Қалалық Мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 316 "2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 08 ақпандағы № 11 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 наурызда № 4-1-157 тіркелді. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 120 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013.04.26 № 120 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Атырау қалалық Мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қалалық Мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 316 "2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-1-152 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтарда "Атырау" газетінде № 7 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"56 018 498" цифрасы "56 688 801" цифрасымен ауыстырылсын;
"7 717 590" цифрасы "7 954 563" цифрасымен ауыстырылсын;
"57 598 498" цифрасы "58 064 250" цифрасымен ауыстырылсын;
2) 1 тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"Бюджет тапшылығы (профициті)- -1 375 449 мың теңге";
3) 1 тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 375 449 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 1 580 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 229 000 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтарының қозғалысы – 24 449 мың теңге";
4) 9-тармақта:
"40 970" цифрасы "45 067" цифрасымен ауыстырылсын;
"202 114" цифрасы "144 973" цифрасымен ауыстырылсын.
5) 11-тармақта:
"212 460" цифрасы "409 167" цифрасымен ауыстырылсын.
6) келесі мазмұндағы 16 тармақпен толықтырылсын:
"16. Атырау облысы Құрманғазы атындағы музыкалық мектептің қала деңгейіне берілуіне байланысты 2012 жылға арналған қалалық бюджет құрамында білім беру нысандарын ағымдағы қызметін қамтамасыз етуге 93 310 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферті қаралғаны ескерілсін.
2. 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, қаржы және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына жүктелсiн (С. Ерубаев).
4. Осы шешiм Атырау облысының Әдiлет Департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
II сессиясының төрағасы                    Қ. Қалиев
Қалалық Маслихат хатшысы                   Б. Қазиманов
"2012-2014 жылдарға арналған
қала бюджеті туралы"
Атырау қалалық Мәслихаттың
шешіміне өзгерістер мен
толықтыру енгізу туралы"
2012 жылғы 8 ақпандағы
№ 11 шешіміне қосымша
"2012-2014 жылдарға арналған
қала бюджеті туралы"
Атырау қалалық Мәслихаттың
2011 жылғы 13 желтоқсанындағы
№ 316 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 13 декабря 2011 года № 316 "О бюджете города на 2012-2014 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 08 февраля 2012 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 07 марта 2012 года № 4-1-157. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26 апреля 2013 года № 120
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26.04.2013 № 120.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауской городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского Маслихата от 13 декабря 2011 года № 316 "О бюджете города на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-1-152, опубликовано 19 января 2012 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 7) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
цифры "56 018 498" заменить цифрами "56 688 801";
цифры "7 717 590" заменить цифрами "7 954 563";
цифры "57 598 498" заменить цифрами "58 064 250";
2) подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Дефицит (профицит) бюджета - -1 375 449 тысяч тенге".
3) подпункт 4) пункта 1 изложить следующей редакции:
"Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 375 449 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 1 580 000 тысяч тенге;
погашение займов -229 000 тысяч тенге;
движение свободных остатков бюджетных средств - 24 449 тысяч тенге";
4) в пункте 9:
цифры "40 970" заменить цифрами "45 067";
цифры "202 114" заменить цифрами "144 973";
5) в пункте 11:
цифры "212 460" заменить цифрами "409 167";
6) дополнить пунктом 16 следующего содержания:
"16.Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты на текущее содержание объектов образования в сумме 93 310 тысяч тенге в связи с передачей Атырауской областной музыкальной школы имени Курмангазы на городской уровень".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам экономики, развития предпринимательства, финансов и бюджета (С. Ерубаев).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Атырауской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель II сессии                     К. Калиев
Секретарь городского Маслихата             Б. Казиманов
Приложение
к решению сессий Атырауского
городского Маслихата "О внесении
изменений и дополнения в решение
Атырауского городского Маслихата
"О бюджете города на 2012-2014 годы"
от 8 фвраля 2012 года № 11
Приложение
к решению сессий Атырауского
городского Маслихата О бюджете
города на 2012-2014 годы"
от 13 декабря 2011 года № 316
БЮДЖЕТ ГОРОДА НА 2012 ГОД
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. Доходы

2 434 005
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
2 415 205
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
18 800
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
6 191 390
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 191 390
003
Жалпы білім беру
5 747 785
006
Балаларға қосымша білім беру
310 126
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
7 306
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
126 173
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
768 408
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
131 908
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 984
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
50 620
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
643
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
46 916
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз ету
13 745
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
636 500
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
636 500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
542 029
2
Әлеуметтiк көмек
491 309
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
491 309
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
132 287
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 470
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15 217
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
38 179
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
154 075
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
11 730
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
42 413
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету

2 434 005
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
2 415 205
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
18 800
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
6 191 390
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 191 390
003
Общеобразовательное обучение
5 747 785
006
Дополнительное образование для детей
310 126
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
7 306
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
126 173
9
Прочие услуги в области образования
768 408
464
Отдел образования района (города областного значения)
131 908
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19 984
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
50 620
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
643
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
46 916
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
13 745
467
Отдел строительства района (города областного значения)
636 500
037
Строительство и реконструкция объектов образования
636 500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
542 029
2
Социальная помощь
491 309
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
491 309
002
Программа занятости
132 287
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 470
005
Государственная адресная социальная помощь
15 217
006
Оказание жилищной помощи
38 179
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
154 075
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
11 730
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
42 413
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому