Махамбет ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімінің 2012 жылғы 11 қазандағы № 19 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 қазанда № 2626 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы әкімінің 2019 жылғы 21 қаңтардағы № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы әкімінің 21.01.2019 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); Шешімнің мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтіні бойынша "селосы", "селолық" деген сөздер "ауылы", "ауылдық" деген сөздермен ауыстырылды - Атырау облысы Махамбет ауданы әкімінің 10.12.2014 № 32 шешімімен (жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына және Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып ШЕШЕМІН:
1. Қосымшаға сәйкес ауданда дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері құрылсын, олардың орналасқан жерлері мен шекаралары анықталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С.Б. Арыстанға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Жаңабаев
Келісілді:
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
2012 жылғы 11 қазан
Н. Қалиев
Махамбет ауданы әкімінің
2012 жылғы 11 қазандағы № 19
шешіміне қосымша
Махамбет ауданы аумағындағы сайлау учаскелері, олардың орналасқан жерлері мен шекаралары
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Махамбет ауданы әкімінің 27.02.2015 № 4 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 215 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Махамбет ауылы, Ж. Жабаев көшесі № 4, "Өнерпаз" мәдениет үйі ғимараты, байланыс телефоны: 8(71236) 2-10-08.
Шекарасы: Абай көшесі -1-57; З.Наурызова көшесі - 1-14/2; Қ. Сиранов көшесі - 1-17; М. Жұмабаев көшесі – 1/1 - 9/2; "Жеңістің 50 жылдығы атындағы" көшесі – 1/1 - 21; М. Рахметов көшесі – 1 - 14; А. Тұржанов көшесі - 1 - 24; Д. Төленов көшесі – 2/1 – 12/2; И. Тайманов көшесі – 1/1 – 37/2; М. Харкин көшесі – 2 - 24; Б. Нысанбаев көшесі – 1/1 - 25; З. Ещанова көшесі – 1а - 22; Қ. Өміршін көшесі – 1/1 - 20; Ж. Шырдабаев көшесі – 1 - 10; Қ. Қуанышбаев көшесі – 1/1-8/2; Б. Боранқұлов көшесі – 1-17/2; Тәуелсіздік көшесі - 1/1 – 6/2; М. Ерғалиев көшесі – 1-16; А. Иманов көшесі - 1/1 - 31; Ж. Жабаев көшесі - 1/1- 38; Н. Жантөрин көшесі - 1- 6 тұрғын үйлері кіреді.
№ 216 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Махамбетского района
Решение акима Махамбетского района Атырауской области от 11 октября 2012 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 октября 2012 года № 2626. Утратило силу решением акима Махамбетского района Атырауской области от 21 января 2019 года № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Утратило силу решением акима Махамбетского района Атырауской области от 21 января 2019 года № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); по всему тексту слова на государственном языке "селосы", "селолық" заменены словами "ауылы", "ауылдық" решением акима Махамбетского района Атырауской области от 10.12.2014 № 32 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов в районе образовать избирательные участки, определить их местонахождения и границы согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Арыстана С.Б.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Е. Жанабаев
Согласовано:
Председатель районной территориальной
избирательной комиссии
11 октября 2012 года
Н. Калиев
Приложение к решению акима
Махамбетского района от
11 октября 2012 года № 19
Избирательные участки, их местонахождение и границы на территории Махамбетского района
Сноска. Приложение с изменением, внесенным решением акима Махамбетского района Атырауской области от 27.02.2015 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.).
Избирательный участок № 215
Местонахождение: село Махамбет, улица Ж. Жабаева № 4, здание районного дома культуры "Онерпаз", контактный телефон: 8 (71236) 2-10-08.
Границы: улица им. Абая - 1-57; улица З.Наурызовой - 1 - 14/2; улица К. Сиранова - 1- 17; улица М. Жумабаева - 1/1 - 9/2; улица 50 лет Победы - 1/1- 21; улица М. Рахметова - 1- 14; улица А. Туржанова - 1 - 24; улица Д. Туленова - 2/1 - 12/2; улица И. Тайманова - 1/1 - 37/2; улица М. Харкина - 2 - 24; улица Б. Нысанбаева - 1/1 - 25; улица З. Ещановой - 1а - 22; улица К.Умиршина -1/1 - 20; улица Ж. Шырдабаева - 1-10; улица К. Куанышбаева 1/1 - 8/2; улица Б. Боранкулова - 1- 17/2; улица Тауелсиздик - 1/1- 6/2; улица М. Ергалиева - 1-16; улица А. Иманова - 1/1 - 31; улица Ж. Жабаева - 1/1 - 38; улица Н. Жантурина - 1- 6.
Избирательный участок № 216

Орналасқан жері: Махамбет ауылы, Ө. Есмағамбетов көшесі № 5, спорттық сауықтыру кешені ғимараты, байланыс телефоны: 8(71236)2-19-92.
Шекарасы: "Жайық шұғыласының 50 жылдығы атындағы" көшесі - 20/1 30; Қ. Сарин көшесі - 1- 11; Қ. Олжабаев көшесі – 1/1 - 7; Д. Шененов көшесі -1-14/2; О. Төлешов көшесі - 1 - 31; У. Жайықов көшесі – 1- 15; Г. Канцев көшесі – 1-15; А. Аслялиев көшесі - 2- 31; Абай көшесі - 72 - 180; Ө. Есмағамбетов көшесі – 5 - 34; О. Юсупов көшесі – 1 - 10; "Шұғыла" мөлтек ауданының М. Әуезов көшесі 1-5; Д. Қонаев көшесі 1-5; Әйтеке би көшесі 1-16; Қазыбек би көшесі 1 - 31; Төле би көшесі 1 - 24; Төле би тұйық көшесі - 1-10 тұрғын үйлері кіреді.
№ 222 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сарытоғай ауылы, Қ. Қалыбеков көшесі № 1, ауылдық мәдениет үйі ғимараты, байланыс телефоны: 8(71236)2-42-37.
Шекарасы: Ы. Алтынсарин көшесі - 2а - 38; И. Тайманов көшесі – 1/1 - 77; Қ. Қалыбеков көшесі – 2 – 22; К. Дощанов көшесі – 1/2 – 8/2; Ж. Жаскеленов көшесі – 1/1 - 29; Ә. Молдағұлова көшесі - 2 – 30/2; М. Мәметова көшесі – 1- 21; М.Өтемісов көшесі – 1-11/2; А. Құнанбаев көшесі – 1- 42; Т. Әубәкіров көшесі – 1/1-16; Тауке хан көшесі - 4-7; Бурабай көшесі - 1, 2; Медеу көшесі - 26, 28; Канал учаскесі - 1- 3 тұрғын үйлері кіреді.
№ 221 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жалғансай ауылы, Махамбет көшесі № 2, ауылдық мәдениет үйі ғимараты, байланыс телефоны: 8(71236)2-41-00.
Шекарасы: И. Тайманов көшесі - 1 - 23; М. Өтемісов көшесі – 1-16; А. Құнанбаев көшесі - 1- 28; Ж. Жабаев көшесі - 1- 19; А. Иманов көшесі - 1- 11; Д. Нұрпейісова көшесі - 1-10; С. Сейфуллин көшесі - 1-15; Жаңа ауыл көшесі - 1- 10; М. Қырымқұлова көшесі - 1 - 29; Р. Отаров көшесі – 1 - 60; Ақжайық көшесі – 1 - 19; Алма ағаш учаскесі - 1; Бақылан учаскесі - 1, 2; Сахан күтір қыстағы - 1; Бақсай каналы бойы - 1; Канал учаскесі - 1 тұрғын үйлері кіреді.
№ 231 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ортақшыл ауылы, И.Тайманов көшесі № 19, ауылдық мәдениет үйі ғимараты, байланыс телефоны: 8(71236) 2-66-86.
Шекарасы: Ж. Жаскеленов көшесі - 1- 51; А.Құнанбаев көшесі - 1 - 25/4; Ж.Дөкесов көшесі - 2 – 18/2; С. Алпатанов көшесі - 1- 12/2; А. Тұржанов көшесі - 11-18; Құрманғазы көшесі - 1- 9; М. Өтемісұлы көшесі - 1 - 28; И. Тайманов көшесі - 1/1 - 17/2; Кеңес көшесі - 1 - 19 - тұрғын үйлері кіреді.
№ 232 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Есбол ауылы, Абай көшесі № 36, ауылдық клуб ғимараты, байланыс телефоны: 8(71236)2-50-03.
Шекарасы: А. Құнанбаев көшесі - 1- 80; М. Өтемісұлы көшесі - 1- 49; И. Тайманов көшесі - 1/1- 16 тұрғын үйлері кіреді.
№ 230 сайлау учаскесі

Местонахождение: село Махамбет, улица У.Есмагамбетова № 5, здание физкультурно-оздоровительного комплекса, контактный телефон: 8 (71236) 2-19-92.
Границы: улица 50 лет Жайык шугыласы - 20/1 - 30; улица К. Сарина - 1- 11; улица К. Улжабаева - 1/1- 7; улица Д. Шененова - 1 - 14/2; улица У. Тулешова - 1- 31; улица У. Жайыкова - 1- 15; улица Г. Канцева - 1 - 15; улица А. Аслялиева - 2 - 31; улица Абая - 72 - 180; улица У. Есмагамбетова - 5 - 34; улица О. Юсупова - 1 - 10; улица М. Ауэзова 1 – 5 микрорайона "Шугыла"; улица Д. Кунаева - 1- 5; улица Айтеке би - 1 - 16; улица Казыбек би - 1- 31; улица Толе би - 1 - 24; тупик улицы Толе би - 1-10.
Избирательный участок № 222
Местонахождение: село Сартугай, улица К.Калыбекова № 1, здание сельского дома культуры, контактный телефон: 8 (71236) 2-42-37.
Границы: улица Ы.Алтынсарина - 2а - 38; улица И.Тайманова - 1/1 - 77; улица К.Калыбекова - 2 – 22; улица К.Дощанова - 1/2 - 8/2; улица Ж. Жаскеленова - 1/1 - 29; улица А.Молдагуловой - 2 - 30/2; улица М. Маметовой - 1 - 21; улица М.Утемисова - 1 - 11/2; улица А. Кунанбаева - 1- 42; улица Т.Аубакирова - 1/1- 16; улица Тауке хан - 4 -7; улица Бурабай -1,2; улица Медеу - 26, 28; участок Канал -1 - 3.
Избирательный участок № 221
Местонахождение: село Жалгансай, улица Махамбет № 2, здание сельского дома культуры, контактный телефон: 8 (71236) 2-41-00.
Границы: улица И.Тайманова - 1- 23; улица М.Утемисова - 1-16; улица А.Кунанбаева - 1- 28; улица Ж.Жабаева - 1- 19; улица А.Иманова - 1- 11; улица Д.Нурпеисовой - 1 - 10; улица С.Сейфуллина - 1-15; улица Жана ауыл - 1- 10; улица М.Крымкуловой - 1 - 29; улица Р.Отарова - 1 - 60; улица Акжайык - 1 - 19; участок Алма агаш - 1; участок Баклан - 1, 2; зимовка Сахан кутир - 1; по берегу канала Баксай - 1; участок Канал - 1.
Избирательный участок № 231
Местонахождение: село Ортакшыл, улица И.Тайманова № 19, здание сельского дома культуры, контактный телефон: 8 (71236) 2-66-86.
Границы: улица Ж.Жаскеленова - 1- 51; улица А.Кунанбаева - 1 - 25/4; улица Ж.Дукесова - 2 - 18/2; улица С.Алпатанова - 1 - 12/2; улица А.Туржанова - 11 - 18; улица Курмангазы - 1-9; улица М. Утемисулы - 1 - 28; улица И.Тайманова - 1/1-17/2; улица Кенес - 1-19.
Избирательный участок № 232
Местонахождение: ауыл Есбол, улица Абая № 36, здание клуба, контактный телефон: 8 (71236) 2-50-03
Границы: улица А. Кунанбаева -1 - 80; улица М.Утемисулы - 1- 49; улица И.Тайманова - 1/1 - 16.
Избирательный участок № 230

Орналасқан жері: Еңбекшіл ауылы, М. Шоқай көшесі № 2, Негізгі мектеп ғимараты, байланыс телефоны: 8(71236)2-70-02.
Шекарасы: М. Шоқай көшесі - 1 - 43; Лесопитомник елді мекені - 1; 10 ауылдың - 1- 4 тұрғын үйлері кіреді.
№ 229 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алға ауылы, Орталық көшесі № 6, ауылдық мәдениет үйі ғимараты, байланыс телефоны: 8(71236) 2-75-01.
Шекарасы: Қ. Иманғазиев көшесі - 3 - 61; Каспий көшесі - 1 - 39; Желтоқсан көшесі – 1 - 31; Тегісшіл көшесі - 1/1 - 37; Ақсай көшесі - 1 – 42/2; М. Өтемісов көшесі - 1/1 - 33; Орталық көшесі - 2 - 37; Ө. Жиеналиев көшесі - 1- 29; Н. Жантөрин көшесі - 9 - 29; Қарабай учаскесі - 1/1 - 8; Егіз учаскесі - 1, 2; Құрманғали түбек учаскесі - 1, 2; Қоржын учаскесі - 1, 2 тұрғын үйлері кіреді.
№ 233 сайлау учаскесі
Орналасқан жері- Ақжайық ауылы, Махамбет көшесі № 17, ауылдық мәдениет үйі ғимараты, байланыс телефоны: 8(71236) 2-52-86.
Шекарасы: Қ.Ибраев көшесі - 1- 8; Ғ. Бердиев көшесі –1 - 24; "Жеңістің 40 жылдығы атындағы" көше - 1- 25; М. Өтемісұлы көшесі - 2/2 - 33/2; Ақжайық көшесі - 1 – 25/5; Есбол көшесі - 1- 6; Ақтөбе көшесі - 1- 9; Қызыл үй көшесі - 1- 6; М. Рахметов көшесі - 1- 6; Құмшығанақ учаскесі - 1 - 10; Қарашығанақ учаскесі - 1- 12; Коровник қыстағы - 1 тұрғын үйлері кіреді.
№ 227 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алмалы ауылы, Бейбітшілік көшесі № 1, Алмалы орта мектебінің ғимараты, байланыс телефоны: 8(71236)2-81-66.
Шекарасы: Даңқ көшесі - 1 - 9; Теңдік көшесі - 1- 25; Бейбітшілік көшесі: 1- 42; Сандуғаш көшесі - 1- 8; Жастар көшесі - 1- 14; Жас желек көшесі - 1- 31; Атырау көшесі - 1- 39; Көгалды алаң көшесі - 1-12; Сары дала көшесі – 1 - 16; Жаңа құрылыс көшесі - 1 - 51; К. Телеубаев көшесі - 1- 20; З. Шәріпов көшесі – 1- 21; З. Хисмеденов көшесі - 1- 11; Өзен жағасы көшесі – 1 - 18; Е. Телеубаев көшесі - 1 - 19; К. Сүтеев көшесі - 1 - 21; М. Төлебаев көшесі – 1 - 14; Ш. Жиенқұлова көшесі – 1 - 6; Ғ. Құрманғалиев көшесі – 1 – 9; Доспамбет Жырау көшесі - 1 - 3; Жәнібек хан көшесі - 1- 5; Мұстафа Өзтүрік көшесі - 1 - 3; Балуан шолақ көшесі - 1- 7; Қали қыстағы - 1 - 3; Сары Өзек елді мекені - 1, 2; Санаторий - 1 - 11; Бақсай ауылдық округіне қарасты Томан елді мекенінің - 1 - 13 тұрғын үйлері кіреді.
№ 228 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Береке ауылы, Түсіпқалиев көшесі № 1, Береке негізгі мектебінің ғимараты, байланыс телефоны: 8(71236)2-90-25.
Шекарасы: А. Сейдеғалиев көшесі - 1- 28; И. Қыдырғожин көшесі - 1- 12; Қ. Түсіпқалиев көшесі - 1- 22; С. Мұхитова көшесі -1- 41; Қ. Нұрпейісов көшесі - 1- 36; З. Тыныбеков көшесі – 1- 29; Береке ауылындағы 1-ші көше – 1- 9; 2-ші көше – 1- 7; 3-ші көше - 1-6 тұрғын үйлері кіреді.
№ 225 сайлау учаскесі

Местонахождение: ауыл Енбекшил, улица М.Шукай № 2, здание Основной школы, контактный телефон: 8 (71236) 2-70-02.
Границы: улица М.Шокая - 1 - 43; населенный пункт Лесопитомник - 1 дом; 10 аул - 1- 4.
Избирательный участок № 229
Местонахождение: село Алга, улица Орталык № 6, здание сельского дома культуры, контактный телефон: 8 (71236) 2-75-01.
Границы: улица К.Имангазиева - 3 - 61; улица Каспий - 1- 39; улица Желтоксан - 1- 31; улица Тегисшил - 1/1- 37; улица Аксай - 1 - 42/2; улица М.Утемисова - 1/1 - 33; улица Орталык - 2 - 37; улица У.Жиеналиева - 1- 29; улица Н. Жантурина - 9 - 29; участок Карабай - 1/1 - 8; участок Егиз - 1, 2; перешеек участка Курмангали - 1, 2; участок Коржын - 1, 2.
Избирательный участок № 233
Местонахождение: село Акжаик, улица Махамбета № 17, здание сельского дома культуры, контактный телефон: 8 (71236) 2-52-86.
Границы: улица К.Ибраева - 1- 8; улица Г.Бердиева - 1 - 24; улица 40 лет Победы -1- 25; улица М.Утемисулы - 2/2 - 33/2; улица Акжайык - 1 - 25/5; улица Есбол - 1- 6; улица Актюбе - 1- 9; улица Кызыл уй - 1- 6; улица М.Рахметова - 1- 6; участок Кумшыганак - 1- 10; участок Карашыганак - 1- 12; зимовка Коровник - 1.
Избирательный участок № 227
Местонахождение: село Алмалы, улица Бейбитшилик № 1, здание Алмалинской средней школы, контактный телефон: 8 (71236) 2-81-66.
Границы: улица Данк - 1- 9; улица Тендик - 1- 25; улица Бейбитшилик - 1- 42; улица Сандугаш - 1- 8; улица Жастар - 1- 14; улица Жас желек - 1- 31; улица Атырау - 1- 39; улица Кугалды алан - 1-12; улица Сары дала - 1- 16; улица Жана курылыс - 1- 51; улица К. Телеубаева – 1 - 20; улица З. Шарипова - 1- 21; улица З. Хисмеденова – 1 - 11; улица Узен жагасы - 1- 18; улица Е. Телеубаева - 1- 19; улица К. Сутеева - 1 - 21; улица М.Тулебаева - 1- 14; улица Ш.Жиенкуловой - 1- 6; улица Г.Курмангалиева - 1 - 9; улица Доспамбет Жырау - 1- 3; улица Жанибек хана - 1- 5; улица Мустафы Озтурик - 1 - 3; улица Балуан шолака - 1- 7; зимовка Кали - 1 - 3; населенный пункт Сары Узек - 1, 2; Санаторий - 1- 11; населенный пункт Томан – 1 - 13 Баксайского сельского округа.
Избирательный участок № 228
Местонахождение: село Береке, улица Тусупкалиева № 1, здание основной школы Береке, контактный телефон: 8 (71236) 2-90-25.
Границы: улица А. Сейдегалиева - 1- 28; улица И.Кыдыргожина - 1- 12; улица К.Тусупкалиева - 1 - 22; улица С.Мухитова - 1- 41; улица К.Нурпеисова - 1- 36; улица З.Тыныбекова - 1- 29; жилые дома - 1- 9 - улицы № 1; жилые дома - 1 - 7 - улицы № 2; жилые дома - 1- 6 улицы № 3 аула Береке.
Избирательный участок № 225

Орналасқан жері: Бейбарыс ауылы,Төле би көшесі № 37, ауылдық мәдениет үйі ғимараты, байланыс телефоны: 8(71236)2-63-24.
Шекарасы: Ж. Дүйсенғалиев көшесі - 1-60; А. Құнанбаев көшесі - 1 - 70; Ә. Қалымов көшесі - 1- 38; Б. Момышұлы көшесі – 2-24; Төле би көшесі - 1-57; Б. Хисмеденова көшесі – 1-29; А. Иманов көшесі – 1-72; Қ. Сиранов көшесі – 1-71; Әйтеке би көшесі - 1-51; Аққайың елді мекенінің Т. Рысқұлов көшесі - 1-16; Н. Байғанин көшесі - 1-9; Мойнақ учаскесі - 1, 2; Қара мырза учаскесі - 1; Қызыл жар учаскесі - 1-7; Тоқал учаскесі - 1, 2 тұрғын үйлері кіреді.
№ 226 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Талдыкөл ауылы, А. Құскелдиев көшесі № 22, Талдыкөл орта мектебінің ғимараты, байланыс телефоны: 8(71236)2-92-47;
Шекарасы: О.Жандосов көшесі – 1- 1; О.Шонаев көшесі – 1-28; Ж. Жабаев көшесі – 1-31; А. Есәліұлы көшесі – 1-33; А. Құскелдиев көшесі - 1-60 тұрғын үйлері кіреді
№ 223 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сарайшық ауылы, А.Иманов көшесі № 38, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, байланыс телефоны: 8(71236)2-56-98;
Шекарасы: А. Иманов көшесі – 1-44; С. Сейфуллин көшесі – 1-14; Б. Нысанбаев көшесі - 1-15; М. Маметова көшесі - 1 - 32; Н.Әбуталиев көшесі - 1-41; Ы. Алтынсарин көшесі – 1-23; Н. Ауданов көшесі – 1-36; М. Өтемісұлы көшесі – 1-33; Ж. Жабаев көшесі - 1-16; Абай көшесі - 1- 25; М. Әуезов көшесі - 1-20; Мырзағали Қазірет көшесі - 1-9; Абылайхан көшесі - 1-12; Жаңа ауыл көшесі - 1-21; Егіз учаскесі - 1, 2 тұрғын үйлері кіреді.
№ 224 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ескі Сарайшық ауылы, Шәкіліков көшесі № 38, жүйке талма аурулары интернат үйі ғимараты, байланыс телефоны: 8(71236) 2-56-72.
Шекарасы: Ж. Жакупов көшесі – 1-29; Н. Уалиев көшесі – 1-16; Е. Шәкіліков көшесі - 1-40; Бұзаутүбек учаскесі - 1 тұрғын үйлері кіреді.
№ 220 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Таңдай ауылы, М. Есенбаев көшесі № 15, ауылдық мәдениет үйі ғимараты, байланыс телефоны: 8(71236) 2-86-34, 2-85-13.
Шекарасы: Қ. Сағырбайұлы көшесі - 1-4; А. Құнанбаев көшесі - 1-24; Қ. Ахмедияров көшесі - 1- 11; Қ. Сатпаев көшесі - 1-18; П. Бердешов көшесі – 1-37; А. Иманов көшесі - 1-25;
М. Есенбаев көшесі – 1-26; М. Өтемісов көшесі - 1-28; И. Тайманұлы көшесі - 1-17; Н. Жантөрин көшесі – 1-15; Қ. Мұңайтпасов көшесі - 1-25; Ә. Молдағұлова көшесі - 1-5; М. Маметова көшесі - 1-6; Жаңа ауыл көшесі – 1-35; Бақсай көшесі - 1-30; Бала Ораз Өтебайұлы көшесі - 1-15 тұрғын үйлері кіреді.
№ 219 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Махамбет ауылы, Избулов көшесі, № 25, Атырау орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесінің ғимараты, байланыс телефоны: 8(71236) 2-22-86.

Местонахождение: село Бейбарыс, улица Толе би № 37, здание сельского дома культуры, контактный телефон: 8 (71236) 2-63-24.
Границы: улица Ж. Дүйсенгалиева - 1- 60; улица Кунанбаева - 1- 70; улица А.Калымова - 1- 38; улица Б.Момышулы - 2 - 24; улица Толе би - 1- 57; улица Б.Хисмеденова - 1- 29; улица А.Иманова - 1- 72; улица К.Сиранова - 1- 71; улица Айтеке би - 1 - 51; улицы Т.Рыскулова – 1 – 16, Н.Байганина - 1- 9, участки Мойнак - 1, 2, Кара мырза - 1, Кызыл жар - 1- 7, Токал – 1, 2 населенного пункта Аккайын.
Избирательный участок № 226
Местонахождение: ауыл Талдыкол, улица А.Кускелдиева № 22, здание средней школы Талдыкол, контактный телефон: 8 (71236) 2-92-47.
Границы: улица О.Жандосова - 1- 11; улица У.Шунаева - 1- 28; улица Ж.Жабаева - 1- 31; улица А.Есалыулы - 1- 33; улица А. Кускелдиева - 1- 60.
Избирательный участок № 223
Местонахождение: село Сарайшык, улица А.Иманова № 38, здание сельского дома культуры, контактный телефон: 8 (71236) 2-56-98
Границы: улица А.Иманова - 1-44; улица С.Сейфуллина - 1-14;
улица Б.Нысанбаева - 1- 15; улица М.Маметовой - 1 - 32; улица Н.Абуталиева - 1-41; улица Ы.Алтынсарина - 1-23; улица Н.Ауданова - 1-36; улица М. Утемисулы - 1- 33; улица Ж.Жабаева - 1- 16; улица Абая - 1- 25; улица М.Ауезова - 1-20; улица Мырзагали Казирет - 1- 9; улица Абылайхана - 1-12; улица Жана ауыл - 1-21; участок Егиз - 1, 2.
Избирательный участок № 224
Местонахождение: ауыл Ески Сарайшык, улица Е.Чакликова № 38, здание Сарайчиковского интерната психо-неврологических больных, контактный телефон: 8 (71236) 2-56-72.
Границы: улица Жакупова - 1- 29; улица Н.Уалиева - 1- 16; улица Е. Чакликова - 1- 40; участок Бузаутубек - 1.
Избирательный участок № 220
Местонахождение: село Тандай, улица М.Есенбаева № 15, здание сельского дома культуры, контактный телефон: 8 (71236) 2-86-34, 2-85-13.
Границы: улица К.Сагырбайулы - 1- 4; улица А.Кунанбаева – 1 - 24; улица К.Ахмедиярова - 1- 11; улица К.Сатпаева - 1- 18; улица П.Бердешова – 1 - 37; улица А.Иманова - 1- 25; улица М.Есенбаева - 1- 26; улица М.Утемисова - 1- 28; улица И.Тайманулы - 1- 17; улица Н.Жантурина - 1- 15; улица К.Мунайтпасова - 1 - 25; улица А.Молдагуловой - 1- 5; улица М.Маметовой - 1- 6; улица Жана ауыл - 1- 35; улица Баксай - 1- 30; улица Бала Ораз Утебайулы - 1-15;
Избирательный участок № 219
Местонахождение: село Махамбет, улица Избулова № 25, здание Атырауского государственного учреждения по охране леса и животного мира, контактный телефон: 8 (71236) 2-22-86.

Шекарасы: "Жайық" мөлтек ауданы - 1 – 11/2; "Жаңа ауыл" мөлтек ауданы – 1-6; "Жаңа ауыл" мөлтек ауданының - 1 көшесі - 1-14; "Жаңа ауыл" мөлтек ауданының - 2 көшесі - 2-18; "Жаңа ауыл" мөлтек ауданының - 3 көшесі - 2-13; "Жаңа ауыл" мөлтек ауданының - 4 көшесі - 10; А. Жұбанов көшесі - 2-10 тұрғын үйлері кіреді.
№ 234 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақтоғай ауылы, З. Сауықов көшесі № 15а, ауылдық мәдениет үйі ғимараты, телефоны 8(71236) 2-45-11.
Шекарасы: Бақсай көшесі – 1/1 - 23; И. Тайманов көшесі - 1- 23; Достық көшесі - 1/1- 10; Сауықов көшесі 1/1 – 24/1; М. Өтемісұлы көшесі – 1 – 13/1; Наурыз көшесі – 1/1 - 16; Кең Өріс елді мекені - 1- 14; Бала Ораз елді мекені - 1- 11; Ө. Атамбаев елді мекені - 1- 15; Бақсай ауылдық округіне қарасты Көздіқара елді мекенінің - 1 - 13; Есмахан елді мекенінің - 1 - 11 тұрғын үйлері кіреді;
№ 217 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Махамбет ауылы, Абай көшесі № 61/2, Д. Төленов атындағы мектеп-гимназия ғимараты, байланыс телефоны: 8(71236)2-23-48.
Шекарасы: "Жеңістің 30 жылдығы атындағы" көшесі – 1 - 17/2; А.Ахметжанов көшесі - 1/1- 16/2; Сағырбаев көшесі - 1/1 - 10/2; Махамбет көшесі - 1- 23; Абай көшесі - 24/1 - 95; Абай көшесінің бұрылысы - 1- 12; А.Тұржанов көшесі - 14 - 17; "Жайық шұғыласының 50 жылдығы атындағы" көшесі - 1 - 31; А. Оңайбаев көшесі - 1- 25; М. Ерғалиев көшесі - 17 - 68; З. Есжанова көшесі - 23 - 40; М. Шоқпаров көшесі – 1 - 105; "Өткел" мөлтек ауданы - 1-42; Д. Нұрпейісова көшесі - 1 - 17/2 тұрғын үйлері кіреді.
№ 218 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Махамбет ауылы, Шоқпаров көшесі № 108, О. Шонаев атындағы орта мектеп ғимараты, байланыс телефоны: 8(71236)2-15-51.
Шекарасы: "Құрылысшы" мөлтек ауданы - 1 - 13; Қ. Қабенов көшесі - 1/1- 19; О. Шонаев көшесі - 1/1- 19; Қ. Мырзағалиев көшесі - 1 - 41; "Ынтымақ" мөлтек ауданының 1-ші көшесі - 2 - 36; "Ынтымақ" мөлтек ауданының 2-ші көшесі - 1- 20; "Игілік" мөлтек ауданының 1-ші көшесі - 1- 10; "Бірлік" мөлтек ауданы – 10/1 – 10а/5; "Ақшолан" мөлтек ауданы - 1 - 48/2 тұрғын үйлері кіреді.

Границы: микрорайон "Жайык" - 1 – 11/2; микрорайон "Жана ауыл" - 1 - 6; 1-ая улица микрорайона "Жана ауыл" - 1 - 14; 2-ая улица микрорайона "Жана ауыл" - 2 - 18; 3-я улица микрорайона "Жана ауыл" - 2-13; 4-ая улица микрорайона "Жана ауыл"-10; улица А.Жубанова - 2-10.
Избирательный участок № 234
Местонахождение: село Актогай, улица З. Сауыкова, № 15а, здание сельского дома культуры, контактный телефон: 8 (71236) 2-45-11.
Границы: улица Баксай – 1/1 - 23; улица И.Тайманова - 1- 23; улица Достык - 1/1 - 10; улица Сауыкова – 1/1 – 24/1; улица М. Утемисулы - 1- 13/1; улица Наурыз - 1/1 - 16; населенный пункт Кенорис - 1- 14; населенный пункт Бала Ораз - 1- 11; населенный пункт У. Атамбаева - 1- 15; населенные пункты Коздикара - 1- 13, Есмахан - 1- 11 - Баксайского сельского округа.
Избирательный участок № 217
Местонахождение: село Махамбет, улица Абая № 61/2, здание школы-гимназии им. Д.Туленова, контактный телефон: 8 (71236) 2-23-48.
Границы: улица 30 лет Победы – 1- 17/2; улица А. Ахметжанова - 1/1 – 16/2; улица Сагырбаева - 1/1 – 10/2; улица Махамбета - 1- 23; улица Абая - 24/1 - 95; поворот улицы Абая - 1- 12; улица А.Туржанова - 14 - 17; улица 50 лет Жайык шугыласы - 1- 31; улица А.Унайбаева - 1 - 25; улица М.Ергалиева - 17 - 68; улица З.Есжановой - 23 - 40; улица М.Шокпаров - 1 - 105; микрорайон "Откел" - 1- 42; улица Д.Нурпеисовой – 1- 17/2.
Избирательный участок № 218
Местонахождение: село Махамбет, улица Шокпарова № 108, здание средней школы им.О.Шонаева, контактный телефон: 8 (71236) 2-15-51.
Границы: микрорайон "Курылысшы" - 1- 13; улица К.Кабенова - 1/1 - 19; улица О.Шонаева - 1/1 - 19; улица К.Мырзагалиева - 1 - 41; 1-ая улица микрорайона "Ынтымак" - 2 - 36; 2-ая улица микрорайона "Ынтымак" - 1- 20; 1-ая улица микрорайона "Игилик" - 1- 10; микрорайон "Бирлик" - 10/1 – 10а/5; микрорайон "Акчулан" – 1 – 48/2.