Ай сайынғы материалдық көмек көрсету туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 21 мамырдағы № 91 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 маусымда № 4-4-198 тіркелді. Күші жойылды - Исатай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 11 ақпандағы № 28 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Исатай ауданы әкімдігінің 2013.02.11 № 28 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 20 бабына және аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 300-IV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес,аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Келесі санаттағы азаматтарға 3158 (үш мың бір жүз елу сегіз) теңге мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек көрсетілсін:
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне;
2) Ұлы Отан соғысында қаза тапқан әскери қызметшілердің қайталап некеге отырмаған зайыптарына (жұбайларына);
3) жаттығу жиындарына шақырылып, ұрыс қимылдары жүріп жатқан кезде Ауғанстанға жіберілген әскери міндеттілерге;
4) Ауғанстандағы ұрыс қимылдары кезеңінде жараланудың, контузия алудың, зақымданудың немесе ауруға шалдығудың салдарынан қаза тапқан (хабар-ошарсыз кеткен) немесе қайтыс болған әскери қызметшілердің отбасыларына.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Р. Өтеғалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 қаңтарынан туындайтын құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі                                Б.Қ. Қарабаев

Об оказании ежемесячной материальной помощи
Постановление Исатайского районного акимата Атырауской области от 21 мая 2012 года № 91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 5 июня 2012 года № 4-4-198. Утратило силу - Постановлением Исатайского районного акимата Атырауской области от 11 февраля 2013 года № 28
Сноска. Утратило силу - Постановлением Исатайского районного акимата Атырауской области от 11.02.2013 № 28
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", cтатьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", и решением районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 300-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать ежемесячную материальную помощь следующим категориям граждан в размере 3158 (три тысячи сто пятьдесят восемь) теңге:
1) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны;
2) супругам (супругу) военнослужащих погибших в Великой Отечественной войне не вступивших в повторный брак;
3) военнообязанным, призывавшиеся на учебные сборы и направлявшиеся в Афганистан в период ведения боевых действий;
4) семьям военнослужащих, погибших (пропавших без вести) или умерших вследствие ранения, контузии, увечья, заболевания, полученных в период боевых действий в Афганистане.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Утегалиева М.Р.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения возникшие с 1 января 2012 года.
Аким района                                Карабаев Б.К.