2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 21 мамырдағы № 95 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 маусымда № 4-4-199 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занының 31 бабы 1 тармағының 8) тармақшасын және 37 бабын басшылыққа алып, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңының 27 және 28 баптарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 "Әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы" Жарлығын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 326 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 Жарлығын іске асыру туралы" Қаулысын жүзеге асыру мақсатында, аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында он сегіз бен жиырма жеті жастағы, әскери қызметке шақырудан босатылу немесе кейінге қалдыру құқығынан айырылған азаматтарды Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін қажетті мөлшерде жабдықтау үшін әскери қызметке шақыру жүргізілсін.
2. Қосымшаға сәйкес әскери қызметке шақыруды жүргізу жөніндегі аудандық шақыру комиссиясының құрамы бекітілсін.
3. Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 25 шілдедегі № 113 "2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-4-185 болып тіркеліп, 2011 жылдың 25 тамызында № 35 (3519) аудандық "Нарын таңы" газетінде жарияланған) күші жойылсын.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 2 сәуірінен туындайтын құқықтық қатынастарға таралады.

Об организации и обеспечении проведения призыва граждан на воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление Исатайского районного акимата Атырауской области от 21 мая 2012 года № 95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 5 июня 2012 года № 4-4-199
Руководствуясь подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 и статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии со статьями 27 и 28 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих" и в целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" и постановления Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 326 "о реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Провести в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года призыв на воинскую службу граждан в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющие права на отсрочку или освобождение от призыва, в количестве необходимом для комплектования Вооруженных сил.
2. Утвердить состав районной призывной комиссии по проведению очередного призыва на воинскую службу согласно приложению.
3. Признать утратившим силу постановление районного акимата № 113 от 25 июля 2011 года "Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4-4-185, опубликованное в районной газете "Нарын таны" 25 августа 2011 года № 35 (3519)).
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения возникшие со 2 апреля 2012 года.

5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары М.Р. Өтеғалиевке жүктелсін.
Аудан әкімі                                Б.Қ. Қарабаев
Келісілді:
Аудандық Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімінің бастығы:               А. Кенжегұлов
21.05.2012 ж.
Аудандық орталық аурухананың
бас дәрігері                               С. Айдаралиев
21.05.2012 ж.
Аудандық ішкі істер бөлімінің бастығы:     С. Жапақов
21.05.2012 ж.
Аудан әкімдігінің
2012 жылғы 21 мамырдағы № 95
қаулысымен бекітілген қосымша
Әскери қызметке шақыруды жүргізу жөніндегі аудандық шақыру комиссиясының құрамы
Өтеғалиев Мәди -
Рахымұлы
Аудан әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы.
Кенжегұлов Аманжол -
Аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің бастығы, комиссия төрағасының орынбасары (келісім бойынша);
Комиссия мүшелері
Айдаралиев Сағытжан Жанғылышұлы -
Аудандық орталық аурухананың бас дәрігері, медициналық комиссияның төрағасы (келісім бойынша);
Әлекесов Нұрболат Дүйсенбайұлы -
Аудандық ішкі істер бөлімінің бастығының орынбасары (келісім бойынша);
Кереева Баян
Жұмағалиқызы -
Аудандық орталық аурухананың медбикесі, комиссия хатшысы (келісім бойынша).

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Утегалиеву М.Р.
Аким района                                Карабаев Б.К.
Согласовано:
Начальник отдела по делам
обороны района                             Кенжегулов А.
21.05.2012 г.
Главный врач центральной
районной больницы                          Айдаралиев С.
21.05.2012 г.
Начальник районного отдела
внутренных дел                             Жапаков С.
21.05.2012 г.
Приложение утверждено
постановление акимата района
№ 95 от 21 мая 2012 года
Состав районной призывной комиссии по проведению очередного призыва на воинскую службу
Утегалиев Мади Рахымович
-
Заместитель акима района, председатель комиссии;
Кенжегулов Аманжол
-
Начальник районного отдела по делам обороны, заместитель председателя комиссии (по согласованию).
- Руководитель аппарата акима - Руководитель аппарата акима - Руководитель аппарата акима - Руководитель аппарата акима
Члены комиссии:
Айдаралиев Сагытжан Жангылышович
-
Главный врач центральной районной больницы,председатель медицинской комиссии (по согласованию);
Алекесов Нурболат Дуйсенбаевич
-
заместитель начальника районного отдела внутренных дел (по согласованию);
Кереева Баян Жумагалиевна
-
Медсестра районной поликлиники, секретарь комиссии (по согласованию).