметкері ұсынылған құжаттардың қойылатын талаптарға сәйкестігін қарайды.
3) жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім қызметкері облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға паспорт беру үшін қажетті құжаттарды дайындайды, есеп және паспорттарды тіркеу журналына тіркейді.
ХҚКО-на жүгінген кезде:
1) мемлекеттік қызметті алушы өтінішті еркін нысанда ХҚКО-на ұсынады;
2) ХҚКО-ның инспекторы өтінішті тіркеуді жүргізеді, ХҚКО-ның жинақтаушы бөлімінің инспекторы құжаттарды жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесіне береді. ХҚКО-нан құжаттар топтамасын жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесіне жіберу фактісі мемлекеттік қызметті көрсету барысында құжаттардың қозғалысын қадағалауға мүмкіндік беретін штрих-код сканерімен бекітіледі;

8. Сроки оказания государственной услуги:
при обращении в структурное подразделение местного исполнительного органа:
1) с момента подачи заявления – в течение пяти рабочих дней получателю государственной услуги выдается паспорт на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения либо письменный мотивированный отказ;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче заявления, указанных в пункте 16 настоящего регламента, не более 20 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении паспорта – не более 20 минут;
при обращении:
1) в районный отдел ЦОН:
выдача паспорта осуществляется в течение пяти рабочих дней (2 дня доставки в структурное подразделение местного исполнительного органа и 2 дня исполненных документов в ЦОН не входят в срок оказания государственной услуги);
2) в областной отдел ЦОН:
выдача паспорта осуществляется в течение пяти рабочих дней (день приема и выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги);
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов, указанных в пункте 16 настоящего регламента, не более 20 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении паспорта – не более 20 минут.
9. Этапы оказания государственной услуги с момента обращения получателя государственной услуги до выдачи ему результата государственной услуги:
при обращении в структурное подразделение местного исполнительного органа:
1) руководитель структурного подразделения местного исполнительного органа, либо его заместители рассматривают заявление о выдаче паспорта на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения в течение пяти рабочих дней;
2) начальник отдела структурного подразделения местного исполнительного органа, при его отсутствии сотрудник отдела рассматривает предоставленный перечень документов на соответствие предъявляемым требованиям;
3) сотрудник отдела структурного подразделения местного исполнительного органа подготавливает необходимые документы для выдачи паспорта на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения, регистрирует в журнале учета и регистрации выдачи паспортов.
при обращении в ЦОН:
1) получатель государственной услуги подает заявление в произвольной форме в ЦОН;
2) инспектор ЦОН проводит регистрацию заявления, инспектор накопительного отдела ЦОН передает документы в структурное подразделение местного исполнительного органа. Факт отправки пакета документов из ЦОН в структурное подразделение местного исполнительного органа фиксируется Сканером штрих-кода, позволяющего отслеживать движение документов в процессе оказания государственной услуги;

3) жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің қызметкері алған құжаттардың тіркеуін жүргізеді және жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің басшысына немесе оның орынбасарына қарауға береді;
4) жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің басшысы немесе оның орынбасары қарап болғаннан кейін жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім бастығына қарауға береді;
5) жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім бастығы өтінішті қойылған талаптарға сәйкестігін қарап, жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім қызметкеріне орындауға береді;
6) жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім қызметкері ХҚКО-ның ұсынған өтінішін бес жұмыс күні ішінде қарауды жүзеге асырады және көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесін ХҚКО-на жібереді.
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің мемлекеттік қызметінің дайын нәтижесін қабылдаған кезде, ХҚКО штрих-код сканері көмегімен келіп түскен құжаттарды бекітеді;
7) ХҚКО-ның инспекторы мемлекеттік қызметті алушыға облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға паспорт беру немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап береді.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету барысы туралы ақпаратты, мекенжайлары осы регламенттің 1 және 2 қосымшаларында көрсетілген ХҚКО-нан және жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінен алуға болады.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбi туралы толық ақпарат:
1) осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің интернет-ресурсында;
2) ХҚКО интернет-ресурсында: www.con.gov.kz;
3) мемлекеттік қызметті алушы үшін жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесі ғимаратының ең көрнекі жерінде орнатылған стенділерде;
4) ХҚКО ғимараттарында орнатылған стенділерде;
5) "электрондық үкімет" 1414 call-орталығында орналастырылады.
12. Мемлекеттік қызмет:
1) жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесіне жүгінген кезде:
жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі үзіліс, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден жұма аралығында көрсетіледі.
Қабылдау кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.

3) сотрудник структурного подразделения местного исполнительного органа проводит регистрацию полученных документов и передает на рассмотрение руководителю структурного подразделения местного исполнительного органа, либо его заместителю;
4) после рассмотрения руководитель структурного подразделения местного исполнительного органа либо его заместитель передает на рассмотрение начальнику отдела структурного подразделения местного исполнительного органа;
5) начальник отдела структурного подразделения местного исполнительного органа рассматривает заявление на соответствие предъявленным требованиям и передает на исполнение сотруднику отдела структурного подразделения местного исполнительного органа;
6) сотрудник отдела структурного подразделения местного исполнительного органа в течение пяти рабочих дней осуществляет рассмотрение представленного из ЦОН заявления и направляет результат оказания государственной услуги в ЦОН.
При приеме готового результата государственной услуги от структурного подразделения местного исполнительного органа, ЦОН фиксирует поступившие документы при помощи Сканера штрих-кода;
7) инспектор ЦОН выдает получателю государственной услуги паспорт на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения или письменный мотивированный отказ.
10. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в ЦОН и структурном подразделении местного исполнительного органа, адреса которых указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему регламенту.
11. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается:
1) на интернет-ресурсах структурного подразделения местного исполнительного органа, указанных в приложении 1 к настоящему регламенту;
2) на интернет-ресурсе ЦОН: www.con.gov.kz;
3) на стендах, расположенных в помещении структурного подразделения местного исполнительного органа на самом видном для получателя государственной услуги месте;
4) на стендах, расположенных в помещениях ЦОН;
5) в call-центре "электронного правительства" 1414.
12. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в структурное подразделение местного исполнительного органа:
ежедневно с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы структурного подразделения местного исполнительного органа с перерывом на обед.
Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

2) ХҚКО-на жүгінген кезде:
ХҚКО-ның белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес, түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден сенбі аралығында көрсетіледі.
Қабылдау "электронды" кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
13. Құжаттарды қабылдау жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінде осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жай бойынша жүзеге асырылады.
14. ХҚКО-да құжаттарды қабылдау осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша ХҚКО қызметкерінің лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты көрсетіліп, "терезе" арқылы жүзеге асырылады.
15. Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесіне немесе ХҚКО-на құжаттарды тапсырған кезде, мемлекеттік қызметті алушыға төмендегілерді көрсете отырып тиісті құжаттардың қабылданғаны жөнінде қолхат беріледі:
1) сұрау салудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны және атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) және орны;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің лауазымды тұлғасының немесе ХҚКО қызметкерінің тегі, аты және әкесінің аты көрсетіледі.
16. Облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға мемлекеттiк қызметті алу үшiн мемлекеттiк қызметті алушы мынадай құжаттарды:
1) еркін нысандағы жазбаша өтінішті;
2) түстік шешімі және өлшемдері бар объектілердің эскиздерін ұсынады.
17. Осы регламенттің 16-тармағында көрсетілген құжаттардың автомобиль жолдары саласындағы нормативтік-техникалық құжаттармен бекітілген талаптарға сәйкес болмаған жағдайда жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесі мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартады.
18. Ақпарат қауіпсіздігіне қойылатын талаптар:
1) құпиялылық (ақпаратты заңсыз алудан қорғау);
2) тұтастық (ақпаратты заңсыз өзгертуден қорғау);
3) қолжетімділік (ақпаратты және ресурстарды заңсыз ұстаудан қорғау).
4. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі іс-әрекеттердің (өзара іс-әрекеттің) сипаттамасы
19. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне қатысатын ҚФБ:
жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесіне жүгінген кезде:
жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің қызметкері;
жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім қызметкері;
жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім бастығы;
жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің басшысы немесе оның орынбасары.
ХҚКО-на жүгінген кезде:
1) ХҚКО-ның инспекторы;
2) ХҚКО-ның жинақтаушы бөлімінің инспекторы;
3) жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім қызметкері;
4) жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім бастығы;

2) при обращении в ЦОН:
ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы ЦОН с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва на обед.
Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
13. Прием документов в структурном подразделении местного исполнительного органа осуществляется по адресу, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Прием документов в ЦОН осуществляется посредством "окон", на которых указывается фамилия, имя, отчество и должность инспектора ЦОН по адресам, указанными в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. При сдаче документов в структурное подразделение местного исполнительного органа либо ЦОН, получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названия приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества должностного лица структурного подразделения местного исполнительного органа либо работника ЦОН, принявшего заявление на оформление документов.
В структурном подразделении местного исполнительного органа заявление регистрируется в журнале обращений физических и юридических лиц.
16. Для получения государственной услуги на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения получателем государственной услуги представляются следующие документы:
1) письменное заявление в произвольной форме;
2) эскиз объекта с цветовым решением и размерами.
17. Структурное подразделение местного исполнительного органа отказывает в предоставлении государственной услуги в случаях несоответствия документов, указанных в пункте 16 настоящего регламента, требованиям установленным нормативно-техническими документами в области автомобильных дорог.
18. Требования к информационной безопасности:
1) конфиденциальность (защита от несанкционированного получения информации);
2) целостность (защита от несанкционированного изменения информации);
3) доступность (защита от несанкционированного удержания информации и ресурсов).
4. Описание действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
19. СФЕ, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
При обращении структурное подразделение местного исполнительного органа:
1) сотрудник структурного подразделения местного исполнительного органа;
2) сотрудник отдела структурного подразделения местного исполнительного органа;
3) начальник отдела структурного подразделения местного исполнительного органа;
4) руководитель структурного подразделения местного исполнительного органа, либо его заместитель.
При обращении в ЦОН:
1) инспектор ЦОН;
2) инспектор накопительного отдела ЦОН;
3) сотрудник отдела структурного подразделения местного исполнительного органа;
4) начальник отдела структурного подразделения местного исполнительного органа;

5) жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің басшысы немесе оның орынбасары.
20. Әрбір іс-әрекеттің орындалу уақыты көрсетілген әрбір ҚФБ-нің жай іс-әрекеті жүйелілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы (рәсімдері, функциялары, операциялары) осы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
21. Іс-әрекеттің логикалық жүйелілігі және ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететін диаграмма (мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде) осы регламенттің 4-қосымшасында көрсетілген.
22. Еркін нысандағы бланкілер күту залының арнайы бағанында немесе ХҚКО қызметкерінде, сондай-ақ ХҚКО-ның: www.con.gov.kz және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің: www.mtc.gov.kz интернер-ресурсында орналастырылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
23. Мемлекеттік қызметті көрсетуді ұйымдастыруға жауапты жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесі болып табылады.
24. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда арыз осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жай бойынша жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесі басшысының атына беріледі.
25. ХҚКО қызметкерімен дұрыс қызмет көрсетілмеген жағдайда арыз осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетiлген мекенжайлар бойынша ХҚКО басшысының атына беріледі.
26. Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің лауазымды тұлғасының немесе ХҚКО қызметкерінің әрекетiне (әрекетсiздiгiне) шағымдану тәртiбiн түсіндіру және шағымды дайындауда жәрдем көрсету үшін мемлекеттік қызметті алушы осы регламенттің 1 және 2-қосымшаларында көрсетілген мекен-жайлар мен телефондар бойынша жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің немесе ХҚКО-ның басшысына жүгінеді.
Шағымдану тәртібі туралы ақпаратты "электрондық үкімет" call-орталығының ақпараттық - анықтама қызметінің 1414 телефоны арқылы алуға болады.
"Облыстық және аудандық маңызы бар
жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді
мекендердегі автомобиль жолдарының
жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі)
жарнама орналастыруға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне 1-қосымша
Атырау облыстық жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесі
Р/с№
Құрылымдық бөлімшенің атауы
Заңды мекен жайы, жұмыс күнінің кестесі
Байланыс телефоны, электрондық поштаның адресі
1
2
3
4
1.
"Атырау облысы Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы, Абай көшесі, 10а
8.30 сағ. 18.00 сағ. дейін, түскі үзіліс 12.30 сағ.-14.00 сағ.
8(7122)32-55-03, 32-55-02 Atyrau_obl.zhol@ mail.ru
"Облыстық және аудандық маңызы бар
жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді
мекендердегі автомобиль жолдарының
жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі)
жарнама орналастыруға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне 2-қосымша
Атырау облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталықтарының тізімі
Р/с №
ХҚКО атауы (филиалдары, бөлімдері, бөлімшелері)
Орналасқан мекен-жайы, жұмыс күнінің кестесі
Байланыс телефондары
1
2
3
4
1.
"Атырау облысы бойынша ХҚКО" РМК филиалы

5) руководитель структурного подразделения местного исполнительного органа, либо его заместитель.
20. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого действия указано в приложении 3 к настоящему регламенту.
21. Диаграмма, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий (в процессе оказания государственной услуги) и СФЕ указана в приложении 4 к настоящему регламенту.
22. Бланки в произвольной форме размещаются на специальной стойке в зале ожидания либо у работника ЦОН, а также на интернет-ресурсе ЦОН: www.con.gov.kz и Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан: www.mtc.gov.kz
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги
23. Ответственным за организацию оказания государственной услуги является структурное подразделение местного исполнительного органа.
24. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, жалоба подается на имя руководителя структурного подразделения местного исполнительного органа по адресу, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
25. В случае некорректного обслуживания работником ЦОН жалоба подается на имя руководителя ЦОН по адресам и телефонам, указанным в приложении 2 к настоящему регламенту.
26. Для разъяснения порядка обжалования действий (бездействия) должностного лица структурного подразделения местного исполнительного органа или работника ЦОН, оказания содействия в подготовке жалобы получатель государственной услуги обращается к руководству структурного подразделения местного исполнительного органа или ЦОН по адресам и телефонам, указанным в приложениях 1 и 2 к настоящему регламенту.
Информацию о порядке обжалования можно получить по телефону информационно-справочной службы call-центра "электронного правительства" 1414.
Приложение 1 к регламенту оказания
государственной услуги "Выдача разрешения
на размещение наружной (визуальной) рекламы
в полосе отвода автомобильных дорог
общего пользования областного и районного
значения, а также в населенных пунктах"
Структурное подразделение местного исполнительного органа Атырауской области
№ п/п
Наименование структурного подразделения
Юридический адрес, график рабочего дня
Контактный телефон, адрес электронной почты
1
2
3
4
1.
Государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Атырауской области"
город Атырау, улица Абая 10а С 8.30 ч. до 18.00 ч.перерыв на обед с 12.30 ч.-14.00 ч.
8(7122) 32-55-03, 32-55-02 Atyrau_obl.zhol@ mail.ru
Приложение 2 к регламенту оказания
государственной услуги "Выдача разрешения
на размещение наружной (визуальной) рекламы
в полосе отвода автомобильных дорог
общего пользования областного и районного
значения, а также в населенных пунктах"
Список центров обслуживания населения по Атырауской области
№ п/п
Наименование ЦОН (филиалы, отделы, отделении)
Адрес месторасположения, график рабочего дня
Контактные телефоны
1
2
3
4
1.
Филиал РГП "ЦОН по Атырауской области"

Атырау қаласы, Сәтбаев даңғылы, 23 үй 9-00 сағ.- 20.00 сағ. дейін, түскі үзіліссіз.
8 (7122) 21-34-67
2.
Облыстық бөлім
Атырау қаласы, Сәтбаев даңғылы, 23 үй 9-00 сағ.-20.00 сағ. дейін, түскі үзіліссіз.
8 (7122) 21-29-42
3.
№ 1 қалалық бөлімі
Атырау қаласы, Баймұханов көшесі, 16 "а" 9-00 сағ.-20.00 сағ. дейін, түскі үзіліссіз.
8 (7122) 35-75-05 8 (7122) 35-75-30
4.
№ 2 қалалық бөлімі
Атырау қаласы, Балықшы кенті, Байжігітов көшесі, 80 а
9-00 сағ.- 20.00 сағ. дейін, түскі үзіліссіз.
8 (7122) 24-34-90 8 (7122) 24-37-89
5.
Индер аудандық бөлімі
Атырау облысы, Индер ауданы, Индербор кенті, Меңдіғалиев көшесі, 30 9-00 сағ.- 20.00 сағ. дейін, түскі үзіліссіз.
8 (71234) 2-12-96 8 (71234) 2-18-38
6.
Махамбет аудандық бөлімі
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Махамбет селосы, Абай көшесі, 10
9-00 сағ.- 20.00 сағ. дейін, түскі үзіліссіз.
8 (71236) 2-24-96 8 (71236) 2-15-25
7.
Қызылқоға аудандық бөлімі
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Миялы селосы, Абай көшесі, 1
9-00 сағ.- 20.00 сағ. дейін, түскі үзіліссіз.
8 (71238) 2-20-46 8 (71238) 2-20-27
8.
Жылыой аудандық бөлімі

г. Атырау, пр. Сатпаева, 23 с 9.00 ч. до 20.00 часов, без перерыва на обед
8 (7122) 21-34-67
2.
Областной отдел
г. Атырау, пр. Сатпаева, 23 с 9.00 ч. до 20.00 часов, без перерыва на обед
8 (7122) 21-29-42
3.
городской отдел № 1
г. Атырау, ул. Баймуханова, 16 "а" с 9.00 ч. до 20.00 часов, без перерыва на обед
8 (7122) 35-75-05 8 (7122) 35-75-30
4.
городской отдел № 2
г. Атырау, поселок Балыкшы, ул. Байжигитова, 80 "а"
с 9.00 ч. до 20.00 часов, без перерыва на обед
8 (7122) 24-34-90 8 (7122) 24-37-89
5.
Индерский районный отдел
Атырауская область, Индерский район, поселок Индербор, ул. Мендыгалиева, 30 с 9.00 ч. до 20.00 часов, без перерыва на обед
8 (71234) 2-12-96 8 (71234) 2-18-38
6.
Махамбетский районный отдел
Атырауская область, Махамбетский район, с. Махамбет, ул. Абая,10
с 9.00 ч. до 20.00 часов, без перерыва на обед
8 (71236) 2-24-96 8 (71236) 2-15-25
7.
Кызылкогинский районный отдел
Атырауская область, Кызылкогинский район, с. Миялы, ул. Абая, 1
с 9.00 ч. до 20.00 часов, без перерыва на обед
8 (71238) 2-20-46 8 (71238) 2-20-27
8.
Жылыойский районный отдел

Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Бейбітшілік көшесі, 8 9-00 сағ.- 20.00 сағ. дейін, түскі үзіліссіз.
8 (71237) 5-03-54 8 (71237) 5-01-28
9.
Құрманғазы аудандық бөлімі
Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Ганюшкин селосы, Есболаев көшесі, 66а 9-00 сағ.- 20.00 сағ. дейін, түскі үзіліссіз.
8 (71233) 2-05-13 8 (71233) 2-07-14
10.
Мақат аудандық бөлімі
Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат кенті, Центральная көшесі, 2 9-00 сағ.-20.00 сағ. дейін, түскі үзіліссіз.

Атырауская область, Жылыойский район, г. Кульсары, ул. Бейбитшилик, 8 с 9.00 ч. до 20.00 часов, без перерыва на обед
8 (71237) 5-03-54 8 (71237) 5-01-28
9.
Курмангазинский районный отдел
Атырауская область, Курмангазинский район, с. Ганюшкино, ул. Есболаев, 66а с 9.00 ч. до 20.00 часов, без перерыва на обед
8 (71233) 2-05-13 8 (71233) 2-07-14
10.
Макатский районный отдел
Атырауская область, Макатский район, поселок Макат, ул. Центральная, 2
с 9.00 ч. до 20.00 часов, без перерыва на обед

8 (71239) 3-22-97 8 (71239) 3-22-96
11.
Исатай аудандық бөлімі
Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау селосы, Егеменді Қазақстан көшесі, 9 9-00 сағ.-20.00 сағ. дейін, түскі үзіліссіз.
8 (71231) 2-16-70 8 (71231) 2-16-69
"Облыстық және аудандық маңызы бар
жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді
мекендердегі автомобиль жолдарының
жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі)
жарнама орналастыруға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне 3-қосымша
1-кесте. ҚФБ іс-әрекетіне сипаттама (Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру)
Негізгі үдерістің іс-әрекеттері
1
Іс-әрекет № (жұмыс барысы)
1
2
3
4
5
6
2
ҚФБ, АЖ атауы
ХҚКО инспекторы
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің қызметкері
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің басшысы немесе оның орынбасары
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім бастығы
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім қызметкері
ХҚКО инспекторы
3
Іс-әрекеттің атауы және оның сипаттамасы
Өтінішті тіркеуді жүргізеді, ХҚКО-ның жинақтаушы бөлімінің инспекторы құжаттарды жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесіне жібереді
Алған құжаттарға тіркеуді жүргізеді және жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің басшысына немесе оның орынбасарына береді
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім бастығына жолдайды
Өтініштің қойылатын талаптарға сәйкестігін қарайды және жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім қызметкеріне жолдайды
Үш жұмыс күні ішінде ХҚКО ұсынған өтінішті қарауды жүзеге асырады және көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижесін ХҚКО-на жібереді
Паспортты беруді немесе дәлелді бас тартуды жүзеге асырады
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-басшылық ету шешімі)
Қызметті алуға өтінішті және құжаттарды қабылдау
Өтінішке нөмір берумен сұрау салуды тіркеу
Сұрау салудың маршрутталуы
Сұрау салудың
маршрутталуы
Паспортты қалыптастыру немесе дәлелді бас тарту
Паспортты беру немесе дәлелді бас тарту
5
Орындалу уақыты
20 минут
20 минут
1 күн
1 күн
3 күн
1 күн
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
7
2-кесте. Қолдану нұсқалары. Негізгі үдеріс.
(Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру)
Негізгі үдерістің іс-әрекеттері
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің қызметкері
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің басшысы
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім бастығы
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім қызметкері
1
2
3
4
Алған құжаттардың тіркелуін жүргізеді және жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің басшысына немесе оның орынбасарына береді.
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім бастығына жолдайды
Өтініштің қойылатын талаптарға сәйкестігін қарап және бөлім қызметкеріне жолдайды
Үш жұмыс күні ішінде ұсынған өтінішті қарауды жүзеге асырады
Паспорт беру немесе дәлелді бас тарту ұсыну
3-кесте. Қолдану нұсқалары. Балама үдеріс.
(Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру)
Негізгі үдерістің іс-әрекеттері
Балама үдеріс немесе кеңейту
ХҚКО инспекторы
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің қызметкері
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің басшысы немесе оның орынбасарлары
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім бастығы
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім қызметкері
1
2
3
4
5
Өтінішті және паспортты алуға қажетті құжаттардың тізбесін қабылдау; тіркеу журналында өтінішті тіркеу; жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесіне өтінішті және толық құжаттардың тізбесін жіберу;
Өтінішті және паспортты алуға қажетті құжаттардың тізбесін қабылдау, тіркеу журналында өтінішті тіркеу
Облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға паспорт алу туралы өтінішті қарау
Ұсынылған құжаттардың қойылатын талаптарға сәйкестігін қарау
Өтініштің келіп түскен күнінен бастап қызметкер үш жұмыс күні ішінде келіп түскен өтінішті қарайды
1
2
3
4
5
Құжаттардың тізбесін толық ұсынбаған жағдайда құжаттардың қайтарылуына және мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беруге негіз болып табылады. Облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға паспорт беруден бас тарту туралы жазбаша қорытындыны мемлекеттік қызметті алушыға береді Паспортты беру
Облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға паспорт беруден бас тарту туралы жазбаша қорытындыны ХҚКО-на жолдайды ХҚКО-на паспортты жолдау
Облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға паспорт беруден бас тарту туралы жазбаша қорытындыға қол қою Облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға паспортқа қол қою
"Облыстық және аудандық маңызы бар
жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді
мекендердегі автомобиль жолдарының
жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі)
жарнама орналастыруға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне 4-қосымша
Өзара әрекет етудің функционалдық диаграммасы
(Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру)
1
2
3
4
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің қызметкері
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің басшысы немесе оның орынбасарлары
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім бастығы
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім қызметкері
Өзара әрекет етудің функционалдық диаграммасы
(Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру)
ХҚКО-мен мемлекеттік қызметті көрсетудің үдерісі
1
2
3
4
5
ХҚКО инспекторы
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің қызметкері
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің басшысы немесе оның орынбасарлары
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім бастығы
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бөлім қызметкері

8 (71239) 3-22-97 8 (71239) 3-22-96
11.
Исатайский районный отдел
Атырауская область, Исатайский район, с. Аккыстау, ул. Егеменды Казахстан, 9 с 9.00 ч. до 20.00 часов, без перерыва на обед
8 (71231) 2-16-70 8 (71231) 2-16-69
Приложение 3 к регламенту оказания
государственной услуги "Выдача разрешения
на размещение наружной (визуальной) рекламы
в полосе отвода автомобильных дорог
общего пользования областного и районного
значения, а также в населенных пунктах"
Таблица 1. Описание действий СФЕ
(Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах)
Действия основного процесса
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование СФЕ, ИС
Инспектор ЦОН
Сотрудник структурного подразделения местного исполнительного органа
Руководитель структурного подразделения местного исполнительного органа, либо его заместитель
Начальник отдела структурного подразделения местного исполнительного органа
Сотрудник отдела структурного подразделения местного исполнительного органа
Инспектор ЦОН
3
Наименование действия и их описание
Проводит регистрацию заявления, инспектор накопительного отдела ЦОН передает документы в структурное подразделение местного исполнительного органа
Проводит регистрацию полученных документов, и передает руководителю структурного подразделения местного исполнительного органа, либо его заместителю
Отписывает начальнику отдела структурного подразделения местного исполнительного органа
Рассматривает заявление на соответствие предъявляемым требованиям, и отписывает cотруднику отдела структурного подразделения местного исполнительного органа
В течение трех рабочих дней осуществляет рассмотрение представленного заявление из ЦОН и направляет результат оказания государственной услуги в ЦОН
Осуществляет выдачу паспорта, либо мотивированного отказа
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Прием заявления и документов на получение государственной услуги
Регистрация запроса с присвоением номера заявлению
Маршрутизация запроса
Маршрутизация запроса
Формирование паспорта, либо мотивированного отказа
Выдача паспорта, либо мотивированного отказа
5
Сроки исполнения
20 минут
20 минут
1 день
1 день
3 дня
1 день
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
(Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах)
Действие основного процесса
Сотрудник структурного подразделения местного исполнительного органа
Руководитель структурного подразделения местного исполнительного органа
Начальник отдела структурного подразделения местного исполнительного органа
Сотрудник отдела структурного подразделения местного исполнительного органа
1
2
3
4
Проводит регистрацию полученных документов, и передает руководителю структурного подразделения местного исполнительного органа, либо его заместителю
Отписывает начальнику отдела структурного подразделения местного исполнительного органа
Рассматривает заявление на соответствие предъявляемым требованиям, и отписывает сотруднику отдела структурного подразделения местного исполнительного органа
В течение трех рабочих дней осуществляет рассмотрение представленного заявления
Выдача паспорта или мотивированного отказа
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс.
(Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах)
Действие основного процесса
Альтернативный процесс или расширения
Инспектор ЦОН
Сотрудник структурного подразделения местного исполнительного органа
Руководитель структурного подразделения местного исполнительного органа, либо его заместители
Начальник отдела структурного подразделения местного исполнительного органа
Сотрудник отдела структурного подразделения местного исполнительного органа
1
2
3
4
5
Прием заявления и перечня необходимых документов на получение паспорта; регистрация заявления в журнале регистрации; отправка заявления и полного перечня документов в структурное подразделение местного исполнительного органа
Прием заявления и перечня необходимых документов на получения паспорта, регистрация заявления в журнале регистрации
Рассмотрение заявления о получении паспорта на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения.
Рассмотрение предоставленного перечня документов на соответствие предъявляемым требованиям
Рассмотрение заявления сотрудником в течение трех рабочих дней со дня поступления заявления
1
2
3
4
5
В случае представления неполного перечня документов возврат документов с мотивированным ответом об отказе в предоставлении государственной услуги. Передача получателю государственной услуги письменного заключения об отказе в получении паспорта на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения. Выдача паспорта
Направление в ЦОН письменного заключения об отказе в получении паспорта на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения. Передача паспорта в ЦОН
Подписание письменного заключения об отказе в получении паспорта на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения. Подписание паспорта на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения.
Приложение 4 к регламенту оказания
государственной услуги "Выдача разрешения
на размещение наружной (визуальной) рекламы
в полосе отвода автомобильных дорог
общего пользования областного и районного
значения, а также в населенных пунктах"
Диаграмма функционального взаимодействия (Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах)
1
2
3
4
Сотрудник структурного подразделения местного исполнительного органа
Руководитель структурного подразделения местного исполнительного органа, либо его заместители
Начальник отдела структурного подразделения местного исполнительного органа
Сотрудник отдела структурного подразделения местного исполнительного органа
Диаграмма функционального взаимодействия (Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах)
Процесс оказания государственной услуги ЦОН
1
2
3
4
5
Инспектор ЦОН
Сотрудник структурного подразделения местного исполнительного органа
Руководитель структурного подразделения местного исполнительного органа, либо его заместители
Начальник отдела структурного подразделения местного исполнительного органа
Сотрудник отдела структурного подразделения местного исполнительного органа