Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 425 қаулысы. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қаңтарда № 2684 тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2013.06.21 № 238 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Әкімшілік рәсімдер туралы Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) "Дәрігерді үйге шақыру" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті (1-қосымша);
2) "Дәрігердің қабылдауына жазылу" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті (2-қосымша);
2. "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын барлық шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ш.Ж. Мұқанға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Б. Ізмұхамбетов
Атырау облысы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 425 қаулысына 1-қосымша
Атырау облысы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 425 қаулысымен бекітілген
"Дәрігерді үйге шақыру" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы "Дәрігерді үйге шақыру" мемлекеттік қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) көрсету регламенті Қазақстан Республикасының денсаулық сақтаудың бірыңғай ақпараттық жүйесі шеңберінде медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйымдар (бұдан әрі – уәкілетті ұйым) арқылы дәрігерді (учаскелік терапевт/учаскелік педиатр/жалпы практикалық дәрігер) үйге шақыру қызметін ұсынуды регламенттейді.
Мемлекеттік қызмет сондай-ақ жеке тұлға немесе оның өкілі уәкілетті ұйымға тікелей жүгінген кезде немесе телефон байланысы арқылы көрсетіледі, ол уәкілетті ұйымның тіркеу журналында тіркеледі.
2. Жұмыс кестесі:
1) уәкілетті ұйым – күн сайын дүйсенбіден жұма аралығында үзіліссіз, сағат 8.00-ден бастап 20.00-ге дейін, сенбі күні сағат 9.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: жексенбі және "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңына сәйкес мереке күндері.
3. Мемлекеттік қызмет нысаны – автоматтандырылмаған.

Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения
Постановление областного акимата Атырауской области от 28 декабря 2012 года № 425. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 января 2013 года № 2684. Утратило силу - постановлением Атырауского областного акимата от 21 июня 2013 года № 238
Сноска. Утратило силу - постановлением Атырауского областного акимата от 21.06.2013 № 238.
В соответсвии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) регламент государственной услуги "Вызов врача на дом" (приложение 1);
2) регламент государственной услуги "Запись на прием к врачу" (приложение 2);
2. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Атырауской области" в установленном законодательством порядке принять все меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Мукана Ш.Ж. – заместителя акима области.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, со дня его подписания.
Аким области
Б. Измухамбетов
Приложение 1 к постановлению
акимата Атырауской области
от 28 декабря 2012 года № 425
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от 28 декабря 2012 года № 425
Регламент государственной услуги "Вызов врача на дом"
1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги "Вызов врача на дом" (далее - государственная услуга) регламентирует предоставление услуги вызова врача (участкового терапевта/ участкового педиатра/врача общей практики) на дом медицинскими организациями, оказывающими первичную медико-санитарную помощь в рамках Единой информационной системы здравоохранения Республики Казахстан (далее – уполномоченная организация).
Государственная услуга оказывается также при непосредственном обращении или по телефонной связи физического лица или его представителя в уполномоченную организацию, которое регистрируется в журнале регистрации уполномоченной организации.
2. График работы:
1) уполномоченной организации – ежедневно с понедельника по пятницу с 8-00 до 20-00 часов без перерыва, с 9-00 до 14-00 часов в субботу, выходные дни: воскресенье и праздничные дни в соответствии с Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан";
3. Форма оказываемой государственной услуги - неавтоматизированная.

4. Мемлекеттік қызмет "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің және "Бастапқы медициналық-санитариялық көмек көрсету қағидаларын және Азаматтарды бастапқы медициналық-санитариялық көмек ұйымдарына бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қарашадағы № 1263 қаулысының негізінде ұсынылады.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызметті алушылар жеке тұлғалар (бұдан әрі – тұтынушы) болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет тұтынушыға:
1) тікелей жүгінген кезде уәкілетті ұйымның ғимаратында;
2) телефон байланысы арқылы;
8. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат:
1) Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының интернет-ресурсында: www.atyrau.gov.kz;
2) уәкілетті ұйымдардың үй-жайларында;
3) ресми ақпарат көздерінде орналастырылады.
Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат call-орталығының телефоны (1414) арқылы да ұсынылады.
9. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижелері:
1) тікелей жүгінген кезде немесе телефон байланысы арқылы - уәкілетті ұйымның шақыруды тіркеу журналында жазылу, одан кейін дәрігердің келу күнін, уақытын көрсете отырып, ауызша жауап беру;
2) мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
Бұл ретте мемлекеттік қызметті көрсетуге сұрау салу қабылданған соң көрсетілген мерзімде үйде медициналық көмек көрсетіледі.
10. Мемлекеттік қызмет уәкілетті ұйымға тікелей жүгінген кезде немесе телефон байланысы арқылы өтініш жасалған күні көрсетіледі. Бұл ретте, мемлекеттік қызметті алуға сұрау салу тұтынушыларға, оның ішінде мүмкіндігі шектеулі адамдарға қызмет көрсетуге жағдайлар қарастырылған (өрт қауіпсіздігі, күтуге арналған демалыс орындары) уәкілетті ұйымда көрсетіліп, уәкілетті ұйымның жұмысы аяқталғанға дейін 2 сағат бұрын қабылданады (жұмыс күндері 18.00-ге дейін, сенбі күні 12.00-ге дейін).
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
11. Уәкілетті ұйымға тікелей жүгінген кезде немесе телефон байланысы арқылы тұтынушының мемлекеттік қызметті алуы үшін:
1) жеке басын куәландыратын құжаты (он алты жасқа толмаған адамдар үшін – туу туралы куәлігі);
2) тіркелген халықтың тіркеліміне сәйкес осы уәкілетті ұйымға тіркеуінің болуы қажет.
12. Уәкілетті ұйымға тікелей немесе телефон байланысы арқылы жүгінген кезде мемлекеттік қызметті алу үшін өтініштердің бланкілерін толтыру талап етілмейді.

4. Государственная услуга предоставляется на основании Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" и постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года № 1263 "Об утверждении Правил оказания первичной медико-санитарной помощи и Правил прикрепления граждан к организациям первичной медико-санитарной помощи".
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Получателями государственной услуги являются физические лица (далее - потребитель).
7. Государственная услуга оказывается потребителю:
1) при непосредственном обращении - в здании уполномоченной организации;
2) по телефонной связи.
8. Информация о государственной услуге располагается:
1) на интернет-ресурсе Управления здравоохранения: www.atyrau.gov.kz;
2) в помещениях уполномоченных организаций;
3) в официальных источниках информации.
Информация о государственной услуге также предоставляется по телефону саll-центра: (1414).
9. Результатом оказываемой государственной услуги являются:
1) при непосредственном обращении или по телефонной связи в уполномоченную организацию – запись в журнале предварительной записи на прием к врачу уполномоченной организации и затем устный ответ с указанием даты, времени приема врача в соответствии с графиком приема врачей (далее - график);
2) мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
При этом, после принятия запроса на оказание государственной услуги в установленное время Потребителю оказывается медицинская помощь.
10. Государственная услуга предоставляется в уполномоченной организации, в которой предусмотрены условия для обслуживания потребителя (противопожарная безопасность, места отдыха для ожидания), в том числе для лиц с ограниченными возможностями, в соответствии с графиком.
При непосредственном обращении или по телефонной связи в уполномоченную организацию Потребителю при выборе государственной услуги предоставляется возможность выбрать свободное время врача согласно Графику.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги при непосредственном обращении или по телефонной связи в уполномоченную организацию Потребителю необходимо иметь:
1) документ, удостоверяющий личность (для лиц, не достигших шестнадцатилетнего возраста - свидетельство о рождении);
2) наличие прикрепления к данной уполномоченной организации согласно регистру прикрепленного населения.
12. Для получения государственной услуги при непосредственном обращении или по телефонной связи в уполномоченную организацию заполнение бланков заявлений не требуется.

13. Уәкілетті ұйымға тікелей немесе телефон байланысы арқылы жүгінген кезде жауап беру (растау немесе бас тарту) мерзімі 10 минуттан аспайды, осы уақыт ішінде тұтынушыға ауызша жауап беріледі.
14. Тұтынушының мемлекеттік қызметті тікелей уәкілетті ұйымнан немесе телефон байланысы арқылы алуға сұрау салуы осы регламенттің 11-тармағында көрсетілген талаптарды орындамаған жағдайда қабылданбайды.
3. Жұмыс қағидаттары
15. Уәкілетті ұйымның тұтынушыға қатысты қызметі мына қағидаттарға негізделеді:
1) адамның конституциялық құқықтары мен бостандықтарын сақтау;
2) заңдылықты сақтау;
3) тұтынушылармен жұмыс істеу кезінде этика және деонтология қағидаттарын сақтау;
4) мемлекеттік қызметті көрсетудің уақтылығы мен сапасы;
5) өтініштерді қарау кезінде лауазымдық тұлғалар қызметінің айқындығы.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде әрекеттер (өзара іс-қимыл) тәртібінің сипаттамасы
16. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функцияналдық бірлік (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады: тіркеуші.
17. Әрбір әрекеттің орындалу мерзімі көрсетілген әрбір ҚФБ қарапайым іс-қимыл (рәсімдері, функциялары, операциялары) дәйектілігінің мәтіндік, кестелік сипаттамасы осы регламенттің 5-қосымшасында көрсетілген.
18. Іс-қимылдың қисынды дәйектілігі және ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететін диаграмма (мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде) осы регламенттің 6-қосымшасында көрсетілген.
5. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету бойынша жұмыстың нәтижелері осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Уәкілетті ұйымдардың жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтің сапа және тиімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәндері жыл сайын Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің тиісті бұйрығымен бекітіледі.
6. Шағымдану тәртібі
21. Осы регламенттің 2-қосымшасында уәкілетті ұйым қызметкерлерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым беру тәртібін түсіндіретін және шағымдарды әзірлеуге жәрдемдесетін лауазымды тұлғаның байланыс деректері көрсетілген.
22. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда шағымдар тұтынушының таңдауы бойынша мыналарға жүгіну арқылы:
1) электрондық мекенжайлары мен телефондары осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген Атырау облысы денсаулық сақтау басқармасының тікелей басшысына жіберіледі;
Атырау облысы денсаулық сақтау басқармасы (бұдан әрі – басқарма) басшысының азаматтарды қабылдауы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес жүзеге асырылады;

13. Срок представления ответа (подтверждение или отказ) при непосредственном обращении или по телефонной связи в уполномоченную организацию составляет не более 10 минут, в течение которого Потребителю представляется устный ответ.
14. Запрос потребителя на получение государственной услуги при непосредственном обращении или по телефонной связи в уполномоченную организацию не принимается при невыполнении требований, указанных в пункте 11 настоящего регламента.
3. Принципы работы
15. Деятельность уполномоченной организации основывается по отношению к Потребителю на следующих принципах:
1) соблюдение конституционных прав и свобод человека;
2) соблюдение законности;
3) соблюдение принципов этики и деонтологии при работе с Потребителями;
4) своевременность и качество оказания государственных услуг;
5) прозрачность деятельности должностных лиц при рассмотрении обращений.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
16. В процессе оказания государственной услуги участвует следующая структурно-функциональная единица (далее - СФЕ): регистратор.
17. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операции) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого действия приведено в приложении 5 к настоящему регламенту.
18. Диаграмма, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий (в процесс оказания государственной услуги) и СФЕ приведена в приложении 6 к настоящему регламенту.
5. Результаты работы
19 Результаты работы по оказанию государственной услуги Потребителям измеряются показателями качества и эффективности согласно приложению 1 к настоящему.
20. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги, по которым оценивается работа уполномоченных организаций, ежегодно утверждаются соответствующим приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан.
6. Порядок обжалования
21. В приложении 2 к настоящему регламенту указаны контактные данные должностных лиц, которые разъясняют порядок обжалования действий (бездействия) работников уполномоченной организации и оказывают содействие в подготовке жалобы.
22. Жалобы в случаях несогласия с результатом оказанной государственной услуги направляются по выбору Потребителя путем обращения:
1) непосредственно к руководителю Управления здравоохранения Атырауской области, электронные адреса и телефоны которых указаны в приложении 2 к настоящему регламенту.
Прием граждан руководителем управления здравоохранения Атырауской области (далее - Управления) осуществляется по графику, согласно приложению 3 к настоящему;

2) осы регламенттің 4-қосымшасында көрсетілген басқарманың "сенім телефондарына";
3) 060010, Атырау қаласы, Әйтеке би көшесі, 77, 3 қабат, 309-кабинет мекенжайы бойынша басқарманың кеңсесіне жазбаша шағым арқылы жіберіледі.
23. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, тұтынушы заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа шағымдануы мүмкін.
24. Мемлекеттік қызметті сапасыз көрсетуге шағым құзыретіне шағымда көрсетілген мәселелерді шешу кіретін субъектіге немесе лауазымды тұлғаға жіберіледі.
Шағымда тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), пошталық мекенжайы, күні көрсетіледі және тұтынушының қолы қойылады. Шағым беру кезінде субъектінің атауы немесе әрекеттеріне шағым жасалатын лауазымды тұлғалардың лауазымы, тегі және аты-жөні, шағымдану дәлелдері мен талаптар көрсетіледі.

2) на "телефоны доверия" Управления, указанные в приложении 4 к настоящему регламенту;
3) с письменной жалобой в канцелярию Управления по адресу: 060010, город Атырау, ул.Айтеке би 77, 3 этаж, 309 кабинет.
23. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги, Потребитель может обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Обращение на некачественное оказание государственной услуги адресовывается субъекту или должностному лицу, в компетенцию которых входит разрешение поставленных в обращении вопросов.
В обращении указываются фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность), почтовый адрес, дата и подпись Потребителя. При подаче обращения указываются наименование субъекта или должность, фамилии и инициалы должностных лиц, чьи действия обжалуются, мотивы обращения и требования.

25. Қабылданған шағым "Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңымен белгіленген мерзімдерде қаралады. Өтініш иесіне күні және уақыты, шағымды қабылдаған адамның тегі және аты-жөні көрсетілген талон беріледі. Өтініш иесіне шағымды қарау нәтижелері туралы пошта арқылы жазбаша түрде хабарланады.
"Дәрігерді үйге шақыру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне 1-қосымша
Сапа және тиімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қолжетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің алдағы жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдың ағымдағы мәні
1
2
3
4
1. Уақтылылығы

25. Принятая жалоба регистрируется в журнале учета информации Управления и рассматривается в сроки, установленные Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц". Заявителю выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение. О результатах рассмотрения обращения заявителю сообщается в письменном виде по почте.
Приложение 1 к регламенту
государственной услуги
"Запись на прием к врачу"
Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества и доступности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году
1. Своевременность

1. Электрондық деректерді толтырған сәттен бастап қызметті белгіленген мерзімде ұсыну оқиғаларының %-ы (үлесі)
100
2. Сапасы
2. Қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
100
3. Қолжетімділік
3. Қызмет ұсынудың сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
100
4. Ақпаратқа электронды форматта қол жеткізуге болатын қызметтердің %-ы (үлесі)
0
4. Шағымдану үдерісі
5. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
100
5. Сыпайылық

1. % (доля) случаев предоставления услуги в установленный срок с момента заполнения электронных данных
100
2. Качество
2. % (доля) потребителей, удовлетворенных качеством процесса предоставления услуги
100
3. Доступность
3. % (доля) потребителей, удовлетворенных качеством и информацией о порядке предоставления услуги
100
4. % (доля) услуг, информация о которых доступна в электронном формате
0
4. Процесс обжалования
5. % (доля) потребителей, удовлетворенных существующим порядком обжалования
100
5. Вежливость

6. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
100
"Дәрігерді үйге шақыру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне 2-қосымша
Шағымдану тәртібін түсіндіретін Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының лауазымды тұлғаларының байланыс деректері
Р/с №
Уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану және шағымды әзірлеуге жәрдемдесу бойынша органның атауы
Электрондық поштаның мекенжайы
Уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіретін және шағымды әзірлеуге жәрдемдесетін тұлғаның лауазымы
Уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіретін және шағымды әзірлеуге жәрдемдесетін лауазымды тұлғаның телефон нөмірі
1
2
3
4
5
1
Атырау облысының Денсаулық сақтау басқармасы
oblzdrav_atyrau@ mail.ru
Бастықтың орынбасары
8(7122) 354581
2
Атырау облысының Денсаулық сақтау басқармасы
oblzdrav_atyrau@ mail.ru
Бас маман – заңгер
8(7122) 320110
Дәрігерді үйге шақыру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне 3-қосымша
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасы басшысының азаматтарды қабылдау кестелері
Р/с №
Денсаулық сақтау басқармасының атауы
Азаматтарды қабылдайтын тұлғаның лауазымы
Азаматтарды қабылдау уақыты
1
2
3
4
1
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасы
Бастықтың орынбасары
2, 4 дүйсенбі 11-00-ден бастап 12-30-ге дейін
"Дәрігерді үйге шақыру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне 4-қосымша
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының сенім телефондары
Т/б №
Денсаулық сақтау басқармасының атауы
Сенім телефонының нөмірі
1
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасы
8(7122) 354571, 354581, 270970
"Дәрігерді үйге шақыру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне 5-қосымша
Әрбір әрекеттің орындалу мерзімі көрсетілген әрбір ҚФБ қарапайым іс-қимылы (рәсімдері, функциялары, операциялары)
дәйектілігінің мәтіндік, кестелік сипаттамасы
Негізгі үдерістің әрекеті
Әрекет № (жұмыстың барысы, ағыны)
1
1
ҚФБ атауы
Тіркеуші
2
Әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушының уәкілетті ұйымға тікелей жүгіну кезінде немесе телефон байланысы арқылы мемлекеттік қызмет көрсетуге сұрау салуды қабылдау
3
Аяқтау нысаны
Уәкілетті ұйымның дәрігерлерін үйге шақыру жазбалары кітапшасына тіркеу, ауызша жауап беру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
4
Орындалу мерзімдері
10 минуттан аспайды
5
Келесі әрекет нөмірі
-
"Дәрігерді үйге шақыру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне 6-қосымша
Атырау облысы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 425 қаулысына 2-қосымша
Атырау облысы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 425 қаулысымен бекітілген
"Дәрігердің қабылдауына жазылу" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті

6. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
100
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги
"Запись на прием к врачу"
Контактные данные должностных лиц Управления здравоохранения Атырауской области, разъясняющих порядок обжалования
№ п/п
Наименование органа по обжалованию действий (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказанию содействия в подготовке жалобы
Адрес электронной почты
Должность лица, который разъясняет порядок обжалования действий (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказывает содействие в подготовке жалобы
Номер телефона должностного лица, который разъясняет порядок обжалования действий (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказывает содействие в подготовке жалобы
1
2
3
4
6
1
Управление здравоохранения Атырауской области
oblzdrav_atyrau@mail.ru
Заместитель начальника
8(7122) 354581
2
Управление здравоохранения Атырауской области
oblzdrav_atyrau@mail.ru
Главный специалист
8(7122) 320110
Приложение 3 к регламенту
государственной услуги
"Запись на прием к врачу"
Графики приема граждан руководителя Управления здравоохранения Атырауской области
№ п/п
Наименование Управления здравоохранения
Должность лица, принимающего граждан
Время приема граждан
1
Управление здравоохранения Атырауской области
Заместитель начальника
2,4 понедельник
с 11-00 до 12-30 часов
Приложение 4 к регламенту
государственной услуги
"Запись на прием к врачу"
Телефоны доверия Управления здравоохранения Атырауской области
№ п/п
Наименование Управления здравоохранения
Номер телефона доверия
1
Управление здравоохранения Атырауской области
8 (7122) 354571, 354581, 270970
Приложение 5 к регламенту
государственной услуги
"Запись на прием к врачу"
Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операции) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого действия
Действия основного процесса
№ действия (хода, потока работ)
1
1
Наименование СФЕ
Регистратор
2
Наименование действия (процесса, процедуры и их описания)
Прием запроса на оказание государственной услуги при непосредственном обращении потребителя или по телефонной связи в уполномоченную организацию
3
Форма завершения
Регистрация в журнале предварительной записи на прием к врачу уполномоченной организации, устный ответ с указанием даты, времени приема врача в соответствии с графиком приема врачей либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
4
Сроки исполнения
Не более 10 минут
5
Номер следующего действия
-
Приложение 6 к регламенту
государственной услуги
"Запись на прием к врачу"
Диаграмма, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий (в процесс оказания государственной услуги) и СФЕ
Потребитель
Регистратор
Прием запроса на оказание государственной услуги при непосредственном обращении потребителя или по телефонной связи в уполномоченную организацию.
Регистрация в журнале предварительной записи на прием к врачу уполномоченной организации, устный ответ с указанием даты, времени приема врача в соответствии с графиком приема врачей либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
Приложение 2 к постановлению
акимата Атырауской области
от 28 декабря 2012 года №425
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от 28 декабря 2012 года №425
Регламент государственной услуги "Запись на прием к врачу"

1. Жалпы ережелер
1. Осы "Дәрігердің қабылдауына жазылу" мемлекеттік қызмет (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) көрсету регламенті Қазақстан Республикасының денсаулық сақтаудың бірыңғай ақпараттық жүйесі шеңберінде медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйымдар (бұдан әрі – уәкілетті ұйым) арқылы дәрігердің (учаскелік терапевт/учаскелік педиатр/жалпы практикалық дәрігер) қабылдауына жазылу қызметін ұсынуды регламенттейді.
Мемлекеттік қызмет сондай-ақ жеке тұлға немесе оның өкілі уәкілетті ұйымға тікелей жүгінген кезде немесе телефон байланысы арқылы көрсетіледі, ол уәкілетті ұйымның тіркеу журналында тіркеледі.
2. Жұмыс кестесі:
1) уәкілетті ұйым – күн сайын дүйсенбіден жұма аралығында үзіліссіз, сағат 8.00-ден бастап 20.00-ге дейін, сенбі күні сағат 9.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері: жексенбі және "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңына сәйкес мереке күндері.
3. Мемлекеттік қызмет нысаны - автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің және "Бастапқы медициналық-санитариялық көмек көрсету қағидаларын және Азаматтарды бастапқы медициналық-санитариялық көмек ұйымдарына бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қарашадағы № 1263 қаулысының негізінде ұсынылады.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызметті алушылар жеке тұлғалар (бұдан әрі – тұтынушы) болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет тұтынушыға:
1) тікелей жүгінген кезде – уәкілетті ұйымның ғимаратында;
2) телефон байланысы бойынша көрсетіледі.
8. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат:
1) Атырау облысы денсаулық сақтау басқармасының интернет -ресурсында: www.atyrau.gov.kz;
2) уәкілетті ұйымдардың үй-жайларында;
3) ресми ақпарат көздерінде орналастырылады.
Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат call-орталығының телефоны (1414) арқылы да ұсынылады.
9. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижелері:
1) уәкілетті ұйымға тікелей жүгінген кезде немесе телефон байланысы арқылы - уәкілетті ұйымның дәрігерінің қабылдауына алдын-ала жазылу журналына жазу және дәрігерлердің қабылдау кестесіне (бұдан әрі – кесте) сәйкес дәрігердің қабылдау күнін, уақытын көрсете отырып, ауызша жауап беру;
2) мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
Бұл ретте, мемлекеттік қызметті көрсетуге сұрау салу қабылданған соң көрсетілген мерзімде тұтынушыға медициналық көмек көрсетіледі.

1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги "Запись на прием к врачу" (далее - государственная услуга) регламентирует предоставление услуги записи на прием к врачу (участковому терапевту/ участковому педиатру/врачу общей практики) медицинскими организациями, оказывающими первичную медико - санитарную помощь в рамках Единой информационной системы здравоохранения Республики Казахстан (далее – уполномоченная организация).
Государственная услуга оказывается также при непосредственном обращении или по телефонной связи физического лица или его представителя в уполномоченную организацию, которое фиксируется в журнале регистрации уполномоченной организации.
2. График работы:
1) уполномоченной организации – ежедневно с понедельника по пятницу с 8-00 до 20-00 часов без перерыва, с 9-00 до 14-00 часов в субботу, выходные дни: воскресенье и праздничные дни в соответствии с Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан";
3. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
4. Государственная услуга предоставляется на основании Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" и постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года № 1263 "Об утверждении Правил оказания первичной медико-санитарной помощи и Правил прикрепления граждан к организациям первичной медико-санитарной помощи".
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Получателями государственной услуги являются физические лица (далее - потребитель).
7. Государственная услуга оказывается потребителю:
1) при непосредственном обращении - в здании уполномоченной организации;
2) по телефонной связи.
8. Информация о государственной услуге располагается:
1) на интернет-ресурсе Управления здравоохранения: www.atyrau.gov.kz;
2) в помещениях уполномоченных организаций;
3) в официальных источниках информации.
Информация о государственной услуге также предоставляется по телефону саll-центра: (1414).
9. Результатом оказываемой государственной услуги являются:
1) при непосредственном обращении или по телефонной связи в уполномоченную организацию – запись в журнале предварительной записи на прием к врачу уполномоченной организации и затем устный ответ с указанием даты, времени приема врача в соответствии с графиком приема врачей (далее - график);
2) мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
При этом, после принятия запроса на оказание государственной услуги в установленное время Потребителю оказывается медицинская помощь.