Махамбет ауданында жұмыссыздар үшін қоғамдык жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 21 ақпандағы № 66 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 наурызда № 4-3-169 тіркелді. Күші жойылды - Махамбет аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 23 қазандағы № 579 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Махамбет аудандық әкімдігінің 23.10.2013 № 579 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1-бабына сәйкес, аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін мекемелердің тізбесі мен қоғамдық жұмыстардың түрлері 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға төленетін еңбекақы мөлшері 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі азаматтардың қоғамдық жұмыстарға қатысуы тіркелген күніне сәйкес кезектілік тәртібімен қамтамасыз ету. Нысаналы топтарға кірген жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысу құқығы бар.
4. Аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 41 "Махамбет ауданында жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысы жойылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е. Жаңабаевқа жүктелсін.

Об организации в Махамбетском районе для безработных общественных работ
Постановление Махамбетского районного маслихата Атырауской области № 66 от 21 февраля 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 марта 2012 года № 4-3-169. Утратило силу постановлением Махамбетского районного акимата Атырауской области от 23 октября 2013 года № 579
Сноска. Утратило силу постановлением Махамбетского районного акимата Атырауской области от 23.10.2013 № 579.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень учреждений проводящие общественные работы и виды общественных работ согласно приложению 1.
2. Утвердить размеры оплаты труда общественных работ согласно приложению 2.
3. Районному отделу занятости и социальных программ обеспечить привлечение безработных граждан согласно дате регистрации. Право в приоритетном порядке участвовать в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы.
4. Отменить постановление акимата района от 25 января 2012 года № 41 "Об организации в Махамбетском районе для безработных общественных работ".
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жанабаева Е.М.