1995 жылы туған азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуді жүргізу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімінің 2012 жылғы 29 ақпандағы № 6 шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 наурызда № 4-2-169 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасын, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы" қаулысын басшылыққа алып ШЕШЕМІН:
1. 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында Атырау облысы Жылыой ауданының тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын 1995 жылы туған еркек жынысты азаматтарды, сондай-ақ бұрын тіркеуден өтпеген жиырма жеті жасқа дейінгі азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу жұмыстары ұйымдастырылсын және жүргізілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Ахметовке жүктелсін.
3. Шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi                                Р. Нұғманов

О проведении приписки граждан 1995 года рождения к призывному участку
Решение акима Жылыойского района Атырауской области от 29 февраля 2012 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 марта 2012 года № 4-2-169
Руководствуясь подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Организовать и провести приписку к призывному участку Жылыойского района Атырауской области граждан мужского пола 1995 года рождения, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, а также граждан достигших двадцатисемилетнего возраста ранее не прошедших приписку в январе-марте месяце 2012 года.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Ахметова Ж.
3. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Р. Нугманов