Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 31-3 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 мамырдағы № 3-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 18 маусымда № 4-2-177 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихаттың кезектен тыс IІІ сессиясы ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 31-3 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 4-2-165 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 9 ақпандағы № 6 "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"12 911 447" деген сандар "13 052 842" деген сандармен;
"1 113 894" деген сандар "1 115 474" деген сандармен;
"12 935 902" деген сандар "13 077 297" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 31-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 24 мая 2012 года № 3-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 июня 2012 года № 4-2-177
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2012-2014 годы, районный маслихат на внеочередной IІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 31-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-2-165, опубликовано в газете "Кең Жылой" № 6 от 9 февраля 2012 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "12 911 447" заменить цифрами "13 052 842";
цифры "1 113 894" заменить цифрами "1 115 474";
цифры "12 935 902" заменить цифрами "13 077 297";

14797
001
Аудан басқармасының экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттің атқарылуы, коммуналдық меншікті басқару, кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту жүйесін қалыптастыру және дамыту саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14217
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
580
02
Қорғаныс
3573
122
Аудан әкiмiнiң аппараты
3573
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
3573
04
Бiлiм беру
2584403
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
414807
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
411807
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
3000
471
Ауданның бiлiм, денешынықтыру және спорт бөлiмi
2091126
004
Жалпы бiлiм беру
1936331
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
121501
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2000
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
31294
471
Ауданның бiлiм, денешынықтыру және спорт бөлiмi
64536
009
Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32174
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
856
020
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
18306
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
13200
472
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлiмi
13934
037
Білім беру объектілерін салу
13934
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
188447
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты

14797
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования, развития экономической политики, системы государственного планирования, управления района и предпринимательства
14217
003
Капитальные расходы государственного органа
580
02
Оборона
3573
122
Аппарат акима района
3573
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3573
04
Образование
2584403
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
414807
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
411807
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
3000
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
2091126
004
Общеобразовательное обучение
1936331
005
Дополнительное образование для детей и юношества
121501
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2000
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
31294
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
64536
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района
32174
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
856
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
18306
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
13200
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
13934
037
Строительство и реконструкция объектов образования
13934
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
188447
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа